IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Случай със съученичка на племенницата ми от преди дни. Тинейджърката лепва Ковид. Общо-взето нищо и няма, но паника, чувство за вина (изродите го вмениха и на децата) и изпада в истерия. Родителите му са достатъчно тъпи да я заведат в болница, а ония веднага я лапват (изпускат ли се пари за короната?). Там лежи, правят се че я ''лекуват'' изписват я след дни, но освен някакъв гаден вирус, който е лепнала в болницата и от който лечението е много скъпо и ще трае повече от година, се прибира и с 2 зарази от хепатит, от които едната е повече от зловеща. Та, когато тук бг медии и бг лекари, ви обясняват как ще ви спасяват, имайте си на ум. Вече съм казвал, как на тъста ми искаха да режат здрава крак, за да си вземат едни пари. Добър ден, като кажат - погледнете небето.
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Варненският DJ който почина тези дни е починал от тромб. Седмица след втората доза Пфайзер. Здрав и прав, но жена му го е намерила мъртъв в хола им. Причина за смъртта - тромб. Но майната му на това, че дори в САЩ взеха да изпълзяват все по-открито действителния брой пострадали от ваксинирането, но днес си играх малко да вадя % относно броя хоспитализирани, тези в интензивно и умрелите - във Франция и България. Като сложим разликата в средната продължителност на живота, която е драстична между двете страни, горе долу сме на кантар, въпреки, че там ваксинираните са 75 %, а тук сме 28.2 %. Та тук убива не толкова вируса или липсата на ваксини, а здравната ни система и стреса. България още много преди пандемията бе първата страна по смъртност в света. Ако не греша, една от последните години бяхме минали дори Афганистан и други няколко избушени страни. Според познат от САЩ, там и тук в ЕС, тепърва до 1-2 г. ще се разрази голям скандал.
      Аз съм ваксиниран, но слава богу не с Пфайзер, но само заради сертификата. На мен ми смърти от самото начало всичко.
      Last edited by Jay Gould; 13.01.2022, 20:16.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        макарон протича с хрема при 99% от случаите. Опс 49%, останалите 50% НИКОГА не разбират че са се ЗАРАЗИЛИ, щото НЕ СА СЕ РАЗБОЛЯВАЛИ
        Дано да е така! Значи тия дето го дочакахме сме спасени. Жалко за десетките хиляди българи, които умряха заради антиваксърската пропаганда.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от FMZK 30.03.2020 Разгледай мнение
          ааа аз не писал многу у злато сигурно ме бърка с баце но аз не тои. баце само ме използва кога под карантина...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vgc Разгледай мнение

            Ето и подходящо меме за случая:

            То убаво, ама кое прави събирането на данъци да НЕ е кражба?

            Или па на здравни осигуровки, дето да отиват за лечение на твърдоглави хора, дето не им пука за собственото здраве.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              и аз съм против задължително ваксиниране, което както се видя се случва на изток преди на запад даже...

              но съм ок, че наред с правото на избор трябва да има и съотвено други неща с които да се съгласим като например да си плащаме лечението за ковид и престоя у дома при заразяване.

              просто да се знае - има нещо, което би ти помогнало евентуално и го отказваш - ок, но в този случай обществото ще ти откаже и то нещо друго (болничен и безплатно лечение по пътека за ковид)

              уви правителствата на ИЗТОК и Запад от нас мислят доста по-твърдо и няма не искам, което не е ок поне докато ваксината не стане еднозачно действаща стабилно във времето.


              ПП ще споделя с вас идните дни как протича среща с вируса при три ваксини ( аз и съпругата ми сме бустнати декември), а голямата ми дъщеря (12) донес ковид (вероятно Омикрон) от училище. Днес PCR-a е положителен, а има хрема и раздразнено гърло от 2 дни (онлайн я минах още вторник).


              Аз ще ти плащам "безплатните" факсини
              Ще ти плащам лечението като се РАЗБОЛЕЕШ въпреки че си се набол
              Ще си плащам здравни осигуровки.
              Ще си плащам допълнително здравно осигуряване.
              И наркоманчето дето се наболо ще ме ЛИШАВА ОТ ПРАВА дето са гарантирани от КОНСТИТУЦИЯТА.

