IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ще помоля когато някой изказва някакво мнение, да не вмъква обиди към останалите в него.
    रादोस्त

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

      А защо има сертификати за "ваксинирани", след като те са точно толкова рискови като преносители, колкото непреболедувалите?
      това е моркова, за да се срещне масата население с вируса бързо и не толкова опасно колкото е заразяването. никой не отрича, че може да се зарази човек след ваксиниране, НО всички статистики показват, че го изкарва по-леко вируса. Всъщност смисълът поне за мен е да НЕ умират 'сухите съчки' на стълбите пред препълнените болници.

      малко локдаун, малко ваксинация и ще се достигне много бързо до съществен % 'срещнали' вируса.

      ако кажат ми то все тая дали си ваксиниран или не - тест... хората няма да се ваксинират и съответно ще дадем още поне 20 000 излишни жертви докато тази мръс премине през цялата популация.

      ваксинация - изграждаш някакъв имунен отговор - ако се заразиш влизаш донякъде подготвен в боя - здравната система издържа и лекува.

      ваксините не са еднозначни 100% защита, но в живота сигурно е само смъртта, а всяко нещо което може да вдигне % шанс хора да не починат от вируса е добре дошло.

      отчаяни мерки в отчаяни времена.
      Last edited by bertram; 28.10.2021, 09:56.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Не твърди нищо защото точно по времето на социализма ни ваксинираха принудително против холера. Хубавото е ,че холерата не се разпространи ,а на нас нищо лошо не ни се случи. Тогава бях много малко дете ,но и мен ме боднаха
        Днес, никой не те кара насила да се бодеш, просто си правиш често тестове и чупи глава. Е, в чужбина няма да можеш да ходиш, но така ще разбереш какво ни беше на нас през онова "хубаво" време и как сме живели.


        Дурка ти вече трябва да разбереш че не живеем в социализма и отдавна не точим лиги пред чужденците...Не съм се засилил да ходя по чужбина дори напротив очаквам до две три години да се приберат до 80% от българите които емигрираха...Предстои да го видим....От твоя Запад камък върху камък няма да остане....Не ти се вярва???То така не ни се вярваше че и комунизма ще падне толкова кротко и без един изстрел ама той падна...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

          А защо има сертификати за "ваксинирани", след като те са точно толкова рискови като преносители, колкото непреболедувалите?
          Абе я не задавай такива въпроси...ма от къдя на къдя бе ти ще питаш...Ваксинирай се там и мълчи.Ние решаваме ти изпълняваш без да се обаждаш....Това е положението в момента живеем в такъв свят...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
            Добро утро ваксинатори и техни верни фенове
            Имам един простичък въпрос:




            Живял съм в късния социализъм. Смея да твърдя, че не съм виждал такава масирана принуда да се направи нещо, в случая - ваксиниране.
            Хората са изправени пред избора дали да се ваксинират и да работят, или да не се ваксинират и да поемат риска да лишат себе си и семействата си от препитание, както и да не могат да пътуват, да посещават културни и занимателни мероприятия, и т.н. Това е съдбоносен избор.


            .
            Не твърди нищо защото точно по времето на социализма ни ваксинираха принудително против холера. Хубавото е ,че холерата не се разпространи ,а на нас нищо лошо не ни се случи. Тогава бях много малко дете ,но и мен ме боднаха
            Днес, никой не те кара насила да се бодеш, просто си правиш често тестове и чупи глава. Е, в чужбина няма да можеш да ходиш, но така ще разбереш какво ни беше на нас през онова "хубаво" време и как сме живели.



            Коментар


            • Вижте какво намерих - аз като им викам на някой с факсата безсмъртни, не съм си хвърлил думите на вятъра.
              Last edited by X_Y; 28.10.2021, 09:50.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                не сме слепи - просто антителата общия тест се оказва силно неточен. тук и да направят нещо ще е локално и до време.
                А защо има сертификати за "ваксинирани", след като те са точно толкова рискови като преносители, колкото непреболедувалите?

                Коментар




                • продължавай, но като не се регистрира в РЗИ и ходеше напред назад по магазините болен... дали не си ръсил бацили. После се сърдиш на някакви простаци, които те били заразили... и ти какво направи... изкара болестта без да преминеш през карантината. Сега няма сертификат и вой по форумите денонощно. Не ми обяснявай как е трябвало да си на крак. Имаш деца не малки при това. Просто така ти беше ок. После не се сърди, че някой ходил на работа и те заразил.

                  Last edited by X_Y; 28.10.2021, 09:48.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                    Защо не ми признават имунитета от боледуване? Защо искат да "ваксинират" преболедували, които вече е доказано че имат по-добър имунитет от "ваксинираните"? Защо има сертификати за "ваксинирани", след като те са точно толкова рискови като преносители, колкото непреболедувалите? Защо в пика на "вълната" натискат лекарите и медицинския персонал да се бодат, рискувайки да прогонят част от тях? Когато са най-необходими? След като две години работиха и се справяха без "ваксини"?

