IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Байдън придобива вид на пътник и може всичко да говори....Най много да му отидат на гости 5-6 хиляди, леко въоръжени, доста напушени тексасци...
    Ми айде де. Де ги селяндурите с пушките да върнат тръмпарата на власт. Ама те май го разлюбиха когато си позволи да ги подкани да се ваксинират на един митинг.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение


      Ваксър идва от вакло агънце
      Байдън към неваксинираните: Търпението ни се изчерпва!


      ФАШИЗЪМ ЛИ ЧУХ?
      Байдън придобива вид на пътник и може всичко да говори....Най много да му отидат на гости 5-6 хиляди, леко въоръжени, доста напушени тексасци...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        ваксър - РАЗУМЕН ЧЛЕН НА ОБЩЕСТВОТО, мислещ освен за себе си и за цялото общество
        антиваксър - ОВЦА, БОРЕЩА СЕ ЗА ПОВЕЧЕ СМЪРТ и блееща денонощо по форумите
        Матеев как не ти омръзва, Барбито същата работа, пиша ти го пак, целта е да се въведе глобален документ, ваксинациония паспорт ще се надгражда докато стане документ буквално за всичко, когато Централните банки въведат свойте криптовалути ще стане и наш портфейл, всички останали криптощуротии ще бъдат забранени и т.н. и т.н. ще те карат после каквото се сетиш да правиш, ако не си съгласен ще ти блокират парите например... а Барбито ще покопае още малко и до там... ВСИЧКИ ЩЕ СМЕ ПВРЕЕБАНИ ГЛЕДАЙТЕ В ТАЗИ ПОСОКА КАКВО СТЕ СЕ ХВАНАЛИ ЗА НЯКАКЪВ ГРИП.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          ваксър - РАЗУМЕН ЧЛЕН НА ОБЩЕСТВОТО, мислещ освен за себе си и за цялото общество
          антиваксър - ОВЦА, БОРЕЩА СЕ ЗА ПОВЕЧЕ СМЪРТ и блееща денонощо по форумите

          Ваксър идва от вакло агънце
          Байдън към неваксинираните: Търпението ни се изчерпва!


          ФАШИЗЪМ ЛИ ЧУХ?
          Last edited by Andi11; 10.09.2021, 11:31.
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
            ваксър - ОВЦА
            антиваксър - ЧОВЕК БОРЕЩ СЕ ЗА ПРАВАТА СИ.
            ваксър - РАЗУМЕН ЧЛЕН НА ОБЩЕСТВОТО, мислещ освен за себе си и за цялото общество
            антиваксър - ОВЦА, БОРЕЩА СЕ ЗА ПОВЕЧЕ СМЪРТ и блееща денонощо по форумите

            Коментар


            • Oдoбpиxa нaй-гoлямoтo yвeличeниe нa дaнъци във Beлиĸoбpитaния oт 70 гoдини
              Cлeд CAЩ и Гepмaния глeдa ĸъм нaлaгaнeтo нa пo-гoлeмитe дaнъци зa бoгaтитe

              Ето ви първите последствия от ковид "мерките"
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                И това ли ще го чакате 15-20 години да се види какви са му страничните ефекти?
                https://www.newscientist.com/article...mouse-tumours/

                Не-овцете могат да пропуснат и да се лекуват с ракия, билки, нема да хранят Биг Фарма.
                Боби, ненужна ваксина / при почти вече изграден естествен стаден имунитет/ и болест със смъртност за здрави и млади хора 0.01% и рак със смъртност 95% за няколко години ли сравняваш ?
                Да технологията има потенциал, има потенциал и за много други заболявания. Вероятно след 50 години ще е като аспирина. До тогава се радвам, че има милиарди доброволци да я тестват....
                Та когато се разболея от рак / възможно е статистически/ и ми остават няколко месеца нямам нищо против да я тествам... При вирус малко по-лош от грип средно и без да съм в рискова група ти я тествай, аз ще пропусна....:-)

