IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На мен пък ми е интересен отговорът на важния въпрос, КОГА ще се приеме Закон за това, ВСИЧКИ политици, които са включени в някои от видовете власт(и) и ВСИЧКИ служители в Държавната власт, независимо от ранга им, вкл. обслужващи и администрация - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да бъдат ваксинирани (принудени да се ваксинират, за да останат на заеманите от тях служби)?
    Необходимо условие за заемането на тези длъжности - да бъде ваксинацията!

    Дали ще има противници на ваксинирането между горепосочените групи? Достатъчно условие ли би била "сладката" длъжност, за да се ваксинират всички депутати, персонал в- и около парламента, експерти, главни експерти и др. държавни служители...

    Когато тези групи се ваксинират 100 % - това би било адекватен пример за техните "поданици", разбира се.
    (неангажиращо мнение)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Натискът при птичи и свински грип беше подобен... ОБАЧЕ тогава още не им стискаше да действат толкова грубо и полуидиотите, родени около и след 2000та не бяха фактор.

      И тогава обаче тъпите, но образовани бяха напълнили гащите. Бях студент по време на птичия и трябваше да ходим на практически по Видинско. Професорът идва и вика - отменя се, щото Дунава близко и там некви умрели птици намерили. При това имаше финансов интерес практиката да се състои. При САРСа пък по границите беше страшно. Термокамери, мермокамери...
      Да, наистина имаше натиск, сега си спомних. Но не беше така масов. Така оркестриран и синхронизиран от едно място, особено медиите сега са тежката артилерия. Щото това сега се чувства много добре, колкото и да се подсмихват за "теория на заговора". Кристално ясно е вече от година и половина.

      Спомням си фраза на Б. Борисов след свинския грип който каза "Добре, че не се излъгахме да купим ваксини". Останалите по Европата бяха купили и те отидоха на боклука.
      Но явно това е било първото, учебно упражнение от което са взели поука, а този път започнаха действието още преди да започне лъжовната епидемия и то продължава да разцъфтява с настъпващия геноцид срещу неваксинираните. В Кипър сега просто можеш да си умреш от глад, ако не си ваксиниран, не те пускат никъде да влезеш. Или трябва да си правиш тест два пъти на ден.


      С почерненото в твоя текст съм много съгласен! Даже включвам и тези родени през 90-те години.
      Сега тъпите инфантилни уфсе от по-новите поколения са основен фактор...
      Но катастрофално ми паднаха в очите и мнозинството от останалите.
      Отдавна съм мизантроп и съм се питал наистина ли съм прав за това. Е, сега знам, че съм бил и съм много прав!
      Last edited by chan_tura_naga; 20.07.2021, 10:38.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
        Премиерът на Израел, най-рано и най-пълно ваксиниралата се страна.

        Ваксините няма да решат проблема от само себе си

        http://m.focus-news.net/?action=news&id=2887300

        Е що ручахме жабетата?

        И да се чуди човек при пандемиите от птичи, свински, магарешки и др. грипове как се справи човечеството без никакъв шум и медиен вой, без ваксини и с никакви мерки?
        Натискът при птичи и свински грип беше подобен... ОБАЧЕ тогава още не им стискаше да действат толкова грубо и полуидиотите, родени около и след 2000та не бяха фактор.

        И тогава обаче тъпите, но образовани бяха напълнили гащите. Бях студент по време на птичия и трябваше да ходим на практически по Видинско. Професорът идва и вика - отменя се, щото Дунава близко и там некви умрели птици намерили. При това имаше финансов интерес практиката да се състои. При САРСа пък по границите беше страшно. Термокамери, мермокамери...

        Коментар


        • israel - fizer много пази. 10 пъти по бонка
          Attached Files
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

            А как предлагаш да бъде изследван? С лакмусова хартия?

            Тестът съществува и е получил одобрение съвсем наскоро. Предполагам е скъп, бавен и недостъпен в милиарден тираж. Защо чак сега? Защо само един производител? Не знам.

            Учени и политици предимно спасяват климата и големите пари отиват там. Вирусите са твърде ново увлечение.

            https://www.fda.gov/news-events/pres...ect-covid-test
            Шведския Каролинска го правѝ още преди една година, но медиите мълчаха и мълчат, за да пробутват ваксините.

            Самото изследване си е рутинно известно най-малко от средата на миналия век.
            ПП добавка. Когато ако не се лъжа е открит клетъчния имунитет и ролята на Т-клетките.


            Сега ще ни лишат от всякаква възможност да пътуваме, пазаруваме, да се обучаваме, забавляваме, въобще ще направят невъзможен живота на неваксиниралите се с тези безполезни, а може би и вредни ваксини.
            Last edited by chan_tura_naga; 20.07.2021, 10:33.

            Коментар


            • Премиерът на Израел, най-рано и най-пълно ваксиниралата се страна.

