IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Абе има един тук който в момента пише на клавиатурата на лаптопа ми,
    програмираше на M-220M, RC 4000 (Regnecentralen), Apple II, ..., а днес и на Raspberry
    Започна с Algol-60, Lisp, но днес предпочита Go и Scala
    Сигурно 70++ не е преклонна възраст
    Или пък че тази тема се бори за първото място по глупави безсмислени реплики
    Похвално, че на тези години си активен. Аз няма как да дам(а и не е редно) оценка на твоята компетентност. Това могат да направят единствено хора в твоята специфична сфера на работа. Можеш ли да кажеш, че си запознат с най- новите разработки в твоята област.(Макар, че аз също смятам себе си за експерт в професията, съм наясно,че няма как да съм запознат с най-новите неща и виждам, че бъдещето е на младите). С напредване на възраста всеки един изпада от играта, не поради друго, а защото нама как да вървиш срещу природата. Ако редом до теб, сега седне Барбарона, но с 30-40 године по-млад и на двама ви се предостави нова технология или нови познания, кой ще е с предимство при възприятието им? И можеш ли да кажеш, че след десетина години ще си все така активен и креативен без загуба на спосбност за вникване, анализ и оценка на новостите
    А иначе за репликите си прав-така е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Аз съм чел и за Хитлер - така че не ме учи.
      Новата факсинирана РАСА да ти говори нещо?
      На повечето от вас в този форум не ви личи да сте чели каквото и да е. За теб не зная, може и да си чел. Но използваш понятието "фашизъм" без изобщо да разбираш какво означава това

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

        Мисля, че имаш нужда от повече знания относно фашизма предвид лекотата, с която употребяваш това понятие. Умберто Еко удачно е описал фашизма с неговите четиринадесет характеристики в книгата си "Вечният фашизъм". Препоръчвам да я прочетеш
        Аз съм чел и за Хитлер - така че не ме учи.
        Новата факсинирана РАСА да ти говори нещо?
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
          Медицинският фашизъм в действие в Медицинския университет в Плевен - заповед N 2205/02.09.2021 г. ( публикувана едва днес, 07.09.2021 г.)
          Цитирам: "Всеки студент на МУ – Плевен да представи на първия учебен ден, в съответната студентска канцелария, валиден резултат от извършено тестване за SARS-CoV-2 (COVID-19), валиден цифров COVID сертификат на ЕС за ваксинация, документ, доказващ преболедуване или аналогичен документ."

          Абе лев затова ли си траеш? Срам те е да си признаеш че си станал ФАШИСТ
          Israel is planning to administer FOURTH Covid shot which could be adjusted to fight new variants as country battles wave of infections despite hugely successful vaccine roll-out

          От 4 път прост ЛГБТ ли си или вече старши?
          Мисля, че имаш нужда от повече знания относно фашизма предвид лекотата, с която употребяваш това понятие. Умберто Еко удачно е описал фашизма с неговите четиринадесет характеристики в книгата си "Вечният фашизъм". Препоръчвам да я прочетеш

          Коментар


          • Медицинският фашизъм в действие в Медицинския университет в Плевен - заповед N 2205/02.09.2021 г. ( публикувана едва днес, 07.09.2021 г.)
            Цитирам: "Всеки студент на МУ – Плевен да представи на първия учебен ден, в съответната студентска канцелария, валиден резултат от извършено тестване за SARS-CoV-2 (COVID-19), валиден цифров COVID сертификат на ЕС за ваксинация, документ, доказващ преболедуване или аналогичен документ."

            Абе лев затова ли си траеш? Срам те е да си признаеш че си станал ФАШИСТ
            Israel is planning to administer FOURTH Covid shot which could be adjusted to fight new variants as country battles wave of infections despite hugely successful vaccine roll-out

            От 4 път прост ЛГБТ ли си или вече старши?
            Last edited by bota156; 08.09.2021, 12:48.
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              Ми решението е лесно - местиш се в Дания, вече са подминали 76% ваксинирани и всички мерки и тестове се отменят. Там няма да ти бъркат в скъпоценните нослета.
              друго си е да те боцкат отзад?
              Песимиста едва ли ще е навит да правят от децата му ЛГБТ+. И аз не съм навит
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Не го знам този случай какъв е , но аз няма да позволя да ми тестват децата / под 12 години са/. Ако е необходимо ще ги спра и отпиша от училище /бъркат в носа и гърлото дълбоко при което има сериозен риск с клечката защото децата мърдат и т.н Когато трябва да взимат кръв от вената на едното 3-ма човека го държим с всички сили...../
                Ми решението е лесно - местиш се в Дания, вече са подминали 76% ваксинирани и всички мерки и тестове се отменят. Там няма да ти бъркат в скъпоценните нослета.

