IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

    Витаминофил??? Ти май си карал ковид и съвсем изперка? Какво точно се опитваш да кажеш с този "термин"?
    За да си отговориш на въпроса, прочети втората статия на Неон (долу).

    Войнстващи витаминофили е ново понятие, което точно характеризира доскорошните Генералгоджи-ваксъри.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

      Този не вярвам да е от платените. Тия безумни чаршафи извадени от утайката на интернет, няма как да бъдат прочетени, въздействието им се губи.
      Викаш на английския коронавирус.бг УТАЙКА?!?!?!
      Кое ли е факсиналния официален сайт?
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


        На мен ми харесват новините на Неон.

        Мачкат всички войнстващи витаминофили!
        Витаминофил??? Ти май си карал ковид и съвсем изперка? Какво точно се опитваш да кажеш с този "термин"?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          neon7,
          не знам кой ти плаща за тия 'новини' и материали , които ги бълваш, но с парите..... няма да ти казвам какво да направиш.

          ПП за новобранците, които се чудят какво е пишещ за пари интернет 'герой' - вижте постовете на неон7 той е един от най-добрите представители на хибридните разпространители на новини.

          На мен ми харесват новините на Неон.

          Мачкат всички войнстващи витаминофили!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

            Това от опит в ''кухнята" ли го знаеш или просто случайност?!
            Най обикновено наблюдение. Аз чета супербързо и съм супервсеяден, но дори и аз отдавна прескачам безкрайните ти чаршафи с невероятни и повтарящи се конспирации. Антиваксърите 100% не те четат, четенето с разбиране не е толкова просто нещо колкото изглежда, особено ако имаш пред себе си чаршаф в който има евентуално едно зрънце информация.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              neon7,
              не знам кой ти плаща за тия 'новини' и материали , които ги бълваш, но с парите..... няма да ти казвам какво да направиш.

              ПП за новобранците, които се чудят какво е пишещ за пари интернет 'герой' - вижте постовете на неон7 той е един от най-добрите представители на хибридните разпространители на новини.
              Я дай "твойте" числа по критериите дадени от НЕОН7?
              Ама първо дай определение за ХИБРИДНО ЧИСЛО
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Този не вярвам да е от платените. Тия безумни чаршафи извадени от утайката на интернет, няма как да бъдат прочетени, въздействието им се губи.
                Това от опит в ''кухнята" ли го знаеш или просто случайност?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

                  Берто, с тези безпочвени обвинения просто ставаш жалък ! Когато твърдиш ,че някой ми плаща трябва да се обосновеш, а ти "не знаеш кой ми плащал" ! Това, което поствам ,не ми коства почти нищо и не получавам пари или облаги за него . Би ли ни обяснил какво са "хибридни новини "?!
                  Не мисля че можеш да разбереш какво са "хибридни новини" и въобще всяка концепция по-сложна от "целият елит плете конспирации и ден и нощ мисли как да ме излъже".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    neon7,
                    не знам кой ти плаща за тия 'новини' и материали , които ги бълваш, но с парите..... няма да ти казвам какво да направиш.

                    ПП за новобранците, които се чудят какво е пишещ за пари интернет 'герой' - вижте постовете на неон7 той е един от най-добрите представители на хибридните разпространители на новини.
                    Този не вярвам да е от платените. Тия безумни чаршафи извадени от утайката на интернет, няма как да бъдат прочетени, въздействието им се губи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      neon7,
                      не знам кой ти плаща за тия 'новини' и материали , които ги бълваш, но с парите..... няма да ти казвам какво да направиш.

                      ПП за новобранците, които се чудят какво е пишещ за пари интернет 'герой' - вижте постовете на неон7 той е един от най-добрите представители на хибридните разпространители на новини.
                      Берто, с тези безпочвени обвинения просто ставаш жалък ! Когато твърдиш ,че някой ми плаща трябва да се обосновеш, а ти "не знаеш кой ми плащал" ! Това, което поствам ,не ми коства почти нищо и не получавам пари или облаги за него . Би ли ни обяснил какво са "хибридни новини "?!

