IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Протест за починалите от ваксините в Италия -

    https://www.bitchute.com/video/OkzgBOVxHysa/

    Коментар


    • Много забавно да четеш конспираторчетата как се надъхват един друг и си цъкат плюсчета и единички!
      Много приятно четиво за свободното време. Донякъде съжалявам, че толкова късно открих темата!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Спокойно, почти съм сигурен че това нещо ще отшуми и поне 1/3 от българите ще си останат неваксинирани.
        Може дори и над 40% да минат метър.
        Ама като ви чете човек все едно става дума не за ваксинация, а за евтаназия!
        Бият ти инжекцията и айде - край, имаш още 5 мин. да се сбогуваш с близките си.
        п.с.
        Не можеш ги предпази от всичко тоз живот.
        Ако не си го гледал - препоръчвам ти Франкенщайн, един от най-великите филми.
        А книгата е още по-силна!
        И лекаря не иска да допусне смъртта да му отнеме близките, но........ е неизбежно!
        Гледал съм няколко такива.
        Когато се отнася за здраве предпочитам да съм песимист отколкото самоуверен оптимист. По това, което се случва по света и около нас ще е някакво чудо ако 10% успеят да минат метър. Това ща бъдат основно лекари и близките им .... За останалите няма шанс. Пак да напомня само от Шмайзер за поръчани 1.8 млрд дози за ЕС. Ако махнем тези за деца под 5 години засега има по 4 дози на калпак предвидени. Добави Модерната / не знам колко са поръчани/ и разни други нови , които са в стотици милиони....
        Има платени/поръчани поне по 6-8 дози за всеки към момента... Те ще се използват независимо дали вируса е затихнал.... ей тъй превантивно....
        А децата особено в частта 5-11 където са моите са много лесни за контрол. Нито могат да се скрият, нито да се противопоставят Обвързват училището с това и нямаш избор. Така , че да търся варианти и мисля по темата и съня ми страда от това. :-) В края на краищата инвестиции бизнес имоти мога и без тях , но да прецакам бъдещето на децата ми не мога да си го позволя....:-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

          Пандемията започна по предварителен план с политическо решение и ще свърши с политическо решение или с трета световна война. Наличието (или липсата) на вирус е без значение. Също е без значение и стадния имунитет и процента на ваксинираните. Именно това е важно да се разбере.

          Вирусът не е причина!
          Вирусът е средство!

          Пандемията под формата на извънредно положение заедно с мерките и ограниченията ще продължи със или без вирус. Дори и когато вирусът напълно изчезне след няколко години мерките няма да бъдат премахнати и даже ще се увеличат. Ако още не сте разбрали това ще е основата на новия световен ред. Стадото ще подлежи на тотален контрол в глобалния дигитален и технологичен концлагер. Технологиите които разработиха и внедриха покрай ковид ще намерят още стотици приложения и начини за мачкане и контрол на населението.

          Разбира се за единици хора които имат нещо работещо между ушите ще има възможности за нормален свободен живот извън матрицата. Ако смятате че сте от тази група и искате да имате такъв нормален живот най добре е веднага да започнете да се подготвяте за бягство от конлагера преди да са затворили всички врати.
          Браво бе, как се сети? путин много ще ви се зарадва
          Заминавайте веднага за русия В никакъв случай към прогнилия Запад
          Ще ви платя всичките разходи по пренасянето и установяване на местожителство в русия

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
            Този вирус е Божи разум и ще продължава докато ни уврат главите.
            Ясно. И твоят чиляк с шлифера работел за Биг Фарма. Спукана ни е работата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

              Пандемията започна по предварителен план с политическо решение и ще свърши с политическо решение или с трета световна война. Наличието (или липсата) на вирус е без значение. Също е без значение и стадния имунитет и процента на ваксинираните. Именно това е важно да се разбере.

              Вирусът не е причина!
              Вирусът е средство!

              Пандемията под формата на извънредно положение заедно с мерките и ограниченията ще продължи със или без вирус. Дори и когато вирусът напълно изчезне след няколко години мерките няма да бъдат премахнати и даже ще се увеличат. Ако още не сте разбрали това ще е основата на новия световен ред. Стадото ще подлежи на тотален контрол в глобалния дигитален и технологичен концлагер. Технологиите които разработиха и внедриха покрай ковид ще намерят още стотици приложения и начини за мачкане и контрол на населението.

