IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s

    Аз съм добре,не се притеснявай.Болдвам и пиша с големи букви защото иначе на четящата маймуна мозъка трудно разбира важната информация.
    Колкото до останалите ти блещения,тя една лъжа като я повториш 100 няма да стане истина.

    По- добре си отговори защо БГ е на ТРЕТО МЯСТО В СВЕТА по смъртност от Ковид/1млн население.
    И има ли някаква връзка с ниския % ваксинация или ДА .

    Както съм казал и преди ,това е не 4-та,а вълната на глупаците.Хем могат да се спасят с ваксини,хем не ги ползват поради ниска интелигентност,а и слабата държава оказва ефект също.Умираш, щото си тъп като галош.Това става в България в момента.Но все пак и това е еволюция,колкото и грубо да звучи.
    Смъртността в различните държави показва нивото на здравеопазването в съответната държава а не дали са ваксинирани

    В България дори да са ваксинирани като в Израел смъртността пак ще е в пъти по висока

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
      Сега разгледах резултатите за близките на Израел страни Палестина Йордания Ливан Сирия Египет

      Всички те са много по назад с ваксинирането и в момента там няма такава епидемия както в Израел
      Значи в Сирия се водят военни дейстия,останалите са същия дол дренки.Мислиш ли,че изобщо някой там има на представа от брой заразени/умрели .Даже и много бегла ????

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Тоест,ако беше прочел малко ,а не да въртиш една и съща плоча от 3 месеца можеше и да ти стане ясно

        31.7% от населението на планетата Земя е НАПЪЛНО ваксинирано с ДВЕ ДОЗИ

        Общо поставените дози са 5.8 млрд ,което е 74 дози на 100 човека от населенито на Земята


        Държави над 70% ваксинирани:

        -Дания
        -Испания
        -Канада
        -Израел
        -Норвегия
        -Италия и много други западнали държави от 3-я свят
        Специално с испания и израел си леко в грешка. За израел не знам точно но испания обявиха 5 вълна. Смятай каквото искаш

        Коментар


        • Сега разгледах резултатите за близките на Израел страни Палестина Йордания Ливан Сирия Египет

          https://www.google.com/search?q=isra...hrome&ie=UTF-8

          Всички те са много по назад с ваксинирането и в момента там няма такава епидемия както в Израел

          Теорията че вирусът мутира много по опасно сред ваксинирането може и да излезне вярна и в Израел да е станало развъдник

          От околните страни единствено Турция с 50% ваксинирани се доближава до нивото на ваксинация в Израел и там също се вижда отчетлива трета вълна, която е по смъртоносна от първата
          Last edited by ledosvetlenie; 20.09.2021, 12:23.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Тоест,ако беше прочел малко ,а не да въртиш една и съща плоча от 3 месеца можеше и да ти стане ясно

            31.7% от населението на планетата Земя е НАПЪЛНО ваксинирано с ДВЕ ДОЗИ

            Общо поставените дози са 5.8 млрд ,което е 74 дози на 100 човека от населенито на Земята

            Тоест тезата ти напълно издиша.Тези неваксинираните са предимно в Африка с над 1.2 млрд население ,и то не че не искат,а нямат ваксини.


            Преди час бях постнал разбивка по държави къде колко ваксинирани има,но гледам модератора директно е изтрил целия пост ,пък е оставил някви лични нападки и обиди .Двоен аршин или и той май е антиваксър.

            Но аз ще го постна пак,за да стане пределно ясно кой са ОВЦЕТЕ и МУХИТЕ

            Държави над 70% ваксинирани:

            -Дания
            -Испания
            -Канада
            -Израел
            -Норвегия
            -Италия и много други западнали държави от 3-я свят


            Държави около нашия % 16-17 .Или така наречения ЕЛИТ и ЛЮЛКА на човешката цивилизация

            -Ботсвана
            -Руанда
            -България
            -Муанмар
            -Никарагуа
            -Джибути


            Сега става ли ясно кой са ОВЦЕТЕ ??? или още да обяснявам

            И тези държави от Африка в нашия списък, ако имаха ваксини ,камо ли пък избор от 3-4 както нас,какъв щеше да бъде техния % ?

