IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Днес отново темата е интересна.

    Според мен, всичко което го пише в любовните романи, в книгите, във филмите, "Великолепния век", "Сексът и градът". XXL, Hustler, е преекспонирано, преувеличено и не отразява действителността и човешките отношения.

    На 20-25 г. българските мъже нямат много пари и не могат да създадат семейство без гръб от родителите. Имат малка покупателна споосбност и съответно много не се котират при жените, освен ако не са много отворени и много хубави,

    На 35-40 г. българските мъже да по-стабилни и по-платежоспособни, но тогава изборът на жени не е голям, И трябва да избират от лоши стари моми, стиснати и егоистични.

    Ти обърни внимание на съседката ти, която ти се усмихва, когато се срещнете! Още следващият път, когато се срещнете - действаш.

    Каниш на кафе, или в заведението, което предпочита тя. Навън! Видите ли се, нататък нещата няма да са трудни!

    До още 2-3 излизания трябва да си готов да "преглътнеш" и ако е така - смятай, че СТЕ ОК!

    Коментар


    • Днес отново темата е интересна.

      Според мен, всичко което го пише в любовните романи, в книгите, във филмите, "Великолепния век", "Сексът и градът". XXL, Hustler, е преекспонирано, преувеличено и не отразява действителността и човешките отношения.

      На 20-25 г. българските мъже нямат много пари и не могат да създадат семейство без гръб от родителите. Имат малка покупателна споосбност и съответно много не се котират при жените, освен ако не са много отворени и много хубави,

      На 35-40 г. българските мъже да по-стабилни и по-платежоспособни, но тогава изборът на жени не е голям, И трябва да избират от лоши стари моми, стиснати и егоистични.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        В тезата си не съм разглеждал отношенията при Матриархат.
        Макар че у темата нещата клонеха към Шериата.

        Наздраве Кака.
        Че къде видя аз за пледирам за Матриархат!? Мен си ми е баш добре в мъжкия свят с извоювани редица изключения в моя полза.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          И водата, и казаня но и билето май има значение. Наближава Еньовден та се сетих и за варивото
          Ей го наш чичо - едно индрише и с 25 гр. си е все същия снажен младеж
          Още от сега ме мързи нищо, че съм редуцирала бройката на билките от седемдесет и седем и половина на седем и половина.

          В началото на месеца ще водя тати у Варна да му правят операция на очите, та не знам дали ще ми се изпълняват разни ритуали по Еньовден.
          Наздраве, Преци!

          П.П. На водата у казаня й стига една опашка от гущер, кръв от прилеп и капка змийска отрова / в краен случай аз ще се изплюя/ и риска ще е от равномерно, по-равномерно разпределен
          Last edited by tnm; 15.05.2020, 14:56.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Съвсем накратко: отнася се ПАК за усещанията на дамите...

            Не съм дама, но регистрирам някакви усещания... Защо те /дамите/ - не пишат конкретно за тия си усещания? Ясно е: не пишат, предвид деликатната ситуация, която заемат във връзката си с мъжа, която /за пред публиката!/ - е по-скоро пасивна роля!

            Разбира се какво казвам: някои мъже са склонни да се хвалят с постиженията си – вижте ме, аз съм супер сваляч, който нямам равен..., 18 – 35 годишните са ми в полезрението..., другото не става...

            Ще опитам да бъда кратък: общо-взето – до около 20 момичетата са неориентирани в отношенията между хората, най-общо..., възпитавани в семейството при различни разбирания, съпоставено с „”грубата” действителност... Разбира се – ролята на майката във възпитанието е огромна..., момиченцето подражава, занимава се с кукличките и другите играчки, полага грижи за тях... Таткото също присъства, но неговата роля е по-скоро – неосъзната от момиченцето..., да – помага, грижи се за някакви работи, но мама е главната – това е в съзнанието на малката дъщеря! В училището – нови взаимоотношения: едни момчета... , които съществуват, но момиченцето може и без тяхното присъствие около себе си...

            Докато... Някои момчета... Променили са се... ДО ТОВА време ролята на майката, за ориентацията на момичето е ясна! След 14-18 периодът може да е и много труден!

