IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро от Бон. Успешен ден на всички!
    Парагвай се превръща в Мека за много германци, които не искат да се ваксинират или са против ограничителните мерки срещу коронавируса. Не всички в латиноамериканската държава обаче се радват на тези нови заселници.
    https://p.dw.com/p/44s80

    DW.COM
    Без пандемия, ваксини и маски: Германци се изселват в Парагвай
    Парагвай се превръща в Мека за много германци, които не искат да се ваксинир

    Коментар


    • Тия няма да ви излъжат. Вярвайте на науката. Може и детето да си инжектирате, безвредно и беззопасно е, и много ефективно.

      Нали тук обичат таблици - ето една особено информативна. Това е за доказаните и осъдени престъпления. Но слава богу, този път са ОСВОБОДЕНИ ОТ ОТГОВОРНОСТ, така че може да сте особено спокойни за коректността и честността им. След 55 години като предоставят документацията, ще видим че е точно така.

      ... КВО СТАВА, Инвецтор? Автоцензурата нещо два пъти ми трие името ФАЙЦЪР? Това долу са ДОКАЗАНИТЕ И ОСЪДЕНИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ НА КОМПАНИЯТА ФАЙЦЪР - Най-сериозните категории!
      .
      drug or medical equipment safety violation $5,636,840,000 - 9 присъди
      off-label or unapproved promotion of medical products $3,373,675,000 - 10 присъди
      False Claims Act and related $1,109,688,435 - 19 присъди
      Foreign Corrupt Practices Act $60,216,568 - 3 присъди
      .
      https://violationtracker.goodjobsfir.../parent/pfizer
      .
      ПП Номер едно в списъка с делата като честота на появяване - "False Claims Act and related". Хммм каква ли връзка може да има със сегашната ситуация, хмм
      Violation Tracker, produced by the Corporate Research Project of Good Jobs First, is a wide-ranging database on misconduct by large and small corporations throughout the United States.
      Last edited by cyclop; 26.01.2022, 08:59.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
        @ г-н Пирамид
        ще опитам още веднъж да бъда вежлив, но все пак да припомня, че ваксините се заплащат солидарно, така , че няма никакво значение колко е вашата вноска в здравносигурителната тежест
        тоест,аз съм солидарен за закувуеането на вашата ваксина
        ,и за интензивното лечение се отнася отнася почти същото, но пък какво общество сме, ако не можем да заплатим солидарно някакво си интензивно лечение

        както и да е.., аз също минах през ковид отделение , явно различно от вашето, видях и мъката , и страданието .., но пък не видях мейнстрим каски, скафандери и паника. не , нямаше
        цирка приключва , сгъва кипенците
        Не знам, какво си гледал. Тук, носят.

        Коментар


        • @ г-н Пирамид
          ще опитам още веднъж да бъда вежлив, но все пак да припомня, че ваксините се заплащат солидарно, така , че няма никакво значение колко е вашата вноска в здравносигурителната тежест
          тоест,аз съм солидарен за закувуеането на вашата ваксина
          ,и за интензивното лечение се отнася отнася почти същото, но пък какво общество сме, ако не можем да заплатим солидарно някакво си интензивно лечение

          както и да е.., аз също минах през ковид отделение , явно различно от вашето, видях и мъката , и страданието .., но пък не видях мейнстрим каски, скафандери и паника. не , нямаше
          цирка приключва , сгъва кипенците

