IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тоя ковид така и не можа да се превърне в пандемия, въпреки неистовите медийни усилия на лекари, фармацевти и политици от цял свят. За 2 и 1/2 години, починалите в световен мащаб са 6.4 млн. души (0.8‰ от световното население).
    Пандемия е бил испанския грип - за три години (1918-1921) си е отишло 33‰ от световното население (50 млн. души, което е било световният прираст на населението тогава за 2 години).
    Ако ковида беше пандемия с мащабите на испанският грип, досега трябваше да има 120+ млн. починали.
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Мъжът на снимката е гръцкият модел Христос Кутелас.
      В четвъртък сутринта той е починал внезапно по време на почивката си на остров Сифнос. Причина за смъртта - остър инфаркт на миокарда.
      Кутелас беше на 22 ГОДИНИ.
      Случаят е поредният от поредицата "случайна внезапна смърт", заляла Гърция в последните месеци. Млади и здрави хора умират внезапно, в рамките на минути. Смъртта им се отдава на масивен инфаркт. Без повече коментари. Забранено е.
      Известният гръцки кардиолог Константинос Арванитис казва, че вече не успяват да броят младите здрави хора, които си отиват... Той е категоричен, че това не е нормално и го отдава на злоупотребата с карамелизирани десерти и мантрата "дошло му е времето" вече не може да мине. Ето какво казва лекарят:
      "Резултатите от аутопсията не са изненадващи - белодродробен оток и инфаркт на миокарда. Т.е масивен инфаркт или тежък миокардит при напълно здрав човек?! Надявам се да не си задавате въпроса дали мъжът е бил карамелизиран. Подобни случаи не се наблюдават при млади некарамелизирани (и здрави) хора. Тези случаи са масови през последните 15 месеца - те засягат здрави младежи в юношеска и постюношеска възраст. Засягат естествено и хора над 40-годишна възраст, но там лицемерно може да се процеди "ами възможно е да ...". Но какво да кажеш за смъртта на младеж на 12, 15, 18, 20 или 23 г. - че "му е дошло времето" ли?! Защо всички случаи БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ са с хора, които без причина и оправдание са приемали захарни десерти и нито един с хора, които са се въздържали?! Ще измислите ли поредното детинско оправдание, г-да "учени"?! Нямате време за това, защото сте прекалено заети да измислите причина за появилите се незнайно откъде заболявания като хепатит, шарка и кой знае какво още, които до едно са свързани с маймунски вируси, но нито един от заболелите не е имал контакт с маймуна!
      "Просто внезапно..."
      Не смогваме да преброим младите хора, които си отиват - макар и здрави. А смъртта не спира своя поход..."
      Линк в коментар
      ~ Rosen Nakov
      Бележка, моя:
      Преди 2.5 години карамелизираните десерти явно са биле други, глупости! Продължавайте да се боцкате с Koвид вakcинkи и се молете да не сте изтеглили късата клечка или просто не се самоубивайте с опасни генномодифициращи антигрипни бъркочи!
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dreamer Разгледай мнение
        Замислете се коя е държавата в света която ваксинира почти всички от две години нагоре. Познахте … Куба. Погледнете сега статистиката. Хиляди заразени на ден и 1 или 0 починали….. И после ваксините не работели?
        точно нормалните протеинови ваксини, много добре си работят…. И имаме цяла една държава която дава да се произвеждат другаде - пример в Африка просто за да спаси живота на хората.

        а сега България… Вярваме или не вярваме станахме ковид гето….


        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
          И днес има повече заразени с ваксина у нас.
          немат идея и всичко се пише едно към както им дойде / плати/....
          Искай двоен хонорар за маймуната..., че там как трябва да се лъже .... направо не е истина :-))))
          Теб те бях пропуснал, поправих си грешката и форумът стана чудесен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Пишман Investor Разгледай мнение

            Неоне, тук липсват данни за периода 2004-2021.
            Ако за този период стойността е да кажем около 20, значи имаме някаква друга причина за увеличението....
            Какви 20 ве. ТОГАВА СА ПО МАЛКО. СПРЯХА зверския ДОПИНГ и по спомен са около 1 на година
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

              Проучване на официалната статистика установи, че броят на загиналите спортисти от началото на 2021 г. се е увеличил експоненциално в сравнение с годишния брой смъртни случаи на спортисти, официално регистрирани между 1966 и 2004 г.
              Средният месечен брой смъртни случаи между януари 2021 г. и април 2022 г. е с 1700% по-висок от средния месечен брой между 1966 г. и 2004 г., а текущата тенденция за 2022 г. досега показва, че това може да се увеличи до 4120%, ако смъртните случаи продължават с този темп. Броят на смъртните случаи само през март 2022 г. е 3 пъти по-висок от предходната средна годишна стойност.



