IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Ок.В случая напълно те оправдавам.Нямах предвид случаи като твоят.По-добре,че си го напуснала.
    Интересно ми е обаче ако пак се омъжиш и мъжът ти каже,че иска поне три деца,би ли жертвала кариерата си и би ли се изтърпяла тези лишения?
    без да се замисля

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

      И да скоча в дълбокото, както вчера каза, нали това бяха първите ти думи за добре дошла
      Три години бях омъжена за бившия. От 27-та до 30-та ми година. Първата година имах всичко, което може една млада жена да си мечтае. Не работех, колкото пари поисках толкова ми даваше на следващия ден. В началото на втората година вече ми омръзна това постоянно мъкнене с него по срещи, презентации, банкети, екскурзии. Почнах да осъзнавам, че съм нещо като трофей и ценен експонат от музея и ме показва на всички. Фука се с мене, гордее се с придобивката. Добре, можеше да се преглътне това. Но ... а другото .... аз бях тогава на 28 год.и като всяка млада жена искам и секс и деца. За децата нещо не му се говореше. Добрееее .... а секса? Я ми кажете всички вие мъже нормално ли е мъж да прави секс с жена си на 28 години веднъж на 10 дена? Нормално и естествено ли е? Три пъти в месеца? А някои месеци и по 2 пъти. Нормално ли е? Млада и привлекателна жена бях и все още съм. В края на третата година просто си събрах нещата и се махнах от къщата. Отидох да живея в апартамента на майка ми, баща ми е починал. Пред себе си съм честна, защото не му изневерих и той го знаеше. Но издържах 3 години без 2 месеца.
      Ок.В случая напълно те оправдавам.Нямах предвид случаи като твоят.По-добре,че си го напуснала.
      Интересно ми е обаче ако пак се омъжиш и мъжът ти каже,че иска поне три деца,би ли жертвала кариерата си и би ли се изтърпяла тези лишения?
      Last edited by mirodes; 16.05.2020, 19:56.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

        Явно не съм.
        Е ти ако не си,много българки са.А много са по на 30 и кусур години и още нямат нито едно.Ама това не ги вълнува явно.А кариера,купони,връзки тип чук чук чао и тем подобни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Ама сигурна ли си,че нямам?Три деца имам.А пръстени нямам.И достатъчно си ги прегръщам децата и си общувам,ама памперсите им ги сменя майка им.
          А ти явно си с едно дете,щото не ти се е занимавало да износиш,родиш и отгледаш повече.А явно и в грижите за него и други хора помагат.
          Явно не съм.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

            И ако смениш един памперс няма да ти изпадат пръстените на ръцете. Тази рутинна грижа е и емоционално общуване с детето, от което не трябва да се лишаваш.
            Явно нямаш деца.
            Ама сигурна ли си,че нямам?Три деца имам.А пръстени нямам.И достатъчно си ги прегръщам децата и си общувам,ама памперсите им ги сменя майка им.
            А ти явно си с едно дете,щото не ти се е занимавало да износиш,родиш и отгледаш повече.А явно и в грижите за него и други хора помагат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Не става въпрос за възпитание,а за ежедневните грижи по децата-смяна на памперси,готвене,чистене,пране.Това са си чисто женски задължения,които жените вършат от десетки хиляди години/тогава не е имало памперси де/.В наши дни тръбят,че им било много тежко и мъжете не им помагали.То затова и изчезваме.
              Чак и някои мъже сменят памперси,перат,чистят и се хвалят с това.И за капак кучката му сложи рога.От благодарност.
              И ако смениш един памперс няма да ти изпадат пръстените на ръцете. Тази рутинна грижа е и емоционално общуване с детето, от което не трябва да се лишаваш.
              Явно нямаш деца.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                Възпитанието е общо дело.
                Съпругата ти може да го учи да свири на пиано или - да бъде шампион на състезателна математика, ти - да кара колело, например.
                Трябва да вижда и двата архетипа.
                Не става въпрос за възпитание,а за ежедневните грижи по децата-смяна на памперси,готвене,чистене,пране.Това са си чисто женски задължения,които жените вършат от десетки хиляди години/тогава не е имало памперси де/.В наши дни тръбят,че им било много тежко и мъжете не им помагали.То затова и изчезваме.
                Чак и някои мъже сменят памперси,перат,чистят и се хвалят с това.И за капак кучката му сложи рога.От благодарност.
                Last edited by mirodes; 16.05.2020, 19:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Ами кой.Отглеждането на деца е женска работа.Мъжете не помагали и ала бала.Да не би преди 200 години нашите прадядовци да са дундуркали бебета и да са готвели?
                  Верно е,че мъжете много се изнежихме и жените си развяват байряка.Та може и в нас да е вината донякъде.
                  Възпитанието е общо дело.
                  Съпругата ти може да го учи да свири на пиано или - да бъде шампион на състезателна математика, ти - да кара колело, например.
                  Трябва да вижда и двата архетипа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Мъка, нали? Само и единствено тези лошави жени са виновни за ВСИЧКО. Сладури, пожелавам Ви приятна вечер и давам мегдан на Кристина .
                    Ами кой.Отглеждането на деца е женска работа.Мъжете не помагали и ала бала.Да не би преди 200 години нашите прадядовци да са дундуркали бебета и да са готвели?
                    Верно е,че мъжете много се изнежихме и жените си развяват байряка.Та може и в нас да е вината донякъде.
                    Помня като дете как дядо си счупи таза и след това ходеше с бастун и беше трудно подвижен.И бабата постоянно нещо го навикваше.И аз питах баща ми дали и преди е било така и той ми каза,че не е смеела да гъкне дядо като е бил здрав.Ама като видя слабост в мъжа и си прилагаше магариите.
                    ​​​​
                    Last edited by mirodes; 16.05.2020, 19:25.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                      Най-жалкото е,че заради това женско мислене да правят кариера,вместо да отглеждат деца,българите изчезваме с най-бързи темпове в света.А пък и е съчетано с факта,че са готови да разтварят краката пред някой,само защото се казва Ханс или Диего,още повече влошава нещата.Ромките на 43-44 години вече са прабаби,някои българки тепърва се сещат,че трябва да раждат.
                      Мъка, нали? Само и единствено тези лошави жени са виновни за ВСИЧКО. Сладури, пожелавам Ви приятна вечер и давам мегдан на Кристина .

