IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
    На 12 януари ще има протести, с чесане по клавиатурата няма да стане. Нека излезем и заявим волята си!
    Обади се на ямболската секция на копейкин

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

      Бертрам, изглеждаше доста по-здравомислещ, преди да друснеш разсъжденията за връзката между процент ваксинирани възрастни и деца. Севсем обратна е. Щом са налъгали възрастните /като теб/, под ножа и децата.

      https://news.bg/disasters/mnogo-stra...-covid-19.html

      Интересно ми е такива като теб, ще излезете ли на протест, срещу ваксинирането на децата?????????
      А иначе корените за недоверието във ваксините, според мен, се крият в Чернобил. И 30-те години кражби, по време на т.н. "преход". Рагледай и картата на ваксинираните страни. засегнати от Чернобил.
      А на запад малко крадат.. тъпи са свинете затова се боцкат..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

        Препоръките да изолираме уязвимите и възрастните?

        Спря ли да виждаш възрастните си родители или баби и дядовци, ограничи ли срещите с тях и с внуците им - примерно.

        Щото това беше водещото в декларацията с мерки за справяне с пандемията, доколкото я прочетох по диагонал.
        Да, ограничавал съм достъпа до възрастни и имуно-компрометирани.

        Коментар


        • Колеги, губите време и енергия нахалост с полезните и-ти на Новото Нормално.

          Правилният подход е като в това клипче, като към индивиди със специални потребности.
          https://tv.gab.com/channel/redvoicem...7e1d72fb650a17

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

            При средно заразени 10 000 на ден , средно починали 10 на ден. Верно потресаващо .
            Тъй като имаме лаг починалите ще че скочат на 30 на ден ,защото преди 15 дни заразените са около 3000 на ден.

            Кво викаш у форумите надежна информация. А Киро брейка кво казва.
            Вече бившият редактор на Ню Йорк Таймс е бил също толкова надъхан като тебе и като останалите барбарони

            След като си ударил бустера е туитнал следното:

            Double vaxxed. Janssen fuelled, Moderna boosted. Hey Omicron hit me with your wet snot

            За съжаление Инфаркта от бустера е изправерил Омикрона

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              не знам на кой казвате ковид сектанти, но като изключим шарените постове на барби останалите, които смятаме, че ваксините не са геноцид не се вживяваме особено с разни жълтини.

              от друга страна противниците на ваксините бълват постоянен поток хибридки, които чак не ми го побира акъла как имат търпение да прочетат, а камо ли да препращат насам.

              няколко участника във форума, които считах за рационални хора направо ме изумяват с представянето си в темата.

              и понеже не спира да се спекулира и да бълват щуротии ви казвам - бройте само некролозите и си правете статистика с годините преди ковид да се появи. и сега и тогава това ни е здравеопазването - даже в момента се наливат там доста повече пари отколкото преди 5г, но айде да кажем, че е едно и също дередже.. та бройте починалите и не се връзвайте на крайности.

              като казвам крайности визирам и тези, които са от страната на феновете на ваксините и там има лудории, но нищо не може да бие хибридните тъпни, които се бълват от страна на противниците на ваксините.

              ПП и понеже много се спекулира кой от какво го е страх да кажа моята позиция - аз съм на 45г , ваксинирах се с ясното съзнание, че тази ваксина е набързо скалъпена с всички произтичащи от това рискове, НО с възможност да се намали % тежки случаи и заразявания.ПОЕХ ТОЗИ РИСК и аз и близките ми пълнолетни хора. Ваксинирах се и препоръчах на всичките си приятели да го направят, за да мине по-бързо тази гнус и ДА НЕ СЕ НАЛАГА да си правим експерименти с децата, защото нас на 40+ няма какво да ни объркат повече след химията и боклуците които сме поели в този индустриализиран изкуствен свят.

              Уви хора като песимиста и компания уж рационални ме изумяват с паническия си ужас от иглата. Ето казвам ви - аз се ваксинирах, за да не стигаме до децата... уви страхът на хора на 40+ ще направи така, че всичко да стане задължително, което НЕ Е ОК.
              Бертрам, изглеждаше доста по-здравомислещ, преди да друснеш разсъжденията за връзката между процент ваксинирани възрастни и деца. Севсем обратна е. Щом са налъгали възрастните /като теб/, под ножа и децата.

              https://news.bg/disasters/mnogo-stra...-covid-19.html

              Интересно ми е такива като теб, ще излезете ли на протест, срещу ваксинирането на децата?????????
              А иначе корените за недоверието във ваксините, според мен, се крият в Чернобил. И 30-те години кражби, по време на т.н. "преход". Рагледай и картата на ваксинираните страни. засегнати от Чернобил.
              Last edited by SKP; 29.12.2021, 11:09.

