IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.dnes.bg/koronavirus/2022...a-u-nas.518226 Е, такава загриженост няма!!! Пази Боже !

    Коментар


    • въпрос към чебурашките в темата :

      Как стана така, че в Русия има 48+% ваксинирано население, а в Москва този процент е значително по-висок. За Москва 5.9 милиона ваксинирани,които като извадим непълнолетните получаваме % значително над 48%.

      и защо стана така, че рубладжиите във форума като един браните хората от ваксината, а вашият работодател ударно ваксинира населението си?
      Last edited by bertram; 25.01.2022, 16:13.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • 35 % са си 35 %

        А защо е така ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Пишман Investor Разгледай мнение
          а да не би да те пита, защо Фр е с 8% повече ваксинирани и с над 35% повече Омрели на мил?
          ДАННИ - твоята таблица...
          Не съм математик....
          Смехурко питаше "Абе защо Швейцария е с 2.68 пъти по-ниска смъртност"
          ама то не било компютри а компоти
          и не били 2.68 пъти а 35%

          Поживейте 5 г. Вьв Франция, после в Швейцария и ще разберете защо 35%
          Last edited by barbaron; 25.01.2022, 16:33.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Смехурко, а сега ни дай данните за 14 декември 2021
            И не се прави, че не разбираш защо
            Смехурко, а да не би да те пита, защо Фр е с 8% повече ваксинирани и с над 35% повече Омрели на мил?

            ДАННИ - твоята таблица...

            Не съм математик....
            Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
              Среднодневна смъртност за последните 7 дни към 22.01:
              Швейцария - 12 човека, 8.6 млн. население, боц 68% Франция - 252 човека, 67 млн. население, боц 76%
              22.01.2022
              Смехурко, а сега ни дай данните за 14 декември 2021
              И не се прави, че не разбираш защо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Я пак повтори
                .
                Държава Заболели / 1М Умрели / 1М Заболели / Умрели Население
                1 Bulgaria вакс.28% 129,797 4,776 3,68% 6,866,691
                23 France вакс.78% 256,506 1,971 0,77% 65,499,218
                33 Switzerland вакс.70% 223,736 1,454 0,65% 8,753,506
                Среднодневна смъртност за последните 7 дни към 22.01:

                Швейцария - 12 човека, 8.6 млн. население, боц 68% Франция - 252 човека, 67 млн. население, боц 76%



                22.01.2022


                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                  Аз преподавам на 70 човека, със всеки един съм в даден момент рамо до рамо, и се изпитваме в една зала по 8 -10 часа всички накуп. Та за заразната среда какво да кажа. По едно време през есента 1/3 бяха със сополи, кашлица, някои с температура се увиваха с якета и одеала. И някак неинжектиран преживях. Пък накрая като ме зарази детето, имах пет дена общо температура, а някакво неудобство само през първия и втория ден. А жена ми - двойно инжектирана - точно три седмици се примъчи. И какво доказваме. Единственото което има значение да се докаже е, че инжектираните ПАК СЕ РАЗБОЛЯВАТ, инжектираните ПАК СТИГАТ ДО ТЕЖКО БОЛЕДУВАНЕ, инжектираните ПАК СТИГАТ ДО БОЛНИЦА. Тоест всичко, което НИ ОБЕЩАВАХА КАТЕГОРИЧНО - е една огромна, доказана, потвърждаваща се ежедневно, ЛЪЖА. А скъп мой човек, вярващ на науката, инжектиран три пъти - последно края на миналата година- в началото на годината се разболя от "ковид", влезе в болница и, по мое мнение, там го убиха с безумните лечения. Толкова по въпроса за псевдоваксините. Нула ефективност във всяка област на приложението. Пък вие "вярвайте" в каквото искате, само че вярата е по-приложима в сферата на религията, отколкото в науката.
                  Горките 70 човека
                  Събери още 100 000 случая като твоя с жена ти и после се опитай да смяташ и мислиш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    Твърде вероятно, ако не бях дошъл в болницата, на крак да я бях изкарал. Оказва се, в завода, ЦЕЛИЯТ ОТДЕЛ гори, и явно, повечето, така я и карат. Обаче, тежестта на дълговременните щети, зависи от своевременните действия и, много вероятно, съм си спестил проблеми, които, колегите ми, не биха могли да си. Пък и не знаеш, колко дълго и в колко тежко заразена среда съм пребивавал, друг направо да е гушнал китката. Затуй, за "плоскоземство", точно на мен, дума не отваряй.
                    Аз преподавам на 70 човека, със всеки един съм в даден момент рамо до рамо, и се изпитваме в една зала по 8 -10 часа всички накуп. Та за заразната среда какво да кажа. По едно време през есента 1/3 бяха със сополи, кашлица, някои с температура се увиваха с якета и одеала. И някак неинжектиран преживях. Пък накрая като ме зарази детето, имах пет дена общо температура, а някакво неудобство само през първия и втория ден. А жена ми - двойно инжектирана - точно три седмици се примъчи. И какво доказваме. Единственото което има значение да се докаже е, че инжектираните ПАК СЕ РАЗБОЛЯВАТ, инжектираните ПАК СТИГАТ ДО ТЕЖКО БОЛЕДУВАНЕ, инжектираните ПАК СТИГАТ ДО БОЛНИЦА. Тоест всичко, което НИ ОБЕЩАВАХА КАТЕГОРИЧНО - е една огромна, доказана, потвърждаваща се ежедневно, ЛЪЖА. А скъп мой човек, вярващ на науката, инжектиран три пъти - последно края на миналата година- в началото на годината се разболя от "ковид", влезе в болница и, по мое мнение, там го убиха с безумните лечения. Толкова по въпроса за псевдоваксините. Нула ефективност във всяка област на приложението. Пък вие "вярвайте" в каквото искате, само че вярата е по-приложима в сферата на религията, отколкото в науката.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                      Абе защо Швейцария е с 2.68 пъти по-ниска смъртност и с 8% по-малко ваксинационно покритие от мряща Франция?
                      Какво става?
                      Я пак повтори
                      .
                      Държава Заболели / 1М Умрели / 1М Заболели / Умрели Население
                      1 Bulgaria вакс.28% 129,797 4,776 3,68% 6,866,691
                      23 France вакс.78% 256,506 1,971 0,77% 65,499,218
                      33 Switzerland вакс.70% 223,736 1,454 0,65% 8,753,506

