IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepi4a Разгледай мнение

    Питай, и на мен ми е интересно. Някъде скенери те били под формата пъхаш си ръката, някъде били под портал през който преминаваш. На неваксинираните правят проблем - казват им господине имате проблем с ваксинацията независимо, че представяли сертификат. На ваксинираните обаче не вярвам да им казват - господине светите - по скоро им казват да продължат.
    Май даваш заден, а? Сигурен ли си за летище Амстердам или една циганка ти го каза? Да не е само в Лондон, или пък и там не сигурно?

    Коментар


    • И графики ви пуска математика и тях ли не можете да ги разберете. Какъв е начинът да ви достигнат някакви факти до съзнанието? Комикси, детски приказки, новини в Пик, леля Пена - магазинерката - пуска статус във фейсбук.

      Никога не съм имал добро мнение за интелектуалните възможности на мнозинството хора, но от както стана тази работа с ваксините съм в лек ужас. Това си е чисто и просто дебилизъм.

      Коментар


      • На мен ми споменаха, че лимфите светят вече.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

          Аз чух нещо подобно от ренгенов кабинет, по-различно...За кои ваксини имаш инфо - векторните, новите или всички?
          За всички 4 одобрени за ЕС - Астра, Янсен, Пфайзер и Модерна. За руската и китайската нямам информация. Не знаех че луминисценцията се вижда и на рентген, знам за CT scanner.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepi4a Разгледай мнение
            Много ясно съм написал, че са наночастици, които отдавна се използват при изработване на ваксините. Интересното е защо не казват за тях, а в същото време следят за тяхното наличие в телата на хората. И не ме иронизирай, изобщо не твърдя че са вредни, по скоро се чудя защо нищо не казват за тях, а това че са луминисцентни на скенери е леко притеснително още повече че никой не те предупреждава за това.
            Аз чух нещо подобно от ренгенов кабинет, по-различно...За кои ваксини имаш инфо - векторните, новите или всички?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepi4a Разгледай мнение
              Много ясно съм написал, че са наночастици, които отдавна се използват при изработване на ваксините. Интересното е защо не казват за тях, а в същото време следят за тяхното наличие в телата на хората. И не ме иронизирай, изобщо не твърдя че са вредни, по скоро се чудя защо нищо не казват за тях, а това че са луминисцентни на скенери е леко притеснително още повече че никой не те предупреждава за това.
              От кога ги слагат?

              Щото с ваксини ни бодат серийно от поне 70 години и не съм видял до сега някой да свети със старите ваксини дето са ти удряни като бебе/дете.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                От чиповете ще да е. Излъчват сигнали към космоса, където самолети ги прихващат и после идват и ръсят с кеми траилс.
                Много ясно съм написал, че са наночастици, които отдавна се използват при изработване на ваксините. Интересното е защо не казват за тях, а в същото време следят за тяхното наличие в телата на хората. И не ме иронизирай, изобщо не твърдя че са вредни, по скоро се чудя защо нищо не казват за тях, а това че са луминисцентни на скенери е леко притеснително още повече че никой не те предупреждава за това.

                Коментар


                • Две картинки и от мен

                  Click image for larger version

Name:	224093810_1043078382899060_144245253014470684_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=UdOft4Sh6pcAX-_bMGK&_nc_ht=scontent.fsof9-1.fna&oh=e93aa18b94a3f4ee563a68539758edf7&oe=610CA9F1.jpg
Views:	1
Size:	9.5 КБ
ID:	3788480



                  Click image for larger version

Name:	225778691_1043078412899057_5488841037365361595_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=MrSdocFelGAAX-PsV1T&_nc_ht=scontent.fsof9-1.fna&oh=d2b2e1196af719fd5301fef3bc892d5a&oe=610D6735.jpg
Views:	1
Size:	5.1 КБ
ID:	3788481





