IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts





  • Как да фалшифицирате пандемии в 4 лесни стъпки.


    Как да фалшифицирате пандемии в 4 лесни стъпки. „Майсторски клас от шоумена на DOD Джеймс Джордано.“ от Саша Латипова.



    https://expose-news.com/2024/02/04/h...-4-easy-steps/

    Коментар





    • https://expose-news.com/2021/09/03/p...-19-narrative/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        [TABLE="border: 3, cellpadding: 1, cellspacing: 1"]
        [TR]
        [TD="width: 337, colspan: 4"]Умряли от COVID в България:[/TD]

        Питай ги тези тук
        https://data.egov.bg/data/view/492e8...e-f2b0b183b64f

        И повече не ме занимавайте с вашите глупости, няма смисъл
        Ясно е, печелите второ място в световното първенство на гл...те

        Автоматичен отговор за тролчета - измамничета с фалшиви таблички !!!

        Димитър Байрактаров

        Както вече обещах, днес публикувам официален документ, който получих след мое заявление по ЗДОИ.

        Искам преди това да отдам своята почит към жертвите на безпощадната медийна машина, която повече от година и половина насажда страх с неистинска информация за смърт от К-19.

        Както вече съм ви информирал на 31.10.2021 г. поисках със заявление по ЗДОИ министерството на здравеопазването да ми предостави информация, касаеща броя на починалите български граждани за периода от 01.01.2021 г. до 31.10.2021 г.. Поисках информацията да е по месеци и да дава отговор на следните въпроси:
        1. От какви болести са умирали българските граждани през посочените месеци?
        2. Подписвани ли са съобщенията за смърт от Ковид-19 от патолог?
        3. В колко от съобщенията за смърт е посочено, че е извършена аутопсия?
        4. Колко са починалите от инсулт, инфаркт, онкологични заболявания и СПИН?
        Три дена по-късно на 03.11.2021 г. от министерството на здравеопазването получих отговор,че не разполагат с исканата от мен информация и изпращат въпросите ми за отговор по компетентност на НСИ и НЦОЗА.

        Още тогава възникнаха резонните въпроси, как МЗ управлява кризата с К-19, при положение, че не разполага с ключова информация?

        Днес получих отговор от НСИ и им благодаря, за подробния отговор, от който ясно се разбира, че те редовно предоставят информация на СЗО и Европейската комисия, но исканата от мен информация я нямат. Евентуално ще я имат през лятото на 2022 година. Естествено, че възниква логичния въпрос откъде и кой зарежда медиите с информация за смъртните случаи от К-19, след като МЗ и НСИ не разполагат с такава?

        Държа да отбележа, че от НСИ много коректно са описали движението на информацията при настъпване на смърт.


        От НСИ са премълчали за бройката на проведените аутопсии след констатирана смърт, които се отбелязват в точка 9 на съобщението за смърт.

        За да насоча вниманието съм маркирал определени текстове с червен контур отстрани, както и заедно с документа ще публикувам и бланка за съобщение за смърт, за да имате по-ясна представа.

        Предполагам, че вече на всички ви става ясно, че става въпрос за безскрупулен и безпощаден бизнес със здравето и живота на хората. В тази бизнес формула участват според мен цели правителства и медийни групировки, които не се спират пред нищо!


        Коментар


        • Диагноза "умрЯл ОТ ковид" може да постави само "лекар", който тълкува Хипократовата клетва като начин за собственото си обогатяване.

          За умрЯл от лечение на ковид с експериментални "ваксини" - напълно е възможно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
            Барбарела ВИНАГИ ще стои зад фалшификатора на Конституцията, (и ще качва данни за "умрЯли ОТ ковид", а НЕ " С ковид".
            Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
            Умрели от ковид ? Как и с какво е доказано? Карти таро ,хвърляне на боб или други "научни "методи ?
            Умряли от COVID в България:
            Дата Умрели Неваксинирани Ваксинирани
            30/01/2022 39 92,1% 7,9%
            28/02/2022 99 86,9% 13,1%
            28/03/2022 43 68,9% 31,1%
            18/04/2022 26 92,3% 7,7%
            12/05/2022 12 91,7% 8,3%
            30/07/2022 5 100,0% 0,0%
            22/08/2022 16 93,8% 6,3%
            22/09/2022 6 83,3% 16,7%
            02/11/2022 10 72,2% 27,8%
            11/11/2023 2 100,0% 0,0%
            16/11/2023 6 100,0% 0,0%
            Питай ги тези тук
            https://data.egov.bg/data/view/492e8...e-f2b0b183b64f

            И повече не ме занимавайте с вашите глупости, няма смисъл
            Ясно е, печелите второ място в световното първенство на гл...те

            Last edited by barbaron; 21.03.2024, 11:54.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


              Много добре формулиран въпрос, но никой от тях няма да изпрати конкретен отговор! Те - набодените - си задават и въпроса: ами, ако набързо скалъпените "ваксини" наистина имат отрицателен ефект, то защо да се боцкам все още???" Сигурен съм, че Барбарела все още се боде всеки месец!

