IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

    https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2108891
    Втория, поне при мен. Не е нещо като да е скрито, само човек трябва да прояви елементарно любопитство, дори само заради собственото си здраве и живот
    Понеже си го чел, а аз не съм може ли да кажеш дали преди изследването ваксинираните хора в него са били изследвани дали са го преболедували ?
    И ти имаш пълното право да си смел, но не поради ваксината а че си го преболедувал преди нея..... 0./4% вероятност за ново разболяване. Разбира се след края на антителата такова е възможно, но то ще бъде много кратко докато клетъчният имунитет стартира процесите.... и ДА има такъв з десетилетия напред - доказано от САРС

    Коментар


    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
      хора кво правим ако сложат оная ултра ваксърка от сзо велислава петрова за здравен министър? Гледах й разни стари интервюта вика, че трябвало да стане задължителна ваксинацията.. консултант на ООН и Международния алианс за ваксини и имунизации
      Тя е ГАВИ.... нещо като централата на злото... Иначе по ЦВ трябва да е умно момиче...жалко....

      Коментар


      • хора кво правим ако сложат оная ултра ваксърка от сзо велислава петрова за здравен министър? Гледах й разни стари интервюта вика, че трябвало да стане задължителна ваксинацията.. консултант на ООН и Международния алианс за ваксини и имунизации
        Last edited by raydalio; 27.07.2021, 02:04.

        Коментар


        • В Нидерландия за днес има 164,598 заразени и само един умрял от ковид
          В България за днес има 7,456 и 5 умрели от ковид, при доста по-младо население
          В Нидерландия с първа игла ваксина са 67.7%, а у нас 15.4%

          Явно само у нас повечето ваксинация води до по-голяма смъртност на заразените, според антиваксърите.
          Иначе ако хората ни бяха нормални като нидерландците, щяхме да имаме 164598/7456*5 = 110 умрели
          Всъщност гледам, че на 4 декември сме имали 95,000 заразени и 147 умрели, при 0% ваксинирани, та ми се струва, че и у нас действат пропорциите като в Нидерландия

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Не бе човек , стига обобщавал. Идеята ми е че вирус има ,факт . От там насам има адски много неясноти , и който твърди ,че това дето се прожектира е абсолюта е наивник . Пази се и излез от филма . Всеки има глава на раменете . Факт е и че мои приятели които не излизаха и се дегизираха като роботи им се е..а мамата. Факт е и че не е ясно положението с ваксините . От там насам конспирации всякакви . Моите 5ст.
            На мен лично не ми пука от месеци. След като и аз и семейството ми се ваксинирахме. В момента си ходя по барове, нощни клубове. Гледам да се срещам само с ваксинирани и изкарали го да не заразя някой, но то е и лесно реално от всичките ми контакти само трима човека не са ваксинирани или не са го изкарали. Не съм ползвал дезинфектант от половин година, а маска слагам само където могат да ме глобят.

            И не ми се иска пак да се връща социална изолация или затваряне на заведения. Та това ми е мотивацията. Искам да си живея живота както искам, а не държавата да пази някакви хора, които сами не искат да се пазят. И така да ми прецаква и на мен начина на живот

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

              Последния път когато в този форум ми казваха че се филмирам бе миналото лято. Когато пишех че смъртните случаи ще минат 20000 следващите месеци.

              Еми има още едни 5000 случаи които е възможно да се случат следващите месеци. Този път почти на 100% от неваксинирани и неизкарали го
              Не бе човек , стига обобщавал. Идеята ми е че вирус има ,факт . От там насам има адски много неясноти , и който твърди ,че това дето се прожектира е абсолюта е наивник . Пази се и излез от филма . Всеки има глава на раменете . Факт е и че мои приятели които не излизаха и се дегизираха като роботи им се е..а мамата. Факт е и че не е ясно положението с ваксините . От там насам конспирации всякакви . Моите 5ст.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Шапки не нося. А сега сериозно , излез от филма .
                Последния път когато в този форум ми казваха че се филмирам бе миналото лято. Когато пишех че смъртните случаи ще минат 20000 следващите месеци.

                Еми има още едни 5000 случаи които е възможно да се случат следващите месеци. Този път почти на 100% от неваксинирани и неизкарали го

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Шапки не нося. А сега сериозно , излез от филма .
                  Знаеш ли ...тази приказка, луд умра няма, само се поти този хаби 20 човека! и няма да го преборите личен опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                    Хаха, каза го човека с алуминиевата шапка. Научните изследвания са филм, мозъчните пръдни са чиста истина.
                    Шапки не нося. А сега сериозно , излез от филма .
                    Last edited by X_Y; 27.07.2021, 08:36.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Ма ти си яко във филма момче , стегни се .Поне си вземи пуканки за прожекцията .
                      Хаха, каза го човека с алуминиевата шапка. Научните изследвания са филм, мозъчните пръдни са чиста истина.
                      Last edited by X_Y; 27.07.2021, 08:36.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                        https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2108891
                        Втория, поне при мен. Не е нещо като да е скрито, само човек трябва да прояви елементарно любопитство, дори само заради собственото си здраве и живот
                        Ма ти си яко във филма момче , стегни се .Поне си вземи пуканки за прожекцията .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Първия линк у гуглето ли ? Аз ги виждам тъй нещата, дезинформацията е масова и тотална .Лаици включая и аз коментират неща които не разбират . Пълен тъшак ....
                          ПП Моето мнение се формира от контра тезата на разни докторя ,включая и наши такива . Светът е фалирал и там е ключа от загадката пандемия корона 19 .
                          https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2108891
                          Втория, поне при мен. Не е нещо като да е скрито, само човек трябва да прояви елементарно любопитство, дори само заради собственото си здраве и живот

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                            Да, доказани факти от научни изследвания. А не от бай Иван с алуминиевата шапка дето ръси мозък в интернет, като си измисля истории за да си оправдае глупостта и страха.
                            Първия линк у гуглето ли ? Аз ги виждам тъй нещата, дезинформацията е масова и тотална .Лаици включая и аз коментират неща които не разбират . Пълен тъшак ....
                            ПП Моето мнение се формира от контра тезата на разни докторя ,включая и наши такива . Светът е фалирал и там е ключа от загадката пандемия корона 19 .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Доказани факти ?! Ай стига бе ...
                              Да, доказани факти от научни изследвания. А не от бай Иван с алуминиевата шапка дето ръси мозък в интернет, като си измисля истории за да си оправдае глупостта и страха.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                                Има данни, просто ги отричате. При изследването на опасността от хоспитализация при делта на ваксинирани хоспитализираните са били под статистическата грешка и не е имало смъртен случай. Това за хората включени в самото проучване.

                                Отричате доказани факти, измисляте си безумни истории на които вярвате и после се сърдите че ви наричат глупави. Ми как се наричат хора които се опитват да взимат решения така
                                Доказани факти ?! Ай стига бе ...

                                Коментар

                                Working...
                                X