IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Психодиспансер "При Д-р. Гана Гигълс"

    30 ноември в 15:32 ч. ·
    След Омикрон следват Мегатрон и Оптимус прайм

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Нищо неочаквано, това е част от "продължаването на промяната"

      Коментар


      • https://www.24chasa.bg/novini/article/10499766

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


          Не е ясно за по-малката смъртност. Така твърдят докторите у Африка, ама те там са единици дето доживяват до възраст за коронясване. Така че ще трябва малко данни за застаряващия бял Свят да се понатрупат - я Европа, я Америка.
          В Африка гълтат медикаменти за малария като хлорохинфосфат, хидроксихлорохин и те са ефективни и срещу вируса. Това е добре известно. Хвърлят мъгла, за да стане още по-голяма мъгла и в нея свободно да бродят призраците на загрижените за световното здраве.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


            Не е ясно за по-малката смъртност. Така твърдят докторите у Африка, ама те там са единици дето доживяват до възраст за коронясване. Така че ще трябва малко данни за застаряващия бял Свят да се понатрупат - я Европа, я Америка.
            Пак ли да се стягаме за недостиг на чували и детски площадки и градинки пълни с трупове???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Вчера попаднах на някакво видео на създателя на тези ПСР тестове за което той бил получил нобелова награда в което той дословно казва че пср теста не може да с измерител на нещо си тъй като той увеличава доколкото слушах с едното ухо микроби, антитела, вируси до степен която е зададена от търсещият- можело както 2 така и 2000 пъти да се завишат критериите и по този начин винаги можело да изкараш някой болен

              Ако си забелязал, никъде НЕ защитавам тезата за това, че PCR-теста е измерител на ... нещо си.

              Защитавам тезата, че PCR-теста у нас е ПЛАТЕН, а в Австрия - БЕЗПЛАТЕН! (тезата е: плащат се от данъкоплатеца - веднъж и втори път - от потребителя на теста в България, която - знаем е ЧАСТ от ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ). ПоправИ ме, ако греша!

              Малката подробност, PCR-тестът СЕ Е НАЛОЖИЛ, ПРИЗНАВА СЕ (за определен период от време) и Е НЕОБХОДИМ, за да се пътува, вън от България.

              (това, че на теб ти признават, че си се "ваксинирал" - е друг вариант, за да пътуваш в отделни страни)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                Как е смелчага?!Накратко.Ти не се страхуваш от вируса,нали?!И аз не се страхувам.До тук сме 1 на 1.Твърдиш,че ваксините са вредни,нали?!Аз съвсем съзнателно и смело си набих от тия вредни ваксини.Ама ти не смееш,нали?! 2 на 1 за мен по скалата за смелост....Айде оттичай и ти в канала на страхливците....
                Припомних си времето в първи, втори клас, когато си мерихме смелостта :-) Хубави времена бяха, но вече сме малко по-зрели.

                Иначе логиката ти e от типа на:

                "Не вярвам в духове и не ме е страх от тях"

                Т.е. логически парадокс.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
                  Новият вирус има много по малка смъртност и е вероятно той да е краят на пандемята измествайки старите щамове

                  Странно защо така са се притеснили да не би да дойде в Европа?

                  Може би се притесняват че смъртността рязко ще намалее

                  или може би се притесняват че болниците ще се препълнят с ваксинирани?

                  Не е ясно за по-малката смъртност. Така твърдят докторите у Африка, ама те там са единици дето доживяват до възраст за коронясване. Така че ще трябва малко данни за застаряващия бял Свят да се понатрупат - я Европа, я Америка.

                  Коментар


                  • Гледам СНН- 50 милиона случай на короната и 800000 умрели- ми не бих казал че има от какво да се притесняват

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                      Как е смелчага?!Накратко.Ти не се страхуваш от вируса,нали?!И аз не се страхувам.До тук сме 1 на 1.Твърдиш,че ваксините са вредни,нали?!Аз съвсем съзнателно и смело си набих от тия вредни ваксини.Ама ти не смееш,нали?! 2 на 1 за мен по скалата за смелост....Айде оттичай и ти в канала на страхливците....
                      Нищо не твърдя за установена истина в цитирания мой пост.