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	charts-excess-mortality.png
Views:	2
Size:	1.3 КБ
ID:	3849474



                Я виж как спасяват факсините на запад.
                За повече инфо https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps/#
                excess mortality 15-44 години

                500 ПОВЕЧЕ ДЕЦА ПОЧИНАЛИ
                5000 - на млада възраст
                20-30к - средна пред пенсионна

                Това всичко ПОВЕЧЕ от 2020 - ака 90% следствие от факсините дори и да няма НИКАКЪВ ефект от тях, па вие твърдите че има = ПОВЕЧЕ СА ПОЧИНАЛИ ОТ ФАКСИНАТА
                Attached Files
                Last edited by bota156; 29.12.2021, 10:35.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                  Кои препоръки по конкретно или само така си пишеш, за спорта...?
                  Препоръките да изолираме уязвимите и възрастните?

                  Спря ли да виждаш възрастните си родители или баби и дядовци, ограничи ли срещите с тях и с внуците им - примерно.

                  Щото това беше водещото в декларацията с мерки за справяне с пандемията, доколкото я прочетох по диагонал.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Ковид сектантите съвсем изтрещяха
                    не знам на кой казвате ковид сектанти, но като изключим шарените постове на барби останалите, които смятаме, че ваксините не са геноцид не се вживяваме особено с разни жълтини.

                    от друга страна противниците на ваксините бълват постоянен поток хибридки, които чак не ми го побира акъла как имат търпение да прочетат, а камо ли да препращат насам.

                    няколко участника във форума, които считах за рационални хора направо ме изумяват с представянето си в темата.

                    и понеже не спира да се спекулира и да бълват щуротии ви казвам - бройте само некролозите и си правете статистика с годините преди ковид да се появи. и сега и тогава това ни е здравеопазването - даже в момента се наливат там доста повече пари отколкото преди 5г, но айде да кажем, че е едно и също дередже.. та бройте починалите и не се връзвайте на крайности.

                    като казвам крайности визирам и тези, които са от страната на феновете на ваксините и там има лудории, но нищо не може да бие хибридните тъпни, които се бълват от страна на противниците на ваксините.

                    ПП и понеже много се спекулира кой от какво го е страх да кажа моята позиция - аз съм на 45г , ваксинирах се с ясното съзнание, че тази ваксина е набързо скалъпена с всички произтичащи от това рискове, НО с възможност да се намали % тежки случаи и заразявания.ПОЕХ ТОЗИ РИСК и аз и близките ми пълнолетни хора. Ваксинирах се и препоръчах на всичките си приятели да го направят, за да мине по-бързо тази гнус и ДА НЕ СЕ НАЛАГА да си правим експерименти с децата, защото нас на 40+ няма какво да ни объркат повече след химията и боклуците които сме поели в този индустриализиран изкуствен свят.

                    Уви хора като песимиста и компания уж рационални ме изумяват с паническия си ужас от иглата. Ето казвам ви - аз се ваксинирах, за да не стигаме до децата... уви страхът на хора на 40+ ще направи така, че всичко да стане задължително, което НЕ Е ОК.
                    Last edited by bertram; 29.12.2021, 10:08.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • На 12 януари ще има протести, с чесане по клавиатурата няма да стане. Нека излезем и заявим волята си!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        Тове е от един друг форум

                        Преди малко по назад прочетох за данните от Австралия - потресаващо
                        До момента 1000 починали от ковид и 420 в следствие от ваксините



                        При средно заразени 10 000 на ден , средно починали 10 на ден. Верно потресаващо .
                        Тъй като имаме лаг починалите ще че скочат на 30 на ден ,защото преди 15 дни заразените са около 3000 на ден.

                        Кво викаш у форумите надежна информация. А Киро брейка кво казва.
                        Last edited by Майстора233; 29.12.2021, 09:33.

                        Коментар


                        • Ковид сектантите съвсем изтрещяха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                            Проблемът е че ваксините взимат от живота на младите за да добавят живот към непотребните.
                            С какво младите ваксали се са по потребни от старите?