                    Слепи ли сте?
                    не сме слепи - просто антителата общия тест се оказва силно неточен. тук и да направят нещо ще е локално и до време.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                      Кацаров да си каже - нареждането от гейропа е да бъдем ваксинирани. Стига лъжи и усуквания. С лъжи я почнаха "пандемията" и продължават да лъжат.
                      Eдни пари са се задали викат къде 50 милиарда и ръчичките им треперят.Затова е това бързане и тая пропаганда....Изсипа се всичко.Неваксинираните сме тъпи необразовани прости.Живеем по селата а те умните и интелигентните били свободни...Ние сме разпространявали заразата те не....Е до 6 месеца ще лъсне цялата несъстоятелност на опорките им....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram

                        уви, когато цифрите говорят се чудят откъде да си изсмучат доводи.
                        за съжаление понеже Българите си мислим, че сме най-големите тарикати и всички други са балъци ще се докараме до национална катастрофа, а после ще им ходим бачкери, шофьори, чистачки, болногледачки на 'овцете' от запада.
                        Защо не ми признават имунитета от боледуване? Защо искат да "ваксинират" преболедували, които вече е доказано че имат по-добър имунитет от "ваксинираните"? Защо има сертификати за "ваксинирани", след като те са точно толкова рискови като преносители, колкото непреболедувалите? Защо в пика на "вълната" натискат лекарите и медицинския персонал да се бодат, рискувайки да прогонят част от тях? Когато са най-необходими? След като две години работиха и се справяха без "ваксини"?

                        Слепи ли сте?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от coolio
                          Забавно е да се чете тук, но в същото време е и леко шокиращо колко много привърженици на конспирациите може да има в един инвестиционен форум
                          Докато в нормалните страни вече отдавна забравиха за вируса при премахнати всякакви ограничения и мерки, дори по темата не се и говори, пример тук в Скандинавия, то в България има нереално огромно увеличение в общата смъртност спрямо предходните 5 години и абсолютно блокиране на здравната система поради препълнените болници.
                          и не, това не е заради пътеки и точене на каси, имам приятели и лекари, и такива лежали в Ковид отделение. Не искате да знаете за какво става въпрос там…
                          Та поради блокирането на здравната система заради кухи глави, също така има и огромно намаление при диагностиката на онкологични, сърдечно-съдови и всякакви други заболявания. Дори се спират планови операции. Та една куха кратуна не може да проумее какво означава това…
                          Ами ефектите ще се точат с години, продължителността на животът ще става още по-ниска у нас, а в същото време самочувствието ще е на макс, даже мнозинството ще смятат, че сме най-умни в цял Свят…
                          щеше да е смешно ако не беше толкова тъжно…
                          Знаеш ли каква е разликата между конспирацията и ИСТИНАТА.
                          6 месеца
                          Първо бяха маски, ваксини, после зелени сертификати.
                          Имаме всички шансове да РАЗОБЛИЧИМ без да искаме с антитела тестовете и признаването им мераците на сатаната.
                          Как факсинираните доказват че са УЖ защитени? Или НИКАК или с антитела. А като имаш антитела НЯМА сертификат.
                          От какъв зор с факсина която дава само антитела и НИКАКВА защита ти дават сертификат
                          Last edited by bota156; 28.10.2021, 09:17.
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Dear coolio,

                            освен мейнстрийма, има и други данни.
                            Ако някога си изучавал технологиите на измамите и извличането на парични ползи чрез въвеждане в заблуда (налагало ми се е в работата, за да идентифицирам навреме и да предупреждавам клиенти), щеше да знаеш, че една от големите червени лампи за потенциално въвеждане в заблуда и принуждаване за покупка или разпореждане с активи, е краткото време за вземане на решение.
                            С две думи, трябва да се действа тук и сега, или се губи потенциалната "печалба" за шарана, дето го зарибяват.
                            Айде кажи ми, кое от описаното не се случва сега?
                            А тук наблюдаваме, като капак на всичко, и ГРУБО принуждаване, на практика без право на избор.
                            Last edited by X_Y; 28.10.2021, 09:46.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от coolio
                              Забавно е да се чете тук, но в същото време е и леко шокиращо колко много привърженици на конспирациите може да има в един инвестиционен форум
                              В настоящия момент още не си способен да видиш че има неоспорима и очевидна конспирация?


                              Коментар


                              • Кацаров да си каже - нареждането от гейропа е да бъдем ваксинирани. Стига лъжи и усуквания. С лъжи я почнаха "пандемията" и продължават да лъжат.

                                Коментар

                                Working...
                                X