            Смятай колко изостанал в еволюцията матрял сте
            Разбрахме вече че си от умните и красивите не се напрягай ще получиш някой инфаркт и после ще вдигнеш статистиката на инфарктите след ваксинация

            А колко са умни изброените от теб страни ясно се вижда от резултатите в Израел и УСА

            Хем си биха инжекциите хем пак умират и то повече от преди

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

              Относно милиардите дето са се ваксинирали и не можело те да бърката пак ще ти напиша един лаф
              Милиарди мухи не могат да бъркат - Яжте лайна
              Също така казваш че са ваксинирани 30% от населението и не можело те да бъркат
              Тоест 70% от населението не е ваксинирано - Ама те може да бъркат
              Тоест,ако беше прочел малко ,а не да въртиш една и съща плоча от 3 месеца можеше и да ти стане ясно

              31.7% от населението на планетата Земя е НАПЪЛНО ваксинирано с ДВЕ ДОЗИ

              Общо поставените дози са 5.8 млрд ,което е 74 дози на 100 човека от населенито на Земята

              Тоест тезата ти напълно издиша.Тези неваксинираните са предимно в Африка с над 1.2 млрд население ,и то не че не искат,а нямат ваксини.


              Преди час бях постнал разбивка по държави къде колко ваксинирани има,но гледам модератора директно е изтрил целия пост ,пък е оставил някви лични нападки и обиди .Двоен аршин или и той май е антиваксър.

              Но аз ще го постна пак,за да стане пределно ясно кой са ОВЦЕТЕ и МУХИТЕ

              Държави над 70% ваксинирани:

              -Дания
              -Испания
              -Канада
              -Израел
              -Норвегия
              -Италия и много други западнали държави от 3-я свят


              Държави около нашия % 16-17 .Или така наречения ЕЛИТ и ЛЮЛКА на човешката цивилизация

              -Ботсвана
              -Руанда
              -България
              -Муанмар
              -Никарагуа
              -Джибути


              Сега става ли ясно кой са ОВЦЕТЕ ??? или още да обяснявам

              И тези държави от Африка в нашия списък, ако имаха ваксини ,камо ли пък избор от 3-4 както нас,какъв щеше да бъде техния % ?

              Смятай колко изостанал в еволюцията матрял сте
              Last edited by petrg5s; 20.09.2021, 11:45.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                А, сега разбрах. Приели са те за да те заразят на място с ИЗКУСТВЕНИЯ ВИРУС и да УСВОЯВАТ ПЪТЕКИ на твой гръб.
                ха ха = НЕ УСПЯХА ДА МЕ ЗАРАЗЯТ - 4 пъти и все ОТРИЦАТЕЛЕН.
                Иначе ме приеха за да ми спасят живота и да ме излекуват. И в това успяха, чудо на чудесата
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Въпроса е дали науката,статистиката и матеметатика + тези, има няма няколко милиарда хора са прави ,или некви олигофрени като теб в некъв си БГ форум ?
                  Схваща ли ти малоумния тиквоч за какво говоря? Загрява ли реотана?
                  Относно милиардите дето са се ваксинирали и не можело те да бърката пак ще ти напиша един лаф

