IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
    Лекуваме рак с витамини, но виж ковид единствено ваксина го спира.
    Всеки преценява за себе си.Аз ако мога ще избегна ваксината на всяка цена.
    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

    Коментар


    • Лекуваме рак с витамини, но виж ковид единствено ваксина го спира.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

        Много добре, аз също го вземам.
        Поздравления.

        Моите разсъждения са следните:
        Когато един рак вече се е развил и се състои от милиони/милиарди клетки, вече е късно да се противодейства с B17. Ако обаче раковите клетки са малко на брой - само няколкостотин, то B17 помага на имунната система да избие тези клетки и така силно намалява вероятността някоя от тях да се загнезди някъде и да започне интензивно да се дели.

        Иначе да - във всеки един човек всеки един божи ден се създават по няколко стотин ракови клетки, и докато организма е млад и със силна имунна система, те бързо се унищожават от нея. С напредването на възраста имунната система отслабва, и някои ракови клетки успяват да останат живи известно време, щото да имат шанса да се загнездят някъде и интензивно да започнат да се делят. Ако това се случи, вече няма спиране.

        Та с пиенето на B17 след 50-годишна възраст аз си мисля, че силно се намалява вероятноста това да се случи (да остане жива ракова клетка и да започне да се дели). Не съм си го измислил сам - просто съм изчел много литература по въпроса и съм си взел решението след много лутане в морето от информация и дезинформация.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          За пастите за зъби - за абразив има смлян варовик (калциев карбонат), а за активно вещество има активен флуор, който е една много много силна отрова, способна да убие човек само при няколко вдишани милиграма. Една минимална грешка при дозирането на съставките от някой пиян служител може да създаде партида пасти, способна да избие хиляди хора. Досега не съм чувал за подобен случай, но и преди Чернобил не бях чувал за взривен реактор.

          При витамин B17 (ядки от горчиви кайсии) по време на усвояването от организма от всяка една молекула B17 се отделя пo една молекула цианид, а както знаете всички цианиди са изключително силни отрови дори и в микроскопични количества. Има обаче значение дали клетката абсорбира молекулата B17 бързо или бавно. При бавното усвояване разлагането на B17 води до други молекули, безопасни за клетката, но при бързото усвояване, каквото е при раковите клетки, цианида директно ги убива.

          Този ефект създава и полезното действие на B17, като учените го наричат "убиец на ракови клетки". В някои държави обаче здравните власти се плашат от тези цианиди, и в тях витамин B17 е официално забранен. В други държави изтъкват полезното му действие, но както винаги информациите са противоречиви, статистиките също, и така се раждат поредните световни конспирации.

          Аз лично от поне 10 години ежедневно приемам по 3 капсули витамин B17, и все още не съм умрял. Надявам се да умра от всичко друго, но не и от рак, но дали съм прав ще се разбере в едно надявам се по-далечно бъдеще.
          Много добре, аз също го вземам.
          Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
            Витамин B17 не се ли прави горчивите костилки на някой плодове?

            А интересно че го казваш това за пастите при положение че си производител на тези продукти.

            Аз между другото спрях да ползвам пасти за зъби преди около 15 години и от тогава нямам нито един нов кариес! А преди това всяка година поне по 1 нов кариес имах за правене. Последно при зъболекър съм бил преди 1 година и то за да ми оправи паднала пломба още от времето когато позлвах пасти за зъби. Според зъболекаря ми добре се грижа за зъбите си. (А не съм му казвал че не ползвам паста).
            За пастите за зъби - за абразив има смлян варовик (калциев карбонат), а за активно вещество има активен флуор, който е една много много силна отрова, способна да убие човек само при няколко вдишани милиграма. Една минимална грешка при дозирането на съставките от някой пиян служител може да създаде партида пасти, способна да избие хиляди хора. Досега не съм чувал за подобен случай, но и преди Чернобил не бях чувал за взривен реактор.

