IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Точно обратното - неваксинираните са заплаха за определени групи хора (възрастни или млади, но с хронични заболявания), и по този начин истинският ГЕНОЦИД всъщност се извършва от неваксинираните !!!!!

    Те могат да вадят вода от 1000 кладенеца, защитавайки своите нарцистични и егоистични виждания, но въпреки това няма никакво оправдание когато умишлено предприемаш действия, които могат да причинят смъртта на друг човек, пък дори и това да е неявно.

    Иначе ако случайно не знаете, дори и садистите и убийците си имат свои си оправдяния, в които искрено вярват. Например "тя ме погледна накриво". Или пък полицаят-убиец, които преди 2 дена уби дете на пешеходната пътека със служебния си автомобил. Неговото оправдание беше "ами бързах за оперативка".
    Здрави размисли на сектантите от сектите на / Нероден Петко/ и / Кой ми сра в гащите/.
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Точно обратното - неваксинираните са заплаха за определени групи хора (възрастни или млади, но с хронични заболявания), и по този начин истинският ГЕНОЦИД всъщност се извършва от неваксинираните !!!!!


      Това сериозно ли го казваш или така трябва ??? С хронични здравословни проблеми са 70% от хората във всички възрастови групи, като само 40-50 са установени. Няма как аз да мисля за някой, който не мисли за себе си и е живял като за последно. Хроничните заболявания на модерния свят възникват 10-15 години преди да има явна проявя, която да те отведе при лекар. Не говоря за генетични такива. Макар, че имам познат с муковисцидоза, който се справя идеално с ковидистерията


      Приемам горното ти мнение е, че е казан напук, ей така за заяждането

      Коментар


      • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
        .....
        Но съм твърдо против геноцида над неваксинираните.
        Точно обратното - неваксинираните са заплаха за определени групи хора (възрастни или млади, но с хронични заболявания), и по този начин истинският ГЕНОЦИД всъщност се извършва от неваксинираните !!!!!

        Те могат да вадят вода от 1000 кладенеца, защитавайки своите нарцистични и егоистични виждания, но въпреки това няма никакво оправдание когато умишлено предприемаш действия, които могат да причинят смъртта на друг човек, пък дори и това да е неявно.

        Иначе ако случайно не знаете, дори и садистите и убийците си имат свои си оправдяния, в които искрено вярват. Например "тя ме погледна накриво". Или пък полицаят-убиец, които преди 2 дена уби дете на пешеходната пътека със служебния си автомобил. Неговото оправдание беше "ами бързах за оперативка".
        Last edited by Mateev; 20.07.2021, 14:51.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

          Проблема е,че ги водят намагнетизирани протеини и могат да бъдат засичани със специални уреди, това е нещото което не се казва на този етап. Има смисъл от фиктивна ваксина ако човек оперира на територията на собствената си страна да не му отказват някакви неща, иначе ще го хванат в един момент. Целта е ясна - ваксините, иначе от къв зор няма да признават преболедуването!!!
          Има много хора, които са го преболедували, но нямат положителен PCR тест. Аз съм един от тях, също и сестра ми. Жена ми има антигенен, но какво от това!? Пропагандата казва, че естествения имунитет трае само 6 месеца и за да си жив и здрав, а пък и да покажеш "добра" мисъл за ближния се ваксинирай

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Пич, извинявай, ама си голям идиот. В добрия смисъл на думата.

            Половината лекари, които имат сертификат, изобщо не са се боцкали. Да не мислиш,че ще е проблем да бъдат "задължени" и документално да са изрядни.
            Проблема е,че ги водят намагнетизирани протеини и могат да бъдат засичани със специални уреди, това е нещото което не се казва на този етап. Има смисъл от фиктивна ваксина ако човек оперира на територията на собствената си страна да не му отказват някакви неща, иначе ще го хванат в един момент. Целта е ясна - ваксините, иначе от къв зор няма да признават преболедуването!!!
            Last edited by al4en; 20.07.2021, 14:15.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              Пич, извинявай, ама си голям идиот. В добрия смисъл на думата.

              Половината лекари, които имат сертификат, изобщо не са се боцкали. Да не мислиш,че ще е проблем да бъдат "задължени" и документално да са изрядни.
              Щом като държиш за получиш също титлата - голям идиот в добрия смисъл на думата, имаш я.

              Не си осмислил поста ми: преди кандидатстването за работа - подписване на декларация, с носене на отговорност, за работещите - също подпис под декларация. Мисля, че не разбираш смисъла на казаното, което те прави още повече..., в добрия смисъл, разбира се...
              След евентуалните проверки от длъжностните лица - какво се полага за деклариране на неверни данни от Държ.служители? А, за опит за измама - какво, пич? За опит за лично облагодетелстване?...

              Пич, Терзиев, дай малко по-смислени аргументи, или си само за разлайването тук?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                недей. Народът е мъдър. Затова е този нечуван зор и натиск. Именно защото народът ни е много здраво стъпил на краката си. Проблемът е промиването на мозъците на новото поколение. Питай някоя студенка в чужбина дали се е ваксинирала. Питай я за Ковид изобщо и ще разбереш, че именно тези "умните" ни ебават майките и каква е истинската цел на "елитното образование" в чужбината... И после 19годишни пикли идват и обясняват на родителите си колко са тъпи, че се дърпат от ваксини.
                Благодаря, ще имам предвид мнението ти.