              Разбира се за единици хора които имат нещо работещо между ушите ще има възможности за нормален свободен живот извън матрицата. Ако смятате че сте от тази група и искате да имате такъв нормален живот най добре е веднага да започнете да се подготвяте за бягство от конлагера преди да са затворили всички врати.
              +1111111111111 Абсолютно си прав ,но се опасявам ,че скоро ще има " изтичане" на по-опасен вирус и нещата ще се влошат още повече .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                Имам, крия децата си от иглата. Малко ли е ? За мен е всичко :-)
                Спокойно, почти съм сигурен че това нещо ще отшуми и поне 1/3 от българите ще си останат неваксинирани.
                Може дори и над 40% да минат метър.
                Ама като ви чете човек все едно става дума не за ваксинация, а за евтаназия!
                Бият ти инжекцията и айде - край, имаш още 5 мин. да се сбогуваш с близките си.
                п.с.
                Не можеш ги предпази от всичко тоз живот.
                Ако не си го гледал - препоръчвам ти Франкенщайн, един от най-великите филми.
                А книгата е още по-силна!
                И лекаря не иска да допусне смъртта да му отнеме близките, но........ е неизбежно!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                  ХАЙДЕ ЧЕСТИТО. НЕ БОЙТЕ СЕ, ДОКАТО СТИГНЕМ ОМЕГА ВАРИАНТА, БУСТЕРИТЕ ЩЕ СИ ГИ СЛАГАМЕ САМИ, ВСЯКА СУТРИН НА ГЛАДНО!

                  [ATTACH=CONFIG]n3837771[/ATTACH]
                  ХАЙДЕ ЧЕСТИТО

                  Новият вариант Омикрон бил 5 пъти по-заразен от първия – Алфа. Бета-та и Гама-та се затриха някъде по статистиките. Делта-та, на свой ред, беше 3 пъти по-заразен от Алфа-та и макар по-малко смъртоносен, по някакъв начин, се оказа изключително опасен.

                  Сега е ред на Омикрон-а и той да е най-опасен, но не е ясно колко точно, понеже се предполага, че може да е много смъртоносен, но било рано да се каже, тъй като все още никой не бил умрял от него.

                  Освен това ваксините не го спирали (то не че спряха разпространението и на предишните варианти), обаче, въпреки това, се налага да се поставят бустерни дози на първите две, разработени срещу Алфа-та, дето трябваше да ни пазят от Делта-та, валидни за всичките варианти до края на азбуката и до края на живота ни, и които важаха за 1 година в „зелените сертификати“, дето ЕК ги направи за 9 месеца, защото ефектът им траел само 6 месеца, понеже падал наполовина след 3-тия, но не се проявявал до първия.

                  Та, подсилванията вече ще са на 3 месеца вместо на 6!!!

                  Не бойте се, докато стигнем до Омега варианта, бустерите ще си ги слагаме сами, всяка сутрин на гладно.

                  Великобритания, The Guardian:

                  „Здравният секретар Саджид Джавид потвърди, че на всички възрастни ще бъде предложена бустерна доза, след като Съвместният комитет по ваксинация и имунизация (JCVI) обяви, че времето за изчакване се съкращава за всички възрастни, като приоритетът за резервацията се решава от NHS.

                  Надзорният орган каза, че на възрастните от 18 до 39 години трябва да се предложат бустерни дози и препоръча да се намали разликата между втората и третата доза от поне шест месеца на поне три месеца.“

                  https://amp.theguardian.com/world/20...OVHlV17drEeEHA

                  Антония Първанова
                  ремонт на ремонта...
                  опс то било бустер на бустера
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    Ич не ти е лесно и на тебе!
                    Наистина не знам как спиш.....
                    Явно имаш какво да криеш? :-)
                    Имам, крия децата си от иглата. Малко ли е ? За мен е всичко :-)

                    Коментар


                    • ЦЯЛА ГЛУТНИЦА ИЗВРАТЕНИ ПРОПАГАНДАТОРИ НА СТРАХА ОТ СУТРИНТА ПЛАШАТ НАСЕЛЕНИЕТО КАК ИДВА ПОРЕДНИЯ АРМАГЕДОН, ЗА ДА ИЗБИЕ НЕЧЕСТИВИТЕ, КОИТО НЕ СА СЕ ВАКСИНИРАЛИ. АКО ВАКСИНАЦИЯТА БЕШЕ СПАСЕНИЕТО, ЗАЩО ДЪРЖАВИ С 90% ИМУНИЗИРАНО НАСЕЛЕНИЕ ПЪРВИ СЕ ЗАТВАРЯТ? А ДА, ВЕЧЕ СЕ ГОВОРИ ЗА НОВИ ВАКСИНИ! ЖИВЕЙ НОРМАЛНО! ВСИЧКИ МЕРКИ НЕ СПИРАТ ВИРУСА!


                      Днес е Андреев ден, денят на Св. Андрей Първозвани. Това е най-мъжкото име, защото в превод от гръцки (ἀνδρός) означава мъж или съпруг.