                      Показах пример за решаване на логическа задача в конкретна логическа обстановка.

                      Не виждам, за съжаление, коментар от ваксоманите по него.

                      Коментар


                      • Новият вирус има много по малка смъртност и е вероятно той да е краят на пандемята измествайки старите щамове

                        Странно защо така са се притеснили да не би да дойде в Европа?

                        Може би се притесняват че смъртността рязко ще намалее

                        или може би се притесняват че болниците ще се препълнят с ваксинирани?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin
                          https://www.facebook.com/okodavidi/v...28569804749022
                          Око да види публикува видеоклип в плейлиста Китайски микроб.


                          26 март 2020 г. ·
                          Проф. д-р Бакди за Ковид19 и мерките (2)
                          Първият опит да качим това видео беше някак си саботиран - постоянно прекъсваше, спираше ту картината, ту звукът. Получихме от сураттефтера и предупреждение, че било реч на.. омразата(!) и заплаха, че ще затворят сайта, без право на обжалване. Странно, странно. Опитваме втори път. Ако не се видим повече - посетете ни в телеграм.
                          Проф. д-р Бакди е един от най-големите експерти в Германия в областта на инфекциозните болести - медик, вирусолог, микробиолог, 22 години завеждащ института по вирусология и медицинска микробиология към университета в Майнц.

                          Много интересно видео, никой няма да съжалява че го е изгледал
                          Ти докога ще ни заливаш с лъжливи манипулирани клипчета.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                            Това е правописна грешка и ако си беше направил труда да прочетеш и разбереш статията щеше да го знаеш. Смисъла на статията противоречи на това което си цитирал. Типичен ваксърски фейк нюз.
                            Ето го въпросното интервю:
                            https://youtu.be/BBvGVhnvl9E
                            Ако разбираше английски поне на средно ниво щеше да разбереш каква невероятна глупост си написал. Прави ми впечатление, че във всички болници по света правят същата правописна грешка на ден многократно.

                            Гардиън: ICU is full of the unvaccinated
                            https://www.theguardian.com/world/20...s-wearing-thin

                            Unvaccinated patients are filling Minnesota's intensive care units
                            https://www.startribune.com/unvaccin...its/600126172/

                            Hospitals at capacity with mainly unvaccinated patients
                            https://www.bbc.com/news/uk-england-...shire-59405471

                            94% of its COVID patients in ICU are unvaccinated
                            https://www.mlive.com/public-interes...alth-says.html

                            Intensive care beds filled with unvaccinated Covid patients
                            https://www.thetimes.co.uk/article/i...ents-9m0qbx03h

                            Има още няколко стотин сайта, които търсачката изплюва лесно и всеки може да си намери лесно, но не знам защо хората по света допускат все тази правописна грешка все на едно място. Явно трябва да се чете повече От Извора, там правописни грешки не правят.
                            Last edited by X_Y; 12.12.2021, 21:44.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                              Как е смелчага?!Накратко.Ти не се страхуваш от вируса,нали?!И аз не се страхувам.До тук сме 1 на 1.Твърдиш,че ваксините са вредни,нали?!Аз съвсем съзнателно и смело си набих от тия вредни ваксини.Ама ти не смееш,нали?! 2 на 1 за мен по скалата за смелост....Айде оттичай и ти в канала на страхливците....
                              Пашата обича смелите но не и глупавите

                              Това че си се вгъзинирал с нещо за което никой не носи отговорност си е чиста глупост а не смелост

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от chan_tura_naga
                                ПП. Според Принципа съзнателно не вкарах третия най-възможен постулат: Западните въгсини са (нарочно) вредни.
                                А, що бе!?
                                Вкарай го.
                                Ама това ще означава, че и на 4-ти км не са в състояние да ти помогнат......


                                Коментар

                                Working...
                                X