IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Почти нищо не усетих, освен гърло да ми подраска, позакашлях се леко, и, вечерта, вдигнах лека температура. Слушам личната, рентген, и - директно, влизам където съм.
    Tоест симптоми като при настинка, но докторите са те убедили да влезеш в болница, правилно ли разбирам?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Peter Boyadjiev (Франция):

      "Изкушен съм да пиша, какво значи електроно управление. Вчера медицинската сестра, която идва всеки ден при мен ме намери малко неразположен. По телефона уведоми лекуващият ми лекар. По електронен път лабораторията ми е получила рецепта за да ми се направи PCR тест. Тази сутрин лаборантка дойде и ми взе проба и току що получих съобщение на мобилният си телефон и документ, от националният център за управление на ковид пандемията, че резултата е негативен. Виждате, че всичко това стана за около 24 часа и то без да мръдна да излизам от домът си."

      Това ти повтаряме постоянно, но ти се правиш на "ударен с мокър парцал по главата" (неразбрал).

      След 500+72 години за нас и челно място в Европа по БВП - Франция отделя стотици милиарди,за да работи НЕЙНАТА система за здравеОПАЗВАНЕ (благодаря на Съни за нагледното и разбираемо дори за теб обяснение!)

      В България тези милиарди ГИ НЯМАме!

      Сравняваш несравними величини (стойности).

      Коментар


      • ? Има ли още някой, който не е разбрал от какво предпазват ваксините ?



        Коментар


        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

          Глупост е според антиваксърите. Според статистиката 30% от българите са ваксинирани, но само 7% от убитите чрез ковид са ваксинирани. От друга страна 70-те процента антиваксъри носят 93% от смъртността. Значи смъртността при плоскоземците 5,7 ПЪТИ по-висока.
          Ще е интересно, при едно разследване и ревизия на данните колко процента ще изчезнат ?!
          "Службата за национална статистика признава, че само 6000 души са починали от Covid-19 в Англия и Уелс между февруари 2020 г. и декември 2021 г."

          https://dailyexpose.uk/2022/01/20/on...-since-feb-20/

          пп. Над 90% от смъртните случаи "с ковид" са при лица в напреднала възраст и с много други заболявания. Тази група беше с предимство за ваксинация и е най- голям процент от ваксинираните . Много е съмнително починалите от тази група да са неваксинирани !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

            Искрено се радвам, че най- накрая намерихте допирни точки с Матеев!
            Това е мнението на седмицата в тази тема. Браво
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              Глупост е според антиваксърите. Според статистиката 30% от българите са ваксинирани, но само 7% от убитите чрез ковид са ваксинирани. От друга страна 70-те процента антиваксъри носят 93% от смъртността. Значи смъртността при плоскоземците 5,7 ПЪТИ по-висока.
              Плоскоземец си ти.

              Науката си е същата от десетилетия! Необходими са 5 ДО 10 години на ИЗПИТАНИЯ, за да бъде приета една експериментална течност като ваксина.

              Има реална вероятност, ако "ваксината" не е изпитана над 5 години - да нанесе поражения на имунната (ТИ) система! Изборът си е твой! "Информиран" при това!

              Положил си подписа си, за да снемеш отговорността на производителя за това, че "ваксината" НЕ е изпитвана ПОНЕ 5 години.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                Искрено се радвам, че най- накрая намерихте допирни точки с Матеев!

                Хехехехееее! Много точно казано! Нямаше да ми дойде на ум!

                Ще ми е интересно какво би отговорил на подобна (точна) забележка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

                  Това е възможно най-голямата глупост, защото няма как да се докаже. Едно твърдение без никакво покритие.

