IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
    в последните седмици, американските медии са пълни със статии и репортажи за хора, умиращи от COVID, осъзнали буквално в последните си часове, че е било глупаво да не се ваксинират.
    Tрогателно. А какво си мислят в последните часове ваксинираните? Че е било глупаво да не си сложат 3-та и 4-та игла?

    Коментар


    • ТЕ ви зомбират и заливат с пропаганда - в последните седмици, американските медии са пълни със статии и репортажи за хора, умиращи от COVID, осъзнали буквално в последните си часове, че е било глупаво да не се ваксинират.
      Както "здравомислещите" като песимистчо отбеляза - няма мърдане, па вие си врякайте.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        То едва ли някой може освен ей така на ангро...Тая статистика която ни пробутват няма нищо вярно с реалността...А връхтъ на сичко ако умреш от инсулт ама си лепнал ковид пишат те умрял от ковид...Но ако си ваксиниран и умреш от инсулт не си умрял от ваксината а от инсулта
        Между другото.... Също знам за случай на позната. Майка й получава инсулт, преди това нищо друго й нямало. Закарват я в болница и т.н. но не оцелява. И причина за смъртта "ковид". Аха, добре... Е, и Матеев тука с тъста му подобна ситуация.
        А що народ сподели, че по време на предните "вълни" са получили предложения за по 1000 лева да получат от лекари да ги "хоспитализират" с ковид. Уж хоспитализирани...
        Също и за един младеж знам, с инсулт след ваксина в болницата... Но не е от ваксината, разбира се... Няма нищо общо ваксината...
        Last edited by d333; 19.08.2021, 23:08.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

          Върни се към качеството, а не към количеството постове.
          Е, на някои им плащат на брой постове, не на качество.

          Коментар


          • Да спасим евреите в България пак. Ако трябва ще си ги крия в мазето ама не си ги давам. На доктор Менгеле.
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Гледах някои други актьори , но този съм го пропуснал. Има ли видео ?
              https://www.bitchute.com/video/g9Fu33NOuIyC/

              Красота. После взеха да го режат от новините, оставяха само докато посяга с иглата Що не репетират тия хора

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                Мислех, че политиците масово се "ваксинират" Нетаняху-стил с прибираща се игла, ама явно има някои наивни... "Вярват на науката"... Ето, този се е ваксинирал с действителният експериментален препарат https://www.youtube.com/watch?v=1QGFNKLPKaI

                Гледах някои други актьори , но този съм го пропуснал. Има ли видео ?

                Коментар


                • Мислех, че политиците масово се "ваксинират" Нетаняху-стил с прибираща се игла, ама явно има някои наивни... "Вярват на науката"... Ето, този се е ваксинирал с действителният експериментален препарат https://www.youtube.com/watch?v=1QGFNKLPKaI


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    То едва ли някой може освен ей така на ангро...Тая статистика която ни пробутват няма нищо вярно с реалността...А връхтъ на сичко ако умреш от инсулт ама си лепнал ковид пишат те умрял от ковид...Но ако си ваксиниран и умреш от инсулт не си умрял от ваксината а от инсулта
                    Точно тъй е. И после как да имаш доверие в системата и това, което ни принуждават да си бием ?!
                    Трябва да си много умен и доверчив...., а ние по-тъпичките изпитваме некои леки съмнения понеже не хващаме логиката от горното....
                    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 19.08.2021, 18:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                      Бай Пеше, ако е така то означава, че реалната бройка на заразените е повече(като прибавим тези, за които споменаваш). Но не мога да преценя до колко е тежестта на този фактор съотнесен към общата цифра..
                      То едва ли някой може освен ей така на ангро...Тая статистика която ни пробутват няма нищо вярно с реалността...А връхтъ на сичко ако умреш от инсулт ама си лепнал ковид пишат те умрял от ковид...Но ако си ваксиниран и умреш от инсулт не си умрял от ваксината а от инсулта

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Като знам как немърливо и безотговорно работят българите ми се струва че доста от тестовете са фалшиви...Не фалшифицирани а фалшиви.Като видях тия които бъркат в носа на хората как и къде го правят и ме напуши на смях.Ми то не е нужно да ти фалшифицират теста достатъчно е тоя който взема пробата да му бутнеш 20 кинт и отрицателният тест ти е сигурен.Да не говорим повече че е безсмислено.Та те така и с ваксините и със всичко
                        Бай Пеше, ако е така то означава, че реалната бройка на заразените е повече(като прибавим тези, за които споменаваш). Но не мога да преценя до колко е тежестта на този фактор съотнесен към общата цифра..

