IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Всеки има глава на раменете си ! Не вменявай вина ,защото не е ясно ясно ли е ,,нищо ,че прожекцията върви .
    Каква вина? Все още ли не си рабрал?

    ИЗМИРАТ ОСНОВНО НЕВАКСИНИРАНИ ХОРА, и това е статистически доказано !!!

    Ха да ви е честито ......

    Вероятноста да умре ваксиниран е 10 000 пъти по-ниска от това да умре неваксиниран !!!

    Хайде сега пак извадете вода от 1000 кладенеца ....
    ..... и си спомнете за този постинг, когато ви наврат тръба в гърлото ......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dreamer Разгледай мнение
      Да се върнем на темата, и за масата доброжелатели, които ви съветват да не се ваксинирате! Направо си е предумишлено убийство, и въпреки това се толелира. Питате ли се защо? Аз си мисля, че е заради народопсихологията - по-добре на Вуте да му е зле, отколкото на мен да ми е добре…
      И да напомня, влизаме във четвърта вълна, а все още не се научихме….
      Всеки има глава на раменете си ! Не вменявай вина ,защото не е ясно ясно ли е ,,нищо ,че прожекцията върви .

      Коментар


      • Да се върнем на темата, и за масата доброжелатели, които ви съветват да не се ваксинирате! Направо си е предумишлено убийство, и въпреки това се толелира. Питате ли се защо? Аз си мисля, че е заради народопсихологията - по-добре на Вуте да му е зле, отколкото на мен да ми е добре…
        И да напомня, влизаме във четвърта вълна, а все още не се научихме….
        Почти всички смъртни случаи от Covid-19 в САЩ понастоящем са среда хора, които не са били ваксинирани, което е демонстрация колко...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          Днес си боднах втората игла на ваксината (Пфайзер) и вече съм горд притежател на Европейски сертификат, че съм ваксиниран. Проверих и в сайта - да, вече има сертификат на мое име. Не знам за какво ще ми послужи, но го има и е валиден.

          Информация от доктора, набиващ иглите - до няколко дена ще се бракуват (изхвърлят) милион и половина дози ваксина. Нека да ни е честито ...

          Иначе като си помисли човек колко много човешки животи щяха да спасят тези дози ваксина, чак ме е яд, че има такива егоистични и нарцистични олигофрени, наричащи себе си антиваксъри. Заслужават специално заради тях да бъде създаден и отворен за експлоатация десети кръг на ада.
          Шматко и какво като ги изхвърлят нали са платени с нашите пари.

          Коментар


          • Честито на получилите Европейски сертификат "Съвестен гражданин" ... нищо, че малко звучи като Сертификат "Коректна фирма".

            Браво на вас, че не се подадохте на конспирации, алтернативни научни мнения и следвахте предписанията на официалните медии. Фармацевтичната индустрия и политическия елит се гордеят с вас.

            ​А през 2023 даже ще знаете и дали това, което сте си инжектирали е безопасно. Няма такава промоция!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              Днес си боднах втората игла на ваксината (Пфайзер) и вече съм горд притежател на Европейски сертификат, че съм ваксиниран. Проверих и в сайта - да, вече има сертификат на мое име. Не знам за какво ще ми послужи, но го има и е валиден.

              Информация от доктора, набиващ иглите - до няколко дена ще се бракуват (изхвърлят) милион и половина дози ваксина. Нека да ни е честито ...

              Иначе като си помисли човек колко много човешки животи щяха да спасят тези дози ваксина, чак ме е яд, че има такива егоистични и нарцистични олигофрени, наричащи себе си антиваксъри. Заслужават специално заради тях да бъде създаден и отворен за експлоатация десети кръг на ада.
              нъл си кат за 1млн души умен. Бий си ги всичките дет им изтича срока. Аз и моята ти отстъпвам нъл сам от глупавите
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • И да попитам още - какво стана с огромното предимство на модерните ваксини - че се ъпдейтвали за под месец. Що така няма ъпдейти? Да не би да искат първо да разкарат залежалата стока?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                  Вместо да си сложи една безплатна ваксина дето ги има навсякъде

                  Ще е интересно ако го направи след това да си пусне нов тест за антитела. Да видим скока

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    Днес си боднах втората игла на ваксината (Пфайзер)
                    Още една от 3.69 милиарда ваксини, число което някои тук май не знаят как се пише, камо ли да го осмислят. Тук се вижда и че българската глупост е най-голямата в света. Всички държави след нас, явно и те по-умни от нас, просто нямат ваксини.
                    https://www.bloomberg.com/graphics/c...-distribution/

                    Жал ми е, че сме толкова тъп и откачен народ, ама нищо не мога да направя.
                    Last edited by fon; 21.07.2021, 13:44.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

                      27,11 AU/ml х 2.6 = 70,48 BAU/ml

                      Аман от недовиждащи!
                      И какво от това? Пак е малко. Вместо да си сложи една безплатна ваксина дето ги има навсякъде, нашия обикалял къде ли не конспиративни форуми и си направил тест за антитела. И се бори с невиждани зли сили и халюцинации. Сега пък някой ще му обяснява неясно какво. А ти знаеш ли какви чипове са ти набутали като са ти правили този тест и какви вещества са ти набутали рептилите в днешната храна? До 2 години ще станеш чудовище. И оня изпаднал пенсионер Грую и той трябва да се намеси за да се опита да обиди някого. Няма да е зле само той я. Жижотът трябва да е справедлив и гаден както за него за всекиго.