              Барбарела ВИНАГИ ще стои зад фалшификатора на Конституцията, (и ще качва данни за "умрЯли ОТ ковид", а НЕ " С ковид" - от УЖ "достоверни" източници, които пък цитират "специалисти", които изцяло бяха финансирани от Урсула фон ... някаква си.. )... Хората си умират от болести при своите съпротивителни сили и с МНОГО съпътстващи болести - при конкретна имунна система ... Колко удобно - да се включи цяла индустрия за " умрЯл ОТ коеид" !

              Парите, хляба и ножа - бяха в Кирчо и той тръгна по линията на ограниченията на свободното движение на хора (без куче, което се нуждае от разходка!)...

              Много хора (МНОГО!) под страх (СТРАХ!) от РЕАЛНО изгубване на работата си - почти всеки ден правеха тестовете си под строгия отчет на своите работодатели, отношение, налагано "отгоре" - от управляващия Кирчо (и Кокорчо)...

              Метровлаковете си разождаха 300 000 (и повече!) хора, които си правеха ПСР на работните места - дневно в София... ПАРИ ИМАШЕ БОЛ!

              А Мангъра (Бог да го поживи тоя истински ДОКТОР!) - си движеше ЕЖЕДНЕВНО БЕЗ МАСКА в "най-заразните СИ отделвния ( БЕЗ МАСКА! ) и показваше с ЛИЧЕН ПРИМЕР какъв трябва да бъде ИСТИНСКИЯ ЛЕКАР, който е положил Хипократовата си клетва ..
              За съжаление с много от нещата се съгласявам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                Аз пък имам спомен, че тиквоний въведе "извънредното"(военно) положение, затвори цялата страна с КПП-та, никой не можеше да мръдне без декларации, започна да се вживява като едноличен диктатор, и с генерал Годжи въведоха медицинския терор с фалшивите тестове(дето реагират на Фанта) навсякъде...
                То затова хората го изритаха от власт.
                Конспирацията ковид беше на мнооого високо ниво та може тиквата да не е знаел за нея в началото. И мерките БЯХА ПРАВИЛНИ. Благодарение на тях нямахме ПЪРВА ВЪЛНА. Липсата на всякакви медицински подготвителни действия за 6-8 месеца за справяне с напъна обезмисли първоначалното затваряне. Е глупостите с пейките, и затварянето на парковете са си лично наше творение. За измамниците от ПЪЛЕН ПРОВАЛ е безсмислено да коментираме.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                  Аз да питам "ВАКСЪРИТЕ" що минаха в отбора на АНТИВАКСЪРИТЕ?
                  Кромид и сега си има, аз съм го карал 3 пъти вече (хващам го по изследванията на кръвта, че си правя всеки месец).
                  Що не са овапсвате вече ве? Май вярата ви в магическите течности изчезна

                  Много добре формулиран въпрос, но никой от тях няма да изпрати конкретен отговор! Те - набодените - си задават и въпроса: ами, ако набързо скалъпените "ваксини" наистина имат отрицателен ефект, то защо да се боцкам все още???" Сигурен съм, че Барбарела все още се боде всеки месец!

                  Барбарела ВИНАГИ ще стои зад фалшификатора на Конституцията, (и ще качва данни за "умрЯли ОТ ковид", а НЕ " С ковид" - от УЖ "достоверни" източници, които пък цитират "специалисти", които изцяло бяха финансирани от Урсула фон ... някаква си.. )... Хората си умират от болести при своите съпротивителни сили и с МНОГО съпътстващи болести - при конкретна имунна система ... Колко удобно - да се включи цяла индустрия за " умрЯл ОТ коеид" !

                  Парите, хляба и ножа - бяха в Кирчо и той тръгна по линията на ограниченията на свободното движение на хора (без куче, което се нуждае от разходка!)...

                  Много хора (МНОГО!) под страх (СТРАХ!) от РЕАЛНО изгубване на работата си - почти всеки ден правеха тестовете си под строгия отчет на своите работодатели, отношение, налагано "отгоре" - от управляващия Кирчо (и Кокорчо)...

                  Метровлаковете си разождаха 300 000 (и повече!) хора, които си правеха ПСР на работните места - дневно в София... ПАРИ ИМАШЕ БОЛ!

                  А Мангъра (Бог да го поживи тоя истински ДОКТОР!) - си движеше ЕЖЕДНЕВНО БЕЗ МАСКА в "най-заразните СИ отделвния ( БЕЗ МАСКА! ) и показваше с ЛИЧЕН ПРИМЕР какъв трябва да бъде ИСТИНСКИЯ ЛЕКАР, който е положил Хипократовата си клетва ..
                  Last edited by mikomikov; 18.03.2024, 04:35.

                  Коментар


                  • Не виждам защо спорите, след като по време на Ковида имаше интернет:

                    https://news.bg/bulgaria/borisov-vse...ronavirus.html

                    По време на най-голямата лудница с ваксините премиер беше Кирил Петков, но това по никакъв начин не значи, че ако на власт беше Баце, нещо щеше да е по-различно.

                    Онова чудо НОЩ, извънредните щабове, КПП-тата и забраните да ходиш сам в парка си бяха по времето на Бойко.

