IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    Ето реални данни за смъртността на ваксинирани и неваксинирани в Англия, измерена чрез Age-standardised mortality rate per 100,000 person-years
    Month unvaccinated vaccinated
    January 1183.8 23.2
    February 1906.8 16.1
    March 459.2 20.4
    April 125.7 7.3
    May 44.4 2.7
    June 52.2 5.5
    July 206.2 22.7
    August 376.2 44.9
    September 343.3 59.8
    October 285.4 62.4
    Източници:
    https://www.ons.gov.uk/peoplepopulat...d31october2021

    https://www.ons.gov.uk/download/tabl.../ab5e3c0f.json

    За мен е очевидно, че ваксините са налявали смъртността от АЛФА до 50 пъти. Смъртността от ДЕЛТА се намалява "само" 5-10 пъти.
    Никой не спори за УВЕЛИЧЕНАТА смъртност .

    Но тя не е заради НЕПОСТАВЯНЕТО на сиропчето , а заради пропадналата здравна система

    А данните са много лесно манипулируеми неща , с цел осъществяване на замисъла , който беше замислен но се провали .
    Last edited by bbd; 03.02.2022, 12:02.

    Коментар


    • От пишещите във формуа знам само колегата monopola, че беше доброволец в Пирогов в Ковид отделение (за него знам).
      Той едва ли ще седне да пише тук, но съм сигурен, че ако някой от критиците анти-всичко постъпи като него - ще си промени изцяло погледа върху кризата,'вирусчето','лекарите убийци' и тн. неща, които се коментират тук и се цитират какви ли не безумни хибридки.

      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

        Случаят с умрялата на регистрацията е несправедливо раздухван от медиите. Той може да се повтори и при най-високо ниво на здравеопазване.

        Конкретно: ако не беше умряла на рецепцията, щеше да умре вътре в болницата, докато се подготвят да я обработват.
        Толкова време ѝ било останало; може близките да са закъснели с търсенето на помощ.
        Неориентираната сестра е най-малко виновна.
        Все едно пазача на училището да обвиним че децата са неграмотни.
        Има едно "хубаво" нещо - ЩЕ СТАВА ПО ЗЛЕ, МНОГО ПО ЗЛЕ.
        След 10 години ако сменят РАДИКАЛНО СИСТЕМАТА СЕГА може да почнем да се подобряваме
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bbd

          Това е СПАМ и Тролене . На всяка страница един и същи пост , който е и лъжа .
          Повишената смъртност в България е НЕ от Ковид , който е едно грипче , а от пропадналата здравна система , виновни за която са точно господарите на тези които задават на всяка страница горните лъжи.

          Сигурно и жената от Враца е починала от Ковид , защото не е ваксинирана . А такива са хиляди . Хиляди !

          И в края на краищата на едно бони ли да вярва четящия тук или на професор Кристиян Перон ?

          https://rumble.com/vtpkw7-49902343.html
          Ето реални данни за смъртността на ваксинирани и неваксинирани в Англия, измерена чрез Age-standardised mortality rate per 100,000 person-years
          Month unvaccinated vaccinated
          January 1183.8 23.2
          February 1906.8 16.1
          March 459.2 20.4
          April 125.7 7.3
          May 44.4 2.7
          June 52.2 5.5
          July 206.2 22.7
          August 376.2 44.9
          September 343.3 59.8
          October 285.4 62.4
          Източници:
          https://www.ons.gov.uk/peoplepopulat...d31october2021

          https://www.ons.gov.uk/download/tabl.../ab5e3c0f.json

          За мен е очевидно, че ваксините са налявали смъртността от АЛФА до 50 пъти. Смъртността от ДЕЛТА се намалява "само" 5-10 пъти.
          Last edited by BONI; 03.02.2022, 11:47.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            А аз, ще те помоля да се успокоиш. Пази си нервите, брат.
            аз не се нервя на ФАКТИТЕ.
            Само нечовек може да ме изнерви. Само 3-ма души в ЦЕЛИЯ МИ ЖИВОТ са ме изнервяли. Останалите просто съм ги напсувал и след 10 мин съм ги забравил. Като ми се появят пак по какъвто и да е начин - пак си спомням че съм ги псувал
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
              Бивш шеф на пирогов.
              ... спешните случаи ...
              Случаят с умрялата на регистрацията е несправедливо раздухван от медиите. Той може да се повтори и при най-високо ниво на здравеопазване.

              Конкретно: ако не беше умряла на рецепцията, щеше да умре вътре в болницата, докато се подготвят да я обработват.
              Толкова време ѝ било останало; може близките да са закъснели с търсенето на помощ.