            Идеята е ясна: до 18 възпитанието е ЕДНО! Следва ГОЛЕМИЯТ преход!

            .................................................. ..

            Най-важното, според мен е да обърнем внимание на това, колко време се е градил характерът на това 18 годишно момиче. 15 – 18 години!
            Следва НОВ период! Как се влиза в нов период, на различни взаимоотношения??? Възможно ли е това да стане за 2-3 месеца? А – за 2-3 дни? Какъв "преход" е това???

            .................................................. .........

            Оттук следва моята теза: НЯМА НАЧИН, една жена, под 35 да има точните реакции в една връзка с противоположния пол! Тя не познава все още реакциите на собственото си тяло, за да бъде адекватна в действията си, при физическата си близост с мъжа. Удовлетворението за нея е повече от съмнително /припомням темата: „Какво искат жените?”/. Да, Тя ще се опита да бъде адекватна на неговата физическа близост, защото е решила – буквално за 2 дни, че „го обича!”..., но в повечето случаи – няма да разбира – нито неговият ентусиазъм, нито дори смисълът на движенията му..., а – ако и претупат нещата за 5-6 минути – направо ще бъде разочарована... Това – сигурен съм – ще се отпечата в съзнанието ѝ, като ще срине всякакви нейни представи за романтиката /която е градена с години/... и не само това...

            Хайде да приключвам за днес, да не отнемам и вашето време, че всеки си има приоритети...

            Една жена, която е над 35 – 40 г. знае много по-добре КАКВО да очаква, но също и КАК да го получи в една връзка!

            Това е моето мнение, което НЕ налагам никому!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              И за кого ще го пазиш тва имане.

              А сетих се. за некое чаве на брадчеда.

              Не бери грижа.

              Има и сурогация, имам и пари.

              Иначе, на драго сърце ще ги оставя на децата на брат ми,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ба, разпределя се той равномерно. Нека аз да държа карабината си в изправност, ножът наточен и водата у казаня кипнала ..., равноправието е само в сферата на добрите пожелания.
                Наздраве, сър Събев!
                И водата, и казаня но и билето май има значение. Наближава Еньовден та се сетих и за варивото
                Ей го наш чичо - едно индрише и с 25 гр. си е все същия снажен младеж

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                  Ясно е, че има две непримирими групи, всяка от които отрича мнението на опонентите. Всички мислим себе си за прави в позицията, която защитаваме. Основанията за това /че сме прави/ черпим от: личен опит, прочетено тук-там, взаимстване на чужди стереотипи, вкл. - методи на възпитание, които са прилагали върху нас, вкл и отношения между хората около нас, които сме констатирали "в движение", които са част от личния опит /т.е. - част от изброените основания са взаимно свързани или се преплитат/...

                  Казаното е валидно за двете /враждуващи/ групи! /не казвам нещо неразбираемо, т.е. - двете групи би трябвало да са съгласни с казаното до тук, ако изобщо четат различни от своите "утвърдени" /с горните основания/ - мнения...
                  Не би трябвало да мога да говоря от името на дамите /част от темата: „Какво искат жените?”/...

                  Доста елементарно звучи това, че жените искали: парцалки, дрънкулки... Е, да: има и такива от жените – които са на това ниво... Защо, има ли друго ниво? Очевидно – доста защитават идеята за „предбрачен договор”, с който запазват имуществото, придобито преди брака... Значи има и такава група от дамите, които – освен парцалки и дрънкулки – се „увлича” и от по-големи „придобивки”...

