IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

    След като за 20 месеца не съм бил свидетел на нито една такава история, ми става все по-трудно, всъщност невъзможно да повярвам. Интересно как всеки знаменосец на ваксипропагандата непрекъснато гледа умиращи неваксинирани около себе си, един от друг по-млади и здрави... А аз гледам над 70 годишните ми тъст и тъща НЕВАКСИНИРАНИ, единия с хронично сърдечно, другия с хронично белодробно заболяване как си преболедуваха ковито... Без да влизат в болница... И гледам как един физически здрав 60 годишен колега, двустранно "ваксиниран", изкара невероятно тежко ковито, лежа в болница и има последствия... И още една история имам, ама нея ще я напиша утре, че иска повече време. Та единствения начин написаното от теб да не е ИЗМИСЛИЦА, към което много силно клоня, е ако жената е отишла в болница да я натровят с неправилни лекарства и да я довършат с погрешни лечения... Както гордо обясняваше един доктор, "9 от 10 интубирани пациента умират"...
    Пожелавам ти никога да не усетиш такава мъка. Много тъжно е когато млад човек си отиде без време, а има и дете студент. Тъжно, наистина много тъжно. Подробности за лечението не знам за да пиша ,всички останахме като гръмнати какво се е случило.

    Коментар


    • На някои ваксинирани по 5G-то май вече им пускат команди за агресия, омраза, мисионерство и изглаждане на малкото мозъчни гънки, които са имали. Абе ваксинирали сте се. Преценили сте така. Добре. Има мнения на почтени лекари, че сте инкубатори на нови разновидности. Не сте виновни и за това... Но не насилвайте останалите, които са на друго мнение. Бъдете здрави и имайте мир в душите!

      Коментар


      • [QUOTE=888;n3838338]
        Първоначално изпратено от nomche

        Ми да заповядат, но да не си тръгант със счупени ръчички.
        Аре, плувай,ааа?[/QUOT
        Ами ако ви е заразил някой ваксиниран ?
        и аре по-полека с агрисийката ааа
        Айде поредния. Ами ако се бяха ваксинирали умниците или както писах по-долу, да бяха подали една ръка на недотам късметлиите неваксинирани по ковид отделенията, можеше и на много други да им се размине.
        Давам личния си пример не за друго, ами щото ми омръзна от теории на конспирации и да чета за бай Иван от Горно уйно дето Бил Гейтс искал да му повлияе на размножиетлните способности и да му чете мислите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

          2+2 обикновено е 4, по-рядко е 3, но никога 5.
          Мисля за останалото сам ще се сетиш. Само едно мнение имам за антиваксърите. Щом няма да се ваксинираме, а ще разчитаме да го минем всички, ми защо не отидат в някое ковид отделение да помогнат за два-три дена, няма нужда от повече, че няма да има ред за всички. Пък ако е писано, може да се окажат от тези дето няма да им стане нищо или да го изкарат безсимптомно.
          Можеш ли да гарантираш че след като се ваксинира човек няма да се зарази и да кара тежко вируса?За мен тая убеденост е странна след като виждаме какво се случва по света

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

            2+2 обикновено е 4, по-рядко е 3, но никога 5.
            Мисля за останалото сам ще се сетиш. Само едно мнение имам за антиваксърите. Щом няма да се ваксинираме, а ще разчитаме да го минем всички, ми защо не отидат в някое ковид отделение да помогнат за два-три дена, няма нужда от повече, че няма да има ред за всички. Пък ако е писано, може да се окажат от тези дето няма да им стане нищо или да го изкарат безсимптомно.
            Именно 2+2 е 4 и ваксината не ме предпазва нито от заразяване, нито от това да съм преносител, та отново на какъв принцип реши?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение

              Да, аз се чувствам защитен. Ваксиниран съм и спазвам протовоепидимичните мерки. Животът ми е хубав. Е липсват ми някои неща от преди ковида - конференциите, нумизматичните сбирки, но вече се научих да ценя и малкото.
              Тревожа се за възрастните си родители. Ваксинирал съм ги, но все пак гарнацията не е 100%...
              Повечето от приятелите ми имат достатъчно акъл за да се ваксинират и пазят, така че и за тях съм спокоен.
              Аз не съм ваксинирам и спазвам мерките.Родители вече нямам.Живея си спокойно и не ме е страх от нищо.Зная че всеки ден аз и хората които обичам сме ръцете на Бог..Той решава кой кога.Знам че мога да умра и в отлично здраве..Никой не е избягал от смъртта няма да избягам и аз.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

                защо си сигурен, че този, който "превърна лятото на семейството в пълен кошмар" е бил неваксиниран, като даже нямаш представа, кой е?!?
                2+2 обикновено е 4, по-рядко е 3, но никога 5.
                Мисля за останалото сам ще се сетиш. Само едно мнение имам за антиваксърите. Щом няма да се ваксинираме, а ще разчитаме да го минем всички, ми защо не отидат в някое ковид отделение да помогнат за два-три дена, няма нужда от повече, че няма да има ред за всички. Пък ако е писано, може да се окажат от тези дето няма да им стане нищо или да го изкарат безсимптомно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                  Момчета и момичета, да ви разкажа каква мъка ме сполетя с мои родственици в България. Семейство от майка ,баща ,дъщеря и внук , майката и бащата са ваксинирани на 65-70 г. възраст, дъщерята и внука на 43 г. и 20 г. не са защото не вярват на ваксините. Разболяха се дъщерята и внука, тежко дъщерята ,внука много леко. Майката и бащата ,кихнали два пъти ама не дигнали дори температура. Младата жена, почина и драмата е страшна
                  Ето, какво правят ваксините !!!
                  След като за 20 месеца не съм бил свидетел на нито една такава история, ми става все по-трудно, всъщност невъзможно да повярвам. Интересно как всеки знаменосец на ваксипропагандата непрекъснато гледа умиращи неваксинирани около себе си, един от друг по-млади и здрави... А аз гледам над 70 годишните ми тъст и тъща НЕВАКСИНИРАНИ, единия с хронично сърдечно, другия с хронично белодробно заболяване как си преболедуваха ковито... Без да влизат в болница... И гледам как един физически здрав 60 годишен колега, двустранно "ваксиниран", изкара невероятно тежко ковито, лежа в болница и има последствия... И още една история имам, ама нея ще я напиша утре, че иска повече време. Та единствения начин написаното от теб да не е ИЗМИСЛИЦА, към което много силно клоня, е ако жената е отишла в болница да я натровят с неправилни лекарства и да я довършат с погрешни лечения... Както гордо обясняваше един доктор, "9 от 10 интубирани пациента умират"...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                    ... Надявам се само за негово добро да не ми се налага да срещна неваксинирания идиот, който превърна лятото на семейството ми в пълен кошмар...
                    защо си сигурен, че този, който "превърна лятото на семейството в пълен кошмар" е бил неваксиниран, като даже нямаш представа, кой е?!?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                      Момчета и момичета, да ви разкажа каква мъка ме сполетя с мои родственици в България. Семейство от майка ,баща ,дъщеря и внук , майката и бащата са ваксинирани на 65-70 г. възраст, дъщерята и внука на 43 г. и 20 г. не са защото не вярват на ваксините. Разболяха се дъщерята и внука, тежко дъщерята ,внука много леко. Майката и бащата ,кихнали два пъти ама не дигнали дори температура. Младата жена, почина и драмата е страшна
                      Ето, какво правят ваксините !!!
                      Съжалявам да го чуя това за твоята роднина, моите съболезнования.

