IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Не не е това целта.Аз не разбирам защо е тоя бяс обзел политиците.Ей го Кирчо ментърджията вчера стана калайджия и днес му почерня задника.Оправи пътищата енергетиката цените пенсиите са ше ни ваксинира....Де кърпел де
    Не е виновен. Изпълнява заповеди.... Така де съвети от ''съветниците'' ..... Правят най-доброто за страната. Не е ясно само коя е тя. Явно натиска е огромен защото се издаде много бързо с ''промените''....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Забавен за кого - за тъпаците.......?
      Аз не знам средно интелигентен човек да не е умирал от срам от всяка м/ународна изява на тоя.


      Е откъде да знам? Не съм в парламента. : ))
      В някакъв момент ако не искат да си слагат бустер - има резон и за тях да важи!
      Така е Юлка, онзи беше забавен за нас селянчетата , а този е тъжна история.....Ще спестя прилагателните щото ще отида в тема която никога не влизам и не пиша.
      Бустера няма нищо общо. Всички ваксинирани са разспространители и НЕтестването им крие огромни рискове чрез това бездействие да се избият стотици хиляди невинни / ваксинирани или не/. Нетестването им стимулира разпространението на вируса.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Защо не ?
        Да не са нещо повече от неваксинираните по отношение на вируса ?
        Не го пиша с цел заяждане, а само се чудя....Не разбирам логиката защо един ваксиниран няма да се тества слес като е еднакво вероятно да се разболее и да разнася заразата. Нали целта е да спрем разпространението....
        Не не е това целта.Аз не разбирам защо е тоя бяс обзел политиците.Ей го Кирчо ментърджията вчера стана калайджия и днес му почерня задника.Оправи пътищата енергетиката цените пенсиите са ше ни ваксинира....Де кърпел де

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          Не прави ми впечатление че миналата година когато нямаше вакси във Франция пак умираха ЧЕТИРИ ПЪТИ по малко на милион в сравнение с БГ

          Тази година при ваксани 80% франсета тази пропорция ще се запази

          Нещата не опират до ваксите а до здравословното състояние на хората в дадена държава и състоянието на здравеопазването
          И това как отговаря на бройката заразени там и тук (на милион население)? И че там имаха 40мин да отидат до магазина, а тук - пачанга на кръчмарите?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Баба ти Радка е на годините на д-р Емилова. Погледни ги и ми кажи на кого ще се довериш - едната е здрава и не се боцка, другата се е набоцкала като стенен гоблен и изглежда като Пришълеца.
            Не така грубо с буАлката в главата.Западното здравеопазване е едно недоносче и начинът им на живот е недоносче...Лидия Ковачева ни остави една система и който я следва се радва на живот без болести...Но колко ще живее е Божа работа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              Не.
              Защо не ?
              Да не са нещо повече от неваксинираните по отношение на вируса ?
              Не го пиша с цел заяждане, а само се чудя....Не разбирам логиката защо един ваксиниран няма да се тества след като е еднакво вероятно да се разболее и да разнася заразата. Нали целта е да спрем разпространението....
              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 17.12.2021, 17:24.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Сега ви е шанса...
                Излъчвайте най-видните представители от темата и вместо да си губите времето тука - отивайте да убеждавате премиера.
                Че баба ви Радка (в мъртва хватка) се гласи да приложи Фаучи-модела......
                И тогаз вече няма да има мърдане!

                https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021...home_mainStory
                Баба ти Радка е на годините на д-р Емилова. Погледни ги и ми кажи на кого ще се довериш - едната е здрава и не се боцка, другата се е набоцкала като стенен гоблен и изглежда като Пришълеца.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                  Почва да ми липсва БХ / не е добре тва/ поне беше забавен....:-)
                  Забавен за кого - за тъпаците.......?
                  Аз не знам средно интелигентен човек да не е умирал от срам от всяка м/ународна изява на тоя.

