IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    дай боже омикрон да премине леко през обществото ни.
    при едно масово срещане с вируса съм сигурен, че ще стигнем заветния стаден имунитет и няма да има нужда от задължителни ваксинации, въпреки, че вече има държави и на изток и на запад, който го правят.

    как ще премине омикрона през нас (в България) не знам, но се изненадвам, че днес случаите бяха толкова малко при положение, че доста заразени има тази седмица...явно ще набере сила и ще избухне последната вълна мощно и надявам се без тежки последствия и задръстване на болниците.

    искрено се надявам омикрона да ни избави по-бързичко (в добрият смисъл) от нуждата да се допитваме до врачки, фейс и форума и да се самолекуваме,а всякакви идиоти популисти политици да трупат точки лаейки по медии, а да и разни гладни за внимание лекари, доценти, професори и тн..

    Т.е. - да считаме ли, че преминаваш в другия лагер и потвърждаваш факта, че си антиваксър, щом нямаш 4 броя ваксини и 2 бустера?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vgc Разгледай мнение
      Тази вечер новините къртят: https://www.bloomberg.com/news/artic...?sref=i4qXzk6d
      "Най-големият производител на презервативи в света не е пощаден от пандемията на коронавирус, тъй като употребата на продуктите му намаля с цели 40% през последните две години."

      Мда излязоха прави конспираторите които прогнозираха, че здравото набождане на западняците води до стерилитет. Е те показаха други доказателства, ама ето на имаме вече ефект и от 24-часовата пфайзер-пропаганда. И че как няма да има като постоянно от екрана ти фъфлят грозни крави и говеда (на тях само зоофилите им се радват), а и ако от скука американеца вземе че се набоде три-четири пъти с пфайзерският буламач и ефекта явно е че онази му работа съвсем клюмва

      Аз си мислех че пфайзерската отрова води само до рак, ама гадовете мръсни са заложил и на втора опция - така де ще стимулират и набождането и после ще лекуват умрялото либидо с друг техен продукт, който съм чувал че е май син на цвят

      Инвеститорите в компании правещи презервативи обаче да не се притесняват - последните вече правят ударно гумени ръкавици - може би за клизма знам ли


      Та така с американското либидо ... Своевременно паднах от стола от смях и като чух изявлението на Бурла за Омикрона: "Двете дози на Пфайзер не работят, трета иди-дойди ама като забъркат четвъртият буламач - вервайте ни"
      Ето го и вица на живо разказван от наглото еврейче: https://twitter.com/TracyK2017/statu...31893562138629

      По повод зоофилията...

      Сетих се как реагира генералът на гарнизона в една от сериите на "Ало, ало!"

      Вървеше мнимата сватба на мадам Едит и капитан Берторелли...

      Когато генералът ги видя, на бала, който организира в тяхна чест в Шатото, той сподели:

      "Честно! За първи път виждам крава, облечена като... крава!" (имаше предвид мадам Едит, жената на Рьоне...)...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


        Аз отсега ще прогнозирам твоя случай. Не в необходимо да споделяш (според мен). Ще се оправите! Разбира се - защото сте между експериментиращите "ваксинирани".

        Аз пък ви споделям, че имам много познати и колеги, които имат хрема и раздразнено гърло от седмици! Живи и здрави са, както се досещате! И НЕ са "ваксинирани" с последната нашумяла субстанция. (Другите ваксини си ги имат от години...)

        А пък мога да споделя и по-важната информация: и в метрото доста често хора подсмърчат или покашлят, което също е признак на раздразнено гърло. Мога да предполагам, че тия хора са между голямата част от "неваксинираните", защото останалата (малка част) пазят бункерите и НЕ признават - от години придобиваният си имунитет.
        дай боже омикрон да премине леко през обществото ни.
        при едно масово срещане с вируса съм сигурен, че ще стигнем заветния стаден имунитет и няма да има нужда от задължителни ваксинации, въпреки, че вече има държави и на изток и на запад, който го правят.

