IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    Пич, извинявай, ама си голям идиот. В добрия смисъл на думата.

    Половината лекари, които имат сертификат, изобщо не са се боцкали. Да не мислиш,че ще е проблем да бъдат "задължени" и документално да са изрядни.
    Щом като държиш за получиш също титлата - голям идиот в добрия смисъл на думата, имаш я.

    Не си осмислил поста ми: преди кандидатстването за работа - подписване на декларация, с носене на отговорност, за работещите - също подпис под декларация. Мисля, че не разбираш смисъла на казаното, което те прави още повече..., в добрия смисъл, разбира се...
    След евентуалните проверки от длъжностните лица - какво се полага за деклариране на неверни данни от Държ.служители? А, за опит за измама - какво, пич? За опит за лично облагодетелстване?...

    Пич, Терзиев, дай малко по-смислени аргументи, или си само за разлайването тук?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      недей. Народът е мъдър. Затова е този нечуван зор и натиск. Именно защото народът ни е много здраво стъпил на краката си. Проблемът е промиването на мозъците на новото поколение. Питай някоя студенка в чужбина дали се е ваксинирала. Питай я за Ковид изобщо и ще разбереш, че именно тези "умните" ни ебават майките и каква е истинската цел на "елитното образование" в чужбината... И после 19годишни пикли идват и обясняват на родителите си колко са тъпи, че се дърпат от ваксини.
      Благодаря, ще имам предвид мнението ти.

      Коментар


      • Дори и за пазаруване в супермаркет в Кипър вече се изисква клиентите да са ваксинирани или да имат отрицателен тест, направен през...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
          Но катастрофално ми паднаха в очите и мнозинството от останалите.
          Отдавна съм мизантроп и съм се питал наистина ли съм прав за това. Е, сега знам, че съм бил и съм много прав!
          недей. Народът е мъдър. Затова е този нечуван зор и натиск. Именно защото народът ни е много здраво стъпил на краката си. Проблемът е промиването на мозъците на новото поколение. Питай някоя студенка в чужбина дали се е ваксинирала. Питай я за Ковид изобщо и ще разбереш, че именно тези "умните" ни ебават майките и каква е истинската цел на "елитното образование" в чужбината... И после 19годишни пикли идват и обясняват на родителите си колко са тъпи, че се дърпат от ваксини.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            А, за какъв "геноцид" над неваксинираните говориш, недоумявам: Напр. аз съм ваксиниран, децата ми не са, и никой не ги дори хОка за това, да не говорим, за по-тежки мерки. Не разбирам. Поясни, моля.
            Тепърва започва геноцида. Дадох пример с Кипър, прочети новините от днес или вчера за забраните за неваксинирани.

            Франция и Гърция са по същата писта само едни гърди назад.
            Last edited by chan_tura_naga; 20.07.2021, 11:32.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
              На мен пък ми е интересен отговорът на важния въпрос, КОГА ще се приеме Закон за това, ВСИЧКИ политици, които са включени в някои от видовете власт(и) и ВСИЧКИ служители в Държавната власт, независимо от ранга им, вкл. обслужващи и администрация - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да бъдат ваксинирани (принудени да се ваксинират, за да останат на заеманите от тях служби)?
              Необходимо условие за заемането на тези длъжности - да бъде ваксинацията!

              Дали ще има противници на ваксинирането между горепосочените групи? Достатъчно условие ли би била "сладката" длъжност, за да се ваксинират всички депутати, персонал в- и около парламента, експерти, главни експерти и др. държавни служители...

              Когато тези групи се ваксинират 100 % - това би било адекватен пример за техните "поданици", разбира се.
              (неангажиращо мнение)
              Пич, извинявай, ама си голям идиот. В добрия смисъл на думата.

              Половината лекари, които имат сертификат, изобщо не са се боцкали. Да не мислиш,че ще е проблем да бъдат "задължени" и документално да са изрядни.

              Коментар


              • И ако слушате лекар възхваляващ или обясняващ ползата от ковид ваксините, имайте предвид че е в конфликт на интереси.

