IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    link Delta to more serious symptoms, including hearing impairment, severe gastrointestinal issues and blood clots leading to tissue death and gangrene.
    А сега де... Да не си настъпваме пак краката, ама това са все страничните ефекти от експерименталните псевдоваксини... Както са докладвани вече от стотици хиляди хора по света.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
      Поиграх си да сметна - АХА да излезе че има файда от факсината в Англия.
      Ама 95% вероятно е твърдението че файда НЯМА - точно в 2-та края на доверителния интервал са.
      Айде бонка ко мое да ме обори
      Пак произволни числа и твърдения. Как да ги обориш? Единствено мога да припомня ФАКТИТЕ:

      80% от хората над 50 години в УК са ваксинирани. От 231 доказано починали от делта в тази възрастова група, 54% са неваксинирани, ПЕТ ПЪТИ по-вероятна смърт. Доколко данните от такава извадка могат да са представителни за всички починали от делта? Статистиката дава стандартно отклонение 3%.
      ​​​​​​

      Коментар


      • Един BAN ще ми освободи 30 мин. свободно време на ден.
        Де съм зяпал до сега, еи сега ва изтрих от боокмарка...
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Терзу̀, това е най-точното описание на самия теб. Особено в тема NYSE. И намали кафето


          Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Този не е заблуден, а елементарен лъжец. И в другите теми е такъв. Това не е някакво извъртане, а някаква нагла тепегьозка лъжа на принципа "ако мине" по някакво чудо. [...] вече показах данните, че лъже като дърт циганин. Ти го хващаш с ръка в джоба ти, той ти казва "не съм аз". Няма как такъв човек да си признае, че лъже.



          Не разбрахте ли, че този индивид "създава" цели алтернативни реалности.
          Last edited by Money; 01.08.2021, 20:28.

          Коментар


          • буквално първия резултат в гугъл, как пък не можете да го намерите със седмици
            Като ви интересува нещо, влизате в гугъл - пишете си въпроса например delta variant mortality rate и след това чете резултатите.

            https://asm.org/Articles/2021/July/H...iant-B-1-617-2

            Other reports link Delta to more serious symptoms, including hearing impairment, severe gastrointestinal issues and blood clots leading to tissue death and gangrene. Research is ongoing to determine if Delta infection is associated with increased hospitalization and death. One early study assessing the risk of hospital admission in Scotland reported that hospitalization is twice as likely in unvaccinated individuals with Delta than in unvaccinated individuals with Alpha.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

              Това от къде го прочетохте, аз вече втора седмица се опитвам да намеря такава статистика?
              Той твърдеше до преди седмица, че смъртността от делтата е МНОГО ПО-ГОЛЯМА от всички други...докато НПО-то СЗО не го опроверга вчера.
              Не знам на какви данни се базират , но пишат че НЕ Е по-висока. Разбирай е по-малка щото не са написали и еднаква....
              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 01.08.2021, 20:24.

              Коментар


              • Как ви се виждат репресиите. Ескалация: Пакистан блокира телефоните на неваксинираните срещу COVID-19

                От вчера го прилагат ефективно и хиляди се редят да ги боцкат
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Поиграх си да сметна - АХА да излезе че има файда от факсината в Англия.
                  Ама 95% вероятно е твърдението че файда НЯМА - точно в 2-та края на доверителния интервал са.
                  Айде бонка ко мое да ме обори
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                    Не разбирам - какво имаш предвид като споменаваш Индия? Индия е безусловно, категорично доказателство колко измислен е "делта-варианта". От месец и повече имат по 40 000 новозаразени на ден. В държава с 1.3 милиарда население. С нищожен брой "ваксинирани". С невъзможни за осъществяване "мерки". И този невероятно заразен "вариант", който съседа ми като кихне в банята и ще ни зарази на пет етажа надолу през вентилацията, някак в Индия не е толкова заразен. И смъртността им е 500-600 на ден. 1.3 милиарда население, неваксинирани, създатели на най-заразния вариант.