                      Коментар


                      • neon7,
                        не знам кой ти плаща за тия 'новини' и материали , които ги бълваш, но с парите..... няма да ти казвам какво да направиш.

                        ПП за новобранците, които се чудят какво е пишещ за пари интернет 'герой' - вижте постовете на неон7 той е един от най-добрите представители на хибридните разпространители на новини.
                        Last edited by bertram; 21.12.2021, 20:21.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Ако правилно съм разбрал, войнстващите витаминофили - трябва да са Генералгоджи-питеците, нали? Барбарела е един от тях : "уи, на мама френчето!"

                          Е, да - има и нормално "ваксинирани", които не са между войнстващите витаминофили...

                          Живот и здраве!

                          Коментар


                          • Тройно и двойно ваксинирани представляват 4 от всеки 5 смъртни случая от Covid-19 в Англия през последния месец, въпреки че най-уязвимите са получили Booster през октомври

                            Последните данни, публикувани от новата агенция за здравна сигурност на Обединеното кралство относно случаите, хоспитализации и смъртни случаи на Covid-19, показват, че ваксинираното население все още представлява 4 на всеки 5 смъртни случая от Covid-19 през последните четири седмици, въпреки че тези, които се считат за най-уязвимите към Covid-19 получиха „подсилващата“ доза през септември и октомври.

                            В "Covid 19-ваксина доклад за наблюдение - Седмица 50" е публикувана от Агенцията по UK здравна сигурност (по-рано обществено здраве Англия) в четвъртък, 16-ти декември 2021 г. и това показва, че по-голямата част от Covid-19 случая се извършва между 15 ноември и декември 12-и са сред напълно ваксинираното население.

                            Общият брой на случаите според статуса на ваксинация, потвърден от таблица 8 от доклада за наблюдение на ваксините за седмица 50 на UKHSA между 15 ноември и 12 декември 2021 г., е както следва –
                            • Неваксинирано население = 417 606
                            • Частично ваксинирано население = 79 378 случая
                            • Тройно/двойно ваксинирано население = 518 373 случая
                            Това означава, че ваксинираното население представлява 59% от случаите на Covid-19 между 15 ноември и 12 декември, докато неваксинираното население представлява 41%. Въпреки това, ако премахнем от уравнението лица под 18 години, много от които не отговарят на условията за ваксиниране, цифрите са много по-лоши за ваксинираното население.

                            Общият брой на случаите според статуса на ваксинация при всеки над 18 години, потвърден от таблица 8 от доклада за наблюдение на ваксините за седмица 50 на UKHSA между 15 ноември и 12 декември 2021 г., е както следва –
                            • Неваксинирано население = 104 612 случая
                            • Частично ваксинирано население = 32 004 случая
                            • Тройно/двойно ваксинирано население = 517 061 случая
                            Това означава, че над 18 ваксинирано население представлява 84% от случаите на Covid-19 между 15 ноември и 12 декември 2021 г., докато неваксинираното население е само 16%.

                            За съжаление последният доклад на UKHSA също показва, че въпреки че кампанията за подсилване е в ход, по-голямата част от хоспитализациите с Covid-19 също са сред напълно ваксинираното население между 15 ноември и 12 декември 2021 г.
                            Източник – страница 36
                            Общият брой на хоспитализациите по статус на ваксинация за всички възрастови групи между 15 ноември и 12 декември 2021 г., както се потвърждава от таблица 9 от доклада на UKHSA, е както следва –
                            • Неваксинирано население = 3 532
                            • Частично ваксинирано население = 345
                            • Тройно/двойно ваксинирано население = 4 256Това означава, че ваксинираното население представлява 57% от хоспитализациите с Covid-19 между 15 ноември и 12 декември, докато неваксинираните са само 43%.