                  Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                  Ваксинираните ще си правят ли тестове ?
                  Е откъде да знам? Не съм в парламента. : ))
                  В някакъв момент ако не искат да си слагат бустер - има резон и за тях да важи!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Ваксинираните ще си правят ли тестове ?
                    Не.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Еййй, ама за 2 лв. акъл не влагате преди да се изцепите, а се иска да можете да мислите като за поне 2 бона! Естествено, че НЕ Е!

                      Обсъжда се за „зелен сертификат“ да се признават:
                      - За ваксинация срещу COVID-19;
                      - За преболедуване на COVID-19, доказано с ПСР-тест;
                      - За отрицателен резултат от проведено изследване с ПСР-тест или с антигенен тест.


                      Е?
                      Къде видя задълж. ваксинация?
                      Не могат да си правят тестове ли, що ли?
                      Или не могат да си ги плащат, щото са по-закъсали от останалите?

                      p.s.
                      А и дори да беше задължително ваксане - депутатите са жертва, която можем да дадем!
                      Ваксинираните ще си правят ли тестове ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Тоест няма да ваксинираме насила, но трябва да имате зелен сертификат в мин. съвет- това ако не е насилствено ваксиниране, то не знам какво може да е
                        Еййй, ама за 2 лв. акъл не влагате преди да се изцепите, а се иска да можете да мислите като за поне 2 бона! Естествено, че НЕ Е!

                        Обсъжда се за „зелен сертификат“ да се признават:
                        - За ваксинация срещу COVID-19;
                        - За преболедуване на COVID-19, доказано с ПСР-тест;
                        - За отрицателен резултат от проведено изследване с ПСР-тест или с антигенен тест.


                        Е?
                        Къде видя задълж. ваксинация?
                        Не могат да си правят тестове ли, що ли?
                        Или не могат да си ги плащат, щото са по-закъсали от останалите?

                        p.s.
                        А и дори да беше задължително ваксане - депутатите са жертва, която можем да дадем!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Сега ви е шанса...
                          Излъчвайте най-видните представители от темата и вместо да си губите времето тука - отивайте да убеждавате премиера.
                          Че баба ви Радка (в мъртва хватка) се гласи да приложи Фаучи-модела......
                          И тогаз вече няма да има мърдане!

                          https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021...home_mainStory
                          Ще убеждаваш някой да не прави това за което е назначен / плаща му се/ да направи ? :-)))
                          Прочете ли изказването на героя, как фризьора му починал щото не се е ваксинирал / откъде знае за това ? и че ако се е ваксинирал пак нямаше да е починал ?/
                          Малко прах в очите и театър по сценария на съветниците му... Като гледам и другите му първи решения..... мъка....
                          Почва да ми липсва БХ / не е добре тва/ поне беше забавен....:-)

                          И точно така - ще се бори с цензура да стимулира ваксинирането.... В смисъл ''мека'' цензура....Той има вече изградено мнение/заповед и търси как да осъществи заповедта....
                          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 17.12.2021, 16:46.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            И как е пълня шитня? Изкарал го е леко, какво да иска повече.
                            Ся чета че двойно ваксинираните които са го прихванали (breakthrough infection) имали били суперимунитет. Интересно.

                            И аз го четох. подтекстът е: Супермени ставали, безсмъртни и могат да излитат от място...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              [B]Петков подчерта, че няма да бъде налагано задължително или насилствено ваксиниране, но по думите му не е нормално сайтове, зад които не стоят специалисти, да са основна точка за информиране на обществото. Премиерът поиска и диалог с антиваксърите.

                              ref=home_mainStory"]https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021...home_mainStory[/URL]
                              Тоест няма да ваксинираме насила, но трябва да имате зелен сертификат в мин. съвет- това ако не е насилствено ваксиниране, то не знам какво може да е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

                                Barbaron, защо толкова те е грижа за нас, нежелаещите да се ваксинираме, та приветстваш подобни новини ?!
                                Няма да ти отговори

                                Коментар

                                Working...
                                X