IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
    Ами какво ще кажеш за героите от този форум, Матеев ваксиниран ваксър се разболя, Барбарон бетониран ваксър се разболя, Бертрам бустериран ваксър се разболя....Няма лъжа няма измама.
    едното дете (12г) го лепна от училище.
    ние с жена ми сме негативни, а аз съм леко хремав възможно е да го карам без да ме лови теста.

    ако има проняна ще ви уведомя.

    пп седим дома, гушкаме ги и им се радваме и не се пазим. квото тскова.
    Last edited by bertram; 14.01.2022, 20:55.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • [QUOTE=mathematician;n3855792]

      Аз още не съм се разболял, ма щото ходя с ФФП3 маска в магазините и в асансьора даже

      Обаче па всичките са живи и здрави и леко го прекараха.


      живи и здрави , ама къде е матейко.
      верно отдавна не съм го засичал.
      май от как изкара леко ЧУМАТА на 21 век


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Marie-Sophie Germain Разгледай мнение
        Вие изглежда не забелязахте, че въпроса към госпожа Съни беше в множествено число. Не касае мен. Ако също сте забелязали хората живеят в общество. Аз имам мнение за себе си и не ви го натрапвам, както натрапвате вашето, нито се дразня от инакомислещи. Идиотско е, да ви превеждам въпроса, за това го прочетете отново.
        Въпросът не е към вас, а към госпожа Съни.

        Нямам навика да споря с дами, но в случая не ми оставяте друга възможност.
        Не само, че забелязах множественото число, но и се почувствах от множеството, което според вас търси съвети от Съни.
        Не, че не бих се интересувал от нейното мнение, но не бих я вкарвал в "капана" - да се изживява като вирусолог или пулмолог и да "дава съвети"...
        Разбирам, че самата Съни не е обсебена от желанието да дава съвети на околните, а и едва ли тя може да обобщава всички различни случаи и ги обединява в "общ съвет".

        Забелязал съм, че Съни ползва много и различни източници на информация, които са достоверни, колкото и низвергнати да са те от временното статукво.
        Тъй като подобна информация, по-скоро не се разпространява от "масовите медии", финансирани от същото временно статукво, то обикновено подобна информация почва да се отрича и да се клейми вестоносеца...

        Нека всеки има достъп до различни гледни точки и САМ да взема своите решения. Друго не може и да бъде! Всеки е отговорен пред собствената си съвест за своите решения. Никой не натрапва свои решения на хора, които не познава лично, още повече и не познава тяхното здравословно състояние, съпътстващи заболявания, възраст...

        Помислете, с какво може да спомогнете в дискусията, г-жа Мария(йке) Жермен. "Капаните", които залагате са безпредметни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
          Ами какво ще кажеш за героите от този форум, Матеев ваксиниран ваксър се разболя, Барбарон бетониран ваксър се разболя, Бертрам бустериран ваксър се разболя....Няма лъжа няма измама.
          Аз още не съм се разболял, ма щото ходя с ФФП3 маска в магазините и в асансьора даже

          Обаче па всичките са живи и здрави и леко го прекараха.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            сравни екстрасмъртността с израел (онези са топ нащаракани с по 3-4 дози) и тогава пействай опорките...ама то май вие не четете, а директно флуудвате темата с шарения.
            по-зле сте и от барби

            ако ваксините бяха толкова страшни Израел да са приключлили като нация, но ние мрем доста по-бързо от тях...ако, че вярваме на врачки, фейс , ежк и платени хибридни тролове тук ...
            Берти,

            вземам данните 30 дни назад, т.е. от 15-ти декември насам - оттогава горе-долу се разгоря о-микрона.
            Виж топ-8 на държавите с най-нараснала смъртност на милион (с двуцифрени проценти и нагоре):
            Click image for larger version

