IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Бонке това което си написал няма нищо общо с въпроса който ти зададох.Пак питам ти за насилствено ваксиниране ли си.Не ми дрънкай как съм имал свободна воля щото не те питам имам ли свободна воля.
    Ми то няма да има насилствено ваксиниране, просто ще ти го наложат като правило. Ако искаш, то и автомобил да караш не е задължително, но без книжка и да караш пиян не може.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Бонке, Бонке, съвсем фалира.
      Същи Хитлер пролетта на 1945та си. Виждаш, че всичките ти приказки, всичките ти твърдения се топят кано лански сняг, като кула от карти се срутват и пак продължаваш. Полу на инат, полу с надежда да стане чудо и "ваксините" да не са това, което са. И маскираните, че даже и доброволно "ваксиниралите се" вече разбраха за какво иде реч. Оказа се, че Ганьо ОТНОВО е прав. Оказа се, че Ганьо е интернешънъл. Само палките и куршумите ви останаха като инструменти за "убеждаване". Русите идат, Бонке. Бункерът няма да те опази. Няма да опази и някои от твоите "лекари". В твоя Запад, дето още не бил свършил, тези вече са принудени да ходят с охрана. Да ги пази от народната любов. Че хората само чакат да им благодарят лично за грижите по опазването на живота им.

      Признавам обаче, че отстрани гледано е супер забавно. Забавно и докъде могат да стигнат със селските лъжи. Забавно е да гледаш кой продава ближния за жълти стотинки.

      Филмите които прожектираш в главата си приличат ли много на "На всеки километър"?
      Къде викаш ще идват татаромонголите, пак ли им се иска да грабят? Това време отдавна мина, атомната бомба която успяха да откраднат и бе най-голямата им гордост, ще ги погребе в крайна сметка, не е ли иронично? В свят на ядрено противопоставяне няма как да продължи "бизнесмодела" им на грабене на земи и народи, които пият по-малко и могат да работят.
      Доста се проточи съществуването им, благодарение на петрола и газта, но и на това му се вижда края.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Аз ти отговорих много точно на въпроса, явно ти имаш проблеми с разбирането. Повтарям:



        Ама насила ли вкараха твоите близки в болниците че да ги уморят? Що не си седяха вкъщи да ги спасиш с молитви и картофи? Болниците са пълни с хора, дето са загубили месеци и години с билки, баячки, бабини деветини и накрая идват в терминална фаза. И после докторите ги убили. Ми не ходете бе, хич не ходете. Има врачки, баячки, ходжи, фризьорки, инфлуенсъри и още много други "специалисти".
        Бонке това което си написал няма нищо общо с въпроса който ти зададох.Пак питам ти за насилствено ваксиниране ли си.Не ми дрънкай как съм имал свободна воля щото не те питам имам ли свободна воля.

        Коментар


        • Бонке, Бонке, съвсем фалира.
          Същи Хитлер пролетта на 1945та си. Виждаш, че всичките ти приказки, всичките ти твърдения се топят кано лански сняг, като кула от карти се срутват и пак продължаваш. Полу на инат, полу с надежда да стане чудо и "ваксините" да не са това, което са. И маскираните, че даже и доброволно "ваксиниралите се" вече разбраха за какво иде реч. Оказа се, че Ганьо ОТНОВО е прав. Оказа се, че Ганьо е интернешънъл. Само палките и куршумите ви останаха като инструменти за "убеждаване". Русите идат, Бонке. Бункерът няма да те опази. Няма да опази и някои от твоите "лекари". В твоя Запад, дето още не бил свършил, тези вече са принудени да ходят с охрана. Да ги пази от народната любов. Че хората само чакат да им благодарят лично за грижите по опазването на живота им.

          Признавам обаче, че отстрани гледано е супер забавно. Забавно и докъде могат да стигнат със селските лъжи. Забавно е да гледаш кой продава ближния за жълти стотинки.

          Americans “should not be put off by the fact that as time goes by and we learn more and more about the protection,” the definition of ‘fully vaccinated’ might change, Fauci stressed.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Бонке ти можеш ли да четеш и ако можеш разбираш ли прочетеното?Защо ми отговаряш на въпрос който не съм ти задавал...?Пак питам ти за насилствено ваксиниране ли си...Аз нямам никакво намерение да ходя по болници но си искам всичките здравни вноски ясен ли съм.В твоите велики болници умориха леля дядо и мама....Така че благодаря яма няма нужда искам си парите.
            Аз ти отговорих много точно на въпроса, явно ти имаш проблеми с разбирането. Повтарям:

            Всеки човек е дарен със свободна воля и може да направи своя избор. И да си понесе последствията от него.
            Ама насила ли вкараха твоите близки в болниците че да ги уморят? Що не си седяха вкъщи да ги спасиш с молитви и картофи? Болниците са пълни с хора, дето са загубили месеци и години с билки, баячки, бабини деветини и накрая идват в терминална фаза. И после докторите ги убили. Ми не ходете бе, хич не ходете. Има врачки, баячки, ходжи, фризьорки, инфлуенсъри и още много други "специалисти".
            Last edited by BONI; 22.11.2021, 10:41.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              Всеки човек е дарен със свободна воля и може да направи своя избор.
              Там точно е работата, че свободната воля все по-често се поставя под въпрос Най-различни доброжелатели се опитват да докажат че това вече не е законно човешко право. А полезните идиоти им аплодират и дават примери с чалга.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Всеки човек е дарен със свободна воля и може да направи своя избор. И да си понесе последствията от него.