                              Но отново разликата между ваксинираните и неваксинираните става много по-лоша, когато става въпрос за смъртни случаи, за които се твърди, че са свързани с Covid-19. Общият брой на предполагаемите смъртни случаи от Covid-19 според статуса на ваксинация между 15 ноември и 12 декември, както е потвърдено от таблица 10 от доклада на UKHSA , е както следва –
                            • Неваксинирано население = 718 смъртни случая
                            • Частично ваксинирано население = 82 смъртни случая
                            • Тройно/двойно ваксинирано население = 2259 смъртни случая
                            Това означава, че ваксинираното население представлява 77% от смъртните случаи от Covid-19 между 15 ноември и 12 декември, докато неваксинираните са само 23%.
                            Тъй като ваксинираното население представлява 6 на всеки 10 случая на Covid-19, 6 на всеки 10 хоспитализации от Covid-19 и 8 на всеки 10 смъртни случая от Covid-19, наистина ли има някакво оправдание за разговорите, които сега започнаха в основните медии около задължителните ваксинации в Обединеното кралство, следвайки примера на Австрия, Гърция, Германия и достатъчно скоро Франция?

                            Има ли някакво оправдание за паспортите на ваксините, които бяха наложени в Шотландия и Уелс, а сега и в Англия?

                            Има ли някакво оправдание за налагането на ограничения върху неваксинираното население, като например принуждаването им да бъдат тествани и изолирани у дома за 10 дни, ако има близък контакт с предполагаема потвърдена инфекция, докато ваксинираните могат да се разхождат свободно?

                            Инжекциите за Covid-19 не предотвратяват инфекция.

                            Инжекциите за Covid-19 не предотвратяват предаването.

                            Според данните не изглежда, че предотвратяват нито хоспитализация, нито смърт.

                            Единственото нещо, което в момента предотвратяват инжекциите Covid-19, е зачитането на основните човешки права, предоставени на всеки човек преди 2020
                            https://dailyexpose.uk/2021/12/18/tr...-covid-deaths/
                            Last edited by neon7; 21.12.2021, 19:32.

                            Коментар


                            • НЕ ОТ НЕВЕЖЕСТВО ИЛИ ТЪПОТИЯ БЪЛГАРСКИЯ НАРОД ОТКАЗВА ДА СЕ ВАКСИНИРА, А ИНСТИНКТЪТ ЗА ОЦЕЛЯВАНЕ МУ ГО ПОДСКАЗА!

                              Авторът е лекар, но публикацията му е само за приятели, затова я споделям без името му. Разбираемо – днес най-големите адепти за експерименталните субстанции са хора, които хабер си нямат от медицина – некъпани математици, психиатричен водещ в сутрешен блок, офисната градска буржоазия, не и лекарите.

                              Променил съм само някои думи с новговорните им еквиваленти:

                              „Поради вроденото си и потвърдено от вековете недоверие, българският народ не посрещна възторжено приложението на новите витамини. Това го стори не от невежество или от тъпотия. Инстинктът за оцеляване му го подсказа. Тези, които се набодоха, викат, че са по-европейци и вярват в науката, а другите са простаци, които си мислят, че Земята е плоска.

                              Страх е сковал мислите на приелите новите препарати. Съжаляват, но сами се убеждават, че са постъпили правилно. Искат всички да са като тях. Затова са войнстващи витаминофили!

                              Какво ще се случи по-нататък ли? Не знам! Имам чувството, че най-малко витаминизираните държави първи ще излязат от „пандемията“. В тези народи ще се появят истинските антитела. Човекът не е беззащитно създание. През него са преминали толкова страшни болести, а той е оцелял. Чума, холера, испански грип, коремен тиф, вариола, проказа, сифилис.. А какво се случи със СПИН? Сега ни звучи като хрема. Думата „карантина“ е на венецианския диалект. Корабите, които се връщали от плаване по света стояли на котва пред Венеция 40 дни. Да не би да донесат някоя незнайна болест. Карантината е била достатъчното средство.

