IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
    Добро утро ваксинатори и техни верни фенове
    Имам един простичък въпрос:

    Щом като ваксините са толкова ефективни, оставете тези, които не желаят да са опитни зайчета, да се излагат на опасностите, след като подпишат пред медицинско лице ИНФОРМИРАН ОТКАЗ от ваксинация и достъп до интензивни отделения при констатирано заразяване с ковид.
    Вие сте защитени (имате ваксина), значи няма да ви пука от нищо.
    Те няма да заемат болнични легла, ако и когато се заразят с вируса.

    Живял съм в късния социализъм. Смея да твърдя, че не съм виждал такава масирана принуда да се направи нещо, в случая - ваксиниране.
    Хората са изправени пред избора дали да се ваксинират и да работят, или да не се ваксинират и да поемат риска да лишат себе си и семействата си от препитание, както и да не могат да пътуват, да посещават културни и занимателни мероприятия, и т.н. Това е съдбоносен избор.

    Мисля да прочета по диагонал 24-те тома събрани съчинения на Ленин (не съм ги чел, но съм ги виждал някога по библиотеките), за да се уверя, че комунизмът най-накрая е победил, както ни учеха в чавдарските, пионерските и комсомолските организации. До партията не съм имал желание да стигна, но членството в изброените организации беше задължително, и съм държал политически изпит при кандидатстването за първото си висше образование. В общи линии, по спомени от задължителната комунистическа литература, дето съм чел, май комунизмът е победил, без значение как се казва настоящият обществен строй, в който живеем.
    Ха ха ха на един приятел се беше паднала тема Писмото на др.Тодор Живков до ЦК на ДКМС....Моя човек написал чужди писма не чет акато си е мислел че ще му махнат една еденица от бала ама се оказа че му анулираха изпита и трябваше на следващата година пак да кандидатства.И да се научи да чете чужди писма му се наложи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
      Ми щом здравето и животът не са ти ценни а ските ваксинирай се не е необходимо да ни агитираш.
      Никой не агитирам, изборът си е личен, мен ми е забавно да гледам антиваксърите как се мятат като риба на сухо след всяко ново ограничение. Еми така ще е, нещо друго ли сте очаквали?

      Забавно ми е като чета - такива като теб явно си мислят, че щом се ваксинираш и край - едва ли не умираш на 5-тата минута! Още по-забавно ми е като гледам и източниците, дето цитирате все едно са библията - някакви блогове "от извора", "пътеводна светлина", прочее.. Еле пък кумирите ви - някакви льохмани, пуснали по 2 педи брада, белким изглеждат като библейски мъдреци, които с лека усмивка и многозначително намигване ви разясняват божия план и промисъл, сякаш лично са им го пратили на мейла... с една дума веселба. Все едно са пуснали нета на 4-ти км.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение

        Хората които налагат ваксините не напразно желаят 100 процента ваксинации ,така и да лъсне истината всеки ще си вика ,абе я да си мълча по добре да излязе че вярвам в медицината отколкото да излезе че съм един лапнишаран и така никой да не иска да търси отговорност на организаторите.
        А организаторите , да не се лъжем са много умни хора и плюс много богати.
        Та затова успяват там дето и комунистите не успяха.
        Организаторите на комунистическият преврат в Русия през 1917-та също са били богати и умни хора - кайзер Вилхелм I (дал пари на Ленин и осигурил му безпрепятствен транспорт с военен брониран влак до Санкт Петербург) и висши представители на американския капитал, дали пари на Троцки и осигурили безпрепятственото му пътуване от Америка до Русия (бил е задържан в Канада със значителен брой пачки долари, но след американска намеса е бил пуснат).
        Last edited by Kildirim_Bei; 28.10.2021, 08:45.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение

          Хората които налагат ваксините не напразно желаят 100 процента ваксинации ,така и да лъсне истината всеки ще си вика ,абе я да си мълча по добре да излязе че вярвам в медицината отколкото да излезе че съм един лапнишаран и така никой да не иска да търси отговорност на организаторите.
          А организаторите , да не се лъжем са много умни хора и плюс много богати.
          Та затова успяват там дето и комунистите не успяха.
          Сега имаме нова опорка.Е вярно че ваксините не предпазват от заразата и разпрострнението и ама я гледайте при съшия брои заразени жертвите на Запад две пет седем а тука по 150.Много скоро до месец най много два ще лъсне несъстоятелността и на тази опорка.Тая сутрин самият Ивайло Пенчев се включи в пропагандата...Предполагам след десетата игла следващата опорка ще е тая ваксина не помага ама не е вредна не се безпокойте измислихме новата.А през това вемезаразата ще си върлува и ще си взима жертвите...Тия хора не искат да проумеят че рано или късно брой хора ще се ваксинират и умрелите ще са само ваксинирани...Момента наближава.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            А, да бе - те по комунизма щяха да те питат дали искаш или не!
            Лично бай Тошо щеше да дойде и пита:
            - Искаш ли моето момче така и така да се боцнеш! Айде, моля те...
            - - -
            Сега поне има някаква /макар и ограничена/ възможност за избор и със сигурност немалко хора ще минат през пандемията неваксинирани. Просто ще трябва да изтърпят ограниченията докато нещата отшумят. Който бърза с пътуванията навън - мисля, че няма особено голям избор. На мен ми се карат ски в Алпите, ама австрийци, швейцарци, италианци и французи се съмнявам да пуснат неваксинирани по пистите си!
            Ми щом здравето и животът не са ти ценни а ските ваксинирай се не е необходимо да ни агитираш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
              Добро утро ваксинатори и техни верни фенове Живял съм в късния социализъм. Смея да твърдя, че не съм виждал такава масирана принуда да се направи нещо, в случая - ваксиниране.
              А, да бе - те по комунизма щяха да те питат дали искаш или не!
              Лично бай Тошо щеше да дойде и пита:
              - Искаш ли моето момче така и така да се боцнеш! Айде, моля те...
              - - -
              Сега поне има някаква /макар и ограничена/ възможност за избор и със сигурност немалко хора ще минат през пандемията неваксинирани. Просто ще трябва да изтърпят ограниченията докато нещата отшумят. Който бърза с пътуванията навън - мисля, че няма особено голям избор. На мен ми се карат ски в Алпите, ама австрийци, швейцарци, италианци и французи се съмнявам да пуснат неваксинирани по пистите си!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                Добро утро ваксинатори и техни верни фенове
                Имам един простичък въпрос:

                Щом като ваксините са толкова ефективни, оставете тези, които не желаят да са опитни зайчета, да се излагат на опасностите, след като подпишат пред медицинско лице ИНФОРМИРАН ОТКАЗ от ваксинация и достъп до интензивни отделения при констатирано заразяване с ковид.
                Вие сте защитени (имате ваксина), значи няма да ви пука от нищо.
                Те няма да заемат болнични легла, ако и когато се заразят с вируса.

                Живял съм в късния социализъм. Смея да твърдя, че не съм виждал такава масирана принуда да се направи нещо, в случая - ваксиниране.
                Хората са изправени пред избора дали да се ваксинират и да работят, или да не се ваксинират и да поемат риска да лишат себе си и семействата си от препитание, както и да не могат да пътуват, да посещават културни и занимателни мероприятия, и т.н. Това е съдбоносен избор.

                Мисля да прочета по диагонал 24-те тома събрани съчинения на Ленин (не съм ги чел, но съм ги виждал някога по библиотеките), за да се уверя, че комунизмът най-накрая е победил, както ни учеха в чавдарските, пионерските и комсомолските организации. До партията не съм имал желание за стигна, но членството в изброените организации беше задължително, и съм държал политически изпит при кандидатстването за първото ми висше образование. В общи линии, по спомени от задължителната комунистическа литература, дето съм чел, май комунизмът е победил, без значение как се казва настоящият обществен строй, в който живеем.
                Хората които налагат ваксините не напразно желаят 100 процента ваксинации ,така и да лъсне истината всеки ще си вика ,абе я да си мълча по добре да излязе че вярвам в медицината отколкото да излезе че съм един лапнишаран и така никой да не иска да търси отговорност на организаторите.
                А организаторите , да не се лъжем са много умни хора и плюс много богати.
                Та затова успяват там дето и комунистите не успяха.
                Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                Коментар


                • Добро утро ваксинатори и техни верни фенове
                  Имам един простичък въпрос:

                  Щом като ваксините са толкова ефективни, оставете тези, които не желаят да са опитни зайчета, да се излагат на опасностите, след като подпишат пред медицинско лице ИНФОРМИРАН ОТКАЗ от ваксинация и достъп до интензивни отделения при констатирано заразяване с ковид.
                  Вие сте защитени (имате ваксина), значи няма да ви пука от нищо.
                  Те няма да заемат болнични легла, ако и когато се заразят с вируса.

