IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    Вълнова (квантова) генетика. Генетично оръжие. Генетични ваксини, РНК-убиец с квантово активиране. «СОVID-19» – квантов вирус. Квантова защита
    проф.Джеймс Джордано

    https://www.youtube.com › watch?v=VOQoz_WOjW8

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      18/7/2022 COVID - България https://coronavirus.bg/bg/


      Ваксинираните се заразяват, но не щат да мрат като антиваксъри

      Дори и Боговете пред фактите мълчат,
      но антиваксърите продължават да повръщат глупости
      БЕЗСКРУПУЛНА МАНИПУЛАЦИЯ НА ВЛАСТ & МЕДИИ СЪС СМЪРТТА ОТ КОВИД!
      КОЙ ЗАРЕЖДА МЕДИИТЕ И (САЙТА coronavirus.bg )С ИНФОРМАЦИЯ ЗА СМЪРТНИТЕ СЛУЧАИ ОТ КОВИД, СЛЕД КАТО МЗ И НСИ НЕ РАЗПОЛАГАТ С ТАКАВА


      Три дена по-късно на 03.11.2021 г. от министерството на здравеопазването получих отговор, че не разполагат с исканата от мен информация и изпращат въпросите ми за отговор по компетентност на НСИ и НЦОЗА.

      Още тогава възникнаха резонните въпроси, как МЗ управлява кризата с К-19, при положение, че не разполага с ключова информация?

      Днес получих отговор от НСИ и им благодаря, за подробния отговор, от който ясно се разбира, че те редовно предоставят информация на СЗО и Европейската комисия, но исканата от мен информация я нямат. Евентуално ще я имат през лятото на 2022 година. Естествено, че възниква логичния въпрос откъде и кой зарежда медиите с информация за смъртните случаи от К-19, след като МЗ и НСИ не разполагат с такава?

      Държа да отбележа, че от НСИ много коректно са описали движението на информацията при настъпване на смърт.

      При внимателен прочит ще разберете, че специално обучени лекари в РЗИ-та поставят кодовете (сиреч от причината за смъртта).

      От НСИ са премълчали за бройката на проведените аутопсии след констатирана смърт, които се отбелязват в точка 9 на съобщението за смърт.

      За да насоча вниманието съм маркирал определени текстове с червен контур отстрани, както и заедно с документа ще публикувам и бланка за съобщение за смърт, за да имате по-ясна представа.

      Предполагам, че вече на всички ви става ясно, че става въпрос за безскрупулен и безпощаден бизнес със здравето и живота на хората. В тази бизнес формула участват според мен цели правителства и медийни групировки, които не се спират пред нищо!

      Димитър Байрактаров


      Click image for larger version

Name:	KO1.jpg
Views:	9
Size:	74.8 КБ
ID:	3948670



      https://afera.bg/безскрупулна-манипулация-на-власт-ме/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

        А сега да използвам написаното и пак да анализираме ситуацията - не знам защо толкова ми се иска да събудя някой от ваксизависимите - сигурно щото бях ковипсихар и знам колко е отвратително.

        Та, ако си изкарал КОВИД страхоужасносмъртоносния вирус - без да си инжектиран - и СИ ЖИВ И СИ ГО ПРЕКАРАЛ ЛЕКО - Защо, защо бе мамицата му ще е "сертификата" за 6 месеца? Защо не доживот? Нали ЕДИНСТВЕНИЯТ деклариран ефект от инжекциите е да "караш леко" ковида? Тоест, ако човек има имунна система, която се справя с това БЕЗ ИНЖЕКЦИЯ, защо не може да получи извинителна бележка от инжекциите? Които са ненужни за него? Понеже действието им е обещано да бъде това, което той си има и без тях?

        АЙДЕ БЕ ЗАГРЕЙТЕ ВЕЧЕ ЧЕ ИМА ОГРОМНА ЗЛОНАМЕРЕНА КОНСПИРАЦИЯ!!
        АЙДЕ БЕ!!!
        Хм, не съм се замислял над въпросите които постави / вируса ми е изпил мозъка :-)/, но звучат логично. След като си го изкарал леко при това 2 пъти / първият не беше леко за някои от нас държа 2-3 седмици може би заради варианта на вируса защо е натиска. ? А какво ще ми помогне ваксината ? Да го изкарам за 2 дни вместо за 3 ? Всъщност едно от децата ми не е болно буквално. Нищо му няма , но е положително, Накарах го да се тества само за да не го карат да се плюнчи в училище есента гладувайки час преди плюенето, което сутрин означава да го будя в 6....

        Коментар


        • Една ваксина, две ваксини, три ваксини, четири ваксини … на сертификата ни пише 4/4…
          Нямам положителен тест за ковид, не съм боледувал….