Name:	EUR-Omicron-140122.jpg
Views:	1
Size:	42.9 КБ
ID:	3855790



            Мисля, че няма нужда от коментар. О-микрона бил по-лек, държавите яко ваксинирани (с изкл. на Черна гора), пък кво става?
            Имаш ли идея защо?
            Първите 2 игли май наистина не важат днес, и искаш-не искаш, трябва да се бустерираш.
            Last edited by Kildirim_Bei; 14.01.2022, 21:45.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

              Освен Боби, не се сещам за някой друг вълнуващ се от гериатричните ти преживявания. Можеше да му разкажеш на лични.
              ... и Мари(йка) Жермен също "искаЛА да я съветват и да й препоръчват" - може да й удовлетвори желанието на лични съобщения.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                ваксината по един или друг начин запознава организма с вируса...и проблемите, които се появяват са подобни на тези които може да се развият при каране на ковид.

                в този ред на мисли как се отразява на организма на спортист - прекарано грипчето...
                мой приятел активно спортуващ (триатлон) отключи сърдечен проблем след сравнително лесно изкаран ковид - кардиологът му е казал, че е масово, но хората, които не са активни спортисти не го усещат толкова защото не се товарят на максимали обороти.

                поинтересвувай се колко инфакрти и инсулти има след изкаран ковид без ваксина.
                миокрадитите пък като % са в порядъци повече спрямо тези от ваксините

                просто вируса е шибан и ваксината иска не иска успява да създаде някои от страничните му ефекти.
                Евтини манипулации.
                Аз познавам баба на 87 години, която изкара ковид без ваксина, и в момента си е жива и на крака.
                Знам и за друг човек, който привидно изглеждаше добре, не беше никога боледувал от ковид, миналото лято отиде да се ваксинира, и почина след това.
                Не се наемам да спекулирам дали смъртта на този човек е свързана по някакъв начин с ваксината, но е факт, че получи инсулт след като се ваксинира, и след едномесечни мъки в болницата почина.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                  Вплитането на личен анекдот с псевдостатистика е отличен похват. Уви, вече не е много оригинален. На Фончо май всичките му неваксинирани познати, до един измряха, ей тука, в темата
                  Ами какво ще кажеш за героите от този форум, Матеев ваксиниран ваксър се разболя, Барбарон бетониран ваксър се разболя, Бертрам бустериран ваксър се разболя....Няма лъжа няма измама.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    мой приятел активно спортуващ (триатлон) отключи сърдечен проблем след сравнително лесно изкаран ковид
                    .................................................. .........
                    миокрадитите пък като % са в порядъци повече спрямо тези от ваксините

                    Вплитането на личен анекдот с псевдостатистика е отличен похват. Уви, вече не е много оригинален. На Фончо май всичките му неваксинирани познати, до един измряха, ей тука, в темата

                    Коментар


                    • Колко са ефикасни ваксините и колко странични ефекти има не знам, но цитирането на данни не са точни... Тези 40% са от преди ковид 2019 и включват ковид и пост ковид случаи... а САЩ доста оцапаха гащите с почти 1млн жертви... ТЕКСАС например е с много ниска ваксинация за работоспособни хора в сравнение с другите и имат 60% скок който е най висок. ПОРТУГАЛИЯ която първа се надупчи 90% почти няма ръст на процента дори в сравнение с 2019.. Норвегия е същото...

                      Коментар


                      • сравни екстрасмъртността с израел (онези са топ нащаракани с по 3-4 дози) и тогава пействай опорките...ама то май вие не четете, а директно флуудвате темата с шарения.
                        по-зле сте и от барби

                        ако ваксините бяха толкова страшни Израел да са приключлили като нация, но ние мрем доста по-бързо от тях...ако, че вярваме на врачки, фейс , ежк и платени хибридни тролове тук ...
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          просто вируса е шибан и ваксината иска не иска успява да създаде някои от страничните му ефекти.
                          Ами не вируса - ваксината е шибана и освен това е епик фейл. Само промитите мозъчета като вашите не могат да вдянат че Пфайзер здраво са си омазали гащите и то за сметка на живота на милиарди хора - алтернативата е, че мозъчетата ви не са промити ами са продажни, което е още по-лошо.