                            След като нямат акъл да преценят риска с какво техният живот е по ценен от този на старите?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              Австралия имаха много твърд входен режим и доста си спестиха от предните вълни, но не може вечно да се изолират
                              масово се ваксинираха, за да може да поемат вълната (настоящата) и да не са вечна изолация

                              а това, което си прочел 430 мисля, че са докладвани усложнения в следствие на поставените 20+ милиона дози ваксини,а не смъртни случаи
                              ако ти се чете чети тук https://www.tga.gov.au/periodic/covi...ort-02-12-2021

                              хората не покриват и водят сериозна статистика. В началото австралийците бяха доста скептични към ваксината (имаха доста добра ограничителна политика) и се дърпаха, но после се ваксинираха/т масово. Не са будали като цяло и според мен ще уцелят с тайминга, за да не им се налага бързо да реваксинират докато премине вълната на омикрона по света.
                              Става въпрос за долният текст - Дали са и линкове не съм ги проверявал

                              Но ако е вярно написаното при неваксинираните умира един на 26 000 от Ковид

                              Срещу един на 24 000 от Ваксината

                              Тоест имаш равен шанс да умреш от Ковид или от Ваксина - Това е безумна история

                              Ваксинирането ужким дава някаква защита , но е краткотрайна и още никой не знае на каква бъдеща цена

                              Преди малко пуснах един текст за починалият редактор на Ню Йорк Таймс ваксан с две вакси нямало му е нищо, но след бустера фира

                              Каква е гаранцията че след поредният бустер няма да стане грешка?


                              COVID & VACCINE STATS AS AT AUGUST 18th FROM GOVERNMENT SOURCES:

                              40,774 total Covid cases
                              970 total Covid deaths
                              (2.38% of cases resulted in death)
                              (0.0037% of population of Australia died of Covid)

                              10,195,842 individuals with at least one dose of vaccine.
                              ADVERSE REACTION REPORTING UP TO AUGUST 4th (~90 day delay on reporting)
                              *note: the database itself states that these numbers are under-reported because they are voluntarily provided.

                              28,487 Astrazeneca Adverse Reactions
                              254 Astrazeneca Deaths
                              16,816 Comirnaty Adverse Reactions
                              166 Comirnaty Deaths

                              45,303 Total Reported Vaccine Adverse Reactions (for the two types)
                              420 Total Reported Deaths from Vaccine Adverse Reactions
                              (0.44% of vaccinated had an adverse reaction of some kind)
                              0.93% of Adverse Reactions resulted in death)

                              (0.004% of all Vaccine recipients dying from Adverse Reactions)

                              Database link: https://apps.tga.gov.au/PROD/DAEN/daen-entry.aspx

                              Vaccine Rollout link: https://www.health.gov.au/sites/defa...ugust-2021.pdf

                              Vox Day has analysed these figures to reach the following conclusions:

                              The first thing that leaps out is 420 reported vaccine deaths compared to 970 total Covid deaths. Even if we leave out the assumption that adverse reactions are under-reported, assume that all of the Covid deaths are actually OF Covid rather than WITH Covid and are of the unvaccinated, and ignore the natural mutation of the virus to more contagious, less lethal variants, the relative risk factors make it clear that it is riskier for the average Australian to become a vaccine recipient than to remain unvaccinated.
                              • Chance of unvaccinated individual contracting and dying of Covid = one in 26,481
                              • Chance of vaccinated individual dying of an adverse vaccine reaction = one in 24,275

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                Тове е от един друг форум

                                Преди малко по назад прочетох за данните от Австралия - потресаващо

                                До момента 1000 починали от ковид и 420 в следствие от ваксините
                                Австралия имаха много твърд входен режим и доста си спестиха от предните вълни, но не може вечно да се изолират
                                масово се ваксинираха, за да може да поемат вълната (настоящата) и да не са вечна изолация

                                а това, което си прочел 430 мисля, че са докладвани усложнения в следствие на поставените 20+ милиона дози ваксини,а не смъртни случаи
                                ако ти се чете чети тук https://www.tga.gov.au/periodic/covi...ort-02-12-2021

                                хората не покриват и водят сериозна статистика. В началото австралийците бяха доста скептични към ваксината (имаха доста добра ограничителна политика) и се дърпаха, но после се ваксинираха/т масово. Не са будали като цяло и според мен ще уцелят с тайминга, за да не им се налага бързо да реваксинират докато премине вълната на омикрона по света.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X