                Коментар


                • Дори и за пазаруване в супермаркет в Кипър вече се изисква клиентите да са ваксинирани или да имат отрицателен тест, направен през...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                    Но катастрофално ми паднаха в очите и мнозинството от останалите.
                    Отдавна съм мизантроп и съм се питал наистина ли съм прав за това. Е, сега знам, че съм бил и съм много прав!
                    недей. Народът е мъдър. Затова е този нечуван зор и натиск. Именно защото народът ни е много здраво стъпил на краката си. Проблемът е промиването на мозъците на новото поколение. Питай някоя студенка в чужбина дали се е ваксинирала. Питай я за Ковид изобщо и ще разбереш, че именно тези "умните" ни ебават майките и каква е истинската цел на "елитното образование" в чужбината... И после 19годишни пикли идват и обясняват на родителите си колко са тъпи, че се дърпат от ваксини.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      А, за какъв "геноцид" над неваксинираните говориш, недоумявам: Напр. аз съм ваксиниран, децата ми не са, и никой не ги дори хОка за това, да не говорим, за по-тежки мерки. Не разбирам. Поясни, моля.
                      Тепърва започва геноцида. Дадох пример с Кипър, прочети новините от днес или вчера за забраните за неваксинирани.

                      Франция и Гърция са по същата писта само едни гърди назад.
                      Last edited by chan_tura_naga; 20.07.2021, 11:32.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                        На мен пък ми е интересен отговорът на важния въпрос, КОГА ще се приеме Закон за това, ВСИЧКИ политици, които са включени в някои от видовете власт(и) и ВСИЧКИ служители в Държавната власт, независимо от ранга им, вкл. обслужващи и администрация - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да бъдат ваксинирани (принудени да се ваксинират, за да останат на заеманите от тях служби)?
                        Необходимо условие за заемането на тези длъжности - да бъде ваксинацията!

                        Дали ще има противници на ваксинирането между горепосочените групи? Достатъчно условие ли би била "сладката" длъжност, за да се ваксинират всички депутати, персонал в- и около парламента, експерти, главни експерти и др. държавни служители...

                        Когато тези групи се ваксинират 100 % - това би било адекватен пример за техните "поданици", разбира се.
                        (неангажиращо мнение)
                        Пич, извинявай, ама си голям идиот. В добрия смисъл на думата.

                        Половината лекари, които имат сертификат, изобщо не са се боцкали. Да не мислиш,че ще е проблем да бъдат "задължени" и документално да са изрядни.

                        Коментар


                        • И ако слушате лекар възхваляващ или обясняващ ползата от ковид ваксините, имайте предвид че е в конфликт на интереси.

                          Едно. Направената ковид "пандемия" прави лекарското съсловие по-важно и управляващо, включително и пари.
                          Две. ЕССР е обявил ковид заем за 1 трилион и 300 милиарда евро. Някаква немалка част от тези пари ще отиде при лекарската мафия, разбира се, и те потъркват ръце и се облизват.

                          Има и други конфликти при тях, но тези стигат.

                          А ако чуете лекяр да казва истината, че ковид ваксината е ненужна, то той по никакъв начин не може да има горните конфликти на интереси, разбира се.
                          Избирайте на кого повече да вярвате...
                          Last edited by chan_tura_naga; 20.07.2021, 11:30.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                            Не съм против ваксинацията по принцип.

                            Твърдя, че конкретно ковид ваксинацията е ненужна, безсмислена и може би даже вредна, времето ще покаже.
                            Но който иска, да си се ваксинира, да си се държи за сламката.

                            Но съм твърдо против геноцида над неваксинираните.

                            Иначе бих се ваксинирал без страх и колебание ако не ми оставят никакъв друг начин да живея що годе нормално.
                            Т.е., би се ваксинирал, ако те принудят. А, за какъв "геноцид" над неваксинираните говориш, недоумявам: Напр. аз съм ваксиниран, децата ми не са, и никой не ги дори хОка за това, да не говорим, за по-тежки мерки. Не разбирам. Поясни, моля.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Мрете ли, а, яко ли мрете - ето, обещано и изпълено от ингилизкия генералгоджи:

                              пък от липса на здравна помощ, докато всички са вторачени в грипа, колко ли са измрели?
                              Споко, те са включени в статистиката като умрели С ковид. Всичко е под контрол и наред!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                                На мен пък ми е интересен отговорът на важния въпрос, КОГА ще се приеме Закон за това, ВСИЧКИ политици, които са включени в някои от видовете власт(и) и ВСИЧКИ служители в Държавната власт, независимо от ранга им, вкл. обслужващи и администрация - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да бъдат ваксинирани (принудени да се ваксинират, за да останат на заеманите от тях служби)?
                                Необходимо условие за заемането на тези длъжности - да бъде ваксинацията!
                                Не съм против ваксинацията по принцип.

                                Твърдя, че конкретно ковид ваксинацията е ненужна, безсмислена и може би даже вредна, времето ще покаже.
                                Но който иска, да си се ваксинира, да си се държи за сламката.


                                Но съм твърдо против геноцида над неваксинираните.

                                Иначе бих се ваксинирал без страх и колебание ако не ми оставят никакъв друг начин да живея що годе нормално.

                                Коментар

                                Working...
                                X