                  Живял съм в късния социализъм. Смея да твърдя, че не съм виждал такава масирана принуда да се направи нещо, в случая - ваксиниране.
                  Хората са изправени пред избора дали да се ваксинират и да работят, или да не се ваксинират и да поемат риска да лишат себе си и семействата си от препитание, както и да не могат да пътуват, да посещават културни и занимателни мероприятия, и т.н. Това е съдбоносен избор.

                  Мисля да прочета по диагонал 24-те тома събрани съчинения на Ленин (не съм ги чел, но съм ги виждал някога по библиотеките), за да се уверя, че комунизмът най-накрая е победил, както ни учеха в чавдарските, пионерските и комсомолските организации. До партията не съм имал желание да стигна, но членството в изброените организации беше задължително, и съм държал политически изпит при кандидатстването за първото си висше образование. В общи линии, по спомени от задължителната комунистическа литература, дето съм чел, май комунизмът е победил, без значение как се казва настоящият обществен строй, в който живеем.
                  Last edited by Kildirim_Bei; 28.10.2021, 07:58.
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                    Има ли по големи измамници и лъжци от политиците? Според мен няма. Не само че лъжат и мамят най нагло ами дори не се крият и го правят съвсем открито в национален ефир. За каква демокрация изобщо говорим след като всеки политик може съвсем спокойно да лъже и да мами наред както си иска без никой да му търси отговорност? В някой държави хората хвърлят оставки за далеч по малки неща. Нашите политици явно са абсолютни изроди без капка срам. Безгръбначни нищожества. Управляват хора без позиция, без принципи. Действат според това накъде духа вятъра и какво им наредят отвън. Такива хора за пари и майките си ще продадат но оставка никога няма да дадат.

                    Ето го поредния продажник и лъжец какви ги е надробил.



                    Пълна загадка. Може би с 5г са активирали графеновия му оксид и е станал зомби. Как така се обръща палачинката, като дойдат на власт!? И то не само за пландемията.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                      Разбрахте ли как са убили един антиваксър вчера в Перник? Забили му една спринцовка отзад и му извикали "Това е Пфайзер!". И той паднал и умрял от страх.

                      Най-вероятно се е страхувал, че може да зарази други, податливи членове на своето семейство.

                      Коментар


                      • Има ли по големи измамници и лъжци от политиците? Според мен няма. Не само че лъжат и мамят най нагло ами дори не се крият и го правят съвсем открито в национален ефир. За каква демокрация изобщо говорим след като всеки политик може съвсем спокойно да лъже и да мами наред както си иска без никой да му търси отговорност? В някой държави хората хвърлят оставки за далеч по малки неща. Нашите политици явно са абсолютни изроди без капка срам. Безгръбначни нищожества. Управляват хора без позиция, без принципи. Действат според това накъде духа вятъра и какво им наредят отвън. Такива хора за пари и майките си ще продадат но оставка никога няма да дадат.

                        Ето го поредния продажник и лъжец какви ги е надробил.




                        Коментар


                        • Разбрахте ли как са убили един антиваксър вчера в Перник? Забили му една спринцовка отзад и му извикали "Това е Пфайзер!". И той паднал и умрял от страх.

                          Коментар


                          • Данните на правителството на Обединеното кралство не подкрепят твърденията за безопасността и ефективността на ваксината Covid-19

                            По-долу е представено сравнение на коригираните спрямо възрастта нива на смъртност по всички причини в Англия между ваксинираните и неваксинираните.

                            От професор Норман Фентън и професор Мартин Нийл

                            Най-надеждният дългосрочен показател за ефективността/безопасността на ваксината Ковид-19 е коригираният спрямо възрастта коефициент на смъртност от всички причини. Ако за достатъчно продължителен период от време по-малко ваксинирани хора умират по каквато и да е причина, включително от Covid-19, отколкото неваксинирани, тогава можем да заключим, че ползите от ваксината надвишават рисковете.

                            За да се избегне смущаващият ефект на възрастта, от решаващо значение е да са налични данни за всяка възрастова категория, а не обобщени данни, тъй като е ясно, че обобщените данни могат да преувеличат процента на смъртност от ваксината, ако се включат повече по-възрастни хора с по-кратка очаквана смъртност.

