IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Напълнно възможно - срещали сте вируса без да го усетите.

    Коментар



    • Това нормално ли е? Или съм станал супер хюман със супер количество антитела.

      При очаквани нива от 200 да имам повече от 2000.


      За протокола март някъде прекарах Омикрона. Пак за протокола преди 1 година бяха нула и тогава някъде се набодах.



      COVID-19 IgG - CLIA test¹ >2080.00 BAU/ml <33.8 отрицателен, > 33.8 положителен

      1. < 33.8 BAU/ml – отрицателен резултат, липса или много ниски нива на IgG антитела срещу SARS-CoV-2. Тестът може да даде отрицателен резултат и при инфектирани пациенти по време на инкубационния период и в ранните фази на инфекцията.

      > 33.8 BAU/ml – положителен резултат, наличие на IgG антитела срещу SARS-CoV-2

      Количественият Ig G тест служи за оценка на имунния статус след преболедуване или ваксинация, като открива антитела насочени срещу шипчестия(Spike) протеин S1/S2. Уместно е да се изследват около 30-35 дни от началото на оплакванията. Стойност на антитела над 130 BAU/ml показва добър имунен отговор.
      За оценка на постваксинален имунитет е уместно изследването поне 15 дни след втората доза. Очакваеми са нива над 200 BAU/ml.

      Стойности над 150 BAU/ml могат да послужат за издаване на зелен сертификат, валиден само за територията на България за срок от 90 дни от датата на издаване.


      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
        Joe Biden has COVID.
        He took 4 shots within 1.5 years and when he still got COVID, he took the COVID pill made by the same company whose shots didn’t work. SCIENCE!
        Май ДД са решили да го приключат.

        Коментар


        • Но сега как ще търсят статистически не знам, ако е вярно че като те боли крака може да стане ковид документално. Не знам тогава по телевизията го казаха това. Честно хората си мислеха че е нещо копирано от западната тогава медицина. Дори чувах коментари ..брей какви неща вече могат там. Сега нали ние сме запад, като запада..няма нищо по въпроса.Само научаваме че не всички го карат.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Гадая, но по-скоро мисля, че защитата им се дължи на някой генетичен дефект/ефект който имат, а не на изграден вечен имунитет който спира още на входа вируса. Той по някакъв начин спира развитието/размножаването на вируса при тях.
            Моето семейство ни повтори наскоро. По-леко от първият път на равнище настинка-грип-нищо буквално / позитивен тест без симптоми на боледуване/, което не знам дали е от по-слабият вирус или от имунитета от първият път, но заразяване има.
            Имунитет, към друг вирус е изграден, траен при това много. Преди 89та с всичките му кусури здравеопазването беше добре структурирано у нас. Бяха почнали да засичат статистически типовете грип и помня как казаха че идва грипна вълна която няма да засегне преболедувалите
            от друг щам преди 5 години.Имах близки които се сетиха че са го изкарали и тях не ги хвана въобще.Беше много тежък грип но мен ме хвана, 40 градуса температура, една седмица. Коментирахме че те като са карали онзи преди 5 години , мислех си като мен тежко..обаче те помнеха и казваха че е бил много лек грип. После познати също им беше направило впечатление и като нас са си спомнили кой е карал онзи грип преди 5 години. Наистина абсолютно точно, който го е изкарал не се разболяваше от този тежкия. Някой нещо в областта на вирусологията тогава в България може би е открил и използваха че могат да правят точна статистика. Да не казвам голяма дума, но ако има кой да го направи за ковид има шанс да открият вируса който да прави стабилен и имунитет срещу него и може да е нещо което се прекарва много леко. Интересното в това което казвам е че става въпрос за грип, а както знаем имунитета от съвременните грипни ваксини е вятър и мъгла, но те и антибиотиците са вятър и мъгла. Медицината обаче има възможности много по големи от на тези ваксини, едната от които май я прави фирма за шампоани и сапуни.
            Last edited by supertrader; 21.07.2022, 18:53.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Joe Biden has COVID.
              He took 4 shots within 1.5 years and when he still got COVID, he took the COVID pill made by the same company whose shots didn’t work. SCIENCE!
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • В шеги и закачки, факт за осмисляне:
                в България за <5 дни, хоспитализираните с ковид се удвоиха,а тия в интензивното почти утроиха...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Тези които не ги хваща въобще ковид имат имунитет срещу него, заразявали са се с вирус който им е създал имунитет за него. Този имунитет е за цял живот.
                  Гадая, но по-скоро мисля, че защитата им се дължи на някой генетичен дефект/ефект който имат, а не на изграден вечен имунитет който спира още на входа вируса. Той по някакъв начин спира развитието/размножаването на вируса при тях.
                  Моето семейство ни повтори наскоро. По-леко от първият път на равнище настинка-грип-нищо буквално / позитивен тест без симптоми на боледуване/, което не знам дали е от по-слабият вирус или от имунитета от първият път, но заразяване има.

                  Коментар


                  • Тези които не ги хваща въобще ковид имат имунитет срещу него, заразявали са се с вирус който им е създал имунитет за него. Този имунитет е за цял живот.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                      Да - пътувам

                      Да - не нося маска


                      Да - нито веднъж за 3 години назад, не са ми бъркали никъде с нищо...

                      Съгласен съм, че трябва да се ползват мозъците по предназначение малък проблем - доста мозъци са на ниво овчи мозък

                      Коментар


                      • Toку що гледах репортаж от Китай. В горещината, армията коронотестери, в херметични костюми и маски е взела да припада. Както си вървят и падат, ама точно както падаха първите фейк корона жертви в Китай преди повече от две години. Цял ден тестват в жегата предпазени, кьорава корона не откриват и накрая умират от топлинен удар. Поезия на ковид идиотията.

                        Коментар


                        • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Я внимавайте в картинката - едно упражнение по четене на текст с разбиране!

                            "Коронавирусната инфекция протича тежко при едва 5 процента от пациентите, настанени в болници."

                            Прочети още на: https://www.dnes.bg/koronavirus/2022...comment-newest

                            Разбрахте ли? Ако сте разбрали, сигурно сте се впечатлили. Аз поне съм впечатлен.

                            ...И пак "носене на маски в болнични и социални заведения, спазване на дистанция при струпване на много, работа от вкъщи при възможност и засилен сутрешен филтър в детските градини." ЗАРАДИ ТОВА???

                            Коментар


                            • Още един загря току-що. "Аз съм три пъти ваксиниран и сега трябва да получа четвърта ваксина, вече два пъти карах КОВИД и веднъж грип, като грипът беше десет пъти по-лош от КОВИД" Хеехе ама оти ги руча жабетата като беше ясно отначало... Ама нищо де, радвам се на всеки осъзнал се.

                              Този ме развесели доста. https://www.bitchute.com/video/0nONv...=subscriptions

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                                To и мозъка работи с вълни - значи е квантов мозък
                                Осен тува, в България от 30 години ни лъжат - няма нито един записан умрял от куршум Демокрацията много ни отне, еее какви мозъци имахме - КВАНТОВИ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X