                Коментар


                • Някой запознат ли е каква процедура се следва от смъртта на човек (от ковид) до вписването му в общата статистика. Директно отчитане на болниците към обща база данни??? Или към РЗИ(в случая с ковид)??? Въобще как се обработва информацията за да можем сутринта да я видим под формата на готова статистика? Какви са механизмите за контрол и превенция на грешки(или фалшифициране, макар че Матеев даде ясен пример как може да стане това)? Разбирам,че това са много специфични въпроси и най-вероятно една шепа хора са наясно, но все пак?

                  Коментар


                  • """Връщаме се към ситуация, в която не бихме искали да попадаме. В някои държави с високи нива на ваксинация има ръст на заболеваемостта", подчерта той. Според него, този факт означава, че вирусът продължава да бъде с голям потенциал.""

                    https://petel.bg/SZO-alarmira--K19-e...atsiya__417973

                    На калпавия космонафт вълната му пречела.
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Чудя се след 1 месец какви глупости ще мислят да ни карат да се бодем отзад?
                      Че абсолютно НИКОЙ няма да им повярва е абсолютно сигурно.
                      Сега ще пробват манипулацията с учениците. 500 000 не знам как и кой ще ги тества, че видиш ли "учителите" а не някакви измислени организации на КОИТО НЯМА КАК ДА ИМ СТАНЕШ ЧЛЕН искали да ги тестват 2 пъти седмично
                      Не го знам този случай какъв е , но аз няма да позволя да ми тестват децата / под 12 години са/. Ако е необходимо ще ги спра и отпиша от училище /бъркат в носа и гърлото дълбоко при което има сериозен риск с клечката защото децата мърдат и т.н Когато трябва да взимат кръв от вената на едното 3-ма човека го държим с всички сили...../

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение
                        Познавам специалисти, познавам и хора на преклонна възраст. Но специалисти(в крак с най-новото) на преклонна възраст не познавам. Човекът може и да е бил специалист но е било, когато Правец 82 е бил на мода. Всяко нещо с времето си.
                        Абе има един тук който в момента пише на клавиатурата на лаптопа ми,
                        програмираше на M-220M, RC 4000 (Regnecentralen), Apple II, ..., а днес и на Raspberry
                        Започна с Algol-60, Lisp, но днес предпочита Go и Scala
                        Сигурно 70++ не е преклонна възраст
                        Или пък че тази тема се бори за първото място по глупави безсмислени реплики
                        Last edited by barbaron; 08.09.2021, 10:31.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Боби, ако не си го изкарал още слагай трета доза и се бори за естествен имунитет след това :-)

                          Не зная как човек, БЕЗ три ваксини може да твърди, че ваксините работят?

                          За неваксинираните (които са с голям превес в ТАЯ страна) - едва ли е необходимо да експериментират по тезата, че "ваксините работят"

                          ​​​​​​​То и по отношение на това, че "ваксините работят" - не е ясно как установиха за няколко месеца заинтересуваните (ако цяла година се колебаеха... ...), но вече могат и дисертацонни трудове да подготвят, защото теорията в това направление не достига...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Изглежда тази вълна достигна пика си и е много по-слаба от предните 2, а делтата е много по-заразна и мерки няма никакви.
                            Трябва да е от ваксинацията.... Ваксинираните спират разпространението....:-)
                            Чудя се след 1 месец какви глупости ще мислят да ни карат да се бодем отзад?
                            Че абсолютно НИКОЙ няма да им повярва е абсолютно сигурно.
                            Сега ще пробват манипулацията с учениците. 500 000 не знам как и кой ще ги тества, че видиш ли "учителите" а не някакви измислени организации на КОИТО НЯМА КАК ДА ИМ СТАНЕШ ЧЛЕН искали да ги тестват 2 пъти седмично
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                              Познавам специалисти, познавам и хора на преклонна възраст. Но специалисти(в крак с най-новото) на преклонна възраст не познавам. Човекът може и да е бил специалист но е било, когато Правец 82 е бил на мода. Всяко нещо с времето си.
                              Мисля, че не е толкова зле. Всичко му е ясно и несравнимо с нас аматьорите...., но има специфична мотивация, която го кара да приказва странни неща....
                              Да речем какво би направил , ако някой ти каже че след 6 месеца ще има седмичен медицински форум на Сейшелите и за теб и семейството ти е безплатно всичко с пътя, ако дадеш едно уклончиво интервю ? Ще откажеш ли ?
                              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 08.09.2021, 10:16.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                                Вчера:

                                Белгия: 69% ваксинирано население - 1 847 новозаразени, починали - 7

                                България: 16% ваксинирано население - 2 005 новозаразени, починали - 121

                                В България умират 17 пъти повече хора.

                                Гъстотата на населението в Белгия е 6 пъти по-висока отколкото в България.

                                Ваксините работят.
                                Боби, ако не си го изкарал още слагай трета доза и се бори за естествен имунитет след това :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X