IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

    Звучи страшно, особено първото изречение.

    Чак се чудя, че от около 200-250 души мое близко и далечно обкръжение, правил съм груба количествена преценка на бройката в София, има само един починал с ковид, човек на шейсетина години с предишно сърдечно заболяване и диабет.

    А как е при вас?
    Един умрял на 200-250 човека са 4-5 промила годишна смъртност от Ковид, това е страшно! Това е повече от рака, инфаркта и катастрофите взети заедно!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

      Само на теб не ти е ясно колко се печели от клиничната пътека за ковид, сравнено с обикновения грип.
      Той,Ковидът,затова е измислен,за да се пИчели от клинична пътека за Ковидът....Преди да дойде Ковидът,доккторите в световен мащаб печелеха доста зле....Но най-зле бяха вирусолозите....С една, едномесечна грипна вълна и нещата прикличват....И за тях кинти никакви....Едва свързаха двата края....И тогова се проведе ,на тайно място,световна сбирка на виросолозите и там се реши тая работа с Ковидът...Знам къде и кога се случи това ,ама няма да ви кажа,щото ме дебнат.....
      И сега вирусолозите се замогнаха от клиничната пътека...Ама пък за много от другите специалности не чак толкова хепи положението.....Много са намалели травмите в световен мащаб...Разбрах,че травматолозите,скоро ще имат и те тайна сбирка ,на която ще бъдат сформирани бойни групи,които ще обикалят нощем и ще чупят крака и ръце,да дръпнат и травматолозите малко с материала.....Пазете се...И за други тайни неща чух....

      https://www.google.com/search?q=baye...hrome&ie=UTF-8
      https://de.statista.com/statistik/da...-ag-seit-1995/

      А бе чудя се,Байер принадлежи ли към Биг Фарма?!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
        Защо в Англия от COVID умират 9,3 пъти по-малко, отколкото в България? Ами то само на антиваксърите още не е ясно.
        https://offnews.bg/analizi-i-komenta...ri-758242.html
        То хубаво си дал тази цифра, но я да видим как са я получили. Сравняване на CFR в БГ и UK. 9.3 пъти разлика в умрелите спрямо регистрираните случаи. И как се регистрират случаи - чрез тестове. Я да видим колко тестват в UK и в БГ. UK-4 000 000/мил. БГ- 625 000/мил. Разлика само 6.4 пъти. При сходен prevelance на делта-та(даже там може да е по-малко заради ваксините) с колко ще се променят откритите случаи ако тестваме колкото тях(което няма как да стане) и оттам CFR, следователно разликата в смъртността?
        ПП: Сещам се за филма Чернобил, където дозиметърът не отчел нищо, защото изгорял при включването, а извода, който направиха беше-Москва праща боклуци.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

          Звучи страшно, особено първото изречение.

          Чак се чудя, че от около 200-250 души мое близко и далечно обкръжение, правил съм груба количествена преценка на бройката в София, има само един починал с ковид, човек на шейсетина години с предишно сърдечно заболяване и диабет.

          А как е при вас?
          При мен е зле.По време на втората и третата вълна измряха много хора.На съседите синът им почина на 44г на Рожденият си ден един приятел на 60 си отиде колега на 35.Но повечето които си заминаха са над 80 годишни

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
            Известен роден 43 г. актьор почина внезапно в Лондон СНИМКА

            Известен роден 43 г. актьор почина внезапно в Лондон СНИМКА (blitz.bg)

            Дали е бил ваксиниран.....
            Само ти ли не разбра че ваксиниран не може да умре от Ковид или с Ковид.Тая привилегия имат само неваксинираните и антиваксърите.Днеска чувам от Народната власт че който не иска да си постави ваксина за Ковид бил антиваксър...ти да видиш кви толупи има в Народната власт.Аз се ваксинирах срещу тетанус щото тая година е моят набор ама срещу Ковид няма да си сложа...Та мен ме квалифицираха като антиваксър
            Last edited by national power; 04.09.2021, 16:44.

            Коментар


            • Известен роден 43 г. актьор почина внезапно в Лондон СНИМКА

              Известен роден 43 г. актьор почина внезапно в Лондон СНИМКА (blitz.bg)

              Дали е бил ваксиниран.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение
                България е в челната битка по свръхсмъртност в класацията на The Economist. Пред нас са само Перу и Северна. Поради разминаването във вълните с Ю. Америка, сега пред нас се открива уникална възможност. Ако се напънем малко, но достатъчно, за да се нас*рем, може да се окичим (поне временно) с приза - дебили дел мондо.
                Звучи страшно, особено първото изречение.

                Чак се чудя, че от около 200-250 души мое близко и далечно обкръжение, правил съм груба количествена преценка на бройката в София, има само един починал с ковид, човек на шейсетина години с предишно сърдечно заболяване и диабет.

                А как е при вас?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  big pharma и големите имперски сили са основен заподозрян за благодетел на троловете по света и у нас.

