IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Интересно. Към 33 минута е особено интересно. Бе тоя човек сценария ли ни чете.
    Dr. James Giordano: The Brain is the Battlefield of the Future


    https://www.youtube.com/watch?v=N02SK9yd60s
     

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Големи заслуги има той- За 12 години открадна милиарди..
      Киро, нали Сербезова каза, че в България няма случай на странични ефекти и смъртност от факсините. На кой да вярваме? На старите и новите заедно или на никой?

      Коментар


      • Големи заслуги има той- За 12 години открадна милиарди..

        Коментар


        • Браво на момчето.Пфайзер готвят пета доза за есента.Колкото повече дози толкова по-голяма защита от проклетата корона.Истината е във ваксините.Ваксинирайте се.

          Коментар


          • Най-хубавото по време на "пандемията", че у нас вкараха най-добрите партиди факсини. По цял свят имаше странични ефекти, къде по-малки, къде по-лоши, имаше смъртни случаи, но тук такива неща нямаше. Мисля, че заслугата трябва да я признаем на г-н Борисов - премиерът слънце.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

              За къв период го искаш анализа?
              Имам данните от 13.11.2021 насам.
              Искам Барбий да го направи
              Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

              Коментар


              • Е, тя Франция отиде у ряката. Май като теглим накрая чертата някой ден, ще се окаже, че тук ковида ще е прекаран по-леко от факСана Франция.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пишман Investor Разгледай мнение

                  Ае БарБАЛОНий, преателю, аз не съм математик (даже хич), ама моеш ли ме осветлиш таа последната колонка как я сметна?

                  И понеже само мога да предполагам - от къде данни за разболели се или това са данните за положителни тестове?
                  Има ли възможностт хората заразени с ковид да са в пъти повече от броя на положителните тестове?

                  И КАТОЗНАМ отговорите на горните въпроси - заключение: Последната ти колона за никъФ грездей не става.

                  Имам и една молба - направи кратък анализ (с думи) за смъртността на милион за Полша, Испания, Португалия, ФРАНЦИЯ, отнесено към нивата им на васксинация.
                  Барби не може да направи анализа нито с думи, нито с цифри, щото ги няма данните и може само да пляска тук скрийншотове на графиките от worldometer-a.
                  Eдинственото, което има на ексел, са смъртностите за България и Франция, и с тях ни весели със шарените графики и таблици.
                  За къв период го искаш анализа?
                  Имам данните от 13.11.2021 насам.
                  Last edited by Kildirim_Bei; 31.03.2022, 15:57.
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Ае БарБАЛОНий, преателю, аз не съм математик (даже хич), ама моеш ли ме осветлиш таа последната колонка как я сметна?

                    И понеже само мога да предполагам - от къде данни за разболели се или това са данните за положителни тестове?
                    Има ли възможностт хората заразени с ковид да са в пъти повече от броя на положителните тестове?

                    И КАТОЗНАМ отговорите на горните въпроси - заключение: Последната ти колона за никъФ грездей не става.

                    Имам и една молба - направи кратък анализ (с думи) за смъртността на милион за Полша, Испания, Португалия, ФРАНЦИЯ, отнесено към нивата им на васксинация.
                    Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                      Ама разбира се смъртноста България е паднала близо до 40 000 изгубени живота.

                      А в ,,фашистка,, набодена Нова Зеландия с почити същото население е скочила до 300 .

                      Някакъв коментар.
                      Не ме интересува Нова Зеландия, дето е на майната си и цяла година грее слънце.
                      Интересува ме Европа.
                      Франция е лидер по новозаразени/М на седмична база в Западна Европа за последните 30 дни със +140% (от 6087/М на 14618/М).
                      България е на едно от първите места в Европа по намалене на заразените с 57% (от 2738/М на 1187/М).

                      Смъртността вече я видяхме.
                      Не очаквам отговор, така че не се мъчи да пишеш.
                      Last edited by Kildirim_Bei; 31.03.2022, 11:04.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                        Ооооо, Барби,
                        добрютрю

                        Глей са кво става: [ATTACH=CONFIG]n3902472[/ATTACH]
                        За периода 01.01. - 31.03.2022:
                        * България (30% ваксани) сваля смъртността от 70/М на 20/М (-71%)
                        * Франция (78% ваксани) сваля смъртността от 20/М на 12/М (-40%)

                        Наклона на линейните трендове е както следва:
                        * България: -34°
                        * Франция: -9°
                        т.е. близо 4 пъти в наша полза.

                        Некъв коментар?
                        Ама разбира се смъртноста България е паднала близо до 40 000 изгубени живота.

                        А в ,,фашистка,, набодена Нова Зеландия с почити същото население е скочила до 300 .

                        Някакъв коментар.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Антиваксърите продължават да доказват, че са кръгли "умници"
                          Ооооо, Барби,
                          добрютрю

                          Глей са кво става:
                          Click image for larger version

Name:	MR1M-BG-F-310312022.jpg
Views:	1
Size:	40.1 КБ
ID:	3902472

                          За периода 01.01. - 31.03.2022:
                          * България (30% ваксани) сваля смъртността от 70/М на 20/М (-71%)
                          * Франция (78% ваксани) сваля смъртността от 20/М на 12/М (-40%)

                          Наклона на линейните трендове е както следва:
                          * България: -34°
                          * Франция: -9°
                          т.е. близо 4 пъти в наша полза.

                          Некъв коментар?
                          Last edited by Kildirim_Bei; 31.03.2022, 10:18.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Антиваксърите продължават да доказват, че са кръгли "умници"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                              Ами встествено че тя е виновна. С ваксините лафът "кьорав карти не играе" важи с пълна сила. За какво и е на млада жена да се ваксинира?
                              Лош си. Облъчват хората от всички страни. В много държави придоби задължителен характер. Или гладуваш в изолация без контакт с външния свят или се “чипираш”. Не са виновни хората, а алчните печалбари.

                              Коментар

                              Working...
                              X