                  И, сега – идва ми малко нагорно, ако някой твърди, че не съществува и доста по-различно мислене у дамите, а и това /според мен/ - е една голяма група от тях, които търсят и други качества у мъжа, напр., Тя си казва:

                  1. Защо той не ме третира като жена?..., прислужница ли съм /му/ аз? /има такива!/...,

                  2. Защо не се отнася с мен като с дама /еманципацията повдига донякъде самочувствието ми, но все пак – аз съм нежната и беззащитна, от гледна точка – физическата сила, която не ми е така присъща, както на Него, а често това битува в света..., не мога да се налагам навсякъде, където го има.../...,

                  3. Децата копират родителите си, а също опитват да подражават на тоя, чийто пол носят /говорим за нормалната ориентация, другото са изключения!/..., така че... , ако някой се опитва да убеди една дама, че само единият от родителите се занимава с „възпитанието” и отглеждането на децата – това е трудно доказуема и изобщо - приемлива теза... Защо написах с кавички „възпитание”? Който си задава подобен въпрос, би трябвало да знае, че възпитанието /без кавички/ - е всичко онова, което детето получава, когато регистрира НАЙ-ВЕЧЕ отношението на родителите един към друг! Значи: това е една огромна отговорност за продуктът на техните отношения: детето! ..., защото има и подобно „отношение”: какво ще го възпитавам!..., не подлежи на възпитание!..., два шамара – и в ъгъла!... ИмаШЕ го някога и това „възпитание”, не че не сме „станали хора” – и това би било основен аргумент на опонентите..., но нещата се развиваха различно, в различно общество, но не посочвам суперлативи, за да политизираме нещата, защото винаги така се случва... Отговорността там, някъде в миналото – беше ОБЩА /не защитавам физическото насилие, най-обикновен пример/: учителят забърсваше шамар на незнаещ ученик, защото той предпочиташе шамара, вместо двойката..., ученикът беше доволен, защото знаеше, че баща му щеше да го смъкне от бой за получената двойка, когато се прибере в къщи.../ Реален пример със съученик, готино момче! Примерът ми: всички, съобразно ангажиментите си – бяха ангажирани с възпитанието, докато сега – родителят е по-склонен да отиде в училището, за да „защити” отрочето, което има проблем с учителя си..., но не и със своите знания... То, пък едни знания /ще ме контрира някой/...
                  Точно това говорим: нещата отиват на по-зле..., а това – независимо от обществения строй!
                  1, 2, 3.... има толкова много качества, които НЯКОИ от дамите търсят у мъжа..., но до тук ще спра – става ясно...

                  .................................................. ...................

                  Стана дълго, а исках да пиша и от по-различен ъгъл... Лутането в създадената обстановка е голямо..., разбира се, че то ще продължи да се задълбочава..., времето лети... Какъв е смисълът от някакъв придобит „опит”, ако времето е еднопосочно, необратимо и непреодолимо...

                  Да не забравяме, че мнението ми е лично и неангажиращо! Освен това – със сигурност, ако и да се опитвам да пиша по темата /какво искат дамите?/ - няма как да усещам реално нещата, защото не съм дама... ) Опитвам да вляза в нечие различно мислене, но колко ми се получава...
                  Нека перефразираме -а какво искат мъжете.Чрез отговорът на този въпрос ще се стигне и до отговорът на това какво искат жените.Мъжете най-много жадуват за секс плюс/или обвързване с жени.А кои са най-предпочитаните жени от мъжете-младите и красивите.Но младите и красиви жени знаят,че са най-привлекателни за мъжете и затова са най-труднодостъпни.Затова тези мъже,които успяват да правят секс или се обвързват с такива жени ,знаят наистина какво искат жените.
                  Има такива мнения в темата,затова те са и най-близо до реалността.
                  И наистина важно е какво правят жените,а не какво говорят.
                  Last edited by mirodes; 15.05.2020, 14:17.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Ба, разпределя се той равномерно. Нека аз да държа карабината си в изправност, ножът наточен и водата у казаня кипнала ..., равноправието е само в сферата на добрите пожелания.
                    Наздраве, сър Събев!

                    Все се надяваме и твоето различно мнение да не е типично...

                    Така де - сервирането на "студената супа", която Преци трудно възприема или пък - осъзнава като реална възможност - едва ли е типичното за дамите... , но пък - бравоС за постоянното присъствие на духа... Сериозен баланс! Може би той трудно се осъзнава от много от тия, които се стремят към близост с противоположния пол...

                    Живот и здраве!