              макарон протича с хрема при 99% от случаите. Опс 49%, останалите 50% НИКОГА не разбират че са се ЗАРАЗИЛИ, щото НЕ СА СЕ РАЗБОЛЯВАЛИ
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • https://www.kzd-nondiscrimination.co...10-22-13-02-42


                Ама хайде да прочетете становището цялото, до край, дума по дума, и да се опитате текущата ви позиция да не повлияе на перцепцията ви.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Мурзилките, както и съветските им благодетели, са против ваксинацията на ДРУГИТЕ. За собствения си задник се грижат/ ваксинират.
                  Същото е и с Европа - против са ДРУГИТЕ да ходят там, а собствените им деца и капитали ги държат на Запад.
                  Същото е и с еврото, франка и долара - пропаднали били, но собствените си спестявания ги държат в тях, не в рубли. Що?
                  Абсолютна лъжа .
                  Но то друго и не могат да пишат НПО подлогите. Голям мерак ви е да свържете нежелаещите да си инжектират субстанцията със русофилството
                  Без да усещате че така не 70 % , а 90 % ще застанат срещу вас, НПО продажните центаджии .
                  Аз досега не съм срещал човек който да е против ваксините . Никъде , било русофил или русофоб , националист или либерал. Срещал съм хора които са против ЗАДЪЛЖИТЕЛНИТЕ , НАЛАГАНИ ВАКСИНИ.
                  Защото знаят че това не са никакви ваксини а е първичен опит за подчинение на масите , със далеч по други цели за в бъдеще и далеч от загриженоста за здравето на хората.
                  Няма ''антиваксър'' (макар че това не е ваксина ) , който да ти попречи да се набодеш .
                  Ти защо желаеш (или господарите ти по НПО) да набодеш всички , задължително ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                    Нямам навик да отговарям на подобни подмятания, но в случая ще направя изключение.

                    Мен по принцип ме водят от лагера на "пфайзерофилите" и ваксърите - т.е. от онези които ще умрем до няколко месеца от странични реакции на ваксините. В моя случай три на брой.

                    Това обаче не ми пречи да запазя здрав разум и, доколкото мога, бистър ум. Както съм споделил вече, аз съм твърдо против задължение за ваксиниране. Особено на деца. Ще съм първият, който ще излезе на улицата, ако това се случи в държавата, в която живея.

                    Смятам че специално при този вирус, всяко насилствено ваксиниране граничи с фашизъм. Дали някой ще се ваксинира си е негово решение.

                    Груеца го каза най-добре - виаграта не е за всяка възраст!

                    Против съм само срещу глупостите и откровените лъжи, които някои от т.нар. "антиваксъри" разпространяват. Заради тях си отидоха приятели, които в друга ситуация щяха все още да си пият бирата с мен...
                    и аз съм против задължително ваксиниране, което както се видя се случва на изток преди на запад даже...

                    но съм ок, че наред с правото на избор трябва да има и съотвено други неща с които да се съгласим като например да си плащаме лечението за ковид и престоя у дома при заразяване.

                    просто да се знае - има нещо, което би ти помогнало евентуално и го отказваш - ок, но в този случай обществото ще ти откаже и то нещо друго (болничен и безплатно лечение по пътека за ковид)

                    уви правителствата на ИЗТОК и Запад от нас мислят доста по-твърдо и няма не искам, което не е ок поне докато ваксината не стане еднозачно действаща стабилно във времето.


                    ПП ще споделя с вас идните дни как протича среща с вируса при три ваксини ( аз и съпругата ми сме бустнати декември), а голямата ми дъщеря (12) донес ковид (вероятно Омикрон) от училище. Днес PCR-a е положителен, а има хрема и раздразнено гърло от 2 дни (онлайн я минах още вторник).



                    Last edited by bertram; 13.01.2022, 19:24.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Мурзилките, както и съветските им благодетели, са против ваксинацията на ДРУГИТЕ. За собствения си задник се грижат/ ваксинират.
                      Същото е и с Европа - против са ДРУГИТЕ да ходят там, а собствените им деца и капитали ги държат на Запад.
                      Същото е и с еврото, франка и долара - пропаднали били, но собствените си спестявания ги държат в тях, не в рубли. Що?
                      Класически робски манталитет. Искат да са робовладелците, което в тяхното съзнание означава другите да го духат и да нямат достъп до техните привилегии, ваксини, спестявания и инвестиции на Запад и прочие. Няма уин-уин положение в техния свят, за да спечелят, трябва други да загубят, и те трябва да се постараят загубата, ерго тяхната печалба да е по-голяма.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vgc Разгледай мнение
                        Тази вечер новините къртят: https://www.bloomberg.com/news/artic...?sref=i4qXzk6d
                        "Най-големият производител на презервативи в света не е пощаден от пандемията на коронавирус, тъй като употребата на продуктите му намаля с цели 40% през последните две години."