                          И така ще ми обясниш ли и за 40-те процента увеличение на смъртността за хора в работоспособна възраст в следствие на шибаните ваксини и още по-шибаните локдауни и сертификати колко дълбокомислено за вашата клика е важен факта, че още не са стигнали 100%?

                          Припомням информацията:
                          - От изпълнителният директор на OneAmerica: https://www.wfyi.org/news/articles/i...-up-40-percent
                          - Данните на CDC обобщени и публикувани тук: https://www.theepochtimes.com/northe...source=partner

                          Ако ли пък си просто с промит мозък то следващият слоган може и да ти помогне да погледнеш нещата от друг ъгъл:



                          п.п. Относно пфайзерските гащи припомням от вчера как Бурла се обясняваше като ученичка пред класен ръководител, че "Doses 1 and 2 don't work but 3 works a little bit." https://twitter.com/TracyK2017/statu...31893562138629

                          Нарочно ви го пиша този път на чист американски език за да го разберете по-добре

                          п.п.п. Бурла следващият път ще се обяснява не за ефективността на шибаните ваксини, а за геноцида който неговата зла компания причини на човечеството и то пред трибунал
                          Last edited by vgc; 14.01.2022, 18:10.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                            Грубо или нежно все те запознава... и защо непременно грубо?
                            Все така му се случва

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                              В Ютюб има реч на бивш шеф на ЦРУ, където споделя какво постижение било пръскането от самолети, в борба срещу глобалното затопляне. Конспирация е, но не е теория, а факт.
                              Ти сериозно ли ... Гледаш едно клип4е и го взимаш за факт доказателстжа не ти трябват , покрай Q и Trump явно конспирацията се издигна в култ . Този щеф е бил 3 години щеф на FBI Los Angeles до 1980 твърди това 30 години след това през 2011 като застъпник за птиците а не за затоплянето и то вече неизлечимо болен ...Нямал доказателства но бил сигурен ...Ето ти малко инфо и го давайте по сериозно малко

                              Former FBI Chief, Ted L. Gunderson, makes a statement regarding the chemtrail “death dumps”, otherwise know as air crap, on January 12, 2011. Ted says the following: “The death dumps, otherwise known as chemical trails, are being dropped and sprayed throughout the United States and England, Scotland, Ireland, and Northern Europe. I have personally seen them not only in the United States, but in Mexico and in Canada. Birds are dying around the world.

                              Early lifeTed Gunderson was born in Colorado Springs. He graduated from the University of Nebraska in 1950. Gunderson entered the Federal Bureau of Investigation in December 1951. He served in Mobile, Knoxville, New York City, and Albuquerque offices. He held posts as a Assistant Special Agent-in-Charge in New Haven and Philadelphia; and as Chief Inspector, and Special Agent-in-Charge of the Memphis and Dallas divisions. Ted Gunderson is the former chief of the Los Angeles FBI.

                              [edit] Post-FBI Investigations and CareerAfter retiring from the FBI, Gunderson set up a private investigation firm, Ted L. Gunderson and Associates, in Santa Monica. In 1980, he became a defense investigator for Green Beret Doctor Jeffrey R. MacDonald, who had been convicted of the 1970 murders of his pregnant wife and two daughters. Gunderson obtained affidavits from Helena Stoeckley confessing to her involvement in the murders. Gunderson is also co-author with Roger McGovern of How to Locate Anyone Anywhere Without Leaving Home.

                              Since his retirement, Gunderson has publicly claimed that several high profile deaths or crimes have been committed by prolific satanic cults, also often claiming involvment by high level government officials. Cases where he has made such claims include the death of Sonny Bono, the Oklahoma City bombing and the Jeffrey MacDonald case


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                То и грубо анално изнасилване те запознава със секса ....
                                Грубо или нежно все те запознава... и защо непременно грубо?
                                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                                Коментар

                                Working...
                                X