IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от drainlan21 Разгледай мнение
    https://www.bitchute.com/video/D4GBLKcNE1fj/

    Ето една 10минутна реч на Марк Ван Ранст - главен комисар по грипа за Белгия, от Януари 2019, в която тоз чиляк си изплаква болката, че през 2009 не са успели да прокарат свинския грип N1H1 за пандемия и да наложат задължителна ваксинация, но заключителните му слова са, че предстои нова пандемия и тогава ще видите откъде изгрява слънцето. Е, видяхме.
    Френски веднага ще ти отвърне, че това е картина от Кукления театър на "Гурко".

    Коментар


    • https://www.bitchute.com/video/D4GBLKcNE1fj/

      Ето една 10минутна реч на Марк Ван Ранст - главен комисар по грипа за Белгия, от Януари 2019, в която тоз чиляк си изплаква болката, че през 2009 не са успели да прокарат свинския грип H1N1 за пандемия и да наложат задължителна ваксинация, но заключителните му слова са, че предстои нова пандемия и тогава ще видите откъде изгрява слънцето. Е, видяхме.
      Last edited by drainlan21; 17.11.2021, 11:15.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение

        Такива селебрити съвпадения понякога са много зловещи, че човек наистина потръпва.. Любимото ми е относно как през лятото на 2019 (7-8 месеца преди пандемията) Мадона се е появила на Евровизия с дебют на новата си песен "Future" - втората в това видео:

        https://www.youtube.com/watch?v=VG3WkiL0d_U

        Обърнете внимание на стайлинга на танцьорите, изображенията в екраните и текстовете:

        "Not everyone is coming to the future
        Not everyone is learning from the past
        Not everyone can come into the future
        Not everyone that's here is gonna last"

        И за черешка на тортата, ето ви задната обложка на новия ѝ албум "Мадам Х", където е тази песен - обърнете внимание на марката на пишещата машина.
        https://i2.wp.com/www.drownedmadonna...4%2C1252&ssl=1

        E, как да се ваксинира човек при толкова много съвпадения!
        Това изпълнение на Мадона е зловещо ...

        ... "не всички ще отидат в бъдещето", маски, корони, запалени огньове на фона на сгради ... абсолютна 2020 in a nutshell.

        Всъщност това си е сатанински ритуал насред сцената на Евровизия ...

        Само не мога да разбера този лайв по-скоро предупреждение ли е било или по-скоро трейлър?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

          И не просто предпазваха от заболяване, а предпазваха с невероятните 96%!!!

          Тоест, на всички от биг фармата е било ясно още от началото, че всичко е една огромна лъжа...
          Добре, че има математици като Витанов, които ги отвориха да не минават границата от 100%.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

            Няма нужда.
            Когато намалеят заразените, смъртността неизбежно ще си отиде на мястото.
            Просто като фасул.
            Ти кажи кво ше правят западняците с тоя милион и нещо нови заразени всяка седмица? Дали няма да се увеличи смъртността там, а?
            Пак проста логика прилагам, съжалявам за изводите, но те се налагат.
            Е така е, нема нужда, щото не пасва на "тезата" ти. Каква е тя впрочем, наясно ли си?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              Ей лъжец нагъл, ВСИЧКИ ДО ЕДИН твърдяха, че предпазва от заразяване.

              Ето ти официално от МЗ:

              [B]

              Представете си колко долен трябва да е някой, за да лъже така нагла. Представете си какви са тези "ваксини", за което трябва да се лъже така нагла.
              В цитата се говори за заболяване. Правиш ли разлика между заболяване и заразяване?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                Ей лъжец нагъл, ВСИЧКИ ДО ЕДИН твърдяха, че предпазва от заразяване.

                Ето ти официално от МЗ:

                [B]

                Представете си колко долен трябва да е някой, за да лъже така нагла. Представете си какви са тези "ваксини", за което трябва да се лъже така нагла.
                И не просто предпазваха от заболяване, а предпазваха с невероятните 96%!!!

                Тоест, на всички от биг фармата е било ясно още от началото, че всичко е една огромна лъжа...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                  Ако направят Коби пътеката от 3 000 лева на 300 лева, и цифрите в стъкмистиката ще намалеят 10 пъти, и ти прекрасно го осъзнаваш това, но нали трябва да се усвояват средства от Плана за възстановяване и УСТОЙЧИВОСТ

                  Коментар


                  • Тъй като все още не е ясно какво има във ваксините и какво причиняват като странични ефекти в средно- и дългосрочен план, да не се наложи да се отварят клиники за ваксинирани, както сега отварят за ковида?
                    Дано се окажа лош пророк...
                    Но това ще е дюшеш за биг фармата.... мхм... кинтите, дето ще се лапат, ще се измерват с числа с 12 нули и нагоре....
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от start Разгледай мнение
                      Пинокио, нормално е техниката да провокира отчуждение сред болшинството хора, които не я разбират, но са пряко зависими от нея и в един момент от нейни господари започват да се чувстват като роби на техническата въртележка. За да избягат от усещането за робство някои залитат по крайности - вегетарианство, суровоядство, сънгейзинг и много други. Спирам до тук, макар че мога да изброявам до безкрайност - спомена храненето и затова се ограничавам само с част от отклоненията в тази насока. Имаше една книжка, която по доста интересен начин обясняваше и дори намираше брод, който да преодолее разлома между класическия и романтичния разум, но не бих си позволил да ти препоръчам четиво или пък да ти поставям задачки за домашно.