                      Коментар


                      • Най-жалкото е,че заради това женско мислене да правят кариера,вместо да отглеждат деца,българите изчезваме с най-бързи темпове в света.А пък и е съчетано с факта,че са готови да разтварят краката пред някой,само защото се казва Ханс или Диего,още повече влошава нещата.Ромките на 43-44 години вече са прабаби,някои българки тепърва се сещат,че трябва да раждат.
                        Ей ги и във форума-никоя не се похвали колко деца е родила и отглежда,а се хвалят с кариера и пари.
                        Last edited by mirodes; 16.05.2020, 19:15.

                        Коментар


                        • Какво искат жените?!
                          Същото каквото искат и мъжете - приятелство, любов, партньорство, сигурност, уют, чувственост и т.н.
                          Е, не в реда, в който съм ги поставила, но са в задължителният списък.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                            Ми да си тръгва, на нейно място ще дойде някоя младичка и тесничка бабенца не ни трябват
                            За да си богат се изисква време, внимание към работата. Като искат емоционални и прочие има много нормални мъже, само дето болшинството жени искат финансово стабилен мъж с големи преспективи за развитие, било то мутри,бизнесмени,политици и така на татък.

                            Кристина може нейният мъж да я е изритал. Ние него не сме го чули, или пък да я е хванал че изневерява и да и е бил набързо шута.

                            Истината е че кристина се появи и веднага насочи вниманието към себе си с глупости от сорта мога ли да пиша в темата. Ясно показва че умира за мъжко внимание. Тия глупости че ако навън и подсвирна или и кажа коте,писано и нз си какво ще дойде да ми забърше токче в главата не на мен тези... Би го направила само за да се направи на интересна, пред определен мъжки индивид.
                            Когато ти притежаваш менталността на ковашки чук, измамно ти се струва, че околните са само и единствено пирони .

                            Но, Господ е събирач и за всеки влак си има съответни пътници .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Това вече е Факт. Масово хора на по 30-40г са сами. А имат зад гърба си много безсмислен сексуален опит.
                              Организирането на времето е до време. Изхабява страшно много дори и при тези които им се отдава.
                              Най вече когато преследваш чужди цели.
                              Хората се зомбират още като малки - те се обучават за послушни работници, болтче от системата.
                              Непоправимо се осакатяват. Жените стават мъжкарани, мъжете джендъри - унисекс за да пасне по лесно.
                              Сега, като погледна назад си давам сметка, че си зависи от съответния индивид. Всеки може да се поосъзнае и да си разпредели времето между семейство и кариера. Това имах предвид. Колкото до носенето на костюми, след определен етап в кариерата си нося само поли и рокли. Чувствам се много по-добре и по-комфортно. Отдавна нямам нуждата да доказвам себе си влизайки в “мъжка” роля.

                              За младите жени е много трудно това самосъзнаване и самооценяване, но то е напълно постижимо. Всеки трябва да работи по себе си.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                                Ами аз още не съм започнала, уважаеми Досега всичко беше за леко подгряване на водата
                                Ясно е, че сама жена се изправям срещу цяла глутница от алфа-мъжкари ..... пък да видим кой кого ....
                                Не мислиш ли че по голям успех ще имаш ако накараш "алфа-мъжкарите" да оплезят език до земята и да драпат топките?
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X