IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    За мое най - огромно съжаление, Копейкин има най- правилното обосновано разсъждение и заключение за КОВИД 19....
    Ако Кирил продължава да кани и слуша ДС радка спинаджийката, на следващите избори ще трябва да се коалира с Копейкин...

    пп Сърцето ми прескача от яд....
    Има той...прозира му финансирането от РТ ебаси...
    На мен друго ми е любопитно, като почнем и ние с рекордите по 10-15к болни на ден, колко ще ни е смъртността...дали като на "ваксинираните" или 10 пъти по-зле?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      ...........

      няколко участника във форума, които считах за рационални хора направо ме изумяват с представянето си в темата.

      и понеже не спира да се спекулира и да бълват щуротии ви казвам - бройте само некролозите и си правете статистика с годините преди ковид да се появи. и сега и тогава това ни е здравеопазването - даже в момента се наливат там доста повече пари отколкото преди 5г, но айде да кажем, че е едно и също дередже.. та бройте починалите и не се връзвайте на крайности.

      ..........

      Уви хора като песимиста и компания уж рационални ме изумяват с паническия си ужас от иглата. Ето казвам ви - аз се ваксинирах, за да не стигаме до децата... уви страхът на хора на 40+ ще направи така, че всичко да стане задължително, което НЕ Е ОК.

      Не ти ли писна да спекулираш с мантрата, че твоите опоненти имаме "панически ужас от иглата"?

      Зациклил си в този твой "довод" и всеки ден го повтаряш - за по-сигурно - по няколко пъти... ))

      Ега ти човека! Да не мислиш, че не ходим на профилактични прегледи? Да не мислиш, че не сме кръводарители, особено, ако близките ни се нуждаят от една, че и две банки с кръв!

      Смешник! Смешник си, Бертрам!

      Толкова сте зле: ти и Барбарела с това втренчване в смъртта (и в некролозите ТИ).

      Пак ще повторя (и няма да се уморя да правя това!)

      Повече от 300 000 ежедневно пътуват с метрото в София. ЕЖЕДНЕВНО! Повече от 600 дни тоя хора пътуват ЕЖЕДНЕВНО.

      Хайде сега да ги съпоставиш с броя на ТВОИТЕ ужасни некролози. Става ли? Откога си толкова "обсебен" от Смъртта? Ще се поболееш, бе човек!

      Да де, но не да само тия хора, които пътуват ЕЖЕДНЕВНО, нали!

      Ти храниш ли се, Бертрам? Посещаваш ли, поне на всеки 2-3 дни маркети, пазари, магазини? Не, ли? Овладял си фотосинтезата, значи! Ние не сме на твоето ниво! Е, дали ще са много 1 милион, които (средно претеглено) пазаруват ЕЖЕДНЕВНО! Повече са, разбира се!

      Ходиш ли в лечебни заведения, "безстрашен" Бертрам? Ние ОЩЕ водим там и възрастните си родители, които - НЕ пожелаха да се "ваксинират"! Те си взеха решението, без да им се месим в избора! И ни показаха, що е то мъдростта - ако щеш ми вярвай...

      Други Държавни институции - дали не посещаваш, Бертрам?

      ................

      При цялото това ЕЖЕДНЕВНО "движение" на жизнени хора - наш Берто се е вторачил в... , в ... некролозите... Как да ти кажа? Наистина си психясали!

      Редно е да се грижиш за близките си и за себе си, кое те смущава? И ние ще го правим. Много повече са живите, които се нуждаят от нашата помощ.

      .........

      В края ще ти кажа, че моята майка, преди 5-10 години, оттогава все това ми говори: колко хора "са измрели" от блока, в квартала...

      Неизменно й отговарям, че това е истина, но, че още и се раждат деца - все естествени процеси с хората...

      Бертрам, редно е ПОНЕ веднъж в месеца да пътуваш с метрото и да се смесваш с тълпата от забързани хора, например в метростанция "СУ"..., там не съм виждал дори един некролог! ПроверИ, за да се убедиш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Йеееееееееееее- и в кои ваксини други го има графена като се има предвид че е сравнително ново вещество и както казват медиците не е изучено достатъчно. За какво се ползува в другите ваксини и за какво в коронаваксините
        Ами в използваните в момента. Това казвам - тези дивотии не са от вчера. Провери - има информация. За какво се ползва - можем да гадаем...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

