IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://m.facebook.com/story.php?sto...00005568638092

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

      Не знам... Може аз да съм късметлия значи. С вирусите. Не бях чувал това за лекарите и учителите.
      Човешкото тяло е много необикновено нещо. За един високо кръвно може да го прави да умира, а за друг да се чувства много добре и да му е обичайно състояние без да му пречи.
      Без холистични методи няма адекватен подход към човешкото здраве, защото то е строго индивидуално, както много други неща.

      https://youtu.be/-KG912GXSaI?t=35
      Last edited by Kris_; 03.06.2023, 19:40.

      Коментар


      • Имам наблюдение - медицински работник, лаборантка която е работила много с биологични материали и предполагам се е заразяла с всякакви вируси по служба, докато работи тази работа. Не я лови никакъв вирус, включително и така наречената корона. Ние бяхме изненадани, дори преди години имаше един много тежък грип, като те тръшне точно една седмица не знаеш дали си жив още или умрял, както се изрази жена ми. Но тя понеже си мислихме че ако я заразим и е възрастна, та какво ли ще стане, но въобще не го кара, дори един път не кихна. Имунитет срещу короната има със сигурност. Медицината трябва да открие как се прехвърля имунитет, с тези ваксини не става, но те нямат тези знания още.
        - Иначе ваксините на практика са заразяване с много малко количество вируси и организма си изгражда имунитет печелейки време от това което е необходимо за да се получи имунитет. Такова нещо към момента е абсолютно възможно, има такова нещо и заразяването с микроскопична доза може да стане за конкретния щам точно на момента в който се появят първите болни. Това ще работи по добре от ваксините, които им трябвало една година време да ги направят, а така ще може буквално на другия ден. Но кой ще плати за такова нещо, а за ваксините парите знаем са много, много голям бизнес. Така не получавате лекарството и метода на лечение, макар че другата цивилизация която се грижи за нас са ни го дали това откритие.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Ще ми обясниш ли що ЛЕКАРИТЕ и УЧИТЕЛИТЕ са най-ранно умиращите по професия. Дори миньорите повече живеят
          Не знам... Може аз да съм късметлия значи. С вирусите. Не бях чувал това за лекарите и учителите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

            Реално не е никакъв проблем свръхбацилизацията, а е дар. Аз работя със студенти, имам нормално по 70 на учебна година - и такава е специалността, че с всеки трябва в дадени моменти с всеки поотделно да съм рамо до рамо, да им показвам как се правят разни неща и тн. Още от октомври като се почнат, кашлят, сополивят, на изпитите съм имал по 20 човека болни. Изобщо не се пазя по никакъв начин от тях. Та откакто се занимавам с това, изцяло спрях с гриповете. Имам по веднъж годишно по 1-2 дена леко неразположение. Връщало се е детето от училище болно, заразява и майката, по седмица боледуват, на мен ми разминава. И си спомням, че когато бях студент, имах един възрастен професор, не се сещам в каква връзка се заприказвахме, но и той беше казал че не го ловят грипове.
            Ще ми обясниш ли що ЛЕКАРИТЕ и УЧИТЕЛИТЕ са най-ранно умиращите по професия. Дори миньорите повече живеят
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

              Това ми напомня за първият ми сбъсък с псевдоваксините на фармамафията. Преди може би 20 години. Тогава взеха да пробутват здраво "грипни ваксини" и аз, младо добиче, нормално боледувах по веднъж на зима, максимум по два пъти - взех, та си набодох една. Помня че се плащаха и после трябваше и да си намеря кой да ми я наръга, ходих при някакъв лекар. Хубаво, чудесно - тая зима съм запомнил, че не боледувах от грип, уха еха. Втората поредна година - купувам "ваксина", набивам си я където трябва - е, боледувах си нормално, като без "ваксина" - два пъти за сезона. Третата година - наръгвам трета поредна грипна "ваксина" - е тая зима боледувах повече пъти, отколкото съм боледувал и преди, и след това - непрекъснато боледувах от грип. Не помня вече, ама примерно на петия път взех да стоплям.Та оттогава си знам за Некои Ваксини. И от други хора, които се наблюдават и обръщат внимание на какво се случва, съм чувал подобни случки с "грипни ваксини"
              Имах много такива колеги. Бочат някакви "антигрипни" всяка година и всеки път бяха по-болни от всички останали.
              За последно такъв индивид видях в чужбина, един венецуелец, който беше много щастлив от възможността му да си бодне "антигрипна" в Европа, макар че се чудеше и питаше за мнение. Само месец по-късно се разболя брутално и не можеше да се опрви напълно около 3 седмици. През това време аз си карам живота. Казах му, че не бих, и че е безсмислено, и че няма как да работи подобна глупост, защото откъде ще знаят какъв щам е тоя сезонен грип, който ще дойде, че да предпазва? Да не би те да са го създавали тоя грип, че да знаят или имат специални инструменти, с които ги предвиждат бъдещето, като например, магическа топка? Само си отслабва имунната система и си вкарва някакви субстанции нясно точно какви.
              Хубаво, че вече не ми се налага да виждам подобни имбецили.
              Last edited by Kris_; 03.06.2023, 00:59.

