IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    За тебе може да е прост за мен не е.Отделно че в началото на март ваксини нямаше и отделно че майка ми не можеше да се ваксинира...Но както и да е кой съм аз да ти преча на вярата че ваксините против Ковид осигуряват безсмъртие...
    Да, лош късмет, съжалявам за майка ти. Колкото и да се пазиш не се знае къде може да те намери вирусът. Но сега като има ваксини предостатъчно, антиваксърските истерии са контрапродуктивни. И един приятел си седи само вкъщи и си мислеше че ще се опази от делтата, ама синът му я донесе.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      китай имат 2+ МИЛИАРДА поставени дози ваксина

      схемата им е железна - як локдаун, а като мине вълната яко боцкане

      после яка работа и да се наваксва
      После спира тока...транспорта поскъпва после китайските ракети стават все по яки и точни.Накрая САЩ разбират че са загубили войната.А ние ваксинираме точно в пикът на вълната....

      Коментар


      • https://frognews.bg/novini/natsizam-...a-vaksina.html

        Или как беше там, че историята се римува.

        Въпрос на време,
        да се появи лидер- популист и яхне вълната на негативизма, любителите на конспиративнитв теории както и антиваксерството.
        Last edited by Майстора233; 27.10.2021, 13:05.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          пак може да си приносител, а даже и по-самоуверен, че си ваксиниран.
          възрастните трябваше да бъдат ваксинирани първо. то се и получи за тези, които слушаха..
          Може разбира се, никъде не са отменяли изискванията за носене на маски само защото си ваксиниран, и аз ги нося.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Отговорът е прост. Ако бяхте ваксинирани, ти и жена ти най-вероятно нямаше да се заразите или да изкарате леко, а майка ти щеше да е жива.
            За тебе може да е прост за мен не е.Отделно че в началото на март ваксини нямаше и отделно че майка ми не можеше да се ваксинира...Но както и да е кой съм аз да ти преча на вярата че ваксините против Ковид осигуряват безсмъртие...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Винаги съм бил ЗА Китайските мерки приложени у нас. И съм го писал тук в началото. Не знам защо за втори път пишеш, че не съм бил за мерки. Знаех какво става в Китай от първо лице,още преди тук някой да беше чул за вируса.... как няма да съм за....
              А сега ваксинираха вече голяма част от населението си с изпитани ваксини от старият вид. Ваксинираха ги когато НЯМА болни наоколо, както е в учебниците....
              Не съм проверявал напоследък, но съм почти сигурен че 2-седмичната карантина на всички пристигащи от чужбина е все още в сила.
              Не е толкова трудно да се защити населението стига да има желание и това да е целта. У нас целта е да се ваксинират хората, което няма връзка със защитата на хората.
              китай имат 2+ МИЛИАРДА поставени дози ваксина

              схемата им е железна - як локдаун, а като мине вълната яко боцкане

              после яка работа и да се наваксва
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                Техните успехи за справяне с Ковид са ми известни, но това нас малко ни "грее" в момента, а точно тук ги даваха като антипример, какви античовеци били и тн, да затварят така "жестоко" населението и тн, точно когато аз ги давах за пример, та не "обръщай палачинката" сега. Ясно е, че в България не можем да въведем толкова строги мерки (а и не е необходимо). Единственото, което е необходимо мерките, трябва да се въвеждат по-рано, а да не чакаме да се "обърне колата". Ние нямаме гъстотата на населението в Китай, а и за разлика от 2020-а пролетта, сега имаме по добър поглед върху пандемията, знаем кои мерки действат и кога трябва да се въвеждат (в момента закъсняваме много с мерките, миналогодишните мерки (есенните такива) на Бойко бяха доста по-навреме, макар и също закъснели.
                Винаги съм бил ЗА Китайските мерки приложени у нас. И съм го писал тук в началото. Не знам защо за втори път пишеш, че не съм бил за мерки. Знаех какво става в Китай от първо лице,още преди тук някой да беше чул за вируса.... как няма да съм за....
                А сега ваксинираха вече голяма част от населението си с изпитани ваксини от старият вид. Ваксинираха ги когато НЯМА болни наоколо, както е в учебниците....
                Не съм проверявал напоследък, но съм почти сигурен че 2-седмичната карантина на всички пристигащи от чужбина е все още в сила.
                Не е толкова трудно да се защити населението стига да има желание и това да е целта. У нас целта е да се ваксинират хората, което няма връзка със защитата на хората.

                Коментар


                • И новото 20 - след като миналата зима нямаше грип (изчезна чудодейно - идея си нямам как), то тази година ЕС очаквали много тежък грипен сезон - а сега де? те затова и никой нормален не вярва на правителствата и ваксините:
                  - вирее на топло, не вирее на топло,
                  - локдауни, няма локдауни,
                  - убива грипа, не го убива,
                  - слагайте ваксини да не се заразите, ама може и да се заразите
                  - няколко седмици и ще мине, ми ще живеете с него години и т.н.

