IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Берти , кой и защо би плащал на антиваксъри ? ...
    икономическа война прикрита зад разделение и деморализиране на определени групи от обществото - слаба държава = млади хора по света = евтини работници и територии за завземане.

    троловете обслужват интереси на по-големи от нас сили, а там максимата разделяй и владей е валидна още от римско време.

    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      така е.
      просто казвам да отсявате троловете с тежките им изпълнени с графики и цветен шрифт постове.
      Берти , кой и защо би плащал на антиваксъри ? По-точно на анти тези ковидаксини щото не мисля, че повечето са против ваксините като цяло ? Защо да го прави ? Какво ще спечели ?
      От другата страна пътя на парите е очеизваден. Виждат се и се пускат предварително подготвени материали / картинки, скечове, графики, систематизирана стат информация, която трябва половин ден да си играя и да я намеря и подредя/ и платени интервюта и т.н.
      Трябва да си сляп да не го виждаш и да обвиняваш хора с негативно мнение за ваксините /тези/, че са платени в същото време..... Това че си избрал да се ваксинираш не те оправдава да имаш такъв повърхностен поглед на нещата.
      Естествено горният маркетинг е да срещне отпор от мислещите хора. В моят случай просто исках да знам какво ще се случи с мен и семейството ми след преболедуването. И когато потърсих отговор на този въпрос и прочетох откровените проваксърски лъжи не можах да си премълча и за всички останали лъжи , които сипят безспир няколко профила в темата.....
      Предполагам други хора се амбицират и за по-сериозен отпор на лъжите и пропагандата просто защото другото е много нередно до степен за Нюрнберг. Това е тема, която ще предреши съдбата на децата и внуците ни. Вероятно у нас не е имало по-сериозен въпрос в последните 30, ако не и 80 години. Та може би има смисъл за отпор на промивката и разбирам хората, които го правят по-упорито.
      За себе си с помощта на форума / мнения и най-вече официалните лъжи по долни гащи/ съм изяснил в голяма степен това, което ме интересува и няма да съм от ''бойците'' , но понякога лъжите са толкова нагли, че човек трудно се въздържа....:-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
        Поста под моя, на безплатно творчество, ли ти прилича?
        Вечния въпрос е: "Къде са парите?"
        Стигат ми $231.86 на ден
        https://forum.investor.bg/forum/%D0%...BE%D0%B9%D0%BD

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Берти, това важи и в двете посоки..
          така е.
          просто казвам да отсявате троловете с тежките им изпълнени с графики и цветен шрифт постове.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

            Ако тези същите ги тресне вируза, ще оцелеят ли според теб?
            И ти ли като пфайзерчетата искаш да се правиш на Господ и да решаваш кой, къде и как да умре?

            Според данните на ЕС показани по-долу:
            - Пфайзер и сие доказано са убили над 20,000 европейци. В момента продължават да убиват и не им пука.
            - Пфайзер и сие осакатиха стотици хиляди хора само в Европа. В момента продължават да осакатяват хора, след което ги хвърлят на произвола на съдбата без обещетение или медицински грижи.

            Това което се иска от алчните циници в Пфайзер и сие е:
            - Да си подобрят експерименталките така, че да отговарят на медицинските критерии за ваксина.
            - Ако не могат да си подобрят продукта, да го заявят ясно и да спрат да гълтат всички правителствени средства за борба с Ковид. Тези средства ще могат да се насочат към покриващи медицинските стандарти алтернативи.
            - Наглеците от Пфайзер и сие трябва да отговарят за всяка една причинена смърт или осакатяване. Достатъчно много милиарди погълнаха през тази една година така, че могат спокойно да поемат медицинската си отговорност за убитите от тях или превърнати в инвалиди хора.

            С нещо да не си съгласен/на по тези точки?
            Last edited by vgc; 02.09.2021, 14:29.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от drainlan21 Разгледай мнение


              Това е последния ми пост, оставям на колегите да се борят с вятъра в главите ви, драги ми Ковидианци от последния ден

              Това е много разочароващо. Сериозна загуба за темата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                като чета съм 150% убеден, че основните антиваксъри са платени. толкова материали и с такъв плам - нормален човек никога няма да си играе да формулира и редактира, а когато някой платен ти казва, че нещо не е ок или е ок - винаги едно на ум.
                Всичките ми постове в този форум са общо под 20 на брой, само френския и габровеца имат всеки един божи ден повече постове с болд, италик и един куп графики, отколкото всичките мои накуп.

                За пореден път доказваш своята „обективност”. Явно съдишза другите по себе си, че shill-ваш за крумчо в темата за златото срещу бутилка Макалан.


                Това е последния ми пост, оставям на колегите да се борят с вятъра в главите ви, драги ми Ковидианци от последния ден

                Коментар


                • [QUOTE=barbaron;n3799445]Този път не е въпрос на късмет.
                  Вълната дойде за неваксинираните


                  През кабинета на д-р Георги Миндов минават стотици пациенти. Част от тях вече са ваксинирани срещу COVID-19, други обаче не са. В последните седмици д-р Миндов забелязва, че заразата се връща. Четвъртата вълна е вече в България, но този път тя не засяга всички.

                  „Засега нямам нито един разболял се пациент, който да е приел ваксина. Без значение коя е, дали от двудозните или еднократната. Няма значение", казва д-р Миндов пред Свободна Европа.

                  Той разговаря със свои колеги, от които чува за единични случаи на заразени с COVID-19, които преди това са били ваксинирани.

                  „Но при мен специално няма. Аз имам около 500 човека, които общо погледнато не са кой знае колко, но пак, като са само при един лекар е показателно“, каза още д-р Миндов, който е председател на Дружеството на софийските общопрактикуващи лекари.



                  Какво да очакваме да каже д-р Миндов ? Спомнете си как общопрактикуващите лекари грозно се бутаха и биеха кой да вземе повече ваксини, че печалба носят ! https://dnes.dir.bg/obshtestvo/sled-...-rzi-ne-stihva
                  Този, като председател ,ще да се е назобил най- много !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    като чета съм 150% убеден, че основните антиваксъри са платени. толкова материали и с такъв плам - нормален човек никога няма да си играе да формулира и редактира, а когато някой платен ти казва, че нещо не е ок или е ок - винаги едно на ум.
                    Берти, това важи и в двете посоки..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      Чак пък 20 пъти, като гледам досега са към 15000 официално жертвите. Или шведската статистика лъже?
                      И странно защо вече към 68% са получили поне една доза от ваксина, като е толкоз безобиден тоя вирус? И те ли са подлъгани от пропагандата?
                      Ти разлика между прогноза за 100 000 жертви ДО лятото на 2020 и днешната дата 02.09.2021 правиш ли? Очевидно не.

                      Даже най-възрастният ми шведски приятел Егон, набор 1927, не спря да прави всеки ден по 10000 крачки, избра правилния подход, не се поддаде на психозата и след няколко месеца ще навърши 95. Ваксниран е отскоро с първа доза, но има и антитела. За хора в напреднала възраст като него е допустимо да се ваксинират. В Швеция достигнаха стадния имунитет, който бе отречен и изтрит от учебниците по медицина.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        като чета съм 150% убеден, че основните антиваксъри са платени. толкова материали и с такъв плам - нормален човек никога няма да си играе да формулира и редактира, а когато някой платен ти казва, че нещо не е ок или е ок - винаги едно на ум.
                        Поста под моя, на безплатно творчество, ли ти прилича?
                        Вечния въпрос е: "Къде са парите?"
                        Last edited by SKP; 02.09.2021, 13:19.

                        Коментар


                        • Този път не е въпрос на късмет.
                          Вълната дойде за неваксинираните


                          През кабинета на д-р Георги Миндов минават стотици пациенти. Част от тях вече са ваксинирани срещу COVID-19, други обаче не са. В последните седмици д-р Миндов забелязва, че заразата се връща. Четвъртата вълна е вече в България, но този път тя не засяга всички.

                          „Засега нямам нито един разболял се пациент, който да е приел ваксина. Без значение коя е, дали от двудозните или еднократната. Няма значение", казва д-р Миндов пред Свободна Европа.

                          Той разговаря със свои колеги, от които чува за единични случаи на заразени с COVID-19, които преди това са били ваксинирани.

                          „Но при мен специално няма. Аз имам около 500 човека, които общо погледнато не са кой знае колко, но пак, като са само при един лекар е показателно“, каза още д-р Миндов, който е председател на Дружеството на софийските общопрактикуващи лекари.

                          Ваксинираните или не боледуват, или боледуват много по-леко от неваксинираните - това е разликата между предишните три вълни на пандемията от COVID-19 и четвъртата, предизвикана от варианта „Делта“.

                          България се оказа в ситуация на нова вълна на заболеваемост само за около месец. И така изведнъж всички си спомниха, че пак може да не могат да ходят на кафе, че децата може да не се върнат в училищата и детските градини, а линейките могат да спрат да идват.

                          За разлика от предишните вълни сега е налично средство, с което всеки може да се предпази – ваксините. Числата показват, че именно те правят основната разлика между лекото и тежкото прекарване на болестта, настаняването в болница и смъртните случаи.

                          „Числата говорят ясно - в периода от 22 до 28 август има 231 починали от COVID-19, а от тях 221, или 97%, са неваксинирани“, каза преди дни главният държавен здравен инспектор д-р Ангел Кунчев.

                          Имаме малък брой ваксинирани приети, които го карат много леко. Те са 4-5 човека, а при нас има лежащи близо 130 души. Обикновено половината от ваксинираните са и с тежки придружаващи заболявания, има и онкоболни, т.е. са имунокомпрометирани, но въпреки това го карат доста леко“, каза той и добави, че в болницата няма случаи на починал пациент с COVID-19, който да е бил ваксиниран.

                          По подобен начин изглеждат и нещата извън България. Директорът на Националния институт по алергии и инфекциозни заболявания в САЩ д-р Антъни Фаучи каза, че 99.2% от смъртните случаи с коронавирус през юни са били на неваксинирани.
                          Last edited by barbaron; 02.09.2021, 13:08.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                            А за дебелата глава на Тато - 1500лв

                            Коментар


                            • като чета съм 150% убеден, че основните антиваксъри са платени. толкова материали и с такъв плам - нормален човек никога няма да си играе да формулира и редактира, а когато някой платен ти казва, че нещо не е ок или е ок - винаги едно на ум.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                                Интересно, постваш графика която показва ползата от тоталния локдаун в Германия и поголовната ваксинация тая година?
                                Постват, каквото им е угодно

                                Коментар

                                Working...
                                X