IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Ти верно си бил зле с логиката и математиката. Нали накрая резултатът е същият. Какво е това к.м.н., дето го имаш? Сигурно е по линия на Кинтекс. Как иначе си се озовал там, където си?
    Кмн всъщност е съкратено от комуне

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Преразказват му с по-прости думи филма

      "Ефектът е, че след години на ваксинация вируса мутира
      и достига 100% смъртност върху неваксинирани пилета"

      а той пак не разбира. Не си губете времето с такива пилета антиваксъри
      да им обяснявате, че мутацията на вирусите си продължава и при, и без ваксина
      Ти верно си бил зле с логиката и математиката. Нали накрая резултатът е същият. Какво е това к.м.н., дето го имаш? Сигурно е по линия на Кинтекс. Как иначе си се озовал там, където си?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Ей сега ще имплодира Западът, малко остана, клати се. Както е казал класикът, те и на коча мъдите се клатят ама ...
        Западът е свършил. Финито, край, конец фильма. Няма никакво клатене, отдавна е паднал като зряла круша. Ти какво още чакаш да видиш? Ако няма камари трупове, значи според теб няма проблем. Кметът на Ротердам, където се стреля на месо, е арабче, на Лондон пакистанец, немкините ги изнасилват цигани насред Кьолн, дълги опашки пред кухните за бедни в цяла Европа. Та наистина, обясни ми, моля, какво трябва да стане, за да си кажеш "свирен е мачът". И представи си в България куките да стрелят срещу протестиращи. Това не се е случвало от царско време.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

          Новата вълна в Европа, 4-те седмици затвор за неваксинирани в Австрия и кървавото потушаване на бунта в Ротердам са трейлъра.
          Аз също съм песимист - има цели държави, в които говорят взаимноизключващи се глупости всяка седмица и на никой не му прави впечатление.

          https://dnes.dir.bg/svyat/norvegiya-...t-rakostiskane

          Да не забравяме, че норвежците имат и други екзотични идеи.
          Сексът за една нощ е позволен, каза здравната министърка, но не и ръкостискането.
          Така де, е*ането не е повод за запознанство.
          Знаете кои са позволените пози ....
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

            Новата вълна в Европа, 4-те седмици затвор за неваксинирани в Австрия и кървавото потушаване на бунта в Ротердам са трейлъра.
            Аз също съм песимист - има цели държави, в които говорят взаимноизключващи се глупости всяка седмица и на никой не му прави впечатление.

            https://dnes.dir.bg/svyat/norvegiya-...t-rakostiskane

            Да не забравяме, че норвежците имат и други екзотични идеи.
            Аз не съм голям оптимист, но нещата могат да се развият бързо, в положителна или отрицателна посока. Може злите замисли да бъдат неочаквано пресечени.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

              Къв шах, по скоро
              Кукичка за шаранчета.

              https://kostadin.eu/2017/10/18/%D0%B...2%D0%B8%D0%B5/



              Много хора с няколко прочетени статии в интернет стават специалисти по теми, които изискват години обучение и изследвания. Цялото ми поколение (родените преди и след 1989 г.) сме били ваксинирани в училище и да чукна на дърво, не се сещам за някакъв случай, при който ваксината да е съсипала някого. Това разбира се не пречи на сектантите обаче с лека ръка да отрекат всяко постижение на медицината и ако може да се върнем към годините, когато 40 години са били напреднала възраст, а детската смъртност е била приблизително колкото раждаемостта.

              Вчера си направих един експеримент. Оказа се, че в обществото започва да се заражда сериозен страх от ваксинациите. Просто защото всеки е чул някъде по нещо гадно за ваксините. Оказва се обаче също така, че никой от моите познати, а аз познавам изключително много хора, макар и да е чувал за всякакви гадости, не ги е виждал. Дори не познават пострадали хора. Класическия пример на масовата психоза – не съм го видял, но съм чул и го вярвам.
              На 2-ра братовчедка на майка ми - детото и почина на няколко месеца след ваксина (аз бях на 6-7). Получава паралич май такова беше на няколко дена и изкара няколко месеца. През комунизма няма на кой да се оплачеш, па и ново дете ще си направиш.
              Ама да направиш инвалид здраво право дете или тинейджър дето тамън почва да се наслаждава на живота !?!?
              И то за нещо което е фатално за 1 дете на високосна година - НЯМАМ ОПРЕДЕЛЕНИЕ за такова малоумие
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                Единствената партия в новия парламент, обявила се против зеления сертификат и за която се приема, че е руски проект е Възраждане ) Като гледам номадството на създателя на партията възможно е да има и руска протекция, но не бих го приела на доверие, колкото до сертификатите, мисля, че беше коз за тях в точния момент. Не следя изявите на Костадинов, има ли същата непоносимост и към ваксините?