                      Моят случай не е чак толкова краен, но съвсем не беше безобидна ситуацията. Споделям тук, за да не си говорим за фашизъм с бели престилки, щото винаги се намира някой кретен да се прави на интересен и да си сподели безценното мнение след като си изхвърли боклука през прозореца и затвори бързо-бързо да не му изстине стаята. Аз в случая до живот ще съм признателен на лекарите от педиатрията в София. Не съм очаквал такова професионално и грижовно отношение.
                      Ваксините са ужасно нещо. В моя офис две трети сме ваксинирани, а останалата една трета го изкара вируса, добре че без да се стига до тежки ситуации. Може да не сме голяма извадка, ама за себе си съм си направил изводите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

                        Ето, не е нужно да изпадаме в истерия. Аз не съм защитен от ваксина, но спазвам мерките, не ми пречи. Въпроса е да не се настройваме един срещу друг и да изпитваме перверзното удоволствие от нечие страдание. На всеки липсва нещо от преди две годни то е ясно, но слагането на етикети "антиваксър тъп" или "тъпак ваксиниран" не ни помага.
                        На мен не ми липсва нищо...Дори да си призная ми беше по добре като не пускаха по Лидълите тъппите а се чакаше навън.Пазаруването си беше спокойно.Не че пазарувам в такива магазини ама като се наложи имаше някакъв ред.

                        Коментар


                        • Момчета и момичета, да ви разкажа каква мъка ме сполетя с мои родственици в България. Семейство от майка ,баща ,дъщеря и внук , майката и бащата са ваксинирани на 65-70 г. възраст, дъщерята и внука на 43 г. и 20 г. не са защото не вярват на ваксините. Разболяха се дъщерята и внука, тежко дъщерята ,внука много леко. Майката и бащата ,кихнали два пъти ама не дигнали дори температура. Младата жена, почина и драмата е страшна
                          Ето, какво правят ваксините !!!

                          Коментар


                          • Поздрав от австрийските политици! Пляскат с ръчички и им текат сълзи от смях като се сетят за слабоумното стадо заключено с парцали на лицата и вече със задължително боцкане! Така е за добитъка! Докато пастирите пируват и си танцуват! Айде събудете се бе ей, малоумни ли сте? Какво още трябва да стане че да видите лъжата? https://www.bitchute.com/video/NAJGIUGhYmmz/

                            ПП Обърнете внимание че слугите са с парцали на лицата! Пандемията си важи за бедните, само богатите и известните са освободени от участие!
                            Last edited by cyclop; 01.12.2021, 17:00.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                              Чам_тури_нагъл както ми почваш с това обръщение Номчоолу ми ставаш ясен от раз. Та струва ми се е излишно да се занимавам да ти отговарям каквото и да е на тотално неадекватниет ти твърдения.Едно само ще ти кажа, че ми дреме на шапката дали ще се ваксинираш или не, нямам и намерение да те убеждавам в каквото и да е. Надявам се само за негово добро да не ми се налага да срещна неваксинирания идиот, който превърна лятото на семейството ми в пълен кошмар.
                              Прави ми впечатление, че разните плоскоземци тук си заемат антиваксърска позиция и след това си търсят доводи, за да се самоубеждават в правотата си. Ами успех, естествения подбор ще си покаже кой крив, кой прав.
                              Какво ще направиш, ще му свирнеш ли? А бе много агресивни сте станали експерименталистите, ама ха...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение

                                Да, аз се чувствам защитен. Ваксиниран съм и спазвам протовоепидимичните мерки. Животът ми е хубав. Е липсват ми някои неща от преди ковида - конференциите, нумизматичните сбирки, но вече се научих да ценя и малкото.
                                Ето, не е нужно да изпадаме в истерия. Аз не съм защитен от ваксина, но спазвам мерките, не ми пречи. Въпроса е да не се настройваме един срещу друг и да изпитваме перверзното удоволствие от нечие страдание. На всеки липсва нещо от преди две годни то е ясно, но слагането на етикети "антиваксър тъп" или "тъпак ваксиниран" не ни помага.

                                Коментар

                                Working...
                                X