                  Някакви доказателства за това имаш ли?
                  Глупост е според антиваксърите. Според статистиката 30% от българите са ваксинирани, но само 7% от убитите чрез ковид са ваксинирани. От друга страна 70-те процента антиваксъри носят 93% от смъртността. Значи смъртността при плоскоземците 5,7 ПЪТИ по-висока.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Невежеството, е опасно. Не знам, дали осъзнаваш но, и зад защитата, пак получаваш удар. Не знам доколко си в час с техниката но, и там, 100% защита няма. Има снижаваща опасните последици. Дори когато, опасността е 10%, и ефективността 90%, вероятността за поражение, спада до 1% но, остава. И, реализира ли се "само този 1%, ", те изнасят с краката напред. Аз показвам фактическото състояние на нещата и не отговарям за вашите глупости.
                    Хмм. Фактическо състояние - детето зарази мен и жена ми едновременно. С Великия Страшен Ковид. Тя е двойно инжектирана, аз не съм. При мен изключително леките симптоми напълно изчезнаха до края на петия ден. При нея продължи три седмици, с много по-неприятни и повече симптоми отколкото аз имах дори за ден. Голяма защита голямо чудо? Ама къде е защитата? Не мога да я видя? Не знам как да я открия? Само ужким-евентуално имало "защита". И новите дрехи на царя не виждам, а постоянно ми обясняват за модерната кройка и изящният плат. Интересното е че дори когато царят е посинял от студ и трепери, а стотици гласове от тълпата обявяват очевидната му голота, глашатаите не престават да възхваляват майсторската изработка.

                    Коментар


                    • наркоманчета имате бустер. А бустер на бустера?
                      Усетихте ли как ВИ разболяха ВСИЧКИ овце?
                      Усетихте ли как ще ви цоцат до живот?
                      Следващите бустерчета ще са по 20 евракис. Така като смятам всеки МЕСЕЦ ще ви трябват. А и лечението ще си плащате.
                      Ще ви дават ли бустер карта да вземете 20% отстъпка?
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Невежеството, е опасно. Не знам, дали осъзнаваш но, и зад защитата, пак получаваш удар. Не знам доколко си в час с техниката но, и там, 100% защита няма. Има снижаваща опасните последици. Дори когато, опасността е 10%, и ефективността 90%, вероятността за поражение, спада до 1% но, остава. И, реализира ли се "само този 1%, ", те изнасят с краката напред. Аз показвам фактическото състояние на нещата и не отговарям за вашите глупости.
                        Искрено се радвам, че най- накрая намерихте допирни точки с Матеев!
                        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          Нека мине вълната и тогава ще се види на база сравнение с други европейски държави със застаряло население, но със значително по-висок % ваксинирано възрастно население.

                          За мен фактът, че в една Испания примерно, където населението е застаряло като нашето (близко сме +/-) - вирусът взе страшно много жертви в първата вълна, когато нямаше ваксини и ги свари неподготвени и тях и Италия - закъсняха с локдауна. И не ми казвайте, че 2020-та испанската и италианската здравни системи били най-лоши на света...

                          После като се ваксинираха броят жертви значително намаля (делта вълната), ако че и в момента отчитат рекорден брой заразени и всъщност целият ефект от тази ваксинационна офанзива беше, че обществото им преминава през вируса както през средно силен сезонен грип. То и затова се заговори за премахване на сертфикатите, намаляване на срока карантина и тн и тн. Точно както е при сезонния грип.

                          Първата вълна подигравахме генерал Годжи, но истината е, че той успя да ни стресне да се пазим и затова преминахме почти без жертви (в сравнение със Западна Европа). Това разбира се ни изигра лоша шега, защото при следващите вълни решихме (значителен % от населението на България), че Мангъров/Чобанов/Копейкин е бил прав, че вирсучето ще мине като грип и платихме цената за това.

                          Обърнете внимание на графиката със починалите в Испания - там най-драматично беше преди да са се появили ваксините. Реално от средата или края на пролетта 2021-ва може да се говори за значителен % от възрастното население с 2 дози ваксина. Делта вълната я посрещнаха с много по-слаби мерки спрямо локдауна от 2020-та и въпреки това я преминаха със значително по-малко жертви. Направо несравнимо по-малко.
                          Погледнете какво се случи с делта-вълната у нас, където я посрещнахме със също толкова свободни мери, НО със значително по-нисък % ваксинирано население. [ATTACH=CONFIG]n3859278[/ATTACH]
                          Графиката е същата и в РЮА без ваксини.

