IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

    Впечатляващо е как от десетки познати и роднини, преболедували медийния грип, включително 70+ годишни с хронични заболявания, не знам за нито един който да има какъвто и да е дълготраен проблем? Все едно познавам само огромни късметлии? Или ако ползваме бръснача на Окам, все едно това е поредната огромна измишльотина покрай ковипландемията?
    Впечатляващо е, че същество без интелект може да поства в интертнет форум.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
      Впечатляващо е как от десетки познати и роднини, преболедували медийния грип, включително 70+ годишни с хронични заболявания, не знам за нито един който да има какъвто и да е дълготраен проблем? Все едно познавам само огромни късметлии? Или ако ползваме бръснача на Окам, все едно
      това е поредната огромна измишльотина покрай ковипландемията
      ?
      Такъв коментар може да се прочете само в български форум
      Фактите са:

      "Nature's mission statement

      First, to serve scientists through prompt publication of significant advances in any branch of science, and to provide a forum for the reporting and discussion of news and issues concerning science. Second, to ensure that the results of science are rapidly disseminated to the public throughout the world, in a fashion that conveys their significance for knowledge, culture and daily life.

      Nature's original mission statement was published
      for the first time on 11 November 1869."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Сега разбрах защо bota156 (преболедувал КОВИДа) ги пише едни такива ...
        При него се наблюдават следните симптоми:
        Fatigue, Attention Disorder, Memory Loss, Mental Health, Mood disorder,
        Anxiety, Depression, Pain, Sleep Disorder ...
        Пропусна Paranoia. То е трудно да се различи спрямо преди, ама напоследък като че ли съвсем е издивял. Имам чувството че проверява под леглото си всяка вечер преди лягане.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
          За мераклиите за "естествен имунитет":


          https://www.nature.com/articles/s41598-021-95565-8
          Сега разбрах защо bota156 (преболедувал КОВИДа) ги пише едни такива ...
          При него се наблюдават следните симптоми:
          Fatigue, Attention Disorder, Memory Loss, Mental Health, Mood disorder,
          Anxiety, Depression, Pain, Sleep Disorder ...

          П.П. ... и
          Paranoia
          Last edited by barbaron; 08.09.2021, 15:27.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
            За мераклиите за "естествен имунитет"
            Впечатляващо е как от десетки познати и роднини, преболедували медийния грип, включително 70+ годишни с хронични заболявания, не знам за нито един който да има какъвто и да е дълготраен проблем? Все едно познавам само огромни късметлии? Или ако ползваме бръснача на Окам, все едно това е поредната огромна измишльотина покрай ковипландемията?

            Коментар


            • Сега чакам песимистчо да контрира с пространен текст с множество твърдения без линкове, в краен случай позоваване на някой линк на съфорумец от зирохедж, будна ера, епохални времена и прочие.

              Коментар


              • За мераклиите за "естествен имунитет":


                Asparouh Iliev

                Вчера в 10:53 ч. ·
                Мета-анализ на над 18 000 публикации и почти 50 000 пациенти систематизира дълготрайните проблеми след Ковид. Водещи са
                - умора
                - главоболие
                - оредяване на косата (при 1/4 от хората, на пръв поглед не особено сериозен проблем, но, повярвайте ми, за много хора може да е причина за сериозен дискомфорт)
                - нарушение във вниманието
                - трудности в дишането
                Целта не е да плаша някого, а да подчертая колко неадекватна е концепцията "По-добре да го преболедувате, отколкото да се пазите". Не коментирам смъртността, разбира се, която е основен проблем.