                    Коментар


                    • Ясно е, че има две непримирими групи, всяка от които отрича мнението на опонентите. Всички мислим себе си за прави в позицията, която защитаваме. Основанията за това /че сме прави/ черпим от: личен опит, прочетено тук-там, взаимстване на чужди стереотипи, вкл. - методи на възпитание, които са прилагали върху нас, вкл и отношения между хората около нас, които сме констатирали "в движение", които са част от личния опит /т.е. - част от изброените основания са взаимно свързани или се преплитат/...

                      Казаното е валидно за двете /враждуващи/ групи! /не казвам нещо неразбираемо, т.е. - двете групи би трябвало да са съгласни с казаното до тук, ако изобщо четат различни от своите "утвърдени" /с горните основания/ - мнения...
                      Не би трябвало да мога да говоря от името на дамите /част от темата: „Какво искат жените?”/...

                      Доста елементарно звучи това, че жените искали: парцалки, дрънкулки... Е, да: има и такива от жените – които са на това ниво... Защо, има ли друго ниво? Очевидно – доста защитават идеята за „предбрачен договор”, с който запазват имуществото, придобито преди брака... Значи има и такава група от дамите, които – освен парцалки и дрънкулки – се „увлича” и от по-големи „придобивки”...

                      И, сега – идва ми малко нагорно, ако някой твърди, че не съществува и доста по-различно мислене у дамите, а и това /според мен/ - е една голяма група от тях, които търсят и други качества у мъжа, напр., Тя си казва:

                      1. Защо той не ме третира като жена?..., прислужница ли съм /му/ аз? /има такива!/...,

                      2. Защо не се отнася с мен като с дама /еманципацията повдига донякъде самочувствието ми, но все пак – аз съм нежната и беззащитна, от гледна точка – физическата сила, която не ми е така присъща, както на Него, а често това битува в света..., не мога да се налагам навсякъде, където го има.../...,

                      3. Децата копират родителите си, а също опитват да подражават на тоя, чийто пол носят /говорим за нормалната ориентация, другото са изключения!/..., така че... , ако някой се опитва да убеди една дама, че само единият от родителите се занимава с „възпитанието” и отглеждането на децата – това е трудно доказуема и изобщо - приемлива теза... Защо написах с кавички „възпитание”? Който си задава подобен въпрос, би трябвало да знае, че възпитанието /без кавички/ - е всичко онова, което детето получава, когато регистрира НАЙ-ВЕЧЕ отношението на родителите един към друг! Значи: това е една огромна отговорност за продуктът на техните отношения: детето! ..., защото има и подобно „отношение”: какво ще го възпитавам!..., не подлежи на възпитание!..., два шамара – и в ъгъла!... ИмаШЕ го някога и това „възпитание”, не че не сме „станали хора” – и това би било основен аргумент на опонентите..., но нещата се развиваха различно, в различно общество, но не посочвам суперлативи, за да политизираме нещата, защото винаги така се случва... Отговорността там, някъде в миналото – беше ОБЩА /не защитавам физическото насилие, най-обикновен пример/: учителят забърсваше шамар на незнаещ ученик, защото той предпочиташе шамара, вместо двойката..., ученикът беше доволен, защото знаеше, че баща му щеше да го смъкне от бой за получената двойка, когато се прибере в къщи.../ Реален пример със съученик, готино момче! Примерът ми: всички, съобразно ангажиментите си – бяха ангажирани с възпитанието, докато сега – родителят е по-склонен да отиде в училището, за да „защити” отрочето, което има проблем с учителя си..., но не и със своите знания... То, пък едни знания /ще ме контрира някой/...
                      Точно това говорим: нещата отиват на по-зле..., а това – независимо от обществения строй!
                      1, 2, 3.... има толкова много качества, които НЯКОИ от дамите търсят у мъжа..., но до тук ще спра – става ясно...

                      .................................................. ...................

                      Стана дълго, а исках да пиша и от по-различен ъгъл... Лутането в създадената обстановка е голямо..., разбира се, че то ще продължи да се задълбочава..., времето лети... Какъв е смисълът от някакъв придобит „опит”, ако времето е еднопосочно, необратимо и непреодолимо...