                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepi4a Разгледай мнение
                    А защо ваксинираните светят на CT scanner по летищата? Какви са тези наночастици, които излъчват биолуминисценция? Безвредни ли са за хората? И защо изобщо се правят тези проверки?
                    От чиповете ще да е. Излъчват сигнали към космоса, където самолети ги прихващат и после идват и ръсят с кеми траилс.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      перин моля те не го карай да словоблудства?
                      Или поне не го цитирай че да му виждам глупостите
                      И, разбира се, бих искал да се сдобия с тайното познание как да разделя две числа без да гледам едното, което засега е възможно само за проф. Матеев, д-р Фаучи, СЗО и магьосника Мерлин.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        перин моля те не го карай да словоблудства?
                        Или поне не го цитирай че да му виждам глупостите
                        Извинявам се, но в определени моменти попадам на ескалирали очеизваждащи противоречия и не мога да се сдържа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение


                          В кавички са твоите думи - помисли над противоречията.


                          1. "Недей гледа абсолютния брой на новозаразените" и след малко "трябва да разделиш броя на умрелите на броя на новозаразените". Няма как да правя и двете неща едновременно.

                          2. Към днешна дата е 10 пъти, не 40 пъти повече - равни починали при 10 пъти по-малко новозаразени дневно, както посочих в поста, който не си прочел внимателно. Нали става въпрос за сега, когато ваксините са си дали "ефекта". Ето ти твоят цитат: "Сравни с България, в която в момента мрат 40 пъти повече хора".

                          3. И най-важното, на което не отговори - Защо те имат 10 пъти повече новозаразени и защо вълната започва първо при тях, след като са 4 пъти по-ваксинирани и, за разлика от нас, спазват драконовски мерки?
                          перин моля те не го карай да словоблудства?
                          Или поне не го цитирай че да му виждам глупостите
                          Малко данни от ЮК
                          https://www.facebook.com/photo/?fbid...15653336381636
                          Last edited by bota156; 02.08.2021, 18:16.
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Недей гледа абсолютния брой на новозаразените, защото там влияят съвсем други фактори. Споко - и при нас ще дойде следващата вълна, смъртността от която обаче ще е 40 пъти повече от това, което е в Израел.

                            Важният критерий е броя на умрелите спрямо броя на новозаразените. Тоест ако не се досещаш, трябва да разделиш броя на умрелите на броя на новозаразените, и да умножиш по 100, за да получиш числото в проценти. За наше най-голямо съжаление това число в България към днешна дата е 40 пъти по-голямо от това в Израел.

                            В кавички са твоите думи - помисли над противоречията.


                            1. "Недей гледа абсолютния брой на новозаразените" и след малко "трябва да разделиш броя на умрелите на броя на новозаразените". Няма как да правя и двете неща едновременно.

                            2. "Сравни с България, в която в момента мрат 40 пъти повече хора". Към днешна дата е 10 пъти, не 40 пъти повече - равни починали при 10 пъти по-малко новозаразени дневно, както посочих в поста, който не си прочел внимателно. Нали става въпрос за сега, когато ваксините са си дали "ефекта". Иначе в абсолютна стойност и там, и тук има официално по 3-4 починали на ден, което е 0 пъти повече.

                            3. И най-важното, на което не отговори - Защо те имат 10 пъти повече новозаразени и защо вълната започва първо при тях, след като са 4 пъти по-ваксинирани и, за разлика от нас, спазват драконовски мерки?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              Ще питам за Амстердам и ще кажа дали е истина или поредната глупост.
                              Питай, и на мен ми е интересно. Някъде скенери те били под формата пъхаш си ръката, някъде били под портал през който преминаваш. На неваксинираните правят проблем - казват им господине имате проблем с ваксинацията независимо, че представяли сертификат. На ваксинираните обаче не вярвам да им казват - господине светите - по скоро им казват да продължат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepi4a Разгледай мнение

                                Щатите, Лондон, Копенхаген, Амстердам.
                                В България категорично няма, за Париж и Барселона не знам. CT скенери са, не са от обикновените металдетектори
                                Ще питам за Амстердам и ще кажа дали е истина или поредната глупост.

                                Коментар

                                Working...
                                X