                https://www.nature.com/articles/s41598-021-95565-8

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Според мен е пасивен ....
                  Дори и така да беше, щеше да е гей, а ти обикновен п...ст, както е във вица.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                    Похвално, че на тези години си активен. ...............
                    Според мен е пасивен ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                      С напредване на възраста всеки един изпада от играта, не поради друго, а защото нама как да вървиш срещу природата.
                      Напълно несъгласен съм. Това че преобладаващата част от хората се отдават на интелектуална и физическа леност с възрастта не прави мързелът природен закон. Правят го предимно защото могат да си го позволят, а и е лесно. Изключения обаче има колкото искаш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Абе има един тук който в момента пише на клавиатурата на лаптопа ми,
                        програмираше на M-220M, RC 4000 (Regnecentralen), Apple II, ..., а днес и на Raspberry
                        Започна с Algol-60, Lisp, но днес предпочита Go и Scala
                        Сигурно 70++ не е преклонна възраст
                        Или пък че тази тема се бори за първото място по глупави безсмислени реплики
                        Похвално, че на тези години си активен. Аз няма как да дам(а и не е редно) оценка на твоята компетентност. Това могат да направят единствено хора в твоята специфична сфера на работа. Можеш ли да кажеш, че си запознат с най- новите разработки в твоята област.(Макар, че аз също смятам себе си за експерт в професията, съм наясно,че няма как да съм запознат с най-новите неща и виждам, че бъдещето е на младите). С напредване на възраста всеки един изпада от играта, не поради друго, а защото нама как да вървиш срещу природата. Ако редом до теб, сега седне Барбарона, но с 30-40 године по-млад и на двама ви се предостави нова технология или нови познания, кой ще е с предимство при възприятието им? И можеш ли да кажеш, че след десетина години ще си все така активен и креативен без загуба на спосбност за вникване, анализ и оценка на новостите
                        А иначе за репликите си прав-така е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Аз съм чел и за Хитлер - така че не ме учи.
                          Новата факсинирана РАСА да ти говори нещо?
                          На повечето от вас в този форум не ви личи да сте чели каквото и да е. За теб не зная, може и да си чел. Но използваш понятието "фашизъм" без изобщо да разбираш какво означава това

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                            Мисля, че имаш нужда от повече знания относно фашизма предвид лекотата, с която употребяваш това понятие. Умберто Еко удачно е описал фашизма с неговите четиринадесет характеристики в книгата си "Вечният фашизъм". Препоръчвам да я прочетеш
                            Аз съм чел и за Хитлер - така че не ме учи.
                            Новата факсинирана РАСА да ти говори нещо?
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                              Медицинският фашизъм в действие в Медицинския университет в Плевен - заповед N 2205/02.09.2021 г. ( публикувана едва днес, 07.09.2021 г.)
                              Цитирам: "Всеки студент на МУ – Плевен да представи на първия учебен ден, в съответната студентска канцелария, валиден резултат от извършено тестване за SARS-CoV-2 (COVID-19), валиден цифров COVID сертификат на ЕС за ваксинация, документ, доказващ преболедуване или аналогичен документ."

                              Абе лев затова ли си траеш? Срам те е да си признаеш че си станал ФАШИСТ
                              Israel is planning to administer FOURTH Covid shot which could be adjusted to fight new variants as country battles wave of infections despite hugely successful vaccine roll-out

                              От 4 път прост ЛГБТ ли си или вече старши?
                              Мисля, че имаш нужда от повече знания относно фашизма предвид лекотата, с която употребяваш това понятие. Умберто Еко удачно е описал фашизма с неговите четиринадесет характеристики в книгата си "Вечният фашизъм". Препоръчвам да я прочетеш

                              Коментар


                              • Медицинският фашизъм в действие в Медицинския университет в Плевен - заповед N 2205/02.09.2021 г. ( публикувана едва днес, 07.09.2021 г.)
                                Цитирам: "Всеки студент на МУ – Плевен да представи на първия учебен ден, в съответната студентска канцелария, валиден резултат от извършено тестване за SARS-CoV-2 (COVID-19), валиден цифров COVID сертификат на ЕС за ваксинация, документ, доказващ преболедуване или аналогичен документ."

                                Абе лев затова ли си траеш? Срам те е да си признаеш че си станал ФАШИСТ
                                Israel is planning to administer FOURTH Covid shot which could be adjusted to fight new variants as country battles wave of infections despite hugely successful vaccine roll-out

                                От 4 път прост ЛГБТ ли си или вече старши?
                                Last edited by bota156; 08.09.2021, 12:48.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X