              Ваксините няма да решат проблема от само себе си

              „Не знаем точно до каква степен ваксината помага, но е значително по-малко“ срещу „Делта“ от предишните щамове. „Всички се надяваме да видим забавяне, но фактите в момента са, че няма забавяне - не тук и не по целия свят.“
              http://m.focus-news.net/?action=news&id=2887300

              Е що ручахме жабетата?

              И да се чуди човек при пандемиите от птичи, свински, магарешки и др. грипове как се справи човечеството без никакъв шум и медиен вой, без ваксини и с никакви мерки?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                Не мога да разбера - защо фокусът е само върху антителата, а никой не изследва хората за клетъчния имунитет?
                А как предлагаш да бъде изследван? С лакмусова хартия?

                Тестът съществува и е получил одобрение съвсем наскоро. Предполагам е скъп, бавен и недостъпен в милиарден тираж. Защо чак сега? Защо само един производител? Не знам.

                Учени и политици предимно спасяват климата и големите пари отиват там. Вирусите са твърде ново увлечение.

                https://www.fda.gov/news-events/pres...ect-covid-test

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

                  Беларус - 430 хил. заразени, 3 хил. починали - без мерки. България с "полу" мерки - 430 хил. заразени, 18 хил. починали плюс още толкова екстра спрямо преднодни години. Май зорлем си изтрепахме възрастните хора, за да напълним нечии шкафчета, а на всичкото отгоре и продължаваме.
                  Ти на статистиката от Беларус ли вярваш? Те и в Русия развиваха някакви теории като твоята, пък сега мрат като мухи и се редят за ваксини.

                  Коментар


                  • Не мога да разбера - защо фокусът е само върху антителата, а никой не изследва хората за клетъчния имунитет? Ако притежавате клетъчен имунитет, защо трябва да бъдете ваксинирани? Антителата днес ги има, утре ги няма, те са само докато имунната система работи срещу вируса. У нас могат да изследват 100 човека, защото това е скъпо. Ами останалите от прекаралите го безсимптомно, които са 80% от всички заразени и които са имагинерно число дори за Витанов? Тях ги боцкат, за да могат да ходят да ядат миди на Тасос. Да се чудиш - кулинарният елемент ли преобладава или медицинският.

                    Коментар


                    • боцкайте сеееее, то от 2 пъти не се ставало
                      Attached Files
                      Last edited by X_Y; 20.07.2021, 07:19.
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dreamer Разгледай мнение

                        Заради задължителната ваксинация на армията на Наполеон срещу едра шарка.
                        Пък аз си мислех за егалите, фратерните и либерте!?!? И как му помогна тази ваксинация за кампанията в Русия? А в Египет? Или може би в Испания?
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Я, кажи, защо?
                          Заради задължителната ваксинация на армията на Наполеон срещу едра шарка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Що, кажи сега, с колко намаля населението на планетата Земя за миналата година, когато ни удари тази невиждана от хилядолетия чума? Или викаш, то е, щото ръсихме със захар и шекер, ако не бяхме ръсили - ехееееей/ Чакай да питам за Беларус - знам, знам, че са диви комунисти и т.н. - там какво стана, като и митинги си имаха, и на стадионите си ходиха, и мерки нулеви - измряха ли от чумата?
                            Да, от ръсенето със захар и шекер почти нямаме крокодили в нашите реки.

                            Ако си забелязал, най-малко са крокодилите в реките ни около Горна Оряховица, заради Захарни заводи.

                            Питай ген. Годжи, той ще ти обясни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Що, кажи сега, с колко намаля населението на планетата Земя за миналата година, когато ни удари тази невиждана от хилядолетия чума? Или викаш, то е, щото ръсихме със захар и шекер, ако не бяхме ръсили - ехееееей/ Чакай да питам за Беларус - знам, знам, че са диви комунисти и т.н. - там какво стана, като и митинги си имаха, и на стадионите си ходиха, и мерки нулеви - измряха ли от чумата?
                              Беларус - 430 хил. заразени, 3 хил. починали - без мерки. България с "полу" мерки - 430 хил. заразени, 18 хил. починали плюс още толкова екстра спрямо преднодни години. Май зорлем си изтрепахме възрастните хора, за да напълним нечии шкафчета, а на всичкото отгоре и продължаваме.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                                Надминаваш червеното тролче Гигов, дето миналото лято пускаше статистики че у БГ няма повишена смъртност (което беше вярно за миналото лято).
                                Що, кажи сега, с колко намаля населението на планетата Земя за миналата година, когато ни удари тази невиждана от хилядолетия чума? Или викаш, то е, щото ръсихме със захар и шекер, ако не бяхме ръсили - ехееееей/ Чакай да питам за Беларус - знам, знам, че са диви комунисти и т.н. - там какво стана, като и митинги си имаха, и на стадионите си ходиха, и мерки нулеви - измряха ли от чумата?
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X