        как ще премине омикрона през нас (в България) не знам, но се изненадвам, че днес случаите бяха толкова малко при положение, че доста заразени има тази седмица...явно ще набере сила и ще избухне последната вълна мощно и надявам се без тежки последствия и задръстване на болниците.

        искрено се надявам омикрона да ни избави по-бързичко (в добрият смисъл) от нуждата да се допитваме до врачки, фейс и форума и да се самолекуваме,а всякакви идиоти популисти политици да трупат точки лаейки по медии, а да и разни гладни за внимание лекари, доценти, професори и тн..
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          г-н Тъпо Парче - В коя част от конституцията съм задължен да се ваксинирам ???

          също така да ви попитам г-н Тъпо Парче - В конституциата споменава ли се да се къртят пейките от парковете???
          Член 58...ако е задължително по закон - гориш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            Пламене,
            това са пълни глупости. НПО което ми плаща, че съм против задължителното ваксиниране, против имперските интереси (разделяй и владей - за обществото ни) на Русия, САЩ , Германия, Франция и тн... против помпането на имотите или кражбата през продънена енергетика хрантутеща такива като теб, или против крадците от ГЕРБ,ДПС,БСП,СДС и тн..

            много хубаво ако ми кажеш някое НПО дето плаща да си на такава позиция.

            ПП не на последно място против съм хората да вярват на врачки,фейс,ежк, че даже и на форума... а после да ходят до аптеката за лекарства или до болницата по спешност...

            ай сиктир
            Много ми е интересно с кой Пламен говориш?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


              много хубаво ако ми кажеш някое НПО дето плаща да си на такава позиция.

              Е, що да няма, времената се менят и НПО-тата прогресират. Аз му викам "фашизъм с човешко лице"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                За пари продава децата си

                Kaто стана дума за деца... канадски съдия забранил на неваксиниран баща да се вижда с 12 годишното си дете докато не се ваксинира. Другите принуждения досега явно не са сработили.


                https://www.bbc.com/news/world-us-canada-59979408
                Last edited by analog; 13.01.2022, 22:05.

                Коментар


                • Доколкото съм чел (тук) коментари, ако в настоящия момент липсват 4 ваксини и 2 бустера - това е равносилно на липса на ваксинация

                  Това са т.нар. "антиваксъри" , които с недостатъчен брой "ваксини" ореваха орталъка да се дракат с хората, които не желаят да си поставят експерименталките.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    Пламене,
                    това са пълни глупости. НПО което ми плаща, че съм против задължителното ваксиниране, против имперските интереси (разделяй и владей - за обществото ни) на Русия, САЩ , Германия, Франция и тн... против помпането на имотите или кражбата през продънена енергетика хрантутеща такива като теб, или против крадците от ГЕРБ,ДПС,БСП,СДС и тн..

                    много хубаво ако ми кажеш някое НПО дето плаща да си на такава позиция.

                    ПП не на последно място против съм хората да вярват на врачки,фейс,ежк, че даже и на форума... а после да ходят до аптеката за лекарства или до болницата по спешност...

                    ай сиктир
                    Ти като вярваш в зИления серИфикат що одиш в болница кат се разболееш. Показвай серификата на ворОза, що ще го показваш само в мола и кръчмата.
                    Викай му чок гьозел аз съм вече оноден ходи при деФствените
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      .....


                      ПП ще споделя с вас идните дни как протича среща с вируса при три ваксини ( аз и съпругата ми сме бустнати декември), а голямата ми дъщеря (12) донес ковид (вероятно Омикрон) от училище. Днес PCR-a е положителен, а има хрема и раздразнено гърло от 2 дни (онлайн я минах още вторник).



                      Аз отсега ще прогнозирам твоя случай. Не в необходимо да споделяш (според мен). Ще се оправите! Разбира се - защото сте между експериментиращите "ваксинирани".

                      Аз пък ви споделям, че имам много познати и колеги, които имат хрема и раздразнено гърло от седмици! Живи и здрави са, както се досещате! И НЕ са "ваксинирани" с последната нашумяла субстанция. (Другите ваксини си ги имат от години...)