                      Коментар


                      • Днес си боднах втората игла на ваксината (Пфайзер) и вече съм горд притежател на Европейски сертификат, че съм ваксиниран. Проверих и в сайта - да, вече има сертификат на мое име. Не знам за какво ще ми послужи, но го има и е валиден.

                        Информация от доктора, набиващ иглите - до няколко дена ще се бракуват (изхвърлят) милион и половина дози ваксина. Нека да ни е честито ...

                        Иначе като си помисли човек колко много човешки животи щяха да спасят тези дози ваксина, чак ме е яд, че има такива егоистични и нарцистични олигофрени, наричащи себе си антиваксъри. Заслужават специално заради тях да бъде създаден и отворен за експлоатация десети кръг на ада.
                        Last edited by Mateev; 21.07.2021, 13:36.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Междувременно в УСА тиранинът падна и ни делта, ни гама, ни сигма има (то и на блек лаЙс метърс нямаше де, иначе беше страшно по всички други времена и пространства, само на протестите на блек лайс не върлуваше грипа) - е, Милуоки взеха титлата в НБА с "гърка" Адетукомбо начело. Глей кво нещо - социална дистанция, та мамата си джаса. Ма то е щото в саш всички са ваксинирани де


                          Бе изобщо, грип ли бе да го опишеш...
                          А, то и Фаучи съветваше в лична кореспонденция приятелите си политици да не носят маски, като в същото време по медиите съветваше плебса да носи по две маски една върху друга, без майтап. Голям смях са се смели помежду си, сигурно.

                          А за хилядите нагъчкани от снимката не се безпокой, виж над тях иконата с вождовете... те ги пазят от грипа.
                          Снимката е от 17 юли тази година,
                          в случай че някой маскара иска да оспори истината в нея.
                          Last edited by chan_tura_naga; 21.07.2021, 12:21.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

                            27,11 AU/ml х 2.6 = 70,48 BAU/ml


                            70,48 > 33.8 --> положителен

                            Аман от недовиждащи!
                            Не се мъчи с фон-чо тЕриката, той си е така - удивително е как уж интелигентни хора се насраха от страх да не се погуби собственият им невероятно ценен животец - за народа загуба велика, както би казал Вазовият герой Йотата Ма нищо де, грипът ще отмине, дитирамбите ще останат, като основната, разбира се, ще е: въпреки вас, скапаните смъртожадни убийци, ние, ковидиотите, пардон, ваксинираните гении спасихме човечеството с нашите ваксини. Ако и вие, антиваксъри скапани, се бяхте ваксинирали, китайската чума щеше да мине за месец или два, но вие я удължихте.

                            Междувременно в УСА тиранинът падна и ни делта, ни гама, ни сигма има (то и на блек лаЙс метърс нямаше де, иначе беше страшно по всички други времена и пространства, само на протестите на блек лайс не върлуваше грипа) - е, Милуоки взеха титлата в НБА с "гърка" Адетукомбо начело. Глей кво нещо - социална дистанция, та мамата си джаса. Ма то е щото в саш всички са ваксинирани де


                            Бе изобщо, грип ли бе да го опишеш...
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                              Който се е интересувал, знае, че противогрипните ваксини бяха всяка година различни.
                              На опаковката бе обозначен сезонът, за който се отнасят. Точно заради различния състав щамове,
                              характерни за съответната година.
                              Най-вероятно е и с този "грип" да е така.
                              Аве, не е баш така. При противогрипните се ограничаваха само с агитация и стимули. Тук имаш репресия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                                Това са много ниски стойности, дори не знам защо тази лаборатория е решила да ги определи като "положителен резултат"
                                https://cibalab.com/wp/cov2-quanitive-new-units/
                                Просто си сложи една ваксина и толкоз, аман от антиваксъри с психически разстройства, на които им се привижда какво ли не в тия ваксини. И откъде го взе това "бледо копие на оригинала"?
                                27,11 AU/ml х 2.6 = 70,48 BAU/ml


                                70,48 > 33.8 --> положителен

                                Аман от недовиждащи!

                                Коментар

                                Working...
                                X