                ПП Ако е успешно няма да е достъпно в близките 5 години, а работят по него от повече от 5 години така или иначе. Сумарно пак са над 10 години.....:-)
                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 10.09.2021, 09:13.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                  Лев беше говорил за това. Това е по неговата част.
                  Лев, ако прочетеш това, ще се радвам да споделиш от първо лице нещо интересно, относно перспективите в лечението на раковите заболявания.
                  Той е споделял и сме говорили .....има много какво да каже.... Туморните клетки дори в един човек не са еднакви поради което нещата не са толкова прости и универсални. Трябва индивидуален подход и т.н., но тази технология има перспектива

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                    И това ли ще го чакате 15-20 години да се види какви са му страничните ефекти?
                    https://www.newscientist.com/article...mouse-tumours/

                    Не-овцете могат да пропуснат и да се лекуват с ракия, билки, нема да хранят Биг Фарма.
                    Лев беше говорил за това. Това е по неговата част.
                    Лев, ако прочетеш това, ще се радвам да споделиш от първо лице нещо интересно, относно перспективите в лечението на раковите заболявания.

                    Коментар


                    • In the land of the free


                      Ха, ха. Алцхаймерът току що принуди 100млн американци да се боцнат. Докато се чудят какъв терористичен акт да очакват за 20-та годишнина

                      Коментар


                      • И това ли ще го чакате 15-20 години да се види какви са му страничните ефекти?
                        https://www.newscientist.com/article...mouse-tumours/

                        Не-овцете могат да пропуснат и да се лекуват с ракия, билки, нема да хранят Биг Фарма.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          ваксър - ОВЦА
                          антиваксър - ЧОВЕК БОРЕЩ СЕ ЗА ПРАВАТА СИ.
                          Дали има връзка с кой, какво и как си прекарал?
                          Я не обиждай овцете. Те и мляко, че и вълна дават.
                          Пък ваксърите са си просто мишлета. На БигФарма.
                          Last edited by SKP; 09.09.2021, 22:14.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Само "In vivo"....
                            Някакъв много бързал да хване влака и нямал билет.
                            В последния момент се качил и казал на кондуктора, на ти 100 кинта за глобата ама ме настани в спално купе.
                            Ми има едно със сама жена там ще те настаня.
                            След половин час жената излиза с писъци и рев от купето.
                            Какво стана я питат.
                            Ами тоя влезе и почна да се съблича, добре. После ме съблече и мене, добре. Ама като ми свали очилата и си ги сложи на оная работа и каза - брато скивай какъв крокодил ще чукаме.
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                              Доста самодоволно звучиш, ама ти явно си така? Чудя се ако не го беше прекарал (леко?) дали още щеше да го играеш антиваксър.
                              Не съм го искал да е така, даже се борих много и с доста средства да не се разболеем, но се случи. Не мога да го върна назад Всички без тъщата го изкарахме леко - тя по-тежко, но без болница , кислород и т.н. И да сори, но съм доволен, че придобих естествен имунитет.... Отпадна ми голям камък от гърба .
                              Както е видно това спокойствие не може да се достигне с ваксините /тези/. Нито с трета, нито с н-та доза. След като в началото стана ясно, че всичките им обещания са само маркетинг после дори да направят перфектната ваксина никой няма да им вярва....
                              И стига приписвахте определения които не знаете какво са като антиваксър ! Аз съм много далеч от такъв и се налага да ти повторя, че вероятно имам повече ваксини от теб като например за Хепатит А и Б, за тиф, за жълта треска и още 1 пак за тропиците ама я забравих ко беше....
                              Против съм аз и близките ми да сме тестови обекти ИНФОРМИРАНО /?!?! ми те производителите не знаят какво причинява ваксината та тестовата мишка ще знае/ и ДОБРОВОЛНО/задължително за неизпитани продукти и технологии с цел защита от вирус със смъртност 0.01% за хора под 60 години без сериозни здравословни проблеми и наднормено тегло. Който иска да се ваксинира както Лефти го е описал....
                              Когато технологията се изпита след 10-ина години и ако се появи вирус който убива 10% от моята възрастова група и здравен статус ще съм първи на опашката....
                              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 09.09.2021, 22:00.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                                Доста самодоволно звучиш, ама ти явно си така? Чудя се ако не го беше прекарал (леко?) дали още щеше да го играеш антиваксър.
                                ваксър - ОВЦА
                                антиваксър - ЧОВЕК БОРЕЩ СЕ ЗА ПРАВАТА СИ.
                                Дали има връзка с кой, какво и как си прекарал?
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X