                Пак призовавам всички антиваксъри да докажат силата на "естествения имунитет" като напуснат болниците. Що се бутате по болниците при лекарите-убийци и БигФарма? Там ви вливат "субстанции" и пиете "химии". Седи си дома и бори "грипчето" с варени картофи, чесън, ракия и чалга.
                Бонке ти можеш ли да четеш и ако можеш разбираш ли прочетеното?Защо ми отговаряш на въпрос който не съм ти задавал...?Пак питам ти за насилствено ваксиниране ли си...Аз нямам никакво намерение да ходя по болници но си искам всичките здравни вноски ясен ли съм.В твоите велики болници умориха леля дядо и мама....Така че благодаря яма няма нужда искам си парите.
                Last edited by power grid; 22.11.2021, 10:09.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Моите деца са онлайн отново въпреки че класовете им са присъствени. Предполагам така ще бъде до живот / и бъдещите години/. Защото от следващата учебна година ще има задължителна ваксинация за всички деца....особено ако искат да са присъствено на училище. Моите ще продължат отново да са онлайн., ако има такава опция де. Ако няма просто спират с училището....1-2 класа им стигат и без това то е място за промивка на мозъка и вкарване в покорнически калъп и много лимитирани знания. :-)))
                  Ще дойдеш на моята. Въпроса е дали можеш да намериш кой да се занимава (или ти да отделиш 4-5 часа всеки ден) за да ги направиш пълноценни, а не покорни овце. А ако прояви различни от твоите качества и не можеш да му придадеш необходимите знания?
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Бонке пак питам и ти ли насила ще ни ваксинираш нас малоумните?
                    Всеки човек е дарен със свободна воля и може да направи своя избор. И да си понесе последствията от него.

                    Пак призовавам всички антиваксъри да докажат силата на "естествения имунитет" като напуснат болниците. Що се бутате по болниците при лекарите-убийци и БигФарма? Там ви вливат "субстанции" и пиете "химии". Седи си дома и бори "грипчето" с варени картофи, чесън, ракия и чалга.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Нали си ваксиниран бре ?

                      Тц... Нещо си се объркАл....
                      Чиче ти се обърка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        на кое дете искат зелен сертификат? Псевдо плюнки за имитация на дейност. Както винаги ние си правим каквото си знаем и НИКАКВА система не върви при нас
                        Иначе ковид измамата си върви ама не и в БГ.
                        Западняците хем ги набодоха по 2-3 пъти с "отрова" с неясен състав, хем ги и затвориха - дабъл демидж
                        Моите деца са онлайн отново въпреки че класовете им са присъствени. Предполагам така ще бъде до живот / и бъдещите години/. Защото от следващата учебна година ще има задължителна ваксинация за всички деца....особено ако искат да са присъствено на училище. Моите ще продължат отново да са онлайн., ако има такава опция де. Ако няма просто спират с училището....1-2 класа им стигат и без това то е място за промивка на мозъка и вкарване в покорнически калъп и много лимитирани знания. :-)))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение



                          Колко дози "ваксини" са необходими , за да приключи "пандемията" ?

                          n+1
                          Където n клони към безкрайност.А кво става като се появят и хапчета?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                            Добро утро, приятели!
                            Първа доза, втора доза, бустер 1, бустер...n!
                            Хайде помислете! Ами то става абонамент.
                            Дори и фен да е човек на субстанцията, пак се пораждат въпроси...


                            Колко дози "ваксини" са необходими , за да приключи "пандемията" ?

                            n+1

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Според теб аз съм тъп аниваксър.Не няма да си променя схващането....До края на следващата година като ти набутат петия бустер ще разбереш кой е тъп...Радев идва точно като Борисов и ще свърши като него щото е същия самовлюбен и алчен за власт болен мозък...Запомни хубаво какво съм ти казал щптп много скоро ще ти го припомня
                              Нали си ваксиниран бре ?

                              Тц... Нещо си се объркАл....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                на кое дете искат зелен сертификат? Псевдо плюнки за имитация на дейност. Както винаги ние си правим каквото си знаем и НИКАКВА система не върви при нас
                                Иначе ковид измамата си върви ама не и в БГ.
                                Западняците хем ги набодоха по 2-3 пъти с "отрова" с неясен състав, хем ги и затвориха - дабъл демидж
                                Не подценявайте плюнките. Освен това на тази "привилегия" се радват от 1 до 4 клас. Другите се тормозят онлайн.
                                Мракобесие е си е. С това се започва. България е поизостанала, но постепенно се опитват да ни сварят, като жаби...
                                Доста бизнеси страдат.
                                Last edited by melon; 22.11.2021, 08:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X