                      Да не забравяме, че мнението ми е лично и неангажиращо! Освен това – със сигурност, ако и да се опитвам да пиша по темата /какво искат дамите?/ - няма как да усещам реално нещата, защото не съм дама... ) Опитвам да вляза в нечие различно мислене, но колко ми се получава...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Няма никакво значение ценностната система и времето.Джакомо Казанова да не би да е бил интелектуалец и така да е привличал жените?Или пък Дон Жуан.По времето на Яворов жените са се омъжвали млади и не е имало толкова свободни жени като сега.
                        Четох в един вестник,че някъде по това време е имало грандиозен скандал с жени от елита.Някакъв чужденец-персиец или арабин се запознавал с жени от висшето общество и ги правел свои любовници.След това ги упоявал и пускал при тях други мъже срещу заплащане,докато спят.Но станал нагъл и започнал да им бие печати отзад на гърба,където не могат да ги видят.И естествено това го виждали мъжете им и оттам цялата афера излязла наяве.
                        А и в древността е било така-Херкулес е известен с популярността си сред жените.И той не е бил интелектуалец.Гладиаторите в Рим също са били като магнит з а жените от висшето общество.Дори при разкопките на Помпей са открити заедно скелети на гладиатори и жени от висшето общество.
                        Мислим че Дон Жуан и Казанова немат много общо с наще мутри и разни калинки с в политическата власт. Които в момента са върхът на хранителната верига в България.

                        А какво се случи с Римската Империя всички знаем.
                        Last edited by Todor Sabev; 15.05.2020, 13:39.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Риска която поема една жена при секс и евентуално забременяване относно ресурсите и не само тях е несравним относно риска на мъжа . особено в миналото.
                          С напредването на медицината и правата на жените. Риска се разпределя вече по равномерно между партньорите. Но дълбоко архаично в женсхата психика жената търси отговорен партньор който може да посигури прехраната и то в също би могъл да го подсигури в и кризисна ситуация при недостиг на ресурси . Доста често жените бъркат агресията и примитивноста като такива качества.Вместо увереноста. интелекта и креативноста.

                          То и за това често се озовават в компанията на разни ръбове особено когато са по. - млади . привлекателни и наивни.

                          Така че стратегията ти. е правилна да ги манипулираш да гребеш с пълни шепи докато си още. по. - млад.

                          Тази стратегия в друга епоха не би свършила много работа . Примерно по времето Яворов и Дебелянов тогава ценосната система на обществото е била друта.
                          Няма никакво значение ценностната система и времето.Джакомо Казанова да не би да е бил интелектуалец и така да е привличал жените?Или пък Дон Жуан.По времето на Яворов жените са се омъжвали млади и не е имало толкова свободни жени като сега.
                          Четох в един вестник,че някъде по това време е имало грандиозен скандал с жени от елита.Някакъв чужденец-персиец или арабин се запознавал с жени от висшето общество и ги правел свои любовници.След това ги упоявал и пускал при тях други мъже срещу заплащане,докато спят.Но станал нагъл и започнал да им бие печати отзад на гърба,където не могат да ги видят.И естествено това го виждали мъжете им и оттам цялата афера излязла наяве.
                          А и в древността е било така-Херкулес е известен с популярността си сред жените.И той не е бил интелектуалец.Гладиаторите в Рим също са били като магнит з а жените от висшето общество.Дори при разкопките на Помпей са открити заедно скелети на гладиатори и жени от висшето общество.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ба, разпределя се той равномерно. Нека аз да държа карабината си в изправност, ножът наточен и водата у казаня кипнала ..., равноправието е само в сферата на добрите пожелания.
                            Наздраве, сър Събев!
                            В тезата си не съм разглеждал отношенията при Матриархат.
                            Макар че у темата нещата клонеха към Шериата.