                              След приложение на препаратите се появиха варианти на вируса. Нормално за неговата еволюция – става все по заразителен и все по-безобиден. И къде точно се появяват мутациите? Нали се витаминизираха на 80%, а сега затварят отново… Дали витаминизираните народи не продуцират още по-нови вируси? Какво се случва в Китай, нали от Ухан започна всичко? Колко са ваксинирани в Индия? Има ли талибани, починали от модерното китайско заболяване? А във Виетнам?

                              Задавам си въпроси. Невчесани мисли на един невеж“.



                              Букурещ, в момента.https://www.facebook.com/bobi123456/...840307110/?t=3

                              Протестиращи са обсадили парламента, където либерал-глобалисткото мнозинство обсъжда въвеждането на сегрегационен паспорт, което, както знаем, е на практика принудителна витаминизация.

                              В Европа румънците, заедно с албанците, имат най-силен рефлекс към диктатурата, защото най-много си изпатиха от нея преди три десетилетия. С абсолютно същия лозунг „Либертате“ протестираха навремето и срещу Чашеску.

                              В документалния филм „Шах и мат“ на телевизия „Арте“ отпреди 12 години бе показано разследване как свалянето на румънския кондукатор е било организирано от американското и френското посолства. А сега американското, заедно д платените си журналисти и емисари, е основната движеща сила по целия свят за налагането на новата либерал-глобалистка диктатура със съответните ѝ орнаментики – задължителна витаминизация с експерименталните субстанции на Биг фарма и сегрегация на обществото.

                              https://afera.bg/не-от-невежество-или-тъпотия-българск/
                              Божидар Божков

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                                Шефът на „Пфайзер“: След трета доза ще се наложи и четвърта


                                Източник: БГНЕС
                                Едно скорошно проучване в Германия съобщава за много бързо намаляване на ефикасността дори след третата доза ваксина, което показва, че защитата срещу Омикрон е спаднала до 25% след три месеца от бустер дозата. Това заяви главният изпълнителен директор на Бионтек, проф. д-р Угур Шахин, пред вестник Le Monde относно новия вариант на Covid-19 - Омикрон.

                                Учени в цял свят работят усилено за изясняване на степента на заразност и симптомите при случаите на Омикрон, които досега е открит в поне 89 държави.



                                Проф. Шахин заявяви, че е уверен в ефективността на ваксината на Пфайзер-Бионтек. „Данните от реалния живот от Англия и Южна Африка ни предоставят успокояваща информация“, заяви той.



                                Предварителните данни от Обединеното кралство показват ефикасност от около 70 процента след третата доза и около 20 процента до 40 процента след втората доза. Ново моделиране от Imperial College London предполага, че след втората доза ваксина, защитата срещу Омикрон е паднала под 20 процента.



                                Шахин допълни: „Южноафриканците имат подобни наблюдения. Данните показват, че след две дози има 70 процента защита срещу Омикрон, като са избегнати тежките форми на Covid-19. С течение на времето ще има загуба на ефикасност срещу Омикрон, каза Шахин. Това е доста вероятно. Хората с трета доза ваксина могат да се заразят с Омикрон“.



                                „Очевидно е, че сме далеч от 95% ефективност, която постигнахме срещу оригиналната версия на Covid-19 вируса. Но след третата инжекция изглежда, че нашата ваксина осигурява 70 или 75% защита срещу всички варианти. Това е добър резултат за една ваксина като цяло. Също така мисля, че всички ваксинирани са защитени от сериозно заболяване и хоспитализация. Но вероятно ще се наложи 3 месеца след бустерната доза, и четвърта доза, докато ние преработим ваксината, за да е по-ефикасна срещу този вариант“, подчерта изпълнителия директор на Бионтек.
                                Екстра. Имаш ли нещо по-добро, освен варени картофи, гореща вода и още по-горещи молитви на Бог?

                                Коментар

                                Working...
                                X