                            Въвеждането на ваксината в Обединеното кралство е извършено в низходящ възрастов ред, от по-възрастните към по-младите, с изключение на много ранния етап на програмата за ваксинация, когато уязвимите млади хора са ваксинирани заедно с най-възрастните. С напредването на програмата ваксинираните са средно по-възрастни от неваксинираните, а с напредването на ваксинирането все по-голяма част от останалото неваксинирано население е по-младо.

                            В последния доклад на Службата за национална статистика за смъртността по статус на ваксинация с Ковида са предоставени данни за всички смъртни случаи - свързани с Ковида-19 и несвързани с Ковида-19 за периода януари - юли 2021 г. за неваксинираните и различните категории ваксинирани ("в рамките на 21 дни след първата доза", "21 дни или повече след първата доза", "втора доза").

                            Данните на ONS за смъртността от Covid-19 са дадени в таблица 4 от електронната таблица на ONS, а данните на ONS за смъртността по всички причини, с изключение на Covid-19, са дадени в таблица 5 от същата електронна таблица. И двете таблици са възпроизведени в края на тази публикация.

                            Смятаме, че в данните на ONS са налице сериозни слабости и възможни грешки. Но важното е, че макар и да не предоставя необработени данни, категоризирани по възраст, тя предоставя "стандартизирани по възраст" коефициенти на смъртност
                            (вж. също обяснителният видеоклип).

                            https://www.youtube.com/watch?v=DAixfvu6tuY

                            Това означава, че ONS са изчислили общия коефициент на смъртност по начин, който (според тях) коригира смущаващия ефект на възрастта, и това е "включено" в публикуваните от тях коефициенти на смъртност.

                            Въпреки това, въпреки че те съобщават този коригиран спрямо възрастта коефициент на смъртност за всяка от трите отделни категории ваксинирани лица, те не го съобщават за комбинираната група ваксинирани лица.

                            В нашия анализ и при липсата на действителни данни за възрастовите стратификации изчисляваме претеглен спрямо населението коефициент на смъртност по всички причини, като използваме публикуваните от ONS размери на населението за всяка от трите категории ваксинирани.

                            Това не е идеално, тъй като коригираните спрямо възрастта коефициенти на ONS са много непрозрачни и не са "абсолютни числа". Въпреки това, при липса на подробни данни, това би трябвало да осигури разумна оценка на това какъв би бил коригираният от ONS коефициент на смъртност по всички причини за всички неваксинирани, ако те си бяха направили труда да го съобщят.

                            Ще го наричаме "претеглен коефициент на ваксинирана смъртност". Таблицата с данни, получена от данните на ONS и използвана за изчисляване на този коефициент, е дадена в края на тази публикация.

                            Оказва се, че дори и при използването на този коригиран спрямо възрастта коефициент на смъртност, смъртността понастоящем е по-висока сред ваксинираните, отколкото сред неваксинираните.

                            Коригираните спрямо възрастта коефициенти на смъртност при ваксинираните и неваксинираните за седмиците от 1 до 26 на 2021 г. са показани на графиката по-долу. Като цяло графиката показва, че с течение на времето претегленият коефициент на смъртност за ваксинираните постоянно се увеличава и към 16-та седмица (23 април 2021 г.), надминава този за неваксинираните
                            .................................................. ................................
                            https://theexpose.uk/2021/10/26/the-...effectiveness/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Хакери издали валиден зелен сертификат на Хитлер
                              Ако това е въпрос - кой е сертификата - моля заповядай:


                              След като пфайзерофилите се издъниха с техният буламач, който не само не предпазва от заразяване, а направо убива решилите да се набодат с него, то идва втората им огромна издънка. Съвременните нацисти въпреки огромната си наглост, не успяха да си увардят великата сертификационна система от хакерчетата дори и за една седмица. И как ще я увардят като тия фашисти не са мръднали ни на йота за последните сто години в своето ментално развитие. А защо Хитлер е на сертификата то открийте двете малки разлики на следващите снимки (Ahnenpas срещу Greenpass) - все пак и хакерите имат чувство за макар и черен хумор:
                              Last edited by vgc; 28.10.2021, 00:22.

                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	jSKEX0ERKs4.jpg
Views:	1
Size:	34.0 КБ
ID:	3820783

                                Коментар

                                Working...
                                X