IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ойде коня у ряката- https://leakedreality.com/video/2382...cine-passports

    Коментар


    • И Финландия забрани експерименталката на ModeRna: https://www.thenationalnews.com/worl...-men-under-30/

      "Скъпи" пфайзерски тролчета - няма нужда да потривате доволно ръчички. Падналият ви братовчед не ви осигурява господство, а напротив, просто показва какво ви чака и вас. Как е - преброихте ли натрупаното до момента? Макар и малко на фона на 14-те бюджетирани американски трильона, то нито един долар от тях не е заслужен. До момента нито спряхте Ковид както се кълняхте, че ще го направите, нито пък осигурихте безопасен медикамент. Така, че преброеното ще ви стигне ли да си платите охраната срещу "обичта" на народите?


      п.п. Специално от мен един "поздрав" за всички пфайзерофилчета с песента "Браво" на Ицо Хазарта:
      Last edited by vgc; 07.10.2021, 15:58.

      Коментар


      • Матеев, Витанов е пълен идиот и това го казвам като проваксър. Дали е добър математик не знам, имам някои съмнения, но това няма значение защото говорим за вируси, не за интеграли. "Прогнозите" на "професора" са базирани на елементарна екстраполация - ако последните дни има много заразени/умрели значи става страшно, чакайте лилави зони из цялата страна ако не се вземат мерки. Ако заразените/умрелите понамалеят значи сме в моментен застой, нещата са под контрол но пикът предстои, бъдете бдителни! Фалшив медиен герой.

        Коментар


        • Пред такива светила и всестранно развити личности като професор Витанов и професор Матеев човек може да изпитва само благоговение...

          Нека изпитваме благодарност всеки ден, че непоклатимата им експертност озарява като слънчев лъч тъмнината в изстрадалите ни, заблудени души...
          Last edited by lefti; 07.10.2021, 15:02.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vgc Разгледай мнение

            Първо това не са ваксини, защото вече официално са признати за боклук. И второ тези които злорадстват върху гърба на човешката трагедия не са хора и не заслужават внимание. Това е последният ми отговор към теб, знам че боли от истината и знам, че ще ще те заболи от липсата на обещаната от Пфайзер премия. Знам и че се продадохте евтино - ето трильоните цъкат, а вас пфайзерофилчетата ви чака отговорност за всичко което причинихте на човечеството. Ако пък сега на някои от вас ви се размине, то "рогатия" или там какъвто е неговият еквивалент според вашата вяра ви чака и то с нетърпение:
            Аз да попитам некой че плати ли обезщетения на умрелите от вируса?

            Примерно китайското правителство или мангъров или вие анти-ваксърите?

            Има едно 20+ хил. официално умрели от вируса и още сигурно 10-15 хил. странични жертви - умрели от вируса, но без тестове.

            Та няма да е лошо да помислите по тоя въпрос с какво да компенсирате близките на тея хора дето ви слушат и не са бодат.

            Коментар


            • От искъро по-дълбоко нема, от българския антиваксър по-... нема
              .
              Държава Умряли / Заболели % Ваксинирани % Заболели Умряли Заболели / 1М Умряли / 1М
              Bulgaria 4,25% 18.95% 508800 21216 73925 3139
              Germany 2,21% 64.05% 4264982 94342 50701 1122
              Belgium 2,19% 69.71% 1,156,620 25,299 99,311 2,172
              United Kingdom 1,73% 71.49% 7934936 136986 116119 2005
              Austria 1,47% 61.42% 750229 11034 82706 1216
              Ireland 1,54% 73.38% 329,388 5,074 65,878 1,015
              France 1,66% 70.29% 7028197 116848 107374 1785
              Finland 0,85% 71.53% 119,321 1,008 21,497 182

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Ако проф. Витанов е екскремент-професор, то ти си диария-трол. Не ти ли писна да се правиш по-умен от хора, експерти в областа си. Трябва да си таксиметров шофьор или кръчмар, за да имаш такова голямо самочувствие, че простащината ти е достатъчно основание да се правиш на най-умен в целия свят.

                Ако модераторите изтрият този постинг под причината "заяждане", значи трябва да изтрият всички твои постинги и да те баннат за 1 година напред.
                Против триенето съм, оставете го да е ясно какво е гмеж, мръсна по рождение от десет поколения.
                Last edited by chan_tura_naga; 07.10.2021, 13:29.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                  Не знам защо още се обръща внимание на такива екскременти?
                  Титлата "професор" само го прави екскремент-професор.