              Коментар


              • Вярно е ! Но не се бъркай, ти се заразяваш с близки щамове на такива към които имаш имунитет, но ако е нещо което идва от далеч нямаме среща с нещо дори близко до него. Нарича се коронавирус и откритие на науката.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  [URL="http://investor.bg/forumusers/index/21627/"]
                  - Втория са насените места с много голямо население и голяма гъстота, тези в Азия се тъпчат много хора на една малка площ - голям град и техните имунни системи са страшно натоварени, те всеки ден се заразяват с вирус към който нямат имунитет но е близък до вирус към който вече имат. Получава се някаква свъхбацилизация.
                  Реално не е никакъв проблем свръхбацилизацията, а е дар. Аз работя със студенти, имам нормално по 70 на учебна година - и такава е специалността, че с всеки трябва в дадени моменти с всеки поотделно да съм рамо до рамо, да им показвам как се правят разни неща и тн. Още от октомври като се почнат, кашлят, сополивят, на изпитите съм имал по 20 човека болни. Изобщо не се пазя по никакъв начин от тях. Та откакто се занимавам с това, изцяло спрях с гриповете. Имам по веднъж годишно по 1-2 дена леко неразположение. Връщало се е детето от училище болно, заразява и майката, по седмица боледуват, на мен ми разминава. И си спомням, че когато бях студент, имах един възрастен професор, не се сещам в каква връзка се заприказвахме, но и той беше казал че не го ловят грипове.

                  Коментар


                  • cyclop, като се предпазиш и го изкараш леко следващия ще го караш тежко, защото имунната ти система не е ъпдейтната за вирусите сред които просто си живеем и ги има в изобилие, и ще продължава да ги има. Ако един организъм се развива в стерилна среда при напускането и ще изживее шок на имунната система която ще трябва да се натовари много повече от нормално. По време на ковид нали имаше изолирани бебета и като спряха родителите им да ги изолират и да им осигуряват стерилен живот се появи някаква нова болест на бебетата, нещо с вирусна атака на черния дроб и жълтеница.
                    - Проблемите с вирусите са два, първия е че чрез въздушния транспорт като се движат хора се пренасят вируси които са непознати за имунните системи на различните групи население според географската им локализация. Имунната система на човек може да се срещне с напълно непознат вирус за който няма имунитет срещу близка до него мутация.
                    - Втория са насените места с много голямо население и голяма гъстота, тези в Азия се тъпчат много хора на една малка площ - голям град и техните имунни системи са страшно натоварени, те всеки ден се заразяват с вирус към който нямат имунитет но е близък до вирус към който вече имат. Получава се някаква свъхбацилизация. Но и ние се натъпкахме в градове също.
                    Има начин да се вземат полезни мерки, но ето че казват че вирусите могат да бъдат биологично оръжие, начин да се спечелят бързо и много пари също и въобще имат различни апликации - приложения.
                    В какъвто Свят живеем с такива и проблеми се срещаме.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                      Как беше оня лаф? Колкото повече, толкова повече? Чак сега го разбирам.

                      https://pjmedia.com/news-and-politic...id-19-n1699197
                      Това ми напомня за първият ми сбъсък с псевдоваксините на фармамафията. Преди може би 20 години. Тогава взеха да пробутват здраво "грипни ваксини" и аз, младо добиче, нормално боледувах по веднъж на зима, максимум по два пъти - взех, та си набодох една. Помня че се плащаха и после трябваше и да си намеря кой да ми я наръга, ходих при някакъв лекар. Хубаво, чудесно - тая зима съм запомнил, че не боледувах от грип, уха еха. Втората поредна година - купувам "ваксина", набивам си я където трябва - е, боледувах си нормално, като без "ваксина" - два пъти за сезона. Третата година - наръгвам трета поредна грипна "ваксина" - е тая зима боледувах повече пъти, отколкото съм боледувал и преди, и след това - непрекъснато боледувах от грип. Не помня вече, ама примерно на петия път взех да стоплям.Та оттогава си знам за Некои Ваксини. И от други хора, които се наблюдават и обръщат внимание на какво се случва, съм чувал подобни случки с "грипни ваксини"

                      Коментар


                      • Как беше оня лаф? Колкото повече, толкова повече? Чак сега го разбирам.

                        https://pjmedia.com/news-and-politic...id-19-n1699197

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                          "Фокс е претърпял сериозен медицински проблем, след като е бил под натиск да получи ваксина срещу COVID."

                          Всички бяхме под натиск - само глупавите се поддадоха
                          Алчните за финикийски знаци и за развяване на дирника
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • "Фокс е претърпял сериозен медицински проблем, след като е бил под натиск да получи ваксина срещу COVID."

                            Всички бяхме под натиск - само глупавите се поддадоха

                            Коментар


                            • Джейми Фокс остава „парализиран и сляп“ след ваксина срещу COVID-19

                              Коментар


                              • Mislav Kolakusic MEP
                                Световната здравна организация трябва да бъде обявена за терористична организация заради щетите, които е нанесла, и лъжите, които разпространява. Днес би било по-безопасно да подпишем договори с колумбийските наркокартели, отколкото със СЗО.

                                https://twitter.com/i/status/1660567427778838528

                                Коментар

                                Working...
                                X