              Коментар


              • от първи април очаквам доста държави от ЕС да отпуснат строгите изисквания и зеления сертификат да отпадне или да остане по-скоро като бекъп ако дойде нова вълна наесен.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Спрете да се заяждате с мен и да спамите.
                  रादोस्त

                  Коментар


                    • Днес, 10:56
                      Този коментар от BONI е изтрит от X_Y
                      Причина: Спрете с агресивните си мнения и подмятания.
                    Какви подмятания, бе? Аз си казвам истината директно.

                    Вярно ли е че цяла пролет и цяло лято гледаха надменно на "грипчето"?

                    Вярно ли е че 93% от поразените от делта бяха неваксинирани?

                    Вярно ли е че те задръстиха болниците?

                    Вярно ли е че блокираните болници повишиха смъртността и от други заболявания?

                    Вярно ли е че президентското правителство допринесе за всичко това?

                    Вярно ли е че сега всичко се повтаря?

                    Забележи, това са просто въпроси. Кое е подмятане? Кое е агресия?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Клетъчният имунитет, имунологичната памет защитават, заяви проф. Кантарджиев.

                      Проф. Кантарджиев: Клетъчният имунитет пази от всички варианти на ковид
                      Ми това са "А и Б" в биологията.
                      Бяха в учебниците за всички, преподаваше се на всички.

                      Не, малко лъжа, без да искам. Клетъчният имунитет (функциите на Т-клетките) беше открит по-късно, но техният резултат си се знаеше още от зората на модерната биология – втората половина на 19 век. Знаеше се, че имунната система "се учи" и запомня наученото десетки години, до края на живота.

                      Проблемът с грипа и новия грип е, че вирусите са много по-изменчиви, отколкото причинителите на останалите типове болест.
                      Но! – може да те хване най-много некоя хрема или два-три дена температура.
                      Това е факт и в случая с новия грип: 90% от населението от самото начало не го прихващаше (и сега не го прихваща) или го минаваше с леки грипни симптоми (и сега е така).

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                        Барбарон, ако продължите да тролите и да подмятате на другите, че заради тях били умряли хора ще получите бан от мен. Не зависимо в коя тема се оплаквате.
                        Ще Ви помоля да се въздържите. Хората не осъзнават собственито си влияние върху бедите, които им се случват. Барбаронът е кисел дядка, който, обаче, има верен поглед върху някои неща и няма да е честно по отношение на всички нас, ако го одялате точно за това. Така мисля.
                        За други неща може, разбира се.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                          Барбарон, ако продължите да тролите и да подмятате на другите, че заради тях били умряли хора ще получите бан от мен. Не зависимо в коя тема се оплаквате.
                          Оставете го/ги да се излага/т, моля!

                          Коментар


                          • Френски професор, достоен за възхищение!

                            : за "експертите", обосновали "пандемията", които са в тежък конфликт на интереси и зависимости от фармацевтичната индустрия.

                            https://rumble.com/vtpkw7-49902343.html

                            Адмирации за френския професор! Има французи, от които можем да се учим и на които - да се възхищаваме

                            Имало коректни французи! (за разлика от ония, които биха желали да са такива : французи и коректни)
                            ​​​​​​​

                            Коментар


                            • Барбарон, ако продължите да тролите и да подмятате на другите, че заради тях били умряли хора ще получите бан от мен. Независимо в коя тема се оплаквате.
                              Last edited by X_Y; 03.02.2022, 10:43.
                              रादोस्त

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                                Днес в рубриката "Обяснявахме, говорихме, молихме - ама кой да чуе? ...

                                Харесва ми как допреди месец локдауните бяха най-великото изобратение на човечеството и върховен метод за справяне с ужасната чума, а днес са обявени за провал.

                                Неееее, въобще няма глобален врът на палачинката.
                                Палачинката се обърна, защото вече има осъдителна присъда на първа инстанция в Германия по заведените дела срещу главните виновници в организирания покрай модерната китайска настинка глобален геноцид и на някои взе да им пари под краката.

                                https://www.eutimes.net/2022/01/rein...te-the-planet/

                                After hearing the witness statements to the German Corona Investigative Committee by former vice president of Pfizer Dr Mike Yeadon who has been a scientist for 36 years, lawyers with Reiner Füllmich draw the same conclusion: The injections normally called Corona vaccines are designed to experiment on the human race and to find out what dosage of a yet unknown toxin is needed in order to kill people. The mortality rate linked to the vaccines, according to Yeadon, is traceable in terms of lot numbers of the different batches, as some batches appear to be more lethal than others.

                                When taking a look at the evidence available, the main goal with the injections all over the world is global depopulation, according to the lawyers involved. Dr. Füllmich told Perspektiv that the lawyers preparing an international law suit were no longer in doubt: Poisoning and mass murder through so called Corona vaccines is intentionally being perpetrated on the peoples of the world.

                                Коментар

                                Working...
                                X