                Едно. Направената ковид "пандемия" прави лекарското съсловие по-важно и управляващо, включително и пари.
                Две. ЕССР е обявил ковид заем за 1 трилион и 300 милиарда евро. Някаква немалка част от тези пари ще отиде при лекарската мафия, разбира се, и те потъркват ръце и се облизват.

                Има и други конфликти при тях, но тези стигат.

                А ако чуете лекяр да казва истината, че ковид ваксината е ненужна, то той по никакъв начин не може да има горните конфликти на интереси, разбира се.
                Избирайте на кого повече да вярвате...
                Last edited by chan_tura_naga; 20.07.2021, 11:30.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                  Не съм против ваксинацията по принцип.

                  Твърдя, че конкретно ковид ваксинацията е ненужна, безсмислена и може би даже вредна, времето ще покаже.
                  Но който иска, да си се ваксинира, да си се държи за сламката.

                  Но съм твърдо против геноцида над неваксинираните.

                  Иначе бих се ваксинирал без страх и колебание ако не ми оставят никакъв друг начин да живея що годе нормално.
                  Т.е., би се ваксинирал, ако те принудят. А, за какъв "геноцид" над неваксинираните говориш, недоумявам: Напр. аз съм ваксиниран, децата ми не са, и никой не ги дори хОка за това, да не говорим, за по-тежки мерки. Не разбирам. Поясни, моля.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Мрете ли, а, яко ли мрете - ето, обещано и изпълено от ингилизкия генералгоджи:

                    пък от липса на здравна помощ, докато всички са вторачени в грипа, колко ли са измрели?
                    Споко, те са включени в статистиката като умрели С ковид. Всичко е под контрол и наред!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                      На мен пък ми е интересен отговорът на важния въпрос, КОГА ще се приеме Закон за това, ВСИЧКИ политици, които са включени в някои от видовете власт(и) и ВСИЧКИ служители в Държавната власт, независимо от ранга им, вкл. обслужващи и администрация - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да бъдат ваксинирани (принудени да се ваксинират, за да останат на заеманите от тях служби)?
                      Необходимо условие за заемането на тези длъжности - да бъде ваксинацията!
                      Не съм против ваксинацията по принцип.

                      Твърдя, че конкретно ковид ваксинацията е ненужна, безсмислена и може би даже вредна, времето ще покаже.
                      Но който иска, да си се ваксинира, да си се държи за сламката.


                      Но съм твърдо против геноцида над неваксинираните.

                      Иначе бих се ваксинирал без страх и колебание ако не ми оставят никакъв друг начин да живея що годе нормално.

                      Коментар


                      • Мрете ли, а, яко ли мрете - ето, обещано и изпълено от ингилизкия генералгоджи:

                        Смъртните случаи в Англия от заболявания на черния дроб, свързани с прекаленото пиене на алкохол, са скочили през 2020 г. с безпрецедентните 21%, съобщи Public Health England (PHE) - агенция към министерството на здравеопазването и социалните грижи. Официалните данни потвърждават притесненията от първата година на пандемията, че при принудителното затваряне по домовете хората с проблем с алкохола пият още повече.

                        Ми като не щете да мрете от грипа, ще ви измислим от какво друго да мрете, няма да се плашункате - пък от липса на здравна помощ, докато всички са вторачени в грипа, колко ли са измрели? А от не биенете на основните ваксини, не сегашните дивотии противогрипни, колко ли ще умрат? Но нищо, важното е, че ръсим с шекер и захар и генералгоджи ни спаси!

                        Апропо, убеден съм, че у нас всички го изкарахме и вече имаме стаден имунитет от края на миналата година, затова и нямаме делта, епсилон, алфа и омега - знам де, знам, идеееее, идеееее апокалипсисът, ей го де е зад ъгъла. Е, Малякия не го изкара, седяха си вкъщи, пускаха смс-и на воля, така че сега си имат грипче посред лято (и сезонът замина) - напомнят ми на селско момиче, дето са го пазили деЦтвено на село при мама и тати, ма като дошло у градО да учи виШу и уйде коня у ряката....
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                          israel - fizer много пази. 10 пъти по бонка
                          Начи... според тази таблица на израелското правителство те имат по 100 случая на ден, население 8 млн и 800 хил. А от колко направени теста, знаеш ли?

