IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Костадин Бояджиев
    Ваксъри, или антиваксъри, положението на всички е сходно. Довчера слушах за ваксинирани познати на еди кой си, които се заразили, и пр. Вчера това се случи на мои приятели, и двамата са с пълна ваксинация, от преди няколко месеца, днес и двамата са с диагноза covid 19, единия е на командно дишане в болница в София. Друг познат от Динитровград непосредствено след ваксина поради остро общо влошаване влезна в болница, за щастие всичко мина добере и след броени дни бе изписан. Та с ваксина или без- положението е зле.

    20
    • Харесване
    • ·
      Отговор
    • · 8 ч.
    Избрано е "Най-уместни", така че е възможно някои отговори да са скрити.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      А значи е изборно мероприятие.....
      Интересно... Ако не ги затворят ще направят 4% на Възраждане...., то явно пак ще ги минат щото у нас 95% от хората са против тези ваксини / да няма грешка и голяма част от ваксинираните по принуда също/ А другите партии си правят пас....
      Значи моя глас отива за Възраждане.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        хи хи хи не вярвах че ваксините водят до оглупяване ама вече нямам никакви съмнения
        те се правят на глупави срещу някоя и друга хилядарка. Аз бих го направил за някой друг милион
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          Та като изключиме простащината ти - Имаш ли въпрос?
          Щом толкова настояваш ,имам ! Но няма да ти го кажа !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            хи хи хи не вярвах че ваксините водят до оглупяване ама вече нямам никакви съмнения

            Коментар


            • Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Абе ние тук добре си пишем и спорим,но на мен поне ми плащат,пък вие лапате мухи


                Роналдо на троленето си, разбрахме.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                  Още една овца.
                  Абе ние тук добре си пишем и спорим,но на мен поне ми плащат,пък вие лапате мухи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


                    Tи ли беше оня ахмак, където викаше ,че си гледал резултатите от Сирия? (заразени/починали) ? a?

                    Аве момче,кви резултати от Сирия ве? Там се водят военни действия.Те не знаят колко точно хора къде има,ти за заразени ми говориш.

                    Ти нормален ли си изобщо? Слуша ли те главата ?



                    А иначе въпроса е онзи същия,с въпросителната накрая.
                    Та като изключиме простащината ти - Имаш ли въпрос?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Иначе тези които правят панаирите с фак пунктовете са от Възраждане. Затвориха един и в мола в София
                      А значи е изборно мероприятие.....
                      Интересно... Ако не ги затворят ще направят 4% на Възраждане...., то явно пак ще ги минат щото у нас 95% от хората са против тези ваксини / да няма грешка и голяма част от ваксинираните по принуда също/ А другите партии си правят пас....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
                        Дай да го видим тоя твой въпрос

                        Tи ли беше оня ахмак, където викаше ,че си гледал резултатите от Сирия? (заразени/починали) ? a?

                        Аве момче,кви резултати от Сирия ве? Там се водят военни действия.Те не знаят колко точно хора къде има,ти за заразени ми говориш.

                        Ти нормален ли си изобщо? Слуша ли те главата ?



                        А иначе въпроса е онзи същия,с въпросителната накрая.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Отговори един път на един въпрос поне ! Защо все се измъкваш с някви от глупави ,по-глупави обяснения

                          Да не би да не отговаряш ,защото не можеш,а ?????
                          Ти въпрос ли си задал ?