                      Нептун, добро мнение, повдигаш интересни въпроси, но ще стане доста дълго, а не ми се занимава. По- полезно за мен е да ви чета, отколкото да “дам своя принос”. И все пак явно отношението към техниката има пряка връзка с темата и дава някои насоки за размисъл.
                      Е, точно аз съм продукт на техниката, завършил съм възможно най-престижните технически училища и това е оформило мисленето ми такова, каквото е днес. Отделно по линия на работата мазето ми е пълно с напълно безсмислени чужди сертификати, защото базата си съм получил именно у нас. И не от страх от техниката не оценявам достойнствата на научнотехническия прогрес, а именно от нейното дълбоко познаване изхождам за мрачните си настроения относно влиянието му върху социума. Така че, обобщенията винаги са подвеждащи, както неведнъж съм го казвал. Човек обобщава, когато няма какво повече да каже, но за мисълта няма граници. Та аз не съм хуманитарят Маркузе, който ненавижда прогреса по литературната троцкистка линия, а съм техничарят Пинокио, който съзира опасностите от него. Научнотехническият прогрес за обществото е като калашникът в ръцете на малко сомалийско момче. Има огромна пропаст между това, което сътворяват главите ни и това, което сътворяват ръцете ни. Хомо Сапиенс сме, но в същото време сме и Хомо Главнакус. Тази симбиоза е твърде взривоопасна. Неслучайно хората, които търсят отговори за устройството на света извън полето на техническите си познания, намират такива в древните писания, колкото и да звучи парадоксално. Парадоксът е именно в сърцевината на съществуванието и затова който ви говори императивно и безапелационно, приемете че е един най-обикновен бетоновоз.
                      Колкото до сведените до квалификацията на крайности по отношение на вегетарианството и суровоядството, това отново е проява на дълбоко неразбиране, на отказ да се вникне през подобна открехната врата. Това е един добър инструментариум, ако човек иска да бъде в добро здраве. Неслучайно казвам инструментариум, за да не ревнеш пак, че не може да се кара само на сурови сини сливи, докато Вуте червенее бузи с троянска сливова. Всичко е въпрос на баланс - шмъркай троянска сливова, ама мези със сини сливи. Може да е малко отклонение от темата, но е свързано с мисленето и как то може да повлияе в случаи на медицинска криза като днешната и всякаква друга, а не тук да се лаем като псета, водени за каишка от достолепните господари на Лъжата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        То не е длъжно да спазваш всичко, което ти кажат.
                        Все пак и сам можеш да прецениш кога да спреш цикъла, особено ако го преболедуваш веднъж.
                        Отделно никога не се е твърдяло, че предпазва от заболяване, а че го кара по-леко!
                        Ама вие си циклите като развалени грамофонни плочи.
                        Ей лъжец нагъл, ВСИЧКИ ДО ЕДИН твърдяха, че предпазва от заразяване.

                        Ето ти официално от МЗ:

                        Ваксините
                        срещу covid-19 са лекарствени продукти, които предотвратяват заболяване, причинено от sars-cov-2, като предизвикват имунен отговор срещу него.
                        Представете си колко долен трябва да е някой, за да лъже така нагла. Представете си какви са тези "ваксини", за което трябва да се лъже така нагла.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          То не е длъжно да спазваш всичко, което ти кажат.
                          Все пак и сам можеш да прецениш кога да спреш цикъла, особено ако го преболедуваш веднъж.
                          Отделно никога не се е твърдяло, че предпазва от заболяване, а че го кара по-леко!
                          Ама вие си циклите като развалени грамофонни плочи.
                          Напротив твърдеше се по всички медии Февруари, Март.... Пускал съм линкове да ти ги пусна ли пак ? От всички най-най-най гоУеми медицински медийни авторитети у нас.
                          И не не можеш да се откажеш в никой момент от ваксината. Можеш де, но 6 месеца след 7-мата доза ставаш неваксиниран и антиваксър и няма повече Родопите....
                          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 17.11.2021, 10:07.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                            С интересните си възгледи интелигентните хора ще ме принудят май да напусна отбора на антиваксърите. Не че ще се ваксинирам ама и в тоя отбор не ме свърта вече. Баси интелигентната среда.
                            Аналогич, ти да не яхнеш модната вълна с хвърлянето на оставки. Недей така. Всяка страна има нужда от коректив. А start и pinoccio очевадно са интелигентни люде. Майстори в диалектиката, и на мен ми е интересно да чета техните дискусии. Възможността да се намери зърно в плявата не е за изпускане

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              Към хората с притеснения от игли : бихте ли пили от новото вълшебно хапче на Пфайзер?
                              Хапче се пие когато има нужда, ТАЗИ ваксина се слага когато за 90% от хората няма нужда..
                              Специално за Ковид 70-80% от хората имат нужда от чайче и супичка . Нямат нужда и от хапче дори....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                То не е длъжно да спазваш всичко, което ти кажат.
                                Все пак и сам можеш да прецениш кога да спреш цикъла, особено ако го преболедуваш веднъж.
                                Отделно никога не се е твърдяло, че предпазва от заболяване, а че го кара по-леко!
                                Ама вие си циклите като развалени грамофонни плочи.
                                Тоест, не е ваксина...
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X