                    П.П. Наистина Лукашенко единствен не прие Ковид-ограничения. Някои русофили от вече лоша памет и напреднала възраст решиха да препишат заслуги и на Вови, пък той милия на два пъти затваря Москва.

                    Коментар


                    • Истината е, че Лукашенко се подигра с инквизиторката Урсула, снимайки се от стадиона - само той ни освободи, в Русия ги подведоха сами да си направят отново блокада заради наивният Путин. Урсулезата си отмъсти на Беларус с незабавно ембарго въргу калиевите торове.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        Я си спомнете как гангстера боко-тиквата беше арестувал цяла България, и я беше превърнал в полицейски конц-лагер - никой не можеше д а мръдне навън, насилсвени принудителни ваксинации, тоталитарни ограничения навсякъде, зелени сертификати и терор с фалшиви, лъжливи тестове, и още какви ли не простотии и издевателства над хората, + денонощна пропаганда и лъжи по всички медии как всички сме щели да умираме от чумата на века...
                        Я пак да си напънеш паметчичката и да се сетиш кой беше националния предател и кой е отговорен за ей туй черното горе - за дивотиите на другия не става дума - и тях няма да забравя - ама ако две години назад не ви стигат мозъченчетата на златни рибчички, не знам защо въобще коментирам каквото и да е - до утре ще си го забравил

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                          Ма верно ли така ще го помним, че "боко" нарави тия работи, щото аз помня как по негово време под 20% от населението се беше намушило с експерименталните отрови и си живеехме цяла година почти нормално - в сравнение с Европа поне - и после дойде Продажното Предателче Киро манекена, и ни навря моментално "сертификатчета", и обясняваше ОТ ТЕЛЕВИЗОРА че докато не се наръгаме поне 80%, сертификатчетата на Киро остават завинаги (после по едно време свали на 70%). Ама много интересно е каква Избирателна Памет ТМ имате за някои работи.
                          Аз пък имам спомен, че тиквоний въведе "извънредното"(военно) положение, затвори цялата страна с КПП-та, никой не можеше да мръдне без декларации, започна да се вживява като едноличен диктатор, и с генерал Годжи въведоха медицинския терор с фалшивите тестове(дето реагират на Фанта) навсякъде...
                          То затова хората го изритаха от власт.
                          Last edited by Frosty; 17.03.2024, 20:00.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение


                            Я си спомнете как гангстера боко-тиквата беше арестувал цяла България, и я беше превърнал в полицейски конц-лагер - никой не можеше д а мръдне навън, насилсвени принудителни ваксинации, тоталитарни ограничения навсякъде, зелени сертификати и терор с фалшиви, лъжливи тестове, и още какви ли не простотии и издевателства над хората, + денонощна пропаганда и лъжи по всички медии как всички сме щели да умираме от чумата на века...
                            Ма верно ли така ще го помним, че "боко" нарави тия работи, щото аз помня как по негово време под 20% от населението се беше намушило с експерименталните отрови и си живеехме цяла година почти нормално - в сравнение с Европа поне - и после дойде Продажното Предателче Киро манекена, и ни навря моментално "сертификатчета", и обясняваше ОТ ТЕЛЕВИЗОРА че докато не се наръгаме поне 80%, сертификатчетата на Киро остават завинаги (после по едно време свали на 70%). Ама много интересно е каква Избирателна Памет ТМ имате за някои работи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от baba_meca Разгледай мнение
                              Путин може и да е диктатор, но ако не беше той, още щяхме да сме под ковид робство
                              Факт е, че Путин реши да действа в най-точния и подходящ момент, и спипа евро-?ейците точно когато са най-слаби и най-разклатени от тяхната собствена план-демия.

                              Я си спомнете как гангстера боко-тиквата беше арестувал цяла България, и я беше превърнал в полицейски конц-лагер - никой не можеше д а мръдне навън, насилствени принудителни ваксинации, тоталитарни ограничения навсякъде, зелени сертификати и терор с фалшиви, лъжливи тестове, и още какви ли не простотии и издевателства над хората, + денонощна пропаганда и лъжи по всички медии как всички сме щели да умираме от чумата на века...

                              В момента в който Путин ги удари, всичките евро-злодеи и обслужващите ги корумпирани, продажни, лъжливи медии внезапно забравиха за "чумата на века", от която всички щяха да умират.

                              Украинските емигранти нито ги проверяват за ваксинации, нито им изискват да ходят с маски, нито им търсят зелени сертификати, всякакви ограничения за магазини, обществени места паднаха като с магическа пръчка...
                              Лъжите на управляващите злодеи лъснаха веднага.
                              Last edited by Frosty; 17.03.2024, 20:30.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Черна серия: Бум на неестествена смърт сред бодибилдърите. Какво се случва?

                                “… редица медицински издания излязоха с предположение (недоказано по категоричен начин), че причината може да се крие в пандемията от COVID. И по-конкретно - във ваксините.”

                                https://m.dir.bg/corner/sektor-k/che...kvo-se-sluchva

                                Коментар

                                Working...
                                X