                        Коментар


                        • [QUOTE=barbaron;n3795200]Пред фактите и боговете млъкват, но българинът не

                          В Индия как я карат... Че там са повече от милиард неваксаните. Измират ли яко. Хем тоя вариант от тях тръгна. Леле сигурно е страшен мор.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                            Разсеян си и не вникваш в това, което пиша. Никъде не говоря за ефекта от ваксините върху смъртността. Става въпрос за това каква е реалната епидемична обстановка в България(сравняваш тук и там брой отчетени заболели, но на каква бройка тестове). Ако и ние направим 85 хил. теста на ден(колкото в Израел), колко положителни ще има?
                            Относно математиката - не знам какво визираш под математика за 4 клас(със сигурност не и проценти), но е достатъчна за някои изводи. Ако искаш с удоволстви бих си говорил за интеграли(останах си само на ниво троен) и диференциали, но може би не в тази тема.
                            Върни се към качеството, а не към количеството постове.
                            Като знам как немърливо и безотговорно работят българите ми се струва че доста от тестовете са фалшиви...Не фалшифицирани а фалшиви.Като видях тия които бъркат в носа на хората как и къде го правят и ме напуши на смях.Ми то не е нужно да ти фалшифицират теста достатъчно е тоя който взема пробата да му бутнеш 20 кинт и отрицателният тест ти е сигурен.Да не говорим повече че е безсмислено.Та те така и с ваксините и със всичко

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              Е гледам и какво се е случило и в Израел миналия път когато са били на толкова намерени преди ваксинациите. Септември при 8000 намерени са умирали по над 50 човека. При 75% напълно ваксинирано възрастно население значи може да се очаква че жертвите ще са около 25% от предишните. Или между 12 и 15 човека - горе долу там където са сега.

                              Не знам ти каква математика използваш, но с математиката за 4 клас реалността се връзва с очакванията - същото което се проявява и в UK където вече мина делтата и жертвите бяха много по-малко от предишните вълни
                              Разсеян си и не вникваш в това, което пиша. Никъде не говоря за ефекта от ваксините върху смъртността. Става въпрос за това каква е реалната епидемична обстановка в България(сравняваш тук и там брой отчетени заболели, но на каква бройка тестове). Ако и ние направим 85 хил. теста на ден(колкото в Израел), колко положителни ще има?
                              Относно математиката - не знам какво визираш под математика за 4 клас(със сигурност не и проценти), но е достатъчна за някои изводи. Ако искаш с удоволстви бих си говорил за интеграли(останах си само на ниво троен) и диференциали, но може би не в тази тема.
                              Върни се към качеството, а не към количеството постове.
                              Last edited by neptun266; 19.08.2021, 17:26.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Мисля, че е неизбевно и стратегията е отработена по света. Има различни опити в различните държави и се знае кое колко % носи....
                                Почват с медицинският персонал, после с училищният, после с родителите на децата в градините....Стъпка по стъпка. А да и никой няма да уволняват направо, а примерно ще го карат на 2-3 дни да си прави тест и да му бъркат в носа, освен разход немалък за нашата държава е време губещо, изнервящо и хората ще поддадат накрая. Много малко са хората които могат да устоят на всяка една от много ;;дребни'' ограничения.
                                Ще им е почти невъзможно да го направят тук. Нагледно от първо лице ще станем свидетели на закона "Всяко действие има равно по големина и противоположно по посока противодействие". Един ще си изкара фалшив паспорт, друг ще ги съди, трети ще им ЕПМ на ковидиотите и т.н.

                                Коментар

                                Working...
                                X