                Имах предвид в предния ми пост, че оттук-насетне, протестиращи срещу сертификати и ваксиниране ще увеличават зорлем масата на Възраждане, пак шах ))
                Къв шах, по скоро
                Кукичка за шаранчета.

                https://kostadin.eu/2017/10/18/%D0%B...2%D0%B8%D0%B5/



                Много хора с няколко прочетени статии в интернет стават специалисти по теми, които изискват години обучение и изследвания. Цялото ми поколение (родените преди и след 1989 г.) сме били ваксинирани в училище и да чукна на дърво, не се сещам за някакъв случай, при който ваксината да е съсипала някого. Това разбира се не пречи на сектантите обаче с лека ръка да отрекат всяко постижение на медицината и ако може да се върнем към годините, когато 40 години са били напреднала възраст, а детската смъртност е била приблизително колкото раждаемостта.

                Вчера си направих един експеримент. Оказа се, че в обществото започва да се заражда сериозен страх от ваксинациите. Просто защото всеки е чул някъде по нещо гадно за ваксините. Оказва се обаче също така, че никой от моите познати, а аз познавам изключително много хора, макар и да е чувал за всякакви гадости, не ги е виждал. Дори не познават пострадали хора. Класическия пример на масовата психоза – не съм го видял, но съм чул и го вярвам.






                ПП Ебати надъханият ваксер.
                Last edited by Майстора233; 20.11.2021, 19:25.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Франсетата се отказаха от всекидневните сутришни целувки на колеги и колежки, голям праз че норвежците нямало да се рькостискат
                  Вече им е станало ясно, че са пътници.

                  Коментар


                  • Има място и за оптимизъм така, човекът ще потърси причина да осмисли земното си присъствие

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                      Новата вълна в Европа, 4-те седмици затвор за неваксинирани в Австрия и кървавото потушаване на бунта в Ротердам са трейлъра.
                      Аз също съм песимист - има цели държави, в които говорят взаимноизключващи се глупости всяка седмица и на никой не му прави впечатление.

                      https://dnes.dir.bg/svyat/norvegiya-...t-rakostiskane

                      Да не забравяме, че норвежците имат и други екзотични идеи.
                      Франсетата се отказаха от всекидневните сутришни целувки на колеги и колежки, голям праз че норвежците нямало да се рькостискат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение


                        Знам , че звуча песимистично, но няма светлина в тунела относно спасението от иглата / а трябваше да е от вируса страха/ в средносрочен план. Всичко се прави последователно според планираното. Малко драматичен театър по медиите и поредната дупка за измъкване се запушва....
                        Новата вълна в Европа, 4-те седмици затвор за неваксинирани в Австрия и кървавото потушаване на бунта в Ротердам са трейлъра.
                        Аз също съм песимист - има цели държави, в които говорят взаимноизключващи се глупости всяка седмица и на никой не му прави впечатление.

                        https://dnes.dir.bg/svyat/norvegiya-...t-rakostiskane

                        Да не забравяме, че норвежците имат и други екзотични идеи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Някой нещо не е разбрал или се прави на ударен
                          Погледайте малко ТВ РОССИЯ 24 и ще ги чуете да повтарят 15 пьти в час че единственото спасение е ваксината
                          Чудя се защо този пьт изневерявате на директивите на путин
                          И ся кво излезе? Антиваксърите дори и при матушката им не могат да се скрият?
                          Освен да бегат някъде в Черна Африка да си опазят скъпоценните дечица от ИГЛАТА, не виждам кво друго.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Изобщо не разбираш. Алтернатива няма. Политическа такава поне. Тиквата беше селфмейд, а сегашната поколение политици са 100% отгледани от САЩ в "академии за лидери". И опозицията е отгледана от тях. А най-гнусни са ми родителите, които подтикват отрочетата си в тази посока. Единственият изход е имплозия на САЩ. Което не е невероятно, но няма за стане тази или следващата година. Неслучайно ТОЛКОВА бързат.
                            Единствената партия в новия парламент, обявила се против зеления сертификат и за която се приема, че е руски проект е Възраждане ) Като гледам номадството на създателя на партията възможно е да има и руска протекция, но не бих го приела на доверие, колкото до сертификатите, мисля, че беше коз за тях в точния момент. Не следя изявите на Костадинов, има ли същата непоносимост и към ваксините?

                            Имах предвид в предния ми пост, че оттук-насетне, протестиращи срещу сертификати и ваксиниране ще увеличават зорлем масата на Възраждане, пак шах ))
                            Last edited by съни(тя); 20.11.2021, 18:48.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
                              Ей сега ще имплодира Западът, малко остана, клати се. Както е казал класикът, те и на коча мъдите се клатят ама ...
                              Те ги чакат да паднат от 1918 г., но падна СССР, сега е ред на РФ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Изобщо не разбираш. Алтернатива няма. Политическа такава поне. Тиквата беше селфмейд, а сегашната поколение политици са 100% отгледани от САЩ в "академии за лидери". И опозицията е отгледана от тях. А най-гнусни са ми родителите, които подтикват отрочетата си в тази посока. Единственият изход е имплозия на САЩ. Което не е невероятно, но няма за стане тази или следващата година. Неслучайно ТОЛКОВА бързат.
                                Ей сега ще имплодира Западът, малко остана, клати се. Както е казал класикът, те и на коча мъдите се клатят ама ...

                                Коментар

                                Working...
                                X