          Мангъров не знам дали е казал това. Той не е много положителен герой, защото си е/беше/ голям агитатор и защитник на ваксинациите. Сега за Крoмида явно му е проговорила професионалната съвест. Иначе графен има и в другите "нормални" ваксини. Нещата са дълбоки и не са от вчера. Сега просто моментът е назрял и се виждат отчетливо манипулациите.
          Йеееееееееееее- и в кои ваксини други го има графена като се има предвид че е сравнително ново вещество и както казват медиците не е изучено достатъчно. За какво се ползува в другите ваксини и за какво в коронаваксините

          Коментар


          • Канада първа се предаде. Дори с положителен тест, медицинските работници ще ходят на работа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Между другото мярнах някакво изказване на мангъров че инжекциите удрят също половите органи на децата и ако го има този графен, а се доказа че в поне 4 от експерименталките го има, той остава там за цял живот
              Мангъров не знам дали е казал това. Той не е много положителен герой, защото си е/беше/ голям агитатор и защитник на ваксинациите. Сега за Крoмида явно му е проговорила професионалната съвест. Иначе графен има и в другите "нормални" ваксини. Нещата са дълбоки и не са от вчера. Сега просто моментът е назрял и се виждат отчетливо манипулациите.

              Коментар


              • Как смятате дали и барби са го изплющяли
                Франция отчете невижданите 179 хил. заразени за ден

                Дневник

                Франция регистрира рекордния от началото на пандемията брой от 179 807 нови случаи на заразяване с коронавирус за 24 часа, предаде "Ройтерс".


                Предишният антирекорд от 104 611 случая беше поставен в събота.


                Вчера правителството обяви нови мерки за ограничаване на разпространението на епидемията, като ограничи броя на събиращите се на публични места, въведе отново задължителното носене на маски и забрани консумацията на храна и напитки в транспортните средства, припомня "Ройтерс". /БТА

                ivanpopov

                Рейтинг: 233008:55, 29 дек 21Неутрално
                Така става, като не са ваксинирани!
                Ама те били ваксинирани? Нищо, да се ваксинират пак! И пак! И пак и пак и пак...
                Last edited by v_tin; 29.12.2021, 14:55.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Без да вкарвам никакви конспирации поглеждайки прагматично това е чудесен бизнес на държавно и световно ниво. Всичко е планирано как да се случи. Точните хора са назначени / например Кире Харвардо/ и т.н. Гарантиран бизнес с чудесни финансови резултати...., монопол, прецакана конкуренция / не пускат Китай , Русия и въобще никой друг/, задължително потребление.... Наистина не може да се направи по-лесен и сгоден бизнес с ОГРОМНИ печалби. Гледа ли резултатите за тримесечието ? По 70-80% профит при огромни разходи за рисърч, бонуси, маркетинг и т.н. Това означава , че надценката им е спрямо производствените разходи поне 50 пъти.
                  Няколко пъти се заричам да престана да пиша в тази тема / за мен е ясна като слънчев ден/ , но наглите коментари на нископлатените ме провокират да подновя. Накрая ще си изтрия профила от форума или ще го дам на Купата :–))))
                  Само като инфо - за 9 месеца бионтех има нето печалба от 7,1 милиарда евро. не знам колко експерименталки са произвели, но това определено е страшно голяма сума

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                    Това може би е опит за ирония, ОК!
                    На Костадинов не съм му фен, но в случая има припокриване на интереси.
                    Бих подкрепил всеки, който е срещу тази лудост.
                    Идва ред на децата ни и трябва да има реакция.
                    Между другото мярнах някакво изказване на мангъров че инжекциите удрят също половите органи на децата и ако го има този графен, а се доказа че в поне 4 от експерименталките го има, той остава там за цял живот
                    Last edited by v_tin; 29.12.2021, 14:43.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение



                      ПП и понеже много се спекулира кой от какво го е страх да кажа моята позиция - аз съм на 45г , ваксинирах се с ясното съзнание, че тази ваксина е набързо скалъпена с всички произтичащи от това рискове, НО с възможност да се намали % тежки случаи и заразявания.ПОЕХ ТОЗИ РИСК и аз и близките ми пълнолетни хора. Ваксинирах се и препоръчах на всичките си приятели да го направят, за да мине по-бързо тази гнус и ДА НЕ СЕ НАЛАГА да си правим експерименти с децата, защото нас на 40+ няма какво да ни объркат повече след химията и боклуците които сме поели в този индустриализиран изкуствен свят.