                      Какво свързва това мъжко име, преминаващо в нашата лексика през гръцкия език с гръцката буква oʊmɪkrɒn, която се чете Омикрон. Всъщност, само гръцкия език е свързващото звено.

                      И ако за битието на Андрей Първозвани има изписана цяла глава в книгата „Житие на светиите“, то за новия серотип на SARS-CoV-2 (не щам, неграмотници, серотип) се знае много малко или почти нищо. Това обаче не спря цялата глутница извратени пропагандатори на страха да започнат от сутринта да плашат населението по света и у нас как идва поредния Армагедон, за да избие нечестивите, които не са се ваксинирали.

                      Защо трябва да се плашат хората за нещо, за което нямаме никаква информация. Защо? Какво би спомогнало всичко това, как ще ни помогне?

                      Виждам, че вече доста от „пропагандаторите“ започват да разказват моите истории отпреди месеци, когато обяснявах как имунодефицитните пациенти, заедно с усилената ваксинация по време на пандемия са основните фактори, които генерират множествените мутации в иначе слабо-мутиращия вирус. И за да бъдем честни – първия фактор е най-съществен. Е, тогава доста от говорителите по студията ми противоречаха, сега го казват просто, защото световната наука го казва, не аз съм си го измислил.

                      Истерията в световен план и родните медии надминаха всичко очаквано. Прогнози, съвети, коментари – какво ли не се изля от устата на хора, които не би трябвало да коментират неща от сфера, която не разбират.

                      Истината е проста – не знаем нищо за този серотип. Първите информации говорят, че заболяването никак не е по-тежко, по-скоро обратното. Но другата истина е, че населения с различен генофонд прекарват ВСЯКО заболяване по различен начин. Затова и прогнозите освен паника и параноя друго не биха постигнали.

                      Нито можем да спрем вируса на границата, нито да се скрием от него.

                      И накрая да кажа за ваксинацията, която е всяка втора дума на всеки говорител по студиа и медии: ако това беше спасението, защо държави с по 90% и повече имунизирано население първи се затварят и правят всичко възможно да се ограничат пътуванията до техните летища? Дали пък администраторите в тези държави не знаят нещо, което аз зная от доста време? А да, вече започна да се говори за НОВИТЕ ваксини, които ще са за новия вирус.

                      Затова, драги читателю, опитай да продължиш да живееш нормално. Ти си разбрал, че всички мерки, които се предприеха до момента не спряха вируса, просто го забавиха, за да продължи тази истерия вече почти две години. Нито маските, нито ограничаването на социалния контакт, нито затварянето, вечерните часове, спирането на редица публични мероприятия и заведения, камо ли пък ваксинирането и хапчетата досега спряха разпространението на този респираторен вирус.

                      Ако се страхуваш за живота си или за здравето на близките си – то можеш да избереш която и да е от тези мерки – гордост на правителствата по света. Дори можеш да опиташ всички мерки заедно, твое право е и не очаквай аз да те разубеждавам.

                      Но – винаги има и друг избор и други мерки, стига да има кой да ги чуе. Защото държавите могат силово да ни принудят да изпълняваме всякакви разпореждания с армия и полиция, но няма как да ни накарат да харесваме тези разпореждания. Както и тези, които ги налагат.

                      Вече казах – Андрей значи мъж. Бъдете мъже, защото времената са за такива хора. Не е важно всеки ден в живота си да си Шотландски боец. Важното е всеки ден в живота си да искаш да бъдеш. И да не забравя – в днешно време много жени са повече мъже от тези, които би трябвало да са по дефиниция.

                      Поздравявам всички мъже с това име – сред тях е моя среден син и няколко приятели, както и много роднини.

                      проф. Андрей Чорбанов

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                        ... Никакъв шанс някой да се скрие...
                        Ич не ти е лесно и на тебе!
                        Наистина не знам как спиш.....
                        Явно имаш какво да криеш? :-)

                        Коментар


                        • ХАЙДЕ ЧЕСТИТО. НЕ БОЙТЕ СЕ, ДОКАТО СТИГНЕМ ОМЕГА ВАРИАНТА, БУСТЕРИТЕ ЩЕ СИ ГИ СЛАГАМЕ САМИ, ВСЯКА СУТРИН НА ГЛАДНО!

                          Click image for larger version

Name:	VIR43.jpg
Views:	1
Size:	34.8 КБ
ID:	3837771
                          ХАЙДЕ ЧЕСТИТО

                          Новият вариант Омикрон бил 5 пъти по-заразен от първия – Алфа. Бета-та и Гама-та се затриха някъде по статистиките. Делта-та, на свой ред, беше 3 пъти по-заразен от Алфа-та и макар по-малко смъртоносен, по някакъв начин, се оказа изключително опасен.