            При витамин B17 (ядки от горчиви кайсии) по време на усвояването от организма от всяка една молекула B17 се отделя пo една молекула цианид, а както знаете всички цианиди са изключително силни отрови дори и в микроскопични количества. Има обаче значение дали клетката абсорбира молекулата B17 бързо или бавно. При бавното усвояване разлагането на B17 води до други молекули, безопасни за клетката, но при бързото усвояване, каквото е при раковите клетки, цианида директно ги убива.

            Този ефект създава и полезното действие на B17, като учените го наричат "убиец на ракови клетки". В някои държави обаче здравните власти се плашат от тези цианиди, и в тях витамин B17 е официално забранен. В други държави изтъкват полезното му действие, но както винаги информациите са противоречиви, статистиките също, и така се раждат поредните световни конспирации.

            Аз лично от поне 10 години ежедневно приемам по 3 капсули витамин B17, и все още не съм умрял. Надявам се да умра от всичко друго, но не и от рак, но дали съм прав ще се разбере в едно надявам се по-далечно бъдеще.
            Last edited by Mateev; 02.08.2021, 22:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Може би ползваш пепел от огнището....
              Същия ефект е и с паста за зъби, но без флуорид, има колкото искаш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                Витамин B17 не се ли прави горчивите костилки на някой плодове?

                А интересно че го казваш това за пастите при положение че си производител на тези продукти.

                Аз между другото спрях да ползвам пасти за зъби преди около 15 години и от тогава нямам нито един нов кариес! А преди това всяка година поне по 1 нов кариес имах за правене. Последно при зъболекър съм бил преди 1 година и то за да ми оправи паднала пломба още от времето когато позлвах пасти за зъби. Според зъболекаря ми добре се грижа за зъбите си. (А не съм му казвал че не ползвам паста).


                Може би ползваш пепел от огнището....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  А ти сигурен ли си, че те го крият това?

                  Все едно да попиташ защо в хляба освен сол се слага и захар, и защо производителите на хляб го крият това.

                  Ами рецептата си е рецепта, и някои производители предпочитат да си я държат в тайна. Ти защо пиеш Кока-Кола, след като рецептата е тайна и никой не знае какво се слага в нея?

                  А да ти кажа ли каква е рецептата на една паста за зъби?
                  Няма да ти казвам, защото ще спреш да си миеш зъбите.

                  Няма да ти казвам и какво съдържа Витамин B17, защото ще се ужасиш.
                  Витамин B17 не се ли прави горчивите костилки на някой плодове?

                  А интересно че го казваш това за пастите при положение че си производител на тези продукти.

                  Аз между другото спрях да ползвам пасти за зъби преди около 15 години и от тогава нямам нито един нов кариес! А преди това всяка година поне по 1 нов кариес имах за правене. Последно при зъболекър съм бил преди 1 година и то за да ми оправи паднала пломба още от времето когато позлвах пасти за зъби. Според зъболекаря ми добре се грижа за зъбите си. (А не съм му казвал че не ползвам паста).



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepi4a Разгледай мнение
                    ..... Протесненията ми идват от това, че ефектът на светенето упорито се крие от масите и говорим не само за ПЕТ скенер, каквато статия намерих в нета, а за най обикновени рентгени както писа един човек във форума........
                    Знаеш ли защо се вижда и на обикновен ренген?

                    Ами защото той работи на същия принцип. При обикновения ренген има една глава, пълна с някакъв радиоактивен изотоп (обикновено цезий). Тази глава има отвор от едната си страна и през него се излъчва поток от алфа, бета и гама лъчи. Този отвор механично се запушва в чакащ режим, и се отваря по време на ренгеновата снимка. През организма преминават преди всичко гама лъчите, и осветяват повече или по-малко фотографската плака от другата страна.

                    При скенера е малко по-сложно - радиоактивния източник се върти, и създава изображение от другата страна върху фоточувствителни сензори. И понеже това изображение е цяла една линия, която се върти, най-накрая компютъра създава (изчислява) изображение от хилядите линии, получени с облъчването под различни ъгли.

                    При ПЕТ скенера обаче има една особенност - при него НЯМА радиоактивен източник, който да облъчва човека. Радиоактивен източник е самият организъм на човека, и с въртенето си ПЕТ скенера просто сканира същото излъчване, както и обикновения скенер, но източника е самият организъм, погледнат под 1000 различни ъгъла при един оборот на завъртането.

