IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

    je suis barbaron
    Овцете първо ги държат затворени в кошарата (локдаун), после ги водят на паша (ваксинационен център), после им дават сено (зилен сертификат) и накрая ги колят и ядат (късат и ядат QR-кода)
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bingomatic2 Разгледай мнение
      Да се чуди човек във Франция като се набоцкаха и имат чудесна здравна система и ниска смъртност, защо затварят дискотеките даже и за ваксинирани.
      https://www.dnes.bg/koronavirus/2021...sedmici.513132
      je suis barbaron

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

        Сложих плюс на поста.
        И аз като теб за ваксините слушам лекарите, ония близо 80%, които към началото на юли не бяха се ваксинирали, защо - ами те си знаят.

        Източник:Национален план за справяне с пандемията от SARS-CoV-2, страница 8.
        Вчера и днес в Белгия полицията ходи по домовете на лекарите, които не искат да се ваксинират. А от самите протести на лекари и сестри има бая кадри. Куките са като нинджи, няма лабаво. Не е като при протести на негри и араби, дето само гледат отстрани.

        ....

        А иначе собственото ти здраве е нещо прикалено важно, за да го довериш баш на лекари. Аз на зъболекар като ходя търся второ мнение. Да се спукаш от смях какви резултати се получават.
        Last edited by terziеv; 07.12.2021, 16:52.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

          Не съм ваксър, нито анти такъв. Ваксиниран съм, но съм против задължителното ваксиниране. Всеки си има глава на раменете и от него зависи как ще я използва. Ако искам да инвестирам някъде, няма да питам лекар, например. към него ще се обърна с въпрос за здравето си и няма да чета какво написал някой си в нета.

          Бъдете здрави
          Сложих плюс на поста.
          И аз като теб за ваксините слушам лекарите, ония близо 80%, които към началото на юли не бяха се ваксинирали, защо - ами те си знаят.

          Източник:Национален план за справяне с пандемията от SARS-CoV-2, страница 8.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
            Чипирах се на 17-ти миналия месец, с еднодозовата, за да мога да ходя по заведения и в чужбина, но това не променя мнението ми, че ваксините едва ли ще спрат заразата. В Гибралтар, където почти всички са ваксинирани, отново имаше растеж на заразените преди дни, но с по-голямо внимание трябва да се следят ОАЕ, където са на 100% ваксинирани. Там засега е в застой, но което е интересното за тях - там са се блъскали с всякакви ваксини. От руската Спутник, до някакви китайски, за които дори не сме чували тук.
            Ако е писано да се обесиш, няма да се удавиш. /древна народна мъдрост/
            Какво тук значи някакъв си ковид....

            Свиркай си, поддържай добри практики при дезинфекция /навсякъде, където има дезинфектант, си дезинфекцирам ръцете на влизане и излизане, в къщи задължително след всяко прибиране/, витамин С /таблетки, цитруси (предимно лимони) или люто чили + чесън - кой както го предпочита/, умерена употреба на качествени домашни и/или вносни алкохоли и така (празници има много за месец напред, така че това е почти задължително ). Бяха казали, че тютюнопушенето било анти-ковид (естествено, отнася се само за пушачите, но колко е вярно - не знам със сигурност).

            Бъди здрав и весели празници, Джей!
            Last edited by Kildirim_Bei; 07.12.2021, 16:40.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Ако числата са магия, защо не сложат Астор на мястото на Кунчев? Няма ред в нашата държава.
              И аз това се чудя Досега да сме преборили вируса.

              Проблемът е,че от самото начало нещата тръгнаха по лош път - правителствата се панираха от това, което направи Китай, затваряйки на практика няколко милиона в концлагер. Предвид че вирусът тръгна от там, всеки си мислеше, Китай знае нещо, което другите не знаят. После имаше пък клоуни като Тръмп, които прокараха идеята, че вирус няма и ето ти първото разделение в обществото. Нека си го признаем - в началото нямаше антивъксъри и ваксъри, имаше само уплашени хора и такива, които си "биеха" по една ракия повече вечер, но не вярваха че има вирус изобщо. После пък носенето на маски стана намеса в личния живот и мнозина отказаха, щото и с нея се пренасял вируса и нямало 100 процента гаранция... После и тестовете бяха намеса в личния живот, и никой не си правеше, дори да се чувства не здрав. После първи ваксини, странични реакции, спирания, пускания, изказвания на разни "специалисти", уж че няма вирус, после пък че не е опасен, после че е все тая и все някога ще умрем. Останалото е тъжна история.

              Не съм ваксър, нито анти такъв. Ваксиниран съм, но съм против задължителното ваксиниране. Всеки си има глава на раменете и от него зависи как ще я използва. Ако искам да инвестирам някъде, няма да питам лекар, например. към него ще се обърна с въпрос за здравето си и няма да чета какво написал някой си в нета.