                  анти ваксина = проблеми и много пари за бялата мафия...болници и лекарства.


                  Смешката на месеца.
                  Предполагам това означава, че създателите на ваксините са бунтовниците от Съпротивата, които водят самоотвержена борба срещу Тъмната страна на здравеопазването. Как "големите имперски сили" са допуснали тези ваксини изобщо да се появят, че отгоре на всичко да бъдат пълномащабно и систематично пропагандирани по масмедията, която е собственост на "големите имперски сили"? Това е извън обхвата на разбиранията ми.
                  Last edited by perin; 04.09.2021, 16:24.

                  Коментар


                  • България е в челната битка по свръхсмъртност в класацията на The Economist. Пред нас са само Перу и Северна. Поради разминаването във вълните с Ю. Америка, сега пред нас се открива уникална възможност. Ако се напънем малко, но достатъчно, за да се нас*рем, може да се окичим (поне временно) с приза - дебили дел мондо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      анти ваксина = проблеми и много пари за бялата мафия...болници и лекарства.
                      Този нов довод или опорка, за пръв път появил се днес, срещам трети път у различни юзъри в различни социални мрежи.
                      Не че довода си струва но съвпадението ми е интересно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                        Oбясни на невежите. Колко се печели, при условие че в германия е 20+ хиляди евро?

                        Ти имаш ярко изразен аналитичен нюх, обаче...

                        Оказва се, че манипулираш дискусията!

                        Подменяш смисъла на спора!

                        Значи, аз казвам: клиничната пътека за ковид струва ДЕСЕТКИ (може и СТОТИЦИ ПЪТИ) повече от тая, с обикновен грип.

                        Това е, разбира се у нас и доказва смисъла на "отчетността" на случаите у нас.

                        Ти, обаче - ПОДМЕНЯШ дискусията, ката ме караш да сравнявам с Германия. Колко мноооого струвала ТАМ клиничната пътека!

                        Ама, аз за това и не споря!

                        Все пак, имам впечатления за заплатите на лекарите в Швейцария. Нямат общо (очевАдно е!) с германските, но това е различна дискусия! Ако лобираш за лекарските хонорари - тогава да, бих се присъединил към твоята теза, но лекарите не са единствено съсловие, което не получава възнаграждението за труда си!!!

                        Та, моята теза е различна: клинични пътеки ковид- обикновен грип В БЪЛГАРИЯ!

                        .............

                        По третата тема: ако имаш притеснения относно поста ти в Държавната администрация, гласуваш смело за Боко. Може да ти се отвори парашута.

                        Но не мисля, че в това ти е проблема!

                        (надявам се на твоето чувство за хумор)

                        Бъди здрав! (работата никога не е свършвала!)

                        Коментар


                        • big pharma и големите имперски сили са основен заподозрян за благодетел на троловете по света и у нас.

                          анти ваксина = проблеми и много пари за бялата мафия...болници и лекарства.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                            Oбясни на невежите. Колко се печели, при условие че в германия е 20+ хиляди евро?
                            Ади - и ти я подкара през просто...

                            Германия - България. Нерде Ямбол - нерде - Стамбул!

                            Ти глеЙ сЯ, как гърците ще задължат Държавната администрация да се боцка с ваксини...

                            ...и мислИ, като Държавен служител - вече трябва да имаш поставени ПОНЕ ТРИ ваксини! За това ви се плаща!

                            Така де: няма все предсрочно да пускат затворниците от затворите... Тая държава трябва да отсее хората, работещи за народа и неговото бъдеще... (това, последното - е опит за произволни аналогии с онова, което се случва в Гърция)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                              Защо в Англия от COVID умират 9,3 пъти по-малко, отколкото в България? Ами то само на антиваксърите още не е ясно.
                              https://offnews.bg/analizi-i-komenta...ri-758242.html
                              Professor Norman Fenton – “We cannot trust any of the ‘official’ statistics driving the Covid-19 narrative.”

                              https://dailyexpose.co.uk/2021/09/03...-19-narrative/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                                Значи българите мрат 9 пъти повече от англичаните за да спечелят от пътеката. Голяма глупост.
                                Очевидно е, че не четеш дискусиите.

                                1. Можеш да си отговориш първо на въпроса, КОЙ и с КОЛКО ПЪТИ ПОВЕЧЕ печели в областта на медицината.

                                2. Същото може да направиш и за НОВИЯ клон, с различни възможности, в областта на медицината (свързана с т.нар. ковид)

                                Още да подсказвам ли?

                                Защо ли мрат българите? Ковидът е опасен. Вирус има!

                                С при какви условия живее българинът?

                                Какви са възможностите му да оцелява - на всички крайни позиции, които заема в Европа.

                                Хайде, стига вече тъпи "сравнения". Мислете логически! Мислех, че го можете (донякъде)...

                                Коментар

                                Working...
                                X