          Както един приятел се шегуваше, след 4-та доза трябваше вече да мога да рестартирам Windows само с поглед, ама колкото и да опитвам не се получава!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
            Колеги , да се пофаля. Моето семейство се уреди най-накрая със сертификат за 6 месеца напред срещу 10 лева за тест....:-) В смисъл като дойде идеята че може да е това всички в редичка се наредихме за 6 месеца свобода....:-) при това без да пием кола :-)
            ПоФтаря явно. При нас 16 месеца по-късно. Един от членовете на семейството беше с 38 градуса 2-3 дни, другите положителни само с малко гърло без температура нищо.
            Баща ми без да се е тествал го изкара същото за 5 дни . Той е 85 години....
            Знам че при всеки е различно, но поне в момента е на равнището на настинка и явно всяка година ще го караме по 1-2 пъти....
            А сега да използвам написаното и пак да анализираме ситуацията - не знам защо толкова ми се иска да събудя някой от ваксизависимите - сигурно щото бях ковипсихар и знам колко е отвратително.

            Та, ако си изкарал КОВИД страхоужасносмъртоносния вирус - без да си инжектиран - и СИ ЖИВ И СИ ГО ПРЕКАРАЛ ЛЕКО - Защо, защо бе мамицата му ще е "сертификата" за 6 месеца? Защо не доживот? Нали ЕДИНСТВЕНИЯТ деклариран ефект от инжекциите е да "караш леко" ковида? Тоест, ако човек има имунна система, която се справя с това БЕЗ ИНЖЕКЦИЯ, защо не може да получи извинителна бележка от инжекциите? Които са ненужни за него? Понеже действието им е обещано да бъде това, което той си има и без тях?

            АЙДЕ БЕ ЗАГРЕЙТЕ ВЕЧЕ ЧЕ ИМА ОГРОМНА ЗЛОНАМЕРЕНА КОНСПИРАЦИЯ!!
            АЙДЕ БЕ!!!

            Коментар


            • Колеги , да се пофаля. Моето семейство се уреди най-накрая със сертификат за 6 месеца напред срещу 10 лева за тест....:-) В смисъл като дойде идеята че може да е това всички в редичка се наредихме за 6 месеца свобода....:-) при това без да пием кола :-)
              ПоФтаря явно. При нас 16 месеца по-късно. Един от членовете на семейството беше с 38 градуса 2-3 дни, другите положителни само с малко гърло без температура нищо.
              Баща ми без да се е тествал го изкара същото за 5 дни . Той е 85 години....
              Знам че при всеки е различно, но поне в момента е на равнището на настинка и явно всяка година ще го караме по 1-2 пъти....

              Коментар


              • To и мозъка работи с вълни - значи е квантов мозък

                Коментар


                • Вълнова (квантова) генетика. Генетично оръжие. Генетични ваксини, РНК-убиец с квантово активиране. «СОVID-19» – квантов вирус. Квантова защита

                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                    В интерес на истината голямата екстра смъртност не може да се обясни само с Ковид - спиране на операции, лекуване по телефона, спиране на профилактика от хипохондриците, пренасочване на персонал и техника към ковид-отделенията и прочее и прочее...
                    Не съм видял разумен човек да я оправдава само с Ковид, но едно 90% съвпадение на кривите на установените позитивни и екстра смърността няма как да е случайно.

                    И същото време, тия които имаха разумни работещи мерки + висока ваксинация, практически нямат екстра смъртност.

                    Пък при теза "много вредни ваксини" - то за над 18 месеца вече трябваше да има съществена разлика в смъртността при равни други условия, като изобразената крива, да има любезността да съвпадне с кривата на броя ваксинирани и те така те, Елементарности

                    Коментар


                    • 18/7/2022 COVID - България https://coronavirus.bg/bg/

                      Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                      С казването и нечуването е често срещано и разбираемо.
                      Трагегедията е, когато показваш факти и няма кой да ги види. Или пък все пак ги вижда, но няма елементарна доблест, да си признае грешка
                      Ваксинираните се заразяват, но не щат да мрат като антиваксъри

                      Дори и Боговете пред фактите мълчат,
                      но антиваксърите продължават да повръщат глупости

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                        Частично за Вас го казвам. Пишете за тъп грип и отказвате обяснение за смъртност която България не е имала дори по времето на ВСВ (и така е не само България) те Ви факт.

                        искате да обсъждаме факти, а натяквате какво щяло след 20години... Имунитет форевър и 100%, досега не е доказан за НИЩО (всички имунитети отслабват) те Ви факт.

                        Франция била ни задминала със смъртност 5-10/млн, но игнорирате факта, че там имат 1000%/млн повече установено заразени...

                        и те така те, си живеее конспирологията. Само кажете, че и Земята не се върти, белким никой човек не го е видял това въртене

                        И още един факт - най-големите смъртности не само в България, а на планетата бяха - докато нямаше ваксини!!!

                        Та моля ви, съобразете тезите си с наличните факти поне от ВСВ насам, а не с тримесечно екселче
                        В интерес на истината голямата екстра смъртност не може да се обясни само с Ковид - спиране на операции, лекуване по телефона, спиране на профилактика от хипохондриците, пренасочване на персонал и техника към ковид-отделенията и прочее и прочее.

                        От друга страна всички мои познати наистина ваксинирани (а те са може би около 30 човека) са си живи и здрави, така че и ваксаните нещо не умират както ни плашеха.