                          Просто всяка държава изкарва по една (най-много две) тежки вълни с висока смъртност, която взима крепящите се на две кихания и после така или иначе следващите вълни логично са по-леки.

                          Логично тези тежки вълни минаха преди началото на ваксинацията, така че никога няма да разберем каква щеше да е съдбата на 95-годишните баби от Бергамо с три байпаса и 5 инсулта, ако им бяха сложили две/три дози.

                          Делта вълната е втора тежка вълна за Испания и първа тежка вълна за България и заради това също не може да има паралел.

                          Освен това, дори по време на Делта вълната в Испания, остават около 8-9 млн. неваксинирани испанци.
                          Както виждаме, поне известна част от тях са живи.

                          Ето това е голямата мистерия в момента - в Европа въпреки високите нива на боц, остават небоцнати около 140 млн. души. Нямам информация да са задръстили моргите, да копаят общи гробове и да са свършили чувалите за трупове.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            Пирамид, ако наистина си в болница, каквото и да става, не се оставяй да те вържат!

                            Медицински служители масово вързвали болните за да не избягат, после ги упоявали, и после...

                            https://www.facebook.com/1787349210/...1053071908608/
                            Адвокатът, чието момче почина от Ковид на 18 години във Велико Търново, разказваше, че синът му бил връзван насила и малтретиран в буквалния смисъл на думата. Лъже ли този покрусен баща, който след този случай изчита много повече книги по въпроса от прелюбопитния д-р Симидчиев. Кой е станал по-голям специалист в областта, обаче? Този, минал през ада, или този, който се смее на Мангъров? Смехът дава криле, но знания се трупат само с печал.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vgc Разгледай мнение

                              Второто изречение е достатъчно за да си наясно, че не си се ваксинирал. Ако и ти не знаеш какво е фърчило, то да поясня терминологията: https://www.bgjargon.com/word/meanin...BE%D1%82%D0%BE

                              Иначе ти в момента си като тоя на снимката отдолу - надут и мислещ, че си свършил голямата работа. Препоръка от мен - включи си по едно аспиринче в дневният ред през следващите няколко месеца. Не толкова заради ковида, колкото заради тромбозките от "ваксината" с която си се набол:
                              Невежеството, е опасно. Не знам, дали осъзнаваш но, и зад защитата, пак получаваш удар. Не знам доколко си в час с техниката но, и там, 100% защита няма. Има снижаваща опасните последици. Дори когато, опасността е 10%, и ефективността 90%, вероятността за поражение, спада до 1% но, остава. И, реализира ли се "само този 1%, ", те изнасят с краката напред. Аз показвам фактическото състояние на нещата и не отговарям за вашите глупости.

                              Коментар


                              • Тройно ваксинираните развиват синдром на придобита имунна недостатъчност с тревожна скорост според правителствените данни

                                Разследване на официални данни от правителството на Обединеното кралство за 5 месеца потвърждава прогнозите, направени по-рано от The Expose, че „усилващата“ доза Covid-19 ще осигури много краткотраен временен тласък на имунната система на ваксинираното население, преди да продължи да унищожава имунната им система но с много по-бързи темпове.

                                Накратко, официалните данни на правителството на Обединеното кралство категорично показват, че ваксинираното население срещу Covid-19 развива някаква нова форма на синдром на придобита имунна недостатъчност, предизвикан от ваксина Covid-19, с тревожна скорост.

                                Агенцията за здравна сигурност на Обединеното кралство (UKHSA) публикува седмичен доклад за наблюдение на ваксините, като всеки доклад съдържа четириседмични данни за случаите на Covid-19, хоспитализациите и смъртните случаи според статуса на ваксинация. За нашето разследване ние анализирахме 5 от тези публикувани доклади за наблюдение на ваксините, съдържащи данни от 16 август 2021 г. до 2 януари 2022 г., за да получим ясна картина за ефекта, който ваксините Covid-19 имат върху имунната система на ваксинираното население, и това открихме...

