Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

    Парадоксът е в другото, което ти премълчаваш.

    Ваксините БЯХА изпитвани ДОСТАТЪЧНО време, за да са ваксини и компаниите-произеодители НОСЕХА отговорност!

    (ще си дадеш ли сметка за "МАЛКАТА" разлика, че ако им бъде потърсена СЕГА отговорност, ще трябва, не само да плащат, но и да лежат... при Бай Ставри...

    На умрЕла бОбОлечка се правиш и ритКаш с крачетата, ама не ти се получава...
    Никой не носи отговорност ако нещо се обърка я с ваксини, я с хапчета.

    Задължителните ваксини дето ни ги бият като деца също имат странични ефекти и 1 на милион деца да кажем получава някакво заболяване следствие на ваксината. Не съм чул обаче да се компенсира.

    Е оня ден нали едно дете умряло от менигит, дето го хванало в детската градина, щото имало огнище на менигит. Не зачетох подробностите, дали е било ваксинирано или не, дали другите са били набоцкани срещу него или не.


    Коментар


    • Д-р Александров (началникът на най-старото Отделение по инвазивна кардиология в България):
      • "В България честотата на исхемичната болест на сърцето и на инфаркта е около 250 души на 100 000 население."
      • "За сравнение, във Франция тази честота е 70 на 100 000."
      • "При инсулта сме на първо място и откъм честота, и откъм смъртност"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Един приятел психиатър ми благодари, че съм го насочил към тази тема
        В темите "Политика ..." намира също много материал за изследване
        Барби,

        недей да ръсиш глупости из форума, ами ходи се нареди на опашка за консерви пред некой квартален супер в предградието, дето си ситуиран.

        Точно една седмица ви трябваше на франсетата да вдигнете заразените със 100 000 човека. Още седмица и ще се доближите опасно до 400-те хиляди нови случая на седмица.
        Бях те питал преди време колко специализирани легла в болници имате по френско + съответният комплект лекари/помощен медицински персонал. Не ми отговори, но ще ти кажа, че ви трябват ПОНЕ 10 000 легла+необходимите лекари, за да се справите с лавинообразно нарастващите случаи при вас. Ще ви затварят скоро, нищо, че и Макарончо се пънеше като теб преди десетина дни.
        Глей кво става при вас, а и смъртността се вдига рязко последните 2 -3 дни.
        Click image for larger version

Name:	FR-1.jpg
Views:	1
Size:	46.1 КБ
ID:	3839969

        Last edited by Kildirim_Bei; 04.12.2021, 09:55.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Един приятел психиатър ми благодари, че съм го насочил към тази тема
          В темите "Политика ..." намира също много материал за изследване
          Сигурно е харесал темата, заради графиките на твоята много обичана, която ти е предоставила подслон, но не пропуска да ти напомни, че си голямо Искърско го.... ... (допълни си последната дума по твой вкус)...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


            Парадокс и сега ампулите си имат същите неща

            Ама повечето хора си мислят, че пълнят спринцовките от пластмасов бидон с графен оксид и чипове.
            Парадоксът е в другото, което ти премълчаваш.

            Ваксините БЯХА изпитвани ДОСТАТЪЧНО време, за да са ваксини и компаниите-произеодители НОСЕХА отговорност!

            (ще си дадеш ли сметка за "МАЛКАТА" разлика, че ако им бъде потърсена СЕГА отговорност, ще трябва, не само да плащат, но и да лежат... при Бай Ставри...

            На умрЕла бОбОлечка се правиш и ритКаш с крачетата, ама не ти се получава...

            Коментар


            • Един приятел психиатър ми благодари, че съм го насочил към тази тема
              В темите "Политика ..." намира също много материал за изследване

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                Пример: преди 5-6 години ми се наложи екстрено да се ваксинирам срещу тетанус. Отидох в аптека и си купих ампула. Направи ми впечатление, че тази ампулКА си има и... СЕРТИФИКАТ с уникално обозначение и номер!

                Очевидно е, че производителят ПОЕМАШЕ отговорност за своята продукция на пазара НИ!

                Ключова дума: ОТГОВОРНОСТ!

                Парадокс и сега ампулите си имат същите неща

                Ама повечето хора си мислят, че пълнят спринцовките от пластмасов бидон с графен оксид и чипове.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                  Харесва ми как започнахме от еднократни две дози през 3 месеца / 1 доза от Янсен, съхранявани при 70 C, и стигнахме до три дози с бустери на всяко тримесечие, съхранявани в палатки през МОЛ-овете.

                  Със сигурност безконтролното слагане на ваксини без ред, без срокове и когато ти падне ще има прекрасни последици за човешкия организъм.

                  В шок съм, че досега имахме реимунизации на всеки 5 години ... не можеше ли когато сме в настроение или като имаме път към поликлиниката ... или например всяка първа нечетна сряда на месеца?