                  Милиарди мухи не могат да бъркат - Яжте лайна

                  Също така казваш че са ваксинирани 30% от населението и не можело те да бъркат

                  Тоест 70% от населението не е ваксинирано - Ама те може да бъркат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
                    Ако наистина съдът във Франция е забранил ваксинирането това ще е повратна точка за използването на експериментална химия върху заблудени хора
                    Щом антиваксър твърди подобен идиотизъм, значи е истина. Антиваксърите много уважават истината. Дори Мангъров си измисли някакъв умрял от ковид, два пъти ваксиниран, като му потрябваха аргументи, а за тукашните форумци да не говорим - единият имал лчини 5 познати умрели ваксина.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      99% по малко болни от грип - ОФИЦИАЛНИ ВЛАСТИ и тука го поствах
                      ПСР тестовете са ИЗМАМА - показват каквото си искат - ОФИЦИАЛНО ОТ АМЕРИКА
                      Още в началото - ПСР ИЗСЛЕДВАНЕТО НЕ Е ДИАГНОЗА. Като влязох в болницата бях ОТРИЦАТЕЛЕН на ПСР-а. Що ма приеха в ковид отделението с отрицателен тест? Даже ИЗПРЕВАРИХ ВСИЧКИ до един чакащи на опашката - поне 30-40 човека бяха, не чакаха и да ме запишат кой съм, що съм
                      А, сега разбрах. Приели са те за да те заразят на място с ИЗКУСТВЕНИЯ ВИРУС и да УСВОЯВАТ ПЪТЕКИ на твой гръб.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                        Големите букви заместват научните аргументи, предполагам?
                        99% по малко болни от грип - ОФИЦИАЛНИ ВЛАСТИ и тука го поствах
                        ПСР тестовете са ИЗМАМА - показват каквото си искат - ОФИЦИАЛНО ОТ АМЕРИКА
                        Още в началото - ПСР ИЗСЛЕДВАНЕТО НЕ Е ДИАГНОЗА. Като влязох в болницата бях ОТРИЦАТЕЛЕН на ПСР-а. Що ма приеха в ковид отделението с отрицателен тест? Даже ИЗПРЕВАРИХ ВСИЧКИ до един чакащи на опашката - поне 30-40 човека бяха, не чакаха и да ме запишат кой съм, що съм
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Още една овца. БОЛЕСТТА Е ИЗКУСТВЕНО СЪЗДАДЕНА И РАЗПРОСТРАНЕНА. Не съм казвал НИКОГА ЧЕ НЕ СЪЩЕСТВУВА.
                          Официлните власти измислиха как да ИЗЧЕЗНЕ ГРИПА !?!?!?!
                          Имало го е хиляди години и докато има хора ще го има.
                          КОВИД Е МОДИФИЦИРАН ЕКПЕРИМЕНТАЛНО ГРИП
                          Големите букви заместват научните аргументи, предполагам?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            Измама ли стана вече? А ти защо лежа в болница, за да усвояваш клинични пътеки ли?
                            Още една овца. БОЛЕСТТА Е ИЗКУСТВЕНО СЪЗДАДЕНА И РАЗПРОСТРАНЕНА. Не съм казвал НИКОГА ЧЕ НЕ СЪЩЕСТВУВА.
                            Официлните власти измислиха как да ИЗЧЕЗНЕ ГРИПА !?!?!?!
                            Имало го е хиляди години и докато има хора ще го има.
                            КОВИД Е МОДИФИЦИРАН ЕКПЕРИМЕНТАЛНО ГРИП
                            Last edited by bota156; 20.09.2021, 09:00.
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                              Докога държавата ще е НАЙ-ГОЛЕМИЯ ЗАКОНОНАРУШИТЕЛ
                              Скандал затвори изнесения ваксинационен пункт на входа на Морската градина във Варна. Група граждани, които заявиха, че са от „Комитет за спасение“ изискаха от ваксиниращия екип документ, с който да удостоверят разрешително за ползване на лекарствените препарати /ваксини/ на територията на България, съобщава Булфото.
                              Протестиращите твърдят, че доставчика на ваксините, т.е. Министерството на здравеопазването (МЗ) няма законово разрешително за прилагане на ваксините.

                              Те заявиха, че ще подадат и жалба в полицията за извършено закононарушение. След намеса на полицаи, които бяха извикани на място пункта беше закрит.

                              v-tin ме е изпреварил
                              Гражданите се събуждат и АКТИВНО се борят срещу ИЗМАМАТА КОВИД
                              Измама ли стана вече? А ти защо лежа в болница, за да усвояваш клинични пътеки ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Въпроса е дали науката,статистиката и матеметатика + тези, има няма няколко милиарда хора са прави ,или некви олигофрени като теб в некъв си БГ форум ?
                                Схваща ли ти малоумния тиквоч за какво говоря? Загрява ли реотана?
                                Друже, леко, че ще скъсаш бушона. Много каруцарска енергия хабиш, а не вземеш да почетеш и да понаблюдаваш малко с поне оскъдна доза критично мислене.

                                Коментар

                                Working...
                                X