                    Когато имаме обикновен скенер, в неговия сензор попадат като гама лъчите от източника на радиация, така и гама лъчите, излъчени от самият организъм. Но понеже първите са много по-силни, те могат да "заглушат" вторите. Тоест и обикновения скенер би видял излъчването на организма, ако е по-силно, само че той е много по-нечувствителен от един истински ПЕТ скенер, оптимизиран за работа с радиационни излъчвания с нисък интензитет.
                    Last edited by Mateev; 02.08.2021, 22:14.

                    Коментар


                    • Споко, наночастици има и в слънчезащитните кремове, храната, гримовете. Тези във ваксините са със сигурност най-малко като обем. Ако искат да те чипират с наночастици ще ти ги сложат в шампоана, сапуна или безалкохолната напитка, няма нужда да правят цялата тази драма с ваксини

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                        Това май не е тайна. Ваксината води до временно уголемяване на лимфните възли. По тази причина не се препоръчва мамография след ваксиниране поради фалшиви позитивни. Точният механизъм на светене, да си призная, не ми е ясен. Някой радиолог да чете тук? Не мисля че има дълбока конспирация в това, други ваксини имат подобен ефект.

                        https://www.hopkinsmedicine.org/heal...mogram-results
                        Боже, събери си вересиите.

                        Коментар


                        • Доц. Кунчев

                          Вероятно към края на годината ще има и трета игла на ваксините.

                          Доц. Кунчев с кошмарна заповед, погват всички, които...
                          Last edited by RUBLA; 03.08.2021, 09:04.

                          Коментар


                          • С други думи, разработчиците на ваксините по техни си съображения са решили да сложат наночастици, които карат тялото да свети. Може и да имат право, най вероятно искат да следят нещо в тялото, но да крият този факт от масите и едновременно да принуждават всички поголовно да се ваксинират е притеснително. Разбирам това че искат навсякъде ковид сертификати, но да те сканират и да гледат как светиш отвътре е вече прекалено. Другият вариант е тепърва да провеждат експерименти и светенето да им показва как антителата от ваксината циркулират в лимфната система на човешкия организъм, което пак е притеснително, тъй като се твърди друго.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                              На мен ми споменаха, че лимфите светят вече.
                              Това май не е тайна. Ваксината води до временно уголемяване на лимфните възли. По тази причина не се препоръчва мамография след ваксиниране поради фалшиви позитивни. Точният механизъм на светене, да си призная, не ми е ясен. Някой радиолог да чете тук? Не мисля че има дълбока конспирация в това, други ваксини имат подобен ефект.

                              https://www.hopkinsmedicine.org/heal...mogram-results

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepi4a Разгледай мнение
                                Както вече казах нямам притеснения от наночастиците, които се използват от много отдавна за производство на ваксини. Протесненията ми идват от това, че ефектът на светенето упорито се крие от масите и говорим не само за ПЕТ скенер, каквато статия намерих в нета, а за най обикновени рентгени както писа един човек във форума. Въпросът ми е какво се цели с внедряването на наночастици, водещи до биолумисценция и защо властите не признават, че ваксините имат такъв страничен ефект. Както пишеш ниска доза на радиация е безвредна. Ами защо не си го признаят тогава.
                                А ти сигурен ли си, че те го крият това?

                                Все едно да попиташ защо в хляба освен сол се слага и захар, и защо производителите на хляб го крият това.

                                Ами рецептата си е рецепта, и някои производители предпочитат да си я държат в тайна. Ти защо пиеш Кока-Кола, след като рецептата е тайна и никой не знае какво се слага в нея?

                                А да ти кажа ли каква е рецептата на една паста за зъби?
                                Няма да ти казвам, защото ще спреш да си миеш зъбите.

                                Няма да ти казвам и какво съдържа Витамин B17, защото ще се ужасиш.
                                Last edited by Mateev; 02.08.2021, 21:40.

                                Коментар

                                Working...
                                X