IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

    https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2108891
    Втория, поне при мен. Не е нещо като да е скрито, само човек трябва да прояви елементарно любопитство, дори само заради собственото си здраве и живот
    Тия резултати достя рязко се различават от данните на Израел. Аз на последните вяравам повече защото тези изследвания не се знае кой ги плаща. От друга страна в Израел имат огромно количество РЕАЛНИ данни.
    https://www.cnbc.com/2021/07/23/delt...e-illness.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Понеже си го чел, а аз не съм може ли да кажеш дали преди изследването ваксинираните хора в него са били изследвани дали са го преболедували ?
      И ти имаш пълното право да си смел, но не поради ваксината а че си го преболедувал преди нея..... 0./4% вероятност за ново разболяване. Разбира се след края на антителата такова е възможно, но то ще бъде много кратко докато клетъчният имунитет стартира процесите.... и ДА има такъв з десетилетия напред - доказано от САРС
      Ти сериозно ли, пускам ти готов линк към изследване, за нещо което уж те интересува и теб те мързи даже да го прочетеш. Аз да не съм осведомителна агенция. Ако те интересуват рисковете ще го прочетеш. Не си правите елементарен труд да се осведомите за това което коментирате, обаче пускате стотици постове с пълни глупости.

      Все повече си мисля че присъствието ми в тази тема е тотално излишнж. Тук сте се събрали все едни гении дето не можете да разделите 12 овце на три, обаче обсъждате неща, за които нямате нито капацитет, нито възможностт да разберете.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

        Искаш да кажеш, че холандците умират по-малко в болница от българите?!? Аз лично съм в шок, надали се дължи на катастрофалното българско здравеопазване, затлъстяване и ядене на боклуци.

        Гледам новата опорка е, че мижавата смъртност от Делта се дължи на ваксините ... и няма нищо общо с факта, че ходи по младите, които и от предните щамове си бяха ОК ... та доообре...
        нещо бъркаш, делта варианта си ходи по всички. Просто хоспитализираните млади и дори деца са много повече отколкото при предишните варианти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
          В Нидерландия за днес има 164,598 заразени и само един умрял от ковид
          В България за днес има 7,456 и 5 умрели от ковид, при доста по-младо население
          В Нидерландия с първа игла ваксина са 67.7%, а у нас 15.4%

          Явно само у нас повечето ваксинация води до по-голяма смъртност на заразените, според антиваксърите.
          Иначе ако хората ни бяха нормални като нидерландците, щяхме да имаме 164598/7456*5 = 110 умрели
          Всъщност гледам, че на 4 декември сме имали 95,000 заразени и 147 умрели, при 0% ваксинирани, та ми се струва, че и у нас действат пропорциите като в Нидерландия
          Искаш да кажеш, че холандците умират по-малко в болница от българите?!? Аз лично съм в шок, надали се дължи на катастрофалното българско здравеопазване, затлъстяване и ядене на боклуци.

          Гледам новата опорка е, че мижавата смъртност от Делта се дължи на ваксините ... и няма нищо общо с факта, че ходи по младите, които и от предните щамове си бяха ОК ... та доообре...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
            В Нидерландия за днес има 164,598 заразени и само един умрял от ковид
            В България за днес има 7,456 и 5 умрели от ковид, при доста по-младо население
            В Нидерландия с първа игла ваксина са 67.7%, а у нас 15.4%

            Явно само у нас повечето ваксинация води до по-голяма смъртност на заразените, според антиваксърите.
            Иначе ако хората ни бяха нормални като нидерландците, щяхме да имаме 164598/7456*5 = 110 умрели
            Всъщност гледам, че на 4 декември сме имали 95,000 заразени и 147 умрели, при 0% ваксинирани, та ми се струва, че и у нас действат пропорциите като в Нидерландия
            Винаги може да намериш някъде нещо различно подпомагащо платената ти теза., обаче данните трябва да са от една и съща страна.... Има такива от Израел, Исландия, Гибралтар и т.н. при това без отчитане на преболедувалите ваксинирани.... Брутални са.... и показват че ваксините в МОМЕНТА са гола МРЪСНА вода

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

              https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2108891
              Втория, поне при мен. Не е нещо като да е скрито, само човек трябва да прояви елементарно любопитство, дори само заради собственото си здраве и живот
              Понеже си го чел, а аз не съм може ли да кажеш дали преди изследването ваксинираните хора в него са били изследвани дали са го преболедували ?
              И ти имаш пълното право да си смел, но не поради ваксината а че си го преболедувал преди нея..... 0./4% вероятност за ново разболяване. Разбира се след края на антителата такова е възможно, но то ще бъде много кратко докато клетъчният имунитет стартира процесите.... и ДА има такъв з десетилетия напред - доказано от САРС

              Коментар


              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                хора кво правим ако сложат оная ултра ваксърка от сзо велислава петрова за здравен министър? Гледах й разни стари интервюта вика, че трябвало да стане задължителна ваксинацията.. консултант на ООН и Международния алианс за ваксини и имунизации
                Тя е ГАВИ.... нещо като централата на злото... Иначе по ЦВ трябва да е умно момиче...жалко....