                                Докладите за наблюдение на ваксините на UKHSA, използвани за нашето разследване, могат да бъдат намерени тук –Следващата таблица показва месечното повишаване/спад на имунната система на ваксинираното население в сравнение с естествената имунна система на неваксинираното население-
                                Това показва, че от 2 януари 2021 г. (5 месец) тройно/двойно ваксинирани 40-49-годишни в момента имат най-лошото представяне на имунната система при -60%. Но те са плътно следвани от 30-39-годишните с -58%, 18-29-годишните и 50-59-годишните при -55% и 60-69-годишните с -47% .

                                Следващата графика илюстрира цялостното представяне на имунната система сред всички възрастови групи в Англия през последните 5 месеца –
                                Това, което можем да видим от горното е, че работата на имунната система при възрастни между 18 и 59 години се е влошила до най-лошите нива досега, след като им е била поставена ваксината Covid-19. Докато работата на имунната система на всеки над 60-годишна възраст се е влошила драстично след получаването на бустер, но все още не до нивото, наблюдавано между седмица 37 и седмица 40.

                                Над 70-те обаче са наблюдавали най-драматичния спад в работата на имунната система между 4 и 5 месец заедно с 18-29-годишните.
                                55% тласък на имунната система на над 80-те, даден от бустерите между месец 3 и месец 4, почти се е влошил между месец 4 и месец 5. Тяхната имунна система се представя с 1% по-добре, отколкото беше през месец 3, но все още 54 % по-лоши от техните неваксинирани колеги.

                                73% тласък на имунната система на 70-79-годишните, даден от бустерите между месец 3 и месец 4, също се е влошил между месец 4 и месец 5. Тяхната имунна система се представя с 10% по-добре, отколкото беше през месец 3, но все още с 63% по-лоши от техните неваксинирани колеги.

                                Незначителният тласък обаче, даден на имунната система на всеки между 30 и 59 години от бустерите между 3 и 4 месец, е напълно унищожен през следващия месец, докато при 18-29-годишните са наблюдавани 60% спад в работата на имунната им система между 4 и 5 месец.

                                Следващата графика илюстрира повишаването/влошаването на ефективността на имунната система сред всички възрастови групи в Англия през последните 5 месеца – Синдром на придобита имунна недостатъчност, предизвикан от ваксина Covid-19

                                Ефективността на инжекциите Covid-19 в реалния свят намалява значително за кратък период от време, но за съжаление за ваксинираното население, вместо имунната система да се върне в същото състояние, в което е била преди ваксинацията, работата на имунната система започва бързо да намалява намалява, което го прави по-нисък от този на неваксинираните.

                                Сега официалните данни на правителството на Обединеното кралство доказват, че бустер доза от ваксината може да даде краткосрочен тласък на имунната система на ваксинираните, но за съжаление същите тези данни показват, че ефективността на имунната система след това започва да намалява дори по-бързо, отколкото беше преди прилаганата бустер доза.

                                Следователно тези данни предполагат, че ваксинираното население сега ще изисква безкраен цикъл от бустерни ваксини, за да засили имунната им система до точка, в която тя не се проваля, но е по-ниска от тази на неваксинираното население.

                                Синдромът на придобита имунна недостатъчност е състояние, което води до загуба на имунни клетки и прави индивидите податливи на други инфекции и развитие на някои видове рак. С други думи, той напълно унищожава имунната система.

                                Следователно, можем ли да видим някаква нова форма на синдром на придобита имунна недостатъчност, предизвикан от ваксина Covid-19?

                                Само времето ще покаже, но съдейки по настоящите цифри, изглежда, че ще трябва само да изчакаме няколко седмици, за да разберем.

                                https://dailyexpose.uk/2022/01/21/tr...aids-gov-data/

                                Коментар

                                Working...
                                X