                      Уви хора като песимиста и компания уж рационални ме изумяват с паническия си ужас от иглата. Ето казвам ви - аз се ваксинирах, за да не стигаме до децата... уви страхът на хора на 40+ ще направи така, че всичко да стане задължително, което НЕ Е ОК.
                      Берти, някой тук да ти е казал крива дума за избора който си направил ? Чел си, слушал си и си преценил, че в твоят случай това е правилното решение. И по-рано съм писал, че ако не се беше случило да преболедувам може би щях и аз да се набода в даден момент / Само аз, не жената, децата и другите/. Но се случи и би било изключително слабоумие от моя страна сега да се набода без никаква полза/нужда.... освен адинистративната и че може/вероятно е да си изгубя работата , която ми харесва и съм искал винаги да работя защото пътуването без ваксина по няколко континента е невъзможно........
                      Нататък, не проумявам как може да имаш такива илюзии ?! Тва за първи път го пусна Фонюо нископлатений....Твоята ваксинация и на възрастните НЯМА никакво отношение към ваксинацията на децата. Детската ваксинация е планирана още от ДЕН 1 на ''пандемията''. Задължителната също ! Просто има етапи през които трябва да се мине - доброволна, да се покаже на ОФИЦИАЛНИ документи, че ползата надминава вредите и т.н. и чак тогава се пуска детската ваксина. За задължителното ваксиниране е същата история. Първо минават поддалите се на маркетинга, после принудените покрай работа и пътуване и накрая се опаткват останалите 10-20% задължително. Винаги има ''ДОБРИ'' поводи и оправдания....Ако няма такива се произвеждат....
                      Без да вкарвам никакви конспирации поглеждайки прагматично това е чудесен бизнес на държавно и световно ниво. Всичко е планирано как да се случи. Точните хора са назначени / например Кире Харвардо/ и т.н. Гарантиран бизнес с чудесни финансови резултати...., монопол, прецакана конкуренция / не пускат Китай , Русия и въобще никой друг/, задължително потребление.... Наистина не може да се направи по-лесен и сгоден бизнес с ОГРОМНИ печалби. Гледа ли резултатите за тримесечието ? По 70-80% профит при огромни разходи за рисърч, бонуси, маркетинг и т.н. Това означава , че надценката им е спрямо производствените разходи поне 50 пъти.
                      Няколко пъти се заричам да престана да пиша в тази тема / за мен е ясна като слънчев ден/ , но наглите коментари на нископлатените ме провокират да подновя. Накрая ще си изтрия профила от форума или ще го дам на Купата :–))))
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 29.12.2021, 14:25.

                      Коментар


                      • Костадинов от ”Възраждане” се закани да нахлуе в парламента


                        Костадин Костадинов-лидер на ”Възраждане”
                        ”Милиони левове бяха похарчени, за да се правят ненужни и безполезни тестове на децата ни, като условие за получаване на достъп до образование, което иначе е задължително по закон. Общият брой на положителните проби се оказа точно 0,0002%.

                        Няма смисъл от повече излишни приказки
                        Казали сме всичко, което има да се казва - време е да се действа. В този ред на мисли 12 януари ми се струва добра дата за началото на нашето възмездие над престъпниците."

                        Това публикува лидерът на ПП "Възраждане" във своя Facebook профил.

                        Припомняме, че той предупреди останалите партии, че може да нахлуе в Народното събрание с привърженици на партията, ако зелените сертификати не бъдат премахнати.

                        Коментар


                        • За мое най - огромно съжаление, Копейкин има най- правилното обосновано разсъждение и заключение за КОВИД 19....
                          Ако Кирил продължава да кани и слуша ДС радка спинаджийката, на следващите избори ще трябва да се коалира с Копейкин...

                          пп Сърцето ми прескача от яд....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Обади се на ямболската секция на копейкин
                            Това може би е опит за ирония, ОК!
                            На Костадинов не съм му фен, но в случая има припокриване на интереси.
                            Бих подкрепил всеки, който е срещу тази лудост.
                            Идва ред на децата ни и трябва да има реакция.

                            Коментар


                            • Vaccine Injured Pilot Steps Forward - US Freedom Flyers

                              https://tv.gab.com/channel/redpill78...4995f71fe23509

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                На 12 януари ще има протести, с чесане по клавиатурата няма да стане. Нека излезем и заявим волята си!
                                Обади се на ямболската секция на копейкин

                                Коментар

                                Working...
                                X