                        Абсурдно е да имаме вълна на 35 градуса по средата на юли, поне досега ни спестяваха летните маски. Нямам идея защо две години по-късно се настъпва една и съща мотика.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                          Това за ваксинаторите ли го казваш?
                          Трагедията е, че стана очевадно, че естественият имунитет се справя безпроблемно с един тъп грип, по-известен като Ковид-19, докато разни ваксинирани по 3-4-5 пъти индивиди мрат като мухи и всяка, дори незначителна мутация на вируса, ги заразява веднага с непредвидим резултат.
                          Не гледай първите 2 години от т.нар. пандемия, а мисли за следващите 20. Това е трагедията, защото с ковида ще живеем хиляди години, и естественият имунитет ще е форевър, а изкуственият трае от 1 до 3 месеца макс.
                          Частично за Вас го казвам. Пишете за тъп грип и отказвате обяснение за смъртност която България не е имала дори по времето на ВСВ (и така е не само България) те Ви факт.

                          искате да обсъждаме факти, а натяквате какво щяло след 20години... Имунитет форевър и 100%, досега не е доказан за НИЩО (всички имунитети отслабват) те Ви факт.

                          Франция била ни задминала със смъртност 5-10/млн, но игнорирате факта, че там имат 1000%/млн повече установено заразени...

                          и те така те, си живеее конспирологията. Само кажете, че и Земята не се върти, белким никой човек не го е видял това въртене

                          И още един факт - най-големите смъртности не само в България, а на планетата бяха - докато нямаше ваксини!!!

                          Та моля ви, съобразете тезите си с наличните факти поне от ВСВ насам, а не с тримесечно екселче
                          Last edited by satz; 19.07.2022, 08:49.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                            С казването и нечуването е често срещано и разбираемо.

                            Трагегедията е, когато показваш факти и няма кой да ги види. Или пък все пак ги вижда, но няма елементарна доблест, да си признае грешка
                            Това за ваксинаторите ли го казваш?
                            Трагедията е, че стана очевадно, че естественият имунитет се справя безпроблемно с един тъп грип, по-известен като Ковид-19, докато разни ваксинирани по 3-4-5 пъти индивиди мрат като мухи и всяка, дори незначителна мутация на вируса, ги заразява веднага с непредвидим резултат.
                            Не гледай първите 2 години от т.нар. пандемия, а мисли за следващите 20. Това е трагедията, защото с ковида ще живеем хиляди години, и естественият имунитет ще е форевър, а изкуственият трае от 1 до 3 месеца макс.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Уважаеми ваксизависими, само да ви припомня че все така ви смятат за бавноразвиващи и ви се подиграват в очите. Това е единственото, за което сме на едно мнение с жреците на Великата Наука.

                              "...Позовавайки се на някои от ограниченията на изследването, изследователите казват, че фокусът върху медиирания от антитела имунитет в изследването "маскира" други фактори като вариации във възрастта, имунния статус, тежестта на инфекцията, отговора на ваксината и Т- и В-клетките на имунната система памет.

                              ...(Вчера пуснах публикация, коментираща доказаното още през 2020г - че Т-клетките на преболедували коронавируси преди години са способни лесно да се справят с ковидския коронавирус. Ваксизависими, сипете си още зоб да има да си преживяте)

                              "Нашият подход не отчита тези фактори или техните взаимодействия", казват учените, като добавиха обаче, че е доказано, че антителата са доминиращият компонент на имунната система, осигуряваща защита срещу инфекция от новия коронавирус.

                              "Непрекъснатото актуализиране на нашите ваксинации и реваксинации е от решаващо значение за нашата борба срещу SARS-CoV-2", добавя д-р Таунсенд."


                              Прочети още на: https://www.dnes.bg/koronavirus/2022...kotraen.537262


                              Те дори не изследват за нищо, освен за псевдонауката с постоянно подържане на ултрависоки количества антитела - и естествено, изводът е че само още и още и още бодене ви чака. Мале мале просто не се и опитват да ви лъжат заплетено вече, направо си казват - то ние не сме и търсили друго, ама е ясно. Вярвайте на науката. Очаквам скоро директно да пишат - вие си знаете, няма какво да си обясняваме, отивайте за бустар.

                              Коментар


                              • Змията почна, ако не да си гризе опашката, поне да си къса люспи.

                                Dr. Paul Hannam, the Chief of Emergency Medicine and Program Medical Director at North York General Hospital (NYGH), died unexpectedly on Saturday while out for a run, according to his colleagues. Paul Hannam, Olympic sailor, marathon runner, family man, ED director ⁦at NYGH, a sweet, thoughtful, compassionate and gentle man died suddenly today on a run.

                                Причината за смъртта е НЕИЗВЕСТНА. В коментарите към съобщенията мнозина я знаят. Боц да прости.
                                Dr. Paul Hannam, the Chief of Emergency Medicine and Program Medical Director at North York General Hospital (NYGH), died unexpectedly on Saturday while out for a run, according to his colleagues. There is currently no information available regarding the reason for his sudden death. Chief Medical Strategy Officer at Mount Sinai Hospital, Howard Ovens, announced…

                                Коментар

                                Working...
                                X