                          Сега е ред на Омикрон-а и той да е най-опасен, но не е ясно колко точно, понеже се предполага, че може да е много смъртоносен, но било рано да се каже, тъй като все още никой не бил умрял от него.

                          Освен това ваксините не го спирали (то не че спряха разпространението и на предишните варианти), обаче, въпреки това, се налага да се поставят бустерни дози на първите две, разработени срещу Алфа-та, дето трябваше да ни пазят от Делта-та, валидни за всичките варианти до края на азбуката и до края на живота ни, и които важаха за 1 година в „зелените сертификати“, дето ЕК ги направи за 9 месеца, защото ефектът им траел само 6 месеца, понеже падал наполовина след 3-тия, но не се проявявал до първия.

                          Та, подсилванията вече ще са на 3 месеца вместо на 6!!!

                          Не бойте се, докато стигнем до Омега варианта, бустерите ще си ги слагаме сами, всяка сутрин на гладно.

                          Великобритания, The Guardian:

                          „Здравният секретар Саджид Джавид потвърди, че на всички възрастни ще бъде предложена бустерна доза, след като Съвместният комитет по ваксинация и имунизация (JCVI) обяви, че времето за изчакване се съкращава за всички възрастни, като приоритетът за резервацията се решава от NHS.

                          Надзорният орган каза, че на възрастните от 18 до 39 години трябва да се предложат бустерни дози и препоръча да се намали разликата между втората и третата доза от поне шест месеца на поне три месеца.“

                          https://amp.theguardian.com/world/20...OVHlV17drEeEHA

                          Антония Първанова

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                            Европейският съюз е дал две седмици (2 седмици) на БигФарма да разработят ваксина срещу о-микрона.


                            И, разбира се, ше разработат, ми къ?!

                            След това сигурно ше боцкат по два пъти: срещу делта и срещу о-микрон. Бустерите също ще са по два.

                            Като се появи пък щам "алеф", да кажем, ше боцкат по три.
                            Тоест ваксърчетата ги чакат 3 тека 2 бързи и после един по полека - да заголват бузки още от сега

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                              100+
                              И аз си го мисля , но как да стане!
                              Не съм уверен, че всичко изцяло е планирано / може и да е/. Обаче възможността е тук и желаещите ще се възползват от тези средства. И аз мисля, че дори след края на вируса контрола и следенето ще се увеличат.
                              Няма къде да се избяга. Невъзможно е. Няма къде да се скрие човек освен в бункер и пещера до живот. Техническите средства като видеонаблюдение , зверски хардуер и софтуер за разпознаване, 5Г / гледах и спецификациите на 6Г някъде/, сателити с нет и не съм сигурен колко добра оптика ..., но със сигурност добър за проследяване на автомобил и човек предполагам. / чак за разпознаване по-скоро не още/. Никакъв шанс някой да се скрие.
                              Всъщност за силата на проследяването стана ясно в Китай когато намираха без проблем всички контакти на заразен назад.... Интересна беше и битката за 5Г. Явно не е било случайно.
                              Разбира се за останалите след 5-10 години ще имаме Метавселена - шибвам едни Окулус и туй ще е живота. За навън няма да имам билет/сертификат/. Тва да не се морят да ме следят....:-))))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                                Пандемията започна по предварителен план с политическо решение и ще свърши с политическо решение или с трета световна война. Наличието (или липсата) на вирус е без значение. Също е без значение и стадния имунитет и процента на ваксинираните. Именно това е важно да се разбере.

                                Вирусът не е причина!
                                Вирусът е средство!

                                Пандемията под формата на извънредно положение заедно с мерките и ограниченията ще продължи със или без вирус. Дори и когато вирусът напълно изчезне след няколко години мерките няма да бъдат премахнати и даже ще се увеличат. Ако още не сте разбрали това ще е основата на новия световен ред. Стадото ще подлежи на тотален контрол в глобалния дигитален и технологичен концлагер. Технологиите които разработиха и внедриха покрай ковид ще намерят още стотици приложения и начини за мачкане и контрол на населението.

                                Разбира се за единици хора които имат нещо работещо между ушите ще има възможности за нормален свободен живот извън матрицата. Ако смятате че сте от тази група и искате да имате такъв нормален живот най добре е веднага да започнете да се подготвяте за бягство от конлагера преди да са затворили всички врати.
                                Най после един човек който е проумял за какво става дума.Според мен като започнат по сериозните климатични шамари тогава ще забравят за пандемията.Тая пандемия е замислена да бъде главния виновник за фалита на Запада и да прикрие истинските виновници
                                Last edited by power grid; 30.11.2021, 19:02.

                                Коментар

                                Working...
                                X