                          По-интересното е, че случаите на ваксинирани новозаразени са в пъти повече от тези на неваксинираните новозаразени, особено при най-възрастните 70 - 90+ години. Има ли обяснение на това в източника от който си взел таблицата?

                          Жалко, че в цитата не излиза самата таблица. Който иска нека я види няколко поста по надолу.
                          Last edited by chan_tura_naga; 20.07.2021, 10:56.

                          Коментар


                          • На мен пък ми е интересен отговорът на важния въпрос, КОГА ще се приеме Закон за това, ВСИЧКИ политици, които са включени в някои от видовете власт(и) и ВСИЧКИ служители в Държавната власт, независимо от ранга им, вкл. обслужващи и администрация - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да бъдат ваксинирани (принудени да се ваксинират, за да останат на заеманите от тях служби)?
                            Необходимо условие за заемането на тези длъжности - да бъде ваксинацията!

                            Дали ще има противници на ваксинирането между горепосочените групи? Достатъчно условие ли би била "сладката" длъжност, за да се ваксинират всички депутати, персонал в- и около парламента, експерти, главни експерти и др. държавни служители...

                            Когато тези групи се ваксинират 100 % - това би било адекватен пример за техните "поданици", разбира се.
                            (неангажиращо мнение)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Натискът при птичи и свински грип беше подобен... ОБАЧЕ тогава още не им стискаше да действат толкова грубо и полуидиотите, родени около и след 2000та не бяха фактор.

                              И тогава обаче тъпите, но образовани бяха напълнили гащите. Бях студент по време на птичия и трябваше да ходим на практически по Видинско. Професорът идва и вика - отменя се, щото Дунава близко и там некви умрели птици намерили. При това имаше финансов интерес практиката да се състои. При САРСа пък по границите беше страшно. Термокамери, мермокамери...
                              Да, наистина имаше натиск, сега си спомних. Но не беше така масов. Така оркестриран и синхронизиран от едно място, особено медиите сега са тежката артилерия. Щото това сега се чувства много добре, колкото и да се подсмихват за "теория на заговора". Кристално ясно е вече от година и половина.

                              Спомням си фраза на Б. Борисов след свинския грип който каза "Добре, че не се излъгахме да купим ваксини". Останалите по Европата бяха купили и те отидоха на боклука.
                              Но явно това е било първото, учебно упражнение от което са взели поука, а този път започнаха действието още преди да започне лъжовната епидемия и то продължава да разцъфтява с настъпващия геноцид срещу неваксинираните. В Кипър сега просто можеш да си умреш от глад, ако не си ваксиниран, не те пускат никъде да влезеш. Или трябва да си правиш тест два пъти на ден.


                              С почерненото в твоя текст съм много съгласен! Даже включвам и тези родени през 90-те години.
                              Сега тъпите инфантилни уфсе от по-новите поколения са основен фактор...
                              Но катастрофално ми паднаха в очите и мнозинството от останалите.
                              Отдавна съм мизантроп и съм се питал наистина ли съм прав за това. Е, сега знам, че съм бил и съм много прав!
                              Last edited by chan_tura_naga; 20.07.2021, 10:38.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                                Премиерът на Израел, най-рано и най-пълно ваксиниралата се страна.

                                Ваксините няма да решат проблема от само себе си

                                http://m.focus-news.net/?action=news&id=2887300

                                Е що ручахме жабетата?

                                И да се чуди човек при пандемиите от птичи, свински, магарешки и др. грипове как се справи човечеството без никакъв шум и медиен вой, без ваксини и с никакви мерки?
                                Натискът при птичи и свински грип беше подобен... ОБАЧЕ тогава още не им стискаше да действат толкова грубо и полуидиотите, родени около и след 2000та не бяха фактор.

                                И тогава обаче тъпите, но образовани бяха напълнили гащите. Бях студент по време на птичия и трябваше да ходим на практически по Видинско. Професорът идва и вика - отменя се, щото Дунава близко и там некви умрели птици намерили. При това имаше финансов интерес практиката да се състои. При САРСа пък по границите беше страшно. Термокамери, мермокамери...

                                Коментар

                                Working...
                                X