                        Мда излязоха прави конспираторите които прогнозираха, че здравото набождане на западняците води до стерилитет. Е те показаха други доказателства, ама ето на имаме вече ефект и от 24-часовата пфайзер-пропаганда. И че как няма да има като постоянно от екрана ти фъфлят грозни крави и говеда (на тях само зоофилите им се радват), а и ако от скука американеца вземе че се набоде три-четири пъти с пфайзерският буламач и ефекта явно е че онази му работа съвсем клюмва

                        Аз си мислех че пфайзерската отрова води само до рак, ама гадовете мръсни са заложил и на втора опция - така де ще стимулират и набождането и после ще лекуват умрялото либидо с друг техен продукт, който съм чувал че е май син на цвят

                        Инвеститорите в компании правещи презервативи обаче да не се притесняват - последните вече правят ударно гумени ръкавици - може би за клизма знам ли


                        Та така с американското либидо ... Своевременно паднах от стола от смях и като чух изявлението на Бурла за Омикрона: "Двете дози на Пфайзер не работят, трета иди-дойди ама като забъркат четвъртият буламач - вервайте ни"
                        Ето го и вица на живо разказван от наглото еврейче: https://twitter.com/TracyK2017/statu...31893562138629
                        Ето и подходящо меме за случая:

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                          Ми как - те вече изкоментираха като ги изловиха че са ваксани - било лично решение, ама иначе ваксата била експериментална течност и те щяли да се борят срещу задължителната ваксинация, дето я няма.
                          Мурзилките, както и съветските им благодетели, са против ваксинацията на ДРУГИТЕ. За собствения си задник се грижат/ ваксинират.
                          Същото е и с Европа - против са ДРУГИТЕ да ходят там, а собствените им деца и капитали ги държат на Запад.
                          Същото е и с еврото, франка и долара - пропаднали били, но собствените си спестявания ги държат в тях, не в рубли. Що?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                            Нямам навик да отговарям на подобни подмятания, но в случая ще направя изключение.

                            Мен по принцип ме водят от лагера на "пфайзерофилите" и ваксърите - т.е. от онези които ще умрем до няколко месеца от странични реакции на ваксините. В моя случай три на брой.

                            Това обаче не ми пречи да запазя здрав разум и, доколкото мога, бистър ум. Както съм споделил вече, аз съм твърдо против задължение за ваксиниране. Особено на деца. Ще съм първият, който ще излезе на улицата, ако това се случи в държавата, в която живея.

                            Смятам че специално при този вирус, всяко насилствено ваксиниране граничи с фашизъм. Дали някой ще се ваксинира си е негово решение.

                            Груеца го каза най-добре - виаграта не е за всяка възраст!

                            Против съм само срещу глупостите и откровените лъжи, които някои от т.нар. "антиваксъри" разпространяват. Заради тях си отидоха приятели, които в друга ситуация щяха все още да си пият бирата с мен...
                            Да не би да твърдиш че АЗ СЪМ УБИЛ твоите приятели?
                            Добре че на твоите ЛЪЖИ никой не вярва.
                            Ще се радвам изключително много да заведеш дело че съм УБИЛ другарчетата ти
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от NZero

                              Бони, приеми, че думите ми са призив към участниците във форума. Дискусията има единствено нужда от аргументи. Всичко друго е контрапродуктивно.

                              И не, Бони - коланите и здравната книжка не са като сертификата. Дори малка част от това не са. Просто нямат нищо общо. Много, много хора са се рзделили с живота си, за да ги има основните човешки права. И това сме склонни да го загубим заради един вирус? И приемаме за нормално президента на една държава да си постави цел тормозене на част от гражданите си? (Макрон, да - но не е само той с подобна политика). И виждаме, че това ново нещо настъпва методично и тук. Засега не сме в толкова напреднал етап. А за ваксините - само хора, които са се занимавали с изпитването им, биха могли да са компетентни за тах. Не журналисти, не програмисти, не инженери, не брокери на недвижима собственост, не алерголози, или коремни хирурзи или математици и т.н. Много е специфична тази част от познанието, а е и свързано с know-how на конкретната фирма производител. Ако някой се разпознае тук - извинявам се - говоря принципно, не конкретно към някого.

                              Бъдете здрави!
                              Интересно, призоваваш да се базираме на аргументи, но не даваш нито един в подкрепа на твърденията си за противоконституционност.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                какъв евроатлантизъм те гони тебе ?

                                как ще коментираш това :

                                Русия добави ваксината срещу COVID-19 в задължителния ваксинационен календар
                                https://dariknews.bg/novini/sviat/ru...lendar-2294715

                                ПП според вики-то Русия е към 47-48% ваксинирани население. Интересно как ще коментира това копейкин или на него му плащат да рути властта и е все тази.
                                Ми как - те вече изкоментираха като ги изловиха че са ваксани - било лично решение, ама иначе ваксата била експериментална течност и те щяли да се борят срещу задължителната ваксинация, дето я няма.

                                Коментар

                                Working...
                                X