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
            ...
            извини ме ако съм те обидил ама твойте вакси ги плащаме солидарно сички дето не ги харесваме
            и интензивното пак така солидарно го плащаме
            и ако не си прочел за кво е темата тук- тя е за ваксините..,
            ще преглътна опитите за обиди, щот виждам , че си няква шушуминга изнервена, ама чии го търсиш там , в интензивното след кат си ваксиниран???
            Тъпо и грозно говорене. Че и агресивно невежо.. Имам само нормален завършен цикъл. Не съм се бустерирал, нито си ми плащал дозите. Нито една от двете Вноската ми за година многократно надвишава вкл.и тази за цялата ми пътека, умножена по няколко. А, ако за сетен път не си вдянал още, ваксината ме държи отгоре а, явно, и приличен организъм. Представи си една ваксина като спасителен пояс. Какво, докато плуваш с него, не се мокриш ли? Може да изригнах преди малко но, тези хора са...в АДА на Земята и направо ти късат душата , как се давят в себе си и през стени. А, какъв го на търся...де да знам, може би...може би, за да се убедя още веднъж че, не сгреших. И децата ми взеха същото решение -сами, големи са - и поне малко още, съм спокоен. Ако има доктори за морал, иди.
            Last edited by RUBLA; 26.01.2022, 09:42. Причина: Спазвайте добрия тон!

            Коментар



            • извини ме ако съм те обидил ама твойте вакси ги плащаме солидарно сички дето не ги харесваме
              и интензивното пак така солидарно го плащаме
              и ако не си прочел за кво е темата тук- тя е за ваксините..,
              ще преглътна опитите за обиди, щот виждам , че си няква шушуминга изнервена, ама чии го търсиш там , в интензивното след кат си ваксиниран???

              Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              ...АЗ ГО КАРАМ СЪВЪРШЕНО НЕЗАБЕЛЕЖИМО НА ФОНА НА ТОВА, ДЕТО ГО СЛУШАМ С ДНИ А иначе, не си ми "плащал бустерите", щото, първо, не съм "бустериран" и, второ, сам си плащам всички сметки. Лежа, и току си мисля, дали да не помоля Бог да му прати на човека, поне лека смърт, дави се с всяка глътка.
              Last edited by RUBLA; 26.01.2022, 09:43. Причина: Спазвайте добрия тон!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
                ... минах през две ковид отделения декември, само ме повъртяха

                ти кат си двойно бустериран ко му търсиш в интензивното ве , да ти плащам и бустерите и ваксините, че и лечение в интензовното??

                ... АЗ ГО КАРАМ СЪВЪРШЕНО НЕЗАБЕЛЕЖИМО НА ФОНА НА ТОВА, ДЕТО ГО СЛУШАМ С ДНИ А иначе, не си ми "плащал бустерите", щото, първо, не съм "бустериран" и, второ, сам си плащам всички сметки. Лежа, и току си мисля, дали да не помоля Бог да му прати на човека, поне лека смърт, дави се с всяка глътка.
                Last edited by RUBLA; 26.01.2022, 09:43. Причина: Спазвайте добрия тон!

                Коментар


                • ... минах през две ковид отделения декември, само ме повъртяха

                  ти кат си двойно бустериран ко му търсиш в интензивното ве , да ти плащам и бустерите и ваксините, че и лечение в интензовното??

                  Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Че не си в интензивното,да чуеш само, как хората се борят с дни за глътка въздух..."Цирк" било. Ела тук през 3 стени да го слушаш цяла нощ...
                  Last edited by RUBLA; 26.01.2022, 09:37. Причина: Спазвайте добрия тон!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
                    някои още не се усещат как ковид-цирка сгъва кипенците.., и тъпчат ли тъпчат на амбразурта

                    лично очаквах по-плавен преход, но се случва рязко с двеста, ха ха
                    Че не си в интензивното,да чуеш само, как хората се борят с дни за глътка въздух..."Цирк" било. Ела тук през 3 стени да го слушаш цяла нощ...
                    Last edited by RUBLA; 26.01.2022, 09:38. Причина: Спазвайте добрия тон!

                    Коментар


                    • някои още не се усещат как ковид-цирка сгъва кипенците.., и тъпчат ли тъпчат на амбразурта

                      лично очаквах по-плавен преход, но се случва рязко с двеста, ха ха

                      Коментар


                      • Барби какво става ???

                        Франция счупи страшен COVID антирекорд


                        В страната регистрираха половин милион новозаразени само за ден

                        Франция счупи страшен COVID антирекорд (blitz.bg)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                          Ваксърите почнаха да гърмят един по един.