                  Лошото е, че срутва образа на науката като цяло, тоя продажник и в червата си.
                  Ако проф. Витанов е екскремент-професор, то ти си диария-трол. Не ти ли писна да се правиш на по-умен от хора, експерти в областа си. Трябва да си таксиметров шофьор или кръчмар, за да имаш такова голямо самочувствие, че простащината ти е достатъчно основание да се правиш на най-умен в целия свят.

                  Ако модераторите изтрият този постинг под причината "заяждане", значи трябва да изтрият всички твои постинги и да те баннат за 1 година напред.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    "Великия" витанов подви опашка

                    Проф. Витанов смекчи тона си, защото сметките му показаха, че Апокалипсис няма да има до 15 октомври.

                    Въпреки това той очаква висока заболяваемост и в следващите седмици.

                    Така че място за прибързано отпускане няма.

                    „Има влошаване, но то си е в рамките на развитието на вторичния пик на вълната“,
                    Не знам защо още се обръща внимание на такива екскременти?
                    Титлата "професор" само го прави екскремент-професор.

                    Лошото е, че срутва образа на науката като цяло, тоя продажник и в червата си.

                    Коментар



                    • "Великия" витанов подви опашка

                      Проф. Витанов смекчи тона си, защото сметките му показаха, че Апокалипсис няма да има до 15 октомври.

                      Въпреки това той очаква висока заболяваемост и в следващите седмици.

                      Така че място за прибързано отпускане няма.

                      „Има влошаване, но то си е в рамките на развитието на вторичния пик на вълната“,
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Има още живи антиваксъри ... засега


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                          Например принципа "Една лъжа, повторена от сто човека, става истина"...

                          Или инстинкта на гмежта към тълпообразуване.
                          Прочее, тази максима е възникнала в древния свят (не, Гьобелс не я е казвал), когато индивидът поне по материална принуда е имал здрав разум и е мислел много по-самостоятелно, щото животът му е зависел главно от него си.

                          Сегашнитем малоумници стига да чуят пет пъти, а не сто, едно мнение, за да побързат да се присъединят към него.
                          Виж фейзбуците-мейзбуците и другите места на (виртуално) гмежотълпене на двукраките полуживотни.
                          Last edited by chan_tura_naga; 07.10.2021, 12:41.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                            Нали съм ги цитирал за да не остава загадка. Мисълта че някой, изказвайки едно-две мнения във форум на изключително неполулярен език ще повлияе на цената на акциите на фармацевтичен гигант показва серизен дисконект с действителността.
                            (Нямаше цитат в поста ти, който цитирах)

                            Водопадът се събира от отделни дъждовни капки.

                            Масовото мнение по подобен начин се състои от множество индивидуални.
                            Но, за разлика от физическите процеси, които почти винаги са свързани с обикновено сумиране, общото мнение е информационен процес със съвсем различни процеси/закони на появяване и развитие.
                            Например принципа "Една лъжа, повторена от сто човека, става истина"... поне временно... и мн.др. подобни, като примерно цензурата на СМИ. Или инстинкта на гмежта към тълпообразуване.
                            А (цените на) борсите зависят най-вече от масовото мнение... или не?

                            Повече доводи нямам по въпроса, дъ знайш.
                            Last edited by chan_tura_naga; 07.10.2021, 12:21.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                              Добра е ваксината като за грипна си е ОК. Даже има един страничен положителен ефект - подобрява средното IQ на нацията.
                              Първо това не са ваксини, защото вече официално са признати за боклук. И второ тези които злорадстват върху гърба на човешката трагедия не са хора и не заслужават внимание. Това е последният ми отговор към теб, знам че боли от истината и знам, че ще ще те заболи от липсата на обещаната от Пфайзер премия. Знам и че се продадохте евтино - ето трильоните цъкат, а вас пфайзерофилчетата ви чака отговорност за всичко което причинихте на човечеството. Ако пък сега на някои от вас ви се размине, то "рогатия" или там какъвто е неговият еквивалент според вашата вяра ви чака и то с нетърпение: https://www.covidmoneytracker.org/
                              Last edited by vgc; 07.10.2021, 12:22.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vgc Разгледай мнение

                                Най-тъжно се смях когато от екрана, купени родни продажници се кълняха че в България няма нито един починал "ваксиниран", както и че няма нито един увреден от "експерименталка" човек. Като не са "статистически" значима бройка пак питам: къде е фонда за подобряване живота поне с малко на увредените от Пфайзер и сие пациенти?

                                Добра е ваксината като за грипна си е ОК. Даже има един страничен положителен ефект - подобрява средното IQ на нацията.

                                Коментар

                                Working...
                                X