                  Можело е, разбира се - и по-начесто, но тогава и времената бяха различни! Печалбите на индустрията тогава бяха големи.

                  Сега, обаче, се прави НОВА индустрия, от която печалбите са свръх- големи и дори свръх-огромни! Разлика има!

                  ................

                  Пример: преди 5-6 години ми се наложи екстрено да се ваксинирам срещу тетанус. Отидох в аптека и си купих ампула. Направи ми впечатление, че тази ампулКА си има и... СЕРТИФИКАТ с уникално обозначение и номер!

                  Очевидно е, че производителят ПОЕМАШЕ отговорност за своята продукция на пазара НИ!

                  Ключова дума: ОТГОВОРНОСТ!

                  ,................

                  Днес, 5 години по-късно, ключовата дума е друга! Огромните печалби за месеци (над милиард на месец) - водят до безотговорност и за това, преди "ваксинирането" се подписваТ, че снемат отговорността от производителя.

                  Толкова е лесно за разбиране, но не и от всички, нали?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
                    ... "за гражданите, ваксинирани с еднодозовата ваксина на компанията Johnson & Johnson, бустерната доза трябва да се постави след два месеца."

                    Каква е вероятността този срок да бъде намален в бъдеще и на колко - един месец, една седмица, един ден?!

                    А колко време ще им трябва да признаят, че ваксините не са това, което трябва да бъдат?
                    Харесва ми как започнахме от еднократни две дози през 3 месеца / 1 доза от Янсен, съхранявани при 70 C, и стигнахме до три дози с бустери на всяко тримесечие, съхранявани в палатки през МОЛ-овете.

                    Със сигурност безконтролното слагане на ваксини без ред, без срокове и когато ти падне ще има прекрасни последици за човешкия организъм.

                    В шок съм, че досега имахме реимунизации на всеки 5 години ... не можеше ли когато сме в настроение или като имаме път към поликлиниката ... или например всяка първа нечетна сряда на месеца?

                    Коментар


                    • ... "за гражданите, ваксинирани с еднодозовата ваксина на компанията Johnson & Johnson, бустерната доза трябва да се постави след два месеца."

                      Каква е вероятността този срок да бъде намален в бъдеще и на колко - един месец, една седмица, един ден?!

                      А колко време ще им трябва да признаят, че ваксините не са това, което трябва да бъдат?
                      Националната комисия по ваксинацията в Гърция съкрати от шест месеца на три месеца срока между втората и третата доза от ваксината срещу коронавируса...

                      Коментар


                      • Ти - fon - жив ли си изобщо?

                        Да?

                        Жив ли беше, преди "пандемията"? Да?

                        Гаранция: естествения ти имунитет е на ниво!

                        И да благодариш на ДОЦЕНТ Мангъров, че може да ти го обясни на достъпен език!

                        Никакви платени професори НЕ могат да му опонират, именно, защото са платени!

                        А ти - с твоето "мнение" - можеш само да лижеш прахта от подметките на великия доцент - МАНГЪРОВ!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                          Мангъров без никой да го пита, наприказва някакви небивалици колко супер бил естествения имунитет и как заради превъзходните му качества спрямо този от ваксините вируса сам ще изчезне. Значи ти искаш от мене да ти обясня кога, защо и как в главата на Мангъров се зараждат всякакви глупости, включително и по споменатия въпрос?
                          Пак ли се напика?

                          Коментар


                          • неска в битиви новините ни показаха няква ромейка , майка на две чаавета, която с нетърпение чакала да пристигнат васкините за деца, щото видиш ли така било готено, и нейните чаавета трябвало да им е готино
                            при положение, че в ромейските среди ваксинацицията върви някъде около или под 5% ; тва ако не е чиста манипулация от страна на тия придажници , така наречени национални медии …
                            съжалявам, утре отивам си удрям пет бустера без проблем, ама на децата ми: Нежелая!!!

                            Коментар


                            • Омикрон! от 1963г. Made in Italy!

                              An alien takes over the body of an Earthman in order to learn about the planet so his race can take it over.

                              https://www.imdb.com/title/tt0191326/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                                Това е много добра новина. Но не ни касае нас. Проблемът е, че едва ли САЩ и ЕС, ще одобрят лекарството. Освен, ако пак не запалим Райхстага, барабар с Белия дом. Въпрсът е политически, не медицински.

                                П.П. Държат, да ни набодат, точно с тези ваксини. То не беше удължаване на срокове, то не беше чудо. Кво ли пък толкова, има в тях? Май само малцина и Бил Гей/тс/ знаят.
                                А-у, това е много лошо. А не познаваш ли някой юнак като Путин или Копейкин, да развърти сабя и да отсече главите на ламята и да ни избави от това зло. Или дай да бягаме в Русия или Китай. Ти отивай да видиш как е и ние идваме.

                                Коментар

                                Working...
                                X