                            Наздраве Кака.
                            Last edited by Todor Sabev; 15.05.2020, 13:16.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Риска която поема една жена при секс и евентуално забременяване относно ресурсите и не само тях е несравним относно риска на мъжа . особено в миналото. С напредването на медицината и правата на жените. тРиска се разпределя вече по равномерно между парньорите. Но дълбого архаично в женсхата психика жената търси отговорен партньор който може да посигури прехраната и то в също би могъл да го подсигури в и кризисна ситуация при недостиг на ресурси . Доста често жените бъркат агресията и примитивноста като такива качества.Вместо увереноста. интелекта и креативноста.

                              То и за това често. се озовават в компанията на разни ръбове особено когато са по. - млади . привлекателни и найвни.

                              Така че стратегията ти. е правилна да ги манипулираш да гребеш с пълни шепи докато си още. по млад.

                              Тази стратегия в друга епоха не би свършила много работа . Примерно по времето Яворов и Дебелянов тогава ценосната система на обществото е била друта.
                              Ба, разпределя се той равномерно. Нека аз да държа карабината си в изправност, ножът наточен и водата у казаня кипнала ..., равноправието е само в сферата на добрите пожелания.
                              Наздраве, сър Събев!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от representjah

                                Перфектно написано, ще допълня само че нито една жена не иска да бъде във връзка/отношения с мъж който другите/останалите жени не желаят. Жените желаят това което другите жени искат, такъв им е манталитета. Как ще излезе тая жена с приятелките си и ще каже добра дума за льохмана с който е? С какво ще се похвали, с животниския секс или нещо подобно? Че оня има топки ли? Трагедия.....

                                Ето с теб например имаме много допирни точки, но една съществена разлика. Ти си женен и изневеряваш (не съдя), аз обаче не виждам логиката да се женя ако ще спя и с други/различни жени (предполагам заради децата си го решил). Не опира до нараняване според мен, нямаме контрол върху чувствата на другите хора. Изневярата на един мъж е нищо особено, повечето жени знаят мъжката природа. Тя с превръща в проблем тогава когато се намесят чувствата, а именно ти започваш да отделяш време и внимание на любовницата си (пренасочваш ресурси към евентуален наследник). Това жените не понасят, не че си пъхаш пиш**та в някоя вулва. При мъжете е обратно - една изневяра е край, защото е потенциално опасна - може да доведе до бременност, което пък означава, че ти ще наливаш време и реусрси в наследник/дете което не е твое. Ставаш кукувица.

                                И тук идва другия парадкос с жените (не се отнася за тия над 35, те са по-особени) - тя може и да се дразни че изневеряваш, но тялото и поведението ѝ казва друго, а именно "Тоя шиба*як спи с други жени, аз не съм ли достатъчно добра за него?". И вместо да се раздели (почти никога жена не се разделя с изневеряващия си мъж) тя започва още повече да му угажда и глези. Да купува секси пижамки, да го изненадва с вкусна гозба, със свирк@ в някоя пробна в Ейч енд М. Говорим само за физическата изневяра - чук и бег. Морал в природата няма, всичко опира накрая до личния интерес, дори създаването/несъздаването на поколение.
                                Абе жените са прелестни създания, стига да не ги вземаш насериозно. Вземеш ли ги - това е началото на края......
                                Риска която поема една жена при секс и евентуално забременяване относно ресурсите и не само тях е несравним относно риска на мъжа . особено в миналото.
                                С напредването на медицината и правата на жените. Риска се разпределя вече по равномерно между партньорите. Но дълбоко архаично в женсхата психика жената търси отговорен партньор който може да посигури прехраната и то в също би могъл да го подсигури в и кризисна ситуация при недостиг на ресурси . Доста често жените бъркат агресията и примитивноста като такива качества.Вместо увереноста. интелекта и креативноста.

                                То и за това често се озовават в компанията на разни ръбове особено когато са по. - млади . привлекателни и наивни.

                                Така че стратегията ти. е правилна да ги манипулираш да гребеш с пълни шепи докато си още. по. - млад.

                                Тази стратегия в друга епоха не би свършила много работа . Примерно по времето Яворов и Дебелянов тогава ценосната система на обществото е била друта.
                                Last edited by Todor Sabev; 15.05.2020, 13:08.

                                Коментар

                                Working...
                                X