                          Освен агитация с едър шрифт друго не съм видял от теб

                          Дай да го видим тоя твой въпрос

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Тези мобилни пунктове са поредното маркетингово мероприятие.... ако някой се излъже добре, ако не билборда седи на площада....
                            Всичко е безкрайно прогнило и не става въпрос за здраве....
                            Иначе тези които правят панаирите с фак пунктовете са от Възраждане. Затвориха един и в мола в София
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Според мен трябва да се организират и да ЗАТВОРЯТ всички фургони по панаирите. На кои здравни норми отговарят? Хигиена, стерилност. Да си спомняте за един фризер на -70 за СЪХРАНЕНИЕ на факсина дето разбиваха стената. Сега няма проблем да се бодат с кебапчетата на 40 градуса !?!?!?!?
                              Аз се чудя що някой се факса на поляната !?!?!? Ами да вземат и на поляната да раждат !?!?!?
                              Или по добре на гробищата че АКО стане нещо и направо да го копат.
                              Нямам нищо против всеки да си чупи главата как иска.
                              Против съм медицинските ФАШИСТИ КОИТО НАРУШАВАТ ЗАКОНИТЕ ДЕТО ТЕ САМИ СИ ГИ ПИШАТ.
                              И още по ЛОШО НАРУШАВАТ ПРАВАТА МИ ДЕТО ГИ ПИШЕ В КОНСТИТУЦИЯТА.
                              Иначе ТЕРОР си има повсеместен. Дали ще те бият и еб@т 100 или 1000 пъти не виждам никаква разлика.
                              До 2-3 пъти най-много и вече е все тая
                              Тези мобилни пунктове са поредното маркетингово мероприятие.... ако някой се излъже добре, ако не билборда седи на площада....
                              Всичко е безкрайно прогнило и не става въпрос за здраве....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Ботич, не съм сигурен, че си наясно какво точно се е случило във Варна..... и си се поддал на първоначалната емоция на съпротивата :-)
                                Без да коментирам дали ваксините имат разрешение за използване у нас / не знам, но предполагам че не...все тая/ . Представяш ли си антиваксъри си направили терористична организация и НАПАДНАЛИ пункт за ваксинация с невинни лекари , които тровят и трепят хората с ваксини. Засега са ги нападнали вербално, а скоро ще има и физически случки.
                                Ти имаш ли нещо против че Матеев се е ваксинирал ? Аз нямам даже мисля, че е добре хората над 60 да обмислят да се ваксинират. Никой нормален т.н. антиваксър / какъвто не е никой поне в този форум/ няма нищо против който иска да се ваксинира. Тук не сме съгласни с неща , които засягат нашето здраве и свобода, с принудата да сме тестови мишки на своя отговорност, с лъжите и медийните маниулации и т.н. Но отново едва ли някой има нещо против който желае да се ваксинира.
                                И на този фон представяш ли си се сформира групичка , която ще затвори цял мобилен ваксинационен пункт , а сигурно има 20 други във Варна....Ще накривят шапката на който желае да се ваксинира.
                                Обаче в същото време това се показва по медиите като АТАКА...., антивасърите злодеи.... Не осъзнаваш ли ПОСТАНОВКАТА или тези антиваксъри не са много умни ? Та тази случка и сигурно ще има още няколко ще доведат до ПОСЛЕДИЦИ, терор и цензура и т.н.
                                Разглеждай случката като подпалването на Райхстага при Хитлер от комунистите....
                                И преди съм писал жив или умрял, с нужда или без нужда на никой няма да му се размине ваксината. Както се оказа вируса не е чума и сме близо до стаден имунитет, но ще се създадат други предпоставки за задължителна ваксинация и преследвания на еврейваксърите....
                                Според мен трябва да се организират и да ЗАТВОРЯТ всички фургони по панаирите. На кои здравни норми отговарят? Хигиена, стерилност. Да си спомняте за един фризер на -70 за СЪХРАНЕНИЕ на факсина дето разбиваха стената. Сега няма проблем да се бодат с кебапчетата на 40 градуса !?!?!?!?
                                Аз се чудя що някой се факса на поляната !?!?!? Ами да вземат и на поляната да раждат !?!?!?
                                Или по добре на гробищата че АКО стане нещо и направо да го копат.
                                Нямам нищо против всеки да си чупи главата как иска.
                                Против съм медицинските ФАШИСТИ КОИТО НАРУШАВАТ ЗАКОНИТЕ ДЕТО ТЕ САМИ СИ ГИ ПИШАТ.
                                И още по ЛОШО НАРУШАВАТ ПРАВАТА МИ ДЕТО ГИ ПИШЕ В КОНСТИТУЦИЯТА.
                                Иначе ТЕРОР си има повсеместен. Дали ще те бият и еб@т 100 или 1000 пъти не виждам никаква разлика.
                                До 2-3 пъти най-много и вече е все тая
                                Last edited by bota156; 20.09.2021, 13:21.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X