IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Опорката ти е много смешна. За 10 години много щамове ще се сменят и много пъти съществуващите ваксини ще си променят техния състав, щото да защитават от последните няколко активни щама. Това е така и с грипните ваксини, а и с много други видове ваксини.

    Тоест не е важна самата ваксина и нейният състав, а технологията на нейното производство и принципите, които използва. Иначе състава се променя с времето и с новопоявилите се щамове. Ако за всеки един щам искаш милиарди ваксинирани и чакане от 10 години, никога няма да си доволен, дори и след 100 години.

    Така че предлагам ти да забравиш за тази смешна опорка от 10 години и да престанеш да плещиш ежедневни глупости в темата, защото повярвай ми - на всички им писна от тебе и от твоето невежество.
    Айде моля те не ми давай наклон да пиша или не . Ако нещо не ти харесва има игнор.
    И не мен ми писна от твоите лъжи за статистиките , постоянните обиди към опоненти, но те търпя....

    Не разбирам какво пречи на някои , че не искам с близките ми да участваме в експерименти с недоказани към момента технологии / може да са най-голямото световно откритие, но към момента са просто тест/. Особено насила. Вие щом искате никой не ви пречи - спасили сте се от вируса.
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 03.09.2021, 14:50.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

      Ясно. Пишеш чаршафи с по 10 различни инсинуации и "факти" според твоето въображение, и като те попита някой да покажеш поне един къде го пише, почваш с нападките и нови "факти". Дори няма да си правя труда да те питам да посочиш поне един цитат който съм "изрязвал", надници и тем подобни глупости. Ти нито веднъж не си посочил и едно "доказателство" за безброй цифри и твърдения които си измисляш на момента за ефектите от различни ваксини, вируси, смъртност и прочие.
      Дай да видим доказателствата от специалистката ти за естественият имунитет ?
      Колко пъти да те помоля за това ?
      Ясно е че освен да си платен няма логика всеки ден да копираш предварително подготвени лъжи....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
        Вече също е собствен избор да се разболееш от ковид и да влезеш в болница или да умреш, при наличието на ваксина.
        Там е въпроса е че ваксината пази само според маркетинга и и при приемане на всеки 6 месеца на нова версия..... може би....
        Когато излезе стерилизираща ваксина ще има опция.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dreamer Разгледай мнение

          Браво, ето един стабилен Ваксър. Превеждам цитати от някои от статиите.

          Япония води света в разкриването на измами с ваксинирани наранявания и смъртни случаи срещу HPV.

          Спирането на ваксината е довело до 11000 жертви от рак….

          Много ниско падаш ,но за трол е нормално !
          "Спирането на ваксината е довело до 11000 жертви от рак…."-Това е смешния плач на reuters. ,че Япония спряла hpv ваксината.Каква трагедия !

          Japan Leading The World In Exposing Fraud With Gardasil HPV Vaccine Injuries And Deaths
          Намери си някой да ти преведе статията, може и да разбереш нещо !

          пп. много здраве на тролската компания !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
            Japan's halt of regular HPV vaccine to cause thousands of cancer deaths: study
            https://www.reuters.com/article/us-j...-idUSKBN2050K9

            Japan Leading The World In Exposing Fraud With Gardasil HPV Vaccine Injuries And Deaths
            https://humansarefree.com/2019/11/ja...nes-fraud.html


            India halts HPV vaccine trial after six girls die, US does nothing in response to 67 deaths and counting
            https://www.naturalnews.com/029632_I...V_vaccine.html

            NHS Trust suspends cervical cancer vaccinations after girl, 14, dies within hours of jab
            https://www.dailymail.co.uk/news/art...ancer-jab.html
            Браво, ето един стабилен Ваксър. Превеждам цитати от някои от статиите.

            Япония води света в разкриването на измами с ваксинирани наранявания и смъртни случаи срещу HPV.

            Спирането на ваксината е довело до 11000 жертви от рак….

            Коментар


            • Имам предвид, че това е най-евтината и ефективна ЕЖЕДНЕВНА информационна кампания.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                Чудя се, кога най-сетне, заедно с бройката на ежедневно починалите "с Ковид",
                ще се обявява, колко от тях са били ваксинирани и колко - неваксинирани?
                Просто и ясно.
                То вече е обявявано в медиите не един път, но ти явно не четеш новините. Не четеш и старите постинги в темата. Та нека да те светна - над 95% от попадналите в болница и над 95% от умрелите са неваксинирани (неимунизирани).

                Коментар


                • Чудя се, кога най-сетне, заедно с бройката на ежедневно починалите "с Ковид",
                  ще се обявява, колко от тях са били ваксинирани и колко - неваксинирани?
                  Просто и ясно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                    Така ли? "Доказано" ли е вече? Я да видим къде е доказано и в кои страни е получила бан ваксината за папилома вирус?
                    Japan's halt of regular HPV vaccine to cause thousands of cancer deaths: study
                    https://www.reuters.com/article/us-j...-idUSKBN2050K9

                    Japan Leading The World In Exposing Fraud With Gardasil HPV Vaccine Injuries And Deaths
                    https://humansarefree.com/2019/11/ja...nes-fraud.html


                    India halts HPV vaccine trial after six girls die, US does nothing in response to 67 deaths and counting
                    https://www.naturalnews.com/029632_I...V_vaccine.html