                    ПП - и още - Индия с "рекордна смъртност? Излагаш се драматично. В Индия ползват Ивермектин от началото. Смъртността им е 1%. Мачкат ги с всичка сила да го спрат. Че провалят страховата психоза.
                    Пич, ОТКАЖИ СЕ!

                    Този не е заблуден, а елементарен лъжец. И в другите теми е такъв. В Индия смъртността е 6+ пъти по-ниска от тази във Великобритания. https://covid19.who.int Това не е някакво извъртане, а някаква нагла тепегьозка лъжа на принципа "ако мине" по някакво чудо. За Русия вече показах данните, че лъже като дърт циганин. Ти го хващаш с ръка в джоба ти, той ти казва "не съм аз". Няма как такъв човек да си признае, че лъже.

                    Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

                    Това от къде го прочетохте, аз вече втора седмица се опитвам да намеря такава статистика?
                    Не разбрахте ли, че този индивид "създава" цели алтернативни реалности.
                    Last edited by X_Y; 01.08.2021, 19:55.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                      Ковиваксърите винаги имат дълго и заплетено обяснение защо и как данните, които противоречат на религиозните им убеждения, не са верни. И много интересни изчисления, които могат да ти "докажат" че са прави, понеже обаче защото
                      Аз не съм тука че да те образовам, не съм тук и за да те убеждавам да се ваксинираш, още по-малко пък имам някакъв комплекс на спасител. Аз съм ваксиниран, близките ми са ваксинирани, приятелите ми са ваксинираните, изобщо не ми дреме за решенията на някой антиваксър и как и дали неговите решения ще му се отразят на самия него. Като иска да си вдигне 30 пъти вероятността да лежи в болница, прав му път - той ще лежи. Аз съм тук че да споря с вас на мен това ми е забавно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                        Индия е държава с младо население. И слабо население. .
                        Аз съм ходил служебно в Индия няколко пъти и съм видял как е там.
                        И тебе дето ме триеш да те хванат и тебе ще НАЕБЪТ.
                        Last edited by KMETA; 01.08.2021, 19:48.
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                          ...Индия е дрън дрън, дрън дрън дрън дръндрън...
                          Ковиваксърите винаги имат дълго и заплетено обяснение защо и как данните, които противоречат на религиозните им убеждения, не са верни. И много интересни изчисления, които могат да ти "докажат" че са прави, понеже обаче защото

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                            Числата ги разбирам, но ти нямаш идея какво е биноминално разпределение, случайна величина, извадка, схема на бернули и тн. Моята сметка я направих, статистика дадох, ти си неспособен дори да формулираш нещо, просто хвърляш произволни числа. Иди да получиш математика и пак се върни.

                            Къде го измисли туй м
                            Last edited by X_Y; 01.08.2021, 19:29.
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                              Не разбирам - какво имаш предвид като споменаваш Индия? Индия е безусловно, категорично доказателство колко измислен е "делта-варианта". От месец и повече имат по 40 000 новозаразени на ден. В държава с 1.3 милиарда население. С нищожен брой "ваксинирани". С невъзможни за осъществяване "мерки". И този невероятно заразен "вариант", който съседа ми като кихне в банята и ще ни зарази на пет етажа надолу през вентилацията, някак в Индия не е толкова заразен. И смъртността им е 500-600 на ден. 1.3 милиарда население, неваксинирани, създатели на най-заразния вариант.
                              Индия е държава с младо население. И слабо население. Двата основни рискови фактори ги няма. Отделно голяма част от случайте там не се ловят - това е все пак бедна държава - много бедна, така че официалните цифри почти сигурно са силно подценени.

                              50% от индийците са под 20 години. Над 65 години са само 60 милиона индийци, което е само около 10 -15 милиона над американците които са над 65 години. Ако преизчислиш смъртността през възраста и през потенциално скритата смъртност и Индия си е също толкова засегната като повечето европейски държави това и което показваха по медиите с препълнени болници, черен пазар на кислород, огромен ръст на погребенията.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                -100

                                ...и успокой нервата

                                И аз искам пари. Ама съм от другата банда. Искам много повече но затова пък съм оргинален и качесвен. ХЯ ХЯХ ЯХЯ ХЯХЯ ХХЯХЯ...
                                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X