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                        ...каза лежащият в болница с пневмония от болестта, срещу която е "ваксиниран". Плоскоземството е велика сила.
                        Твърде вероятно, ако не бях дошъл в болницата, на крак да я бях изкарал. Оказва се, в завода, ЦЕЛИЯТ ОТДЕЛ гори, и явно, повечето, така я и карат. Обаче, тежестта на дълговременните щети, зависи от своевременните действия и, много вероятно, съм си спестил проблеми, които, колегите ми, не биха могли да си. Пък и не знаеш, колко дълго и в колко тежко заразена среда съм пребивавал, друг направо да е гушнал китката. Затуй, за "плоскоземство", точно на мен, дума не отваряй.

                        Коментар


                        • Абе защо Швейцария е с 2.68 пъти по-ниска смъртност и с 8% по-малко ваксинационно покритие от мряща Франция?

                          Какво става?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                            ...каза лежащият в болница с пневмония от болестта, срещу която е "ваксиниран". Плоскоземството е велика сила.
                            Не увъртай, а отговаряй Пирамид ще оздравее, но за теб не съм сигурен
                            Антиваксърче, може ли да обясниш защо напоследък
                            във ваксинираната Франция умират 0,2% от заболелите,
                            а в неваксинираната България умират 5.2% от заболелите ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение
                              Ковид-19: лекари печелят огромни пари от ваксинации срещу коронавируса


                              Поставянето на ваксина срещу коронавирус е толкова добре платено, че се превръща в доходен бизнес за множество лекари в Германия. Нима лекарите могат да вършат добре своите задължения, само ако получават много пари?
                              В края на мандата си бившият здравен министър Йенс Шпан избра най-лесния път: увеличи заплащането за общопрактикуващите лекари, които имунизират, от 20 на 28 евро - или точно с 40%. Това е изключително много, като се има предвид колко получава персоналът в Ковид-отделенията и в интензивните отделения, където от две години насам натоварванията са огромни. При това общопрактикуващите лекари в Германия и така са добре платени - след приспадане на всички разходи за кабинета, им остава брутен годишен доход между 200 000 и 250 000 евро годишно. А могат да стигнат и до 400 000 евро в зависимост от специалността си.
                              И това не е всичко: новият здравен министър Карл Лаутербах на свой ред почти потайно увеличи заплащането за имунизациите от 28 на 36 евро за определен период в края на миналата и началото на тази година.
                              Защо обаче здравните каси са се съгласили с това високо заплащане? Там е работата, че не са! Имунизациите срещу коронавируса са извънреден случай и не се заплащат от здравните каси, а от държавата, т.е. от данъкоплатците. От Съюза на здравните каси в Германия обявиха, че намират за справедливо заплащане до десет евро - т.е. точно една трета от онова, което се плаща сега. Но тяхното становище за съжаление убегна от вниманието на обществеността.


                              Който иска да чете цялата статия в DW

                              А на мене някой ако ми даваше толкова пари ,не Мангъров щях да кажа че е луд ,ами и Христос.
                              Легална корупция. И да имат наченки на съвест, то парите и зависимостта я приспиват. Много гнила работа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Щото слушат баячки и шамани, що.

                                ...каза лежащият в болница с пневмония от болестта, срещу която е "ваксиниран". Плоскоземството е велика сила.

                                Коментар

                                Working...
                                X