                  А самият факт, че на декларацията за ваксинация пише, че сам си носиш последиците и производителят не е виновен за нищо, е предостатъчен за това колко са тествани изобщо!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                    Отговорът е прост. Ако бяхте ваксинирани, ти и жена ти най-вероятно нямаше да се заразите или да изкарате леко, а майка ти щеше да е жива.
                    пак може да си приносител, а даже и по-самоуверен, че си ваксиниран.
                    възрастните трябваше да бъдат ваксинирани първо. то се и получи за тези, които слушаха..
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      Отговорът е прост. Ако бяхте ваксинирани, ти и жена ти най-вероятно нямаше да се заразите или да изкарате леко, а майка ти щеше да е жива.
                      Рядко влизам в чужд спор, но ако бях на мястото на бате Пешо, щях да ти тегля такава сочна, че модерацията 3 дена да трие!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Никой не отрича вируса бе човек.Никой не казва че няма проблем...Гледал съм собствената си и на жена ми снимки.Аз се разминах само с антибиотици витамини аспирин и забравих го вече още едно лекарство жена ми пи и кортикостероиди забравих точно лекарството.Казваше че се чувства парцал..Въпроса е помагат ли ваксините и безопастни ли са?Моята отшумяваща двустранна бронхопневмония се състоеше от храчки ,три дена температура 37,2 която с прахче се сваляше..Никаква хрема никаква кашлица никакви болки в мускулите загуба на обоняние...Ако жена ми не беше ме насвила да си премеря температурата нямаше да знам че имам...Единственото което чувствах беше леко парене в клепачите и един следобяд бях като след нощните смени...Вярно е че не бях на себе си заради жена ми и майка ми но бил съм болен от обикновен грип.Ми то температура сополи носа ти червен боли вода излиза от носа кашлица като си поемеш въздух да се изкашляш все едно с нож те режат...Братовчедката ми е в Ковид отделение в Александровска та знам много добре за какво става дума
                        Отговорът е прост. Ако бяхте ваксинирани, ти и жена ти най-вероятно нямаше да се заразите или да изкарате леко, а майка ти щеше да е жива.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                          Браво и на руските антиваксъри и на псевдоваксината "спутник v"
                          Е нашите умници ги догонват. Все пак нема да се излагат пред братушките им.

                          Коментар




                          • Браво и на руските антиваксъри и на псевдоваксината "спутник v"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                              Дъри, извинявай, но наистина за такава връзка, между имунизации и референдуми - не беше ми идвало на ум.

                              Доколкото разбирам твоята теза, ако бяхме по-безкритични (разбирай - послушни, ако и да не сме съгласни, че избраните от нас - са точно за това избрани - за да могат да налагат диктатура, щом това е свързано с техния материален интерес!), това би ни помогнало да "си позволяваме" да имаме референдуми, ли?

                              И какво по-точно бихме решавали с подобни референдуми? Вероятно, отново на дневен ред ще бъде референдум за необходимостта от ваксини - анблок, приложени към цялото "общество"?

                              И ваксинираните, както и неваксинираните - СА вирусоносители, но да не се отчита предварително индивидуалното състояние на всеки ("ваксинация" с експериментална субстанция - ан блок)..., да не се проследява състоянието му, след "ваксинацията"..., да се зачеркват с лека ръка всички изследвания в областта на вирусологията през последните десетилетия и да се пренаписват удобни студии за усвояването на парични потоци..., да се снема отговорността от производителя на "ваксината", чрез предварително "съгласие" - това са началните форми на особен вид геноцид.

                              Все пак - не видях връзката с Референдумите в Швейцария - понякога, провеждани по съвсем отвлечени въпроси, а друг път - несъстояли се при сериозни проблеми за обществото.
                              Мнооого добре си видял връзката или поне съм те накарала да се замислиш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                брат,
                                излез 'на светло' - отиди в Пирогов, ВМА, Правителствена, Токуда на една снимка на бели дробове или да те прегледат с оплаквания за пневмония и ще разбереш, че форума и революцията на анти-ваксърите са нещо съвсем различно от реалната обстановка по БГ болничните заведения - при това елитните.
                                Никой не отрича вируса бе човек.Никой не казва че няма проблем...Гледал съм собствената си и на жена ми снимки.Аз се разминах само с антибиотици витамини аспирин и забравих го вече още едно лекарство жена ми пи и кортикостероиди забравих точно лекарството.Казваше че се чувства парцал..Въпроса е помагат ли ваксините и безопастни ли са?Моята отшумяваща двустранна бронхопневмония се състоеше от храчки ,три дена температура 37,2 която с прахче се сваляше..Никаква хрема никаква кашлица никакви болки в мускулите загуба на обоняние...Ако жена ми не беше ме насвила да си премеря температурата нямаше да знам че имам...Единственото което чувствах беше леко парене в клепачите и един следобяд бях като след нощните смени...Вярно е че не бях на себе си заради жена ми и майка ми но бил съм болен от обикновен грип.Ми то температура сополи носа ти червен боли вода излиза от носа кашлица като си поемеш въздух да се изкашляш все едно с нож те режат...Братовчедката ми е в Ковид отделение в Александровска та знам много добре за какво става дума

                                Коментар

                                Working...
                                X