                      А пък мога да споделя и по-важната информация: и в метрото доста често хора подсмърчат или покашлят, което също е признак на раздразнено гърло. Мога да предполагам, че тия хора са между голямата част от "неваксинираните", защото останалата (малка част) пазят бункерите и НЕ признават - от години придобиваният си имунитет.
                      Last edited by mikomikov; 13.01.2022, 21:28. Причина: корекция "НЕ"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Само ти ли не разбра че тоя се прехранва от НПО измами?За пари продава децата си
                        Пламене,
                        това са пълни глупости. НПО което ми плаща, че съм против задължителното ваксиниране, против имперските интереси (разделяй и владей - за обществото ни) на Русия, САЩ , Германия, Франция и тн... против помпането на имотите или кражбата през продънена енергетика хрантутеща такива като теб, или против крадците от ГЕРБ,ДПС,БСП,СДС и тн..

                        много хубаво ако ми кажеш някое НПО дето плаща да си на такава позиция.

                        ПП не на последно място против съм хората да вярват на врачки,фейс,ежк, че даже и на форума... а после да ходят до аптеката за лекарства или до болницата по спешност...

                        ай сиктир
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Берти, стига си се правил на паднал от Луната. Къде ги прочете тези щуротии или и ти искаш данък за неваксинирани ? И на бебетата вече е чсно, че единствената цел на сертификатите е да принудят ''доброволно'' хората да се ваксинират. Няма друга цел и идея и полза от тях. Не е нито здравна, нито финансова ....
                          Дори и Кире Харвардската Инструкция го каза несъзнателно - махаме го като се ваксинират 70%.... Разбира се и това е поредната НАГЛА ЛЪЖА. Като станат 70% ще каже, че трябват 85% и бустери и новите поливалентни ваксини и т.н.
                          Няма да има край за сертификатите и ваксините. Сега е само началото.. И това няма общо със здравето
                          Само ти ли не разбра че тоя се прехранва от НПО измами?За пари продава децата си

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от FMZK Разгледай мнение

                            Абсолютна лъжа .
                            Но то друго и не могат да пишат НПО подлогите. Голям мерак ви е да свържете нежелаещите да си инжектират субстанцията със русофилството
                            Без да усещате че така не 70 % , а 90 % ще застанат срещу вас, НПО продажните центаджии .
                            Аз досега не съм срещал човек който да е против ваксините . Никъде , било русофил или русофоб , националист или либерал. Срещал съм хора които са против ЗАДЪЛЖИТЕЛНИТЕ , НАЛАГАНИ ВАКСИНИ.
                            Защото знаят че това не са никакви ваксини а е първичен опит за подчинение на масите , със далеч по други цели за в бъдеще и далеч от загриженоста за здравето на хората.
                            Няма ''антиваксър'' (макар че това не е ваксина ) , който да ти попречи да се набодеш .
                            Ти защо желаеш (или господарите ти по НПО) да набодеш всички , задължително ?

                            Защото лиже кацата с мед

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                              Иначе няма проблем.Обаче връщат ми всички вноски които съм внесъл със законната лихва.Не им ща ни пенсията ни лечението... ... които се ваксинираха с тия експериментални бълвочи да си плащат за безумието.Аз не искам да дам и стотинка за да се лекува такъв идиот.Мястото му е при самоубийците
                              Колкото зная, няма лечение за Ковид, а да лежа в болница, само за да ми лепнат някоя друга зараза и да смучат пари от касата - мерси. За вноските +++
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                                Ми с този Хоумофис нЕма секс с колежка

                                По тоя начин съпругата би трябвало да е по-доволна, нали! А липсата на презерватив пък да води до по-голямо възпроизвеждане на нацията ..
                                ... в дългосрочен план, употребата на презервативи пък ще расте...

                                Т.е. - не гледат в бъдещето, където тенденцията е оптимистична!

                                Коментар

                                Working...
                                X