IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Хубаво е коментарите отдолу да се прочетат, за да бъде разбрано защо немците също проявяват такъв солиден скептицизъм. Този професор обясняваше преди време за нефелността на ПСР тестовете и че изобщо не са релевантни към проблема. Тук, обаче, горски обитатели от всякакъв калибър му се смееха, като се надяваха, че смехът е здраве и вирусът ще ги подмине.
    Коментарите са много положителни, не им бях обърнал внимание. Мерси!
    Сега като се зачетох излиза, че това видео е било цензурирано от Youtube,
    защото е в пряко противоречие с официалната корона-политика в Германия.
    Едва след юридическа намеса от страна на дружество, в което членува професора,
    е направено отново достъпно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
      Това е полезно видео по темата: Dr. Vladimir Zelenko Israely Courth

      https://brandnewtube.com/watch/dr-vl...loj21yL4M4Apwo
      https://www.youtube.com/watch?app=de...annel=MWGFDe.V.
      Същото го обяснява и този немски професор в това видео, само че много по-професионално. Защо и как се получават тромби от постъпилите молекули на спайк протеина в кръвния ток, как се разрушава ендотелът на кръвоносните съдове и килер-лимфоцитите хукват през стената навън в преследване на собствените клетки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        Европа си прави тестови площадки. Нива на еластичност на търпението
        Австрия от февруари въвежда задължителна ваксинация
        Гърция от понеделник забранява влизането без сертификат в ... църква

        Еййй, на каква церемония по кръщаване на едно малко момиченце съм присъствал в Гърция! Мечта! Това, свещеникът - в бяло. Всички роднини и гости - в официални облекла. Всичко е толкова тържествено! Преклонение пред Християнските обичаи и ценности! Усмивки!

        Сертификатите ще останат в миналото! Отново ще прсъствам на такава тържествена церемония! Живот и здраве!

        Коментар


        • Европа си прави тестови площадки. Нива на еластичност на търпението
          Австрия от февруари въвежда задължителна ваксинация
          Гърция от понеделник забранява влизането без сертификат в ... църква

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            ще добавя

            радост, род, родина
            Съни, пак (бавно и методично!) ми прецакваш нежеланието да гласувам... ..., но като зная какви хора (тук) са "яхналЕ" подобна идея - ми се отщява...

            Въздържай се малко от патриотични подсказки, ако ти е възможно... Така де - атакуваш изневиделица, а това не е съвсем коректно от твоя страна. Тъкмо се бях ентусиазирал - и ти отново вкарваш мнение, подкрепено с... разни (виртуални) женски прелести... Атакуваш "слабите (ми) ангели"... ))

            Това и Ботев го е правил, с подчертаването на буквичката "р": "гарррванът грррачи грррозно, зловещо...", а ти:
            "рррадост, рррод, РРРодина...", ма мен са ме училЕ, че РРРодина било съществително собствено..., нищо, де - те и учителите са ни толкова учители днес, а ти си младо момиче, откъде да знаеш?...

            Коментар


            • Това е полезно видео по темата: Dr. Vladimir Zelenko Israely Courth

              https://brandnewtube.com/watch/dr-vl...loj21yL4M4Apwo

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                На фона на тоталния локдаун в Австрия, затягането на мерките в цяла Западна Европа (и вероятно скорошни локдауни и другаде), България се изкачи на второ място в Европа по процентно намаляване на новите случаи на седмична база с -30%. Първенци са румънците с -45%.
                Ето какво правят кумулиращите се всеки ден отрицателни проценти: предишния 7-дневен период сме имали 26 117 нови случая, докато през текущия такъв, те са 18 300.
                Първата западна държава (Швеция), която е в класацията, е чак на 14-то място с -5%. Ето я челната десятка в класацията:
                [ATTACH=CONFIG]n3832070[/ATTACH]

                Трябва да си вече поне милионер, с познанията ти по регресионен анализ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Аз пък си мисля че всички вируси са резистентни на антибиотици
                  Остана само да направиш връзката с починалите у нас, освен по причината - средна възраст, над 75-85 години.

                  Благодаря за подкрепата!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                    А, знаете ли, че...

                    Центровете за превенция и контрол информират, че ВСЯКА година се заразяват около 3 милиона души в света от вируси, които са резистентни на антибиотиците. Над 35 000 души от тия 3 милиона заразени - умират.
                    Аз пък си мисля че всички вируси са резистентни на антибиотици

                    Коментар


                    • На фона на тоталния локдаун в Австрия, затягането на мерките в цяла Западна Европа (и вероятно скорошни локдауни и другаде), България се изкачи на второ място в Европа по процентно намаляване на новите случаи на седмична база с -30%. Първенци са румънците с -45%.
                      Ето какво правят кумулиращите се всеки ден отрицателни проценти: предишния 7-дневен период сме имали 26 117 нови случая, докато през текущия такъв, те са 18 300.
                      Първата западна държава (Швеция), която е в класацията, е чак на 14-то място с -5%. Ето я челната десятка в класацията:
                      Click image for larger version

Name:	covid-east-1911.jpg
Views:	1
Size:	43.2 КБ
ID:	3832070
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение



                        високоенергийните думи:



                        Благодарност, любов, постигам, красиво, мечта, семейство, свободен, бог, щастлив, хармония, подобрявам, мама, знания, пари, ново, подарък, заповядайте, ценност, върховен, умен.
                        ще добавя

                        радост, род, родина

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                          Кои ние?
                          Вие, мислещите различно, които влагате повече креативност от черногледите...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                            Преди малко чух в една новинарска емисия от някакъв титан на медицинската мисъл, че скоро можело да се появи българска "версия" на короната, щото нивото на ваксинацията било ниско. Тоя май ще го предложат за Нобел по медицина догодина
                            Австрия е под тотален локдаун и затварят коледните базари, а от февруари догодина - задължителна ваксинация на всички. В Германия отиват също натам. Очаквайте скоро и в други западноевропейски държави.
                            Eто положението със заразените на милион население днес:
                            [ATTACH=CONFIG]n3832036[/ATTACH]
                            Някой да е очаквал нещо друго?
                            Още края на миналия месец предвидих фоерверките на факсания запад.
                            Получихме ги в целия им блясък
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • https://www.facebook.com/1302202484/...71481510056784

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Това днес по случай Църния петък ли го измислихте?!
                                Кои ние?
                                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                                Коментар

                                Working...
                                X