                    NHS Trust suspends cervical cancer vaccinations after girl, 14, dies within hours of jab
                    https://www.dailymail.co.uk/news/art...ancer-jab.html
                    Last edited by neon7; 03.09.2021, 13:34.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Всичко е ок според теб / ваксинирай се никой не ти пречи/, а според мен спрямо риска от вируса , ползата от ваксината и проблемите от нея поне за мен дават нееднозначен отговор / нито да нито не/ .Трябва ми време - 10 години, за да видя какво се случва с тези 2 млрд . Броят лаб мишки за кратък период не е равнозначен за малко мишки за дълъг период. Надявам се , че след това необходимо време всичко ще е наред и тогава ще се ваксинирам може би / може би защото имам естествен имунитет който няма нужда от ваксина/..
                      Ето знаеш, че в обществото има огромно количество проблеми, които убиват повече хора от вируса и никой не се трогва. Разликата е че тези неща никой не те кара да ги използваш насила - пиене, пушене, дрога, вредна храна и т.н. е по СОБСТВЕН ИЗБОР. А ваксината е по ПРИНУДА, без да има полза от нея за 80% от хората и с неизвестни вредности !
                      Опорката ти е много смешна. За 10 години много щамове ще се сменят и много пъти съществуващите ваксини ще си променят техния състав, щото да защитават от последните няколко активни щама. Това е така и с грипните ваксини, а и с много други видове ваксини.

                      Тоест не е важна самата ваксина и нейният състав, а технологията на нейното производство и принципите, които използва. Иначе състава се променя с времето и с новопоявилите се щамове. Ако за всеки един щам искаш милиарди ваксинирани и чакане от 10 години, никога няма да си доволен, дори и след 100 години.

                      Така че предлагам ти да забравиш за тази смешна опорка от 10 години и да престанеш да плещиш ежедневни глупости в темата, защото повярвай ми - на всички им писна от тебе и от твоето невежество.
                      Last edited by Mateev; 03.09.2021, 12:52.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Защо на отговориш на цял пост по ТЕМАТА , че дори и го изрязваш и оставяш по 1 изречение извън темата за което консултативният орган може да се захване. Така ли си оправдаваш надника ?
                        Ясно. Пишеш чаршафи с по 10 различни инсинуации и "факти" според твоето въображение, и като те попита някой да покажеш поне един къде го пише, почваш с нападките и нови "факти". Дори няма да си правя труда да те питам да посочиш поне един цитат който съм "изрязвал", надници и тем подобни глупости. Ти нито веднъж не си посочил и едно "доказателство" за безброй цифри и твърдения които си измисляш на момента за ефектите от различни ваксини, вируси, смъртност и прочие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Всичко е ок според теб / ваксинирай се никой не ти пречи/, а според мен спрямо риска от вируса , ползата от ваксината и проблемите от нея поне за мен дават нееднозначен отговор / нито да нито не/ .Трябва ми време - 10 години, за да видя какво се случва с тези 2 млрд . Броят лаб мишки за кратък период не е равнозначен за малко мишки за дълъг период. Надявам се , че след това необходимо време всичко ще е наред и тогава ще се ваксинирам може би / може би защото имам естествен имунитет който няма нужда от ваксина/..
                          Ето знаеш, че в обществото има огромно количество проблеми, които убиват повече хора от вируса и никой не се трогва. Разликата е че тези неща никой не те кара да ги използваш насила - пиене, пушене, дрога, вредна храна и т.н. е по СОБСТВЕН ИЗБОР. А ваксината е по ПРИНУДА, без да има полза от нея за 80% от хората и с неизвестни вредности !
                          Вече също е собствен избор да се разболееш от ковид и да влезеш в болница или да умреш, при наличието на ваксина.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение

                            Резултатите са 2млрд ваксинирани и всичко е ОК. Какво повече ти трябва? Я помисли колко хора съзнателно пушат цигари и пият алкохол, които доказано причиняват рак, ама не съм видял някой да се е трогнал.
                            Всичко е ок според теб / ваксинирай се никой не ти пречи/, а според мен спрямо риска от вируса , ползата от ваксината и проблемите от нея поне за мен дават нееднозначен отговор / нито да нито не/ .Трябва ми време - 10 години, за да видя какво се случва с тези 2 млрд . Броят лаб мишки за кратък период не е равнозначен за малко мишки за дълъг период. Надявам се , че след това необходимо време всичко ще е наред и тогава ще се ваксинирам може би / може би защото имам естествен имунитет който няма нужда от ваксина/..
                            Ето знаеш, че в обществото има огромно количество проблеми, които убиват повече хора от вируса и никой не се трогва. Разликата е че тези неща никой не те кара да ги използваш насила - пиене, пушене, дрога, вредна храна и т.н. е по СОБСТВЕН ИЗБОР. А ваксината е по ПРИНУДА, без да има полза от нея за 80% от хората и с неизвестни вредности !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Ти твърдиш, че е технология изпитвана от 30 години не аз. Та какви са резултатите от това върху хора ? Може ли да ги видим ?
                              Има процедури / поне при ФДА/ , които не са спазени тук до момента. При идеални условия, голяма компания и безпроблемен продукт / ФДА не правят забележки/ одобрение може да се вземе за няколко години, ако няма някои от тези неща се чака и 10 години за одобрение

                              Теб ли те пуснаха в темата след като Боби не се справя добре само с копирането ?
                              Резултатите са 2млрд ваксинирани и всичко е ОК. Какво повече ти трябва? Я помисли колко хора съзнателно пушат цигари и пият алкохол, които доказано причиняват рак, ама не съм видял някой да се е трогнал.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение

                                Кажи де, покажи някакъв нормативен акт, закон, нещо, което да изисква, че една ваксина се тества 5-10г. Иначе приемам, че изцяло си измисляте, което си е така.
                                Ето ти малко инфо. Само да искаш, да потърсиш. Само си излиза.


                                https://vaccination-info.eu/bg/fakti...opeyskiya-syuz

                                Коментар

                                Working...
                                X