                          https://dariknews.bg/novini/bylgarii...vid-19-2298262

                          Вината за разпространението на текущата ковид вълна е изцяло на ваксаните идитотu.
                          Тъпите доктори не им казват, че ваксините не ги пазят срещу заразяване, и uдиотите се врат навсякъде, ходят напред-назад и само разнасят бацили и зарази.

                          Моят съвет е - стойте надалеч от ваксинираните защото могат да ви заразят и да ви лепнат някоя зараза!


                          колега,
                          няма да обиждаш "докторите"
                          те просто са безхаберници, чакайки някой лев да капне.
                          не, не са учили тия 5-6 години. ако бяха щяха да знаят.
                          да, клели са се, но дори не са разбрали клетвата.
                          и какво ако десетки/стотици хора от тия, които познават и са им се доверили, вземат, че пукнат.
                          та това си е бизнес и има загуби...на близки, но за другите.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Ваксърите почнаха да гърмят един по един.

                            https://dariknews.bg/novini/bylgarii...vid-19-2298262

                            Вината за разпространението на текущата ковид вълна е изцяло на ваксаните идитотu.
                            Тъпите доктори не им казват, че ваксините не ги пазят срещу заразяване, и uдиотите се врат навсякъде, ходят напред-назад и само разнасят бацили и зарази.

                            Моят съвет е - стойте надалеч от ваксинираните защото могат да ви заразят и да ви лепнат някоя зараза!



                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Ако имаше поне малко акъл, вместо да правиш отново тъпи умозаключения,
                              щеше да съобразиш, че е необходим лаг от 10 - 20 дни (т.е. 2 реда)
                              между броя на заболелите и умрелите

                              пример:
                              BG: 20/1/2021: =E27/D25, т.е. Умрели (20/1/2022) / Заболели (30/12/2021) = 86 / 1534 = 5,215%
                              FR: 20/1/2021: =E27/D25, т.е. Умрели (20/1/2022) / Заболели (30/12/2021) = 24 / 11244 = 0,213%

                              Знаех си, че няма да съобразиш алгоритъма, но те оставих да ти гледам сеира
                              Тая тъпотия с лаговете я пробутвай на някой друг.
                              Не знам откъде си вземаш данните, но почти съвпадат с тези, които ползвам и аз от worldometer-а.
                              Неслучайно числата там са на седмична база, а не на дневна. Ако бяха на дневна, тогава трябваше да правя сметки за лагове.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                                Барби,
                                твоите работодатели, дето ти плащат дребните центове на ред, не ти ли проверяват сметките?
                                Ти си объркал тотално процентите.

                                Точните проценти са както следва (числата в черно): [ATTACH=CONFIG]n3861880[/ATTACH]
                                [ATTACH=CONFIG]n3861885[/ATTACH]

                                Вече те хващам хиляда пъти да правиш грешни сметки, и то от най-простите - въобще не говоря за статистика, интеграли и диференциали. За проява на такава системна некадърност бих ти спрял паричките на момента, ако бях на мястото на сегашния ти работодател
                                Ако имаше поне малко акъл, вместо да правиш отново тъпи умозаключения,
                                щеше да съобразиш, че е необходим лаг от 10 - 20 дни (т.е. 2 реда)
                                между броя на заболелите и умрелите
                                Последният ред е временен и по-специален (лаг 3 реда)

                                пример:
                                BG: 20/1/2021: =E27/D25, т.е. Умрели (20/1/2022) / Заболели (30/12/2021) = 86 / 1534 = 5,215%
                                FR: 20/1/2021: =E27/D25, т.е. Умрели (20/1/2022) / Заболели (30/12/2021) = 24 / 11244 = 0,213%

                                Знаех си, че няма да съобразиш алгоритъма, но те оставих да ти гледам сеира
                                Разбрах, че колкото по-глупав е някой, толкова е и по-нагъл
                                Загубих прекалено много време с теб и повече не ме интересуваш
                                Last edited by barbaron; 25.01.2022, 22:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X