                Коментар


                • хора кво правим ако сложат оная ултра ваксърка от сзо велислава петрова за здравен министър? Гледах й разни стари интервюта вика, че трябвало да стане задължителна ваксинацията.. консултант на ООН и Международния алианс за ваксини и имунизации
                  Last edited by raydalio; 27.07.2021, 02:04.

                  Коментар


                  • В Нидерландия за днес има 164,598 заразени и само един умрял от ковид
                    В България за днес има 7,456 и 5 умрели от ковид, при доста по-младо население
                    В Нидерландия с първа игла ваксина са 67.7%, а у нас 15.4%

                    Явно само у нас повечето ваксинация води до по-голяма смъртност на заразените, според антиваксърите.
                    Иначе ако хората ни бяха нормални като нидерландците, щяхме да имаме 164598/7456*5 = 110 умрели
                    Всъщност гледам, че на 4 декември сме имали 95,000 заразени и 147 умрели, при 0% ваксинирани, та ми се струва, че и у нас действат пропорциите като в Нидерландия

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Не бе човек , стига обобщавал. Идеята ми е че вирус има ,факт . От там насам има адски много неясноти , и който твърди ,че това дето се прожектира е абсолюта е наивник . Пази се и излез от филма . Всеки има глава на раменете . Факт е и че мои приятели които не излизаха и се дегизираха като роботи им се е..а мамата. Факт е и че не е ясно положението с ваксините . От там насам конспирации всякакви . Моите 5ст.
                      На мен лично не ми пука от месеци. След като и аз и семейството ми се ваксинирахме. В момента си ходя по барове, нощни клубове. Гледам да се срещам само с ваксинирани и изкарали го да не заразя някой, но то е и лесно реално от всичките ми контакти само трима човека не са ваксинирани или не са го изкарали. Не съм ползвал дезинфектант от половин година, а маска слагам само където могат да ме глобят.

                      И не ми се иска пак да се връща социална изолация или затваряне на заведения. Та това ми е мотивацията. Искам да си живея живота както искам, а не държавата да пази някакви хора, които сами не искат да се пазят. И така да ми прецаква и на мен начина на живот

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                        Последния път когато в този форум ми казваха че се филмирам бе миналото лято. Когато пишех че смъртните случаи ще минат 20000 следващите месеци.

                        Еми има още едни 5000 случаи които е възможно да се случат следващите месеци. Този път почти на 100% от неваксинирани и неизкарали го
                        Не бе човек , стига обобщавал. Идеята ми е че вирус има ,факт . От там насам има адски много неясноти , и който твърди ,че това дето се прожектира е абсолюта е наивник . Пази се и излез от филма . Всеки има глава на раменете . Факт е и че мои приятели които не излизаха и се дегизираха като роботи им се е..а мамата. Факт е и че не е ясно положението с ваксините . От там насам конспирации всякакви . Моите 5ст.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Шапки не нося. А сега сериозно , излез от филма .
                          Последния път когато в този форум ми казваха че се филмирам бе миналото лято. Когато пишех че смъртните случаи ще минат 20000 следващите месеци.

                          Еми има още едни 5000 случаи които е възможно да се случат следващите месеци. Този път почти на 100% от неваксинирани и неизкарали го

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Шапки не нося. А сега сериозно , излез от филма .
                            Знаеш ли ...тази приказка, луд умра няма, само се поти този хаби 20 човека! и няма да го преборите личен опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              Хаха, каза го човека с алуминиевата шапка. Научните изследвания са филм, мозъчните пръдни са чиста истина.
                              Шапки не нося. А сега сериозно , излез от филма .
                              Last edited by X_Y; 27.07.2021, 08:36.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Ма ти си яко във филма момче , стегни се .Поне си вземи пуканки за прожекцията .
                                Хаха, каза го човека с алуминиевата шапка. Научните изследвания са филм, мозъчните пръдни са чиста истина.
                                Last edited by X_Y; 27.07.2021, 08:36.

                                Коментар

                                Working...
                                X