              Бъдете здрави

              Коментар


              • Чипирах се на 17-ти миналия месец, с еднодозовата, за да мога да ходя по заведения и в чужбина, но това не променя мнението ми, че ваксините едва ли ще спрат заразата. В Гибралтар, където почти всички са ваксинирани, отново имаше растеж на заразените преди дни, но с по-голямо внимание трябва да се следят ОАЕ, където са на 100% ваксинирани. Там засега е в застой, но което е интересното за тях - там са се блъскали с всякакви ваксини. От руската Спутник, до някакви китайски, за които дори не сме чували тук.
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Еволюция на продължителността на живота във Франция (жени, мъже)

                  браво, франсетата скоро ще илядите.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • На вниманието на ваксинираните

                    Приятно четене и бъдете живи и здрави! Весели празници
                    Click image for larger version

Name:	Vacc-1.jpg
Views:	1
Size:	36.0 КБ
ID:	3841513

                    Click image for larger version

Name:	Vacc-2.jpg
Views:	1
Size:	34.6 КБ
ID:	3841504

                    Click image for larger version

Name:	Vacc-3.jpg
Views:	1
Size:	33.5 КБ
ID:	3841505

                    Click image for larger version

Name:	Vacc-4.jpg
Views:	1
Size:	34.0 КБ
ID:	3841506

                    Click image for larger version

Name:	Vacc-5.jpg
Views:	1
Size:	33.3 КБ
ID:	3841507



                    Данните са за периода 13.11 - 07.12.2021.
                    Last edited by Kildirim_Bei; 07.12.2021, 15:16.
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • На вниманието на НЕваксинираните

                      Приятно четене и бъдете живи и здрави! Празници идват, еййй
                      Click image for larger version

Name:	UnVacc-1.jpg
Views:	1
Size:	96.3 КБ
ID:	3841514

                      Click image for larger version

Name:	UnVacc-2.jpg
Views:	1
Size:	32.5 КБ
ID:	3841499

                      Click image for larger version

Name:	UnVacc-3.jpg
Views:	1
Size:	35.0 КБ
ID:	3841500




                      Click image for larger version

Name:	UnVacc-4.jpg
Views:	1
Size:	95.7 КБ
ID:	3841508

                      Данните са за периода 13.11 - 07.12.2021.
                      Last edited by Kildirim_Bei; 07.12.2021, 15:18.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                        ... пенсионерите във Франция не могат да мислят въобще толкова дългосрочно....:-)
                        Еволюция на продължителността на живота във Франция (жени, мъже)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                          Цифрите са манипулирани.
                          Вие на територията "българия" може да си манипулирате каквото и колкото искате
                          Правителството на Държавата Франция не допуска на сайтовете си манипулирани данни


                          В категорията мъже на възраст 70-79 години,
                          • от 10 000 неваксинирани лица, заразени с Covid-19, 1100 ще бъдат хоспитализирани, а 271 ще умрат по време на хоспитализация.
                          • ​​​​​​От 10 000 ваксинирани лица, заразени с Covid-19, ваксинирани с Pfizer, 54 ще бъдат хоспитализирани, 13 ще умрат по време на хоспитализация, а 2 ще получат сериозни странични ефекти, свързани с ваксинацията."
                          https://www.liberation.fr/checknews/...K4IVVSVSMMOBQ/
                          Last edited by barbaron; 07.12.2021, 14:15.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            От ваксината не, ако си прихванал вируса някъде, да.
                            И аз сериозно. Голяма част от познатите ми които се ваксинираха се разболяха между дозите или скоро след втората. Нямам идея дали в тези времена имунната система е по-слаба и уязвима докато се изградят антитела , но нещо не е наред в тези 1-2 месеца. И никой от тях не е починал, но доста стигнаха до болница, а става въпрос за хора под 60....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Антиваксъри, толкова ли ви е трудно да разберете, че ваксинираните могат да заболеят и да разпространяват вируси, но
                              "ваксинирани с Pfizer, от 10 000 ваксинирани, 54 ще бъдат хоспитализирани, 13 ще умрат по време на хоспитализация, а 2 ще получат сериозни странични ефекти, свързани с ваксинацията."

                              https://www.liberation.fr/checknews/...K4IVVSVSMMOBQ/

                              А сред младите в дискотеките има все още неваксинирани
                              и за Франция всеки умрял от КОВИД е неприемлив
                              От страничните реакции на ваксината ли ?
                              Цифрите са манипулирани. Много повече ще са пострадалите / 1 на 800 смъртност от ваксина пак е интересно горе долу колкото от вируса за хора под 60 години/ дори в краткосрочен план от ТЕЗИ ваксини. За дългосрочен не ми се мисли, а пенсионерите във Франция не могат да мислят въобще толкова дългосрочно....:-)

                              ПП Имам предвид неболдантото....:-)
                              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 07.12.2021, 13:34.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                я неко ваксер да ме светне
                                ако се набоцкам и след неколко дена си направя пср, ще ме отчете ли с ковид?
                                От ваксината не, ако си прихванал вируса някъде, да.

                                Коментар

                                Working...
                                X