              .........................

              https://expose-news.com/2022/07/30/a...ccine-rollout/
              Неоне, тук липсват данни за периода 2004-2021.
              Ако за този период стойността е да кажем около 20, значи имаме някаква друга причина за увеличението....
              Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

              Коментар




              • Проучване на официалната статистика установи, че броят на загиналите спортисти от началото на 2021 г. се е увеличил експоненциално в сравнение с годишния брой смъртни случаи на спортисти, официално регистрирани между 1966 и 2004 г.
                Средният месечен брой смъртни случаи между януари 2021 г. и април 2022 г. е с 1700% по-висок от средния месечен брой между 1966 г. и 2004 г., а текущата тенденция за 2022 г. досега показва, че това може да се увеличи до 4120%, ако смъртните случаи продължават с този темп. Броят на смъртните случаи само през март 2022 г. е 3 пъти по-висок от предходната средна годишна стойност.



                .........................

                https://expose-news.com/2022/07/30/a...ccine-rollout/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Неслучайно съм инж.к.м.н. от 1976 г. и ст.н.с. от 1979
                  На калдъръмения няма смисъл да му се отговаря, той е един от музикантите на "Титаник"
                  В лудницата:

                  – Аз съм Наполеон! Наполеон съм, бе! – крещи пациент в коридора.
                  – Кой ти каза, че си Наполеон? – пита го докторът.
                  – Сам Бог ми каза! – вика тоя.
                  – Не е вярно, нищо такова не съм му казвал! – намесва се друг пациент.


                  Коментар


                  • Dr. Robert Malone - Data Doesn't Lie: mRNA-Vaccines And Correlation To All-Cause Mortality


                    Dr. Robert Malone: "There is a temporal (time) statistical correlation between regional vaccine uptake and spikes in excess all cause mortality in the 60+ cohort of vaccine recipients . . . I think hi

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                      Не правете това в къщи.
                      Виждате сами резултата !
                      и ? Човека се е постарал. Аз пък съм доктор. Въпроса е дали доктурантурата или друго образование те прави по-умен. Едва ли, но със сигурност дава възможност да се похвалиш и да си го сложиш на визитките….

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Неслучайно съм инж.к.м.н. от 1976 г. и ст.н.с. от 1979
                        Не правете това в къщи.
                        Виждате сами резултата !
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                          Тебе па кой те гони още с ИГЛАТА???
                          Подгонването наесен е неизбежно. Всички разбраха че бустерите не предотвратяват епидемията, а забележима смъртност има единствено сред най-старите и най-болните (барбароните). Ентусиазъм сред останалите 75% от населението за повече бустери няма. И откъде да има след като вече са прекарали поне един вариант?

                          Та какво в тази ситуация ще правят правителствата с поръчаните ваксини? А и фармацевтичните гиганти са абсолютно необходими за стабилността на обществото. Почти колкото банките. Без мандати няма да стане.

                          Коментар


                          • A federal court granted request for discovery & documents from top ranking Biden officials & social media companies to get to the bottom of their collusion to suppress & censor free speech.
                            12.07.2022

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              С някои неща съм съгласен - като че бизнеса сега е в маймуната и не разбирам защо местните все още получават хонорари за настинката....:-)
                              За другото съм само частично съгласен - колко ваксини са поставени особено от този вид предвид едногодишната им история са много далеч от доказателство за безвредност / не означава и че са вредни, просто докато не минат минимум 10 години няма как да се знае/
                              Ти можеш да си поставяш ако искаш 5, 6 100 дози. Това е твой избор. Вероятно доброволен.
                              Моят избор е да не си поставям . Бихте ли уважили моят избор както аз Вашият ? Също така за грип не съм си слагал ваксина от над 10 години и не мисля да си слагам никога отново такава.
                              Тебе па кой те гони още с ИГЛАТА???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Неслучайно съм инж.к.м.н. от 1976 г. и ст.н.с. от 1979
